[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 22:09 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '')$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'C')zlowieku zrozum to ze kazdy chce grac tu nie chodzi o to kto sie z kim kloci i kogo nie lubi , chodzi chyba o to zeby liga nie skonczyla sie po paru meczach i prezentowala dobry poziom...

Liga bez was napewno bedzie sobie dobrze radzila i nie 'skonczy sie po paru meczach'.

$this->bbcode_second_pass_quote('psx', '
')CGB jest w stanie zapewnic w kazdym rozegranym meczu bardzo dobre widowisko !

Napewno jesli chodzi o bluzganie na siebie i przeciwnikow.


eX3 nie byl bym tego taki pewny ,raczej bym bardziej stawail na to ze twojemu bratu ryszardowi odpierdoli i zacznie jechac swoimi malo juz fajnymi textami :\ nie wspominajac juz o dlugodziobie ....
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 22:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'N')rG jesli nie wiesz nie udzielaj sie w kwesti firebirda i waterbirda ok ?


e ty ja napisalem co widzialem ok ?
_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 23:08 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('ibogine', '')$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'Z') tego co wiem ib0 ty wywaliles whoisa z 3m , wiec nie odszedl , po drugie z tego co wiem od paru osobob , w 3m jest ch0jowa atmosfera bo na pozegnanie whiosowi powiedziales spierdalaj po 3. 3m rozpadlo sie prawie po ostatniej plq2 wiec moze nie powinno byc zaproszone do ligi , n0ze wyzwal mnie ostatnio z takimi playerami chcecie do ligi ?
Buheheheh, ja qrrwa nie moge D: Whois pod koniec swojego poby2 w 3M awan2rowal sie i bloozgal wszystkich a szczegoolnie n0ze po czym stroi fochy ze nie bedzie z takimi jak on w klanie wiec powiedzialem moo "to spierdalaj" wiec chyba cos Ci sie pomylilo bo ja odpoczatq moowilem zeby sie pogodzil z n0zem a mimo to wolal odejsc.
Kto Ci moowi ze jest hujow atmosfera? 8O
JAkbys kcial wiedziec to 3M nie mialo sie rtozpazc tylkoi zmienic nazwe zeby przyjmowac loodzi z poza 3Miasta wiec chyba tez Ci sie cos pomylilo.
Ale dobra dl;a mnie EOT wyrazilem tylko swoej zdania ;)

Cysio sorry ale troche nie badz zalosny po 1-wsze nijaki pan noze rozmawiam z nim na gg i mowie muz zeby nic narazie nie mofil bo kcialem sie przezoocic na q3 ale to nic pewnoego a ta maua nie dorobiona paua juz musiala sie podlizac i all pwoeidzec wienc zaczelem muwic jaki on jest i wogule ze mu zaufac nie moze zaczol mnie bluzgac wienc powiedzlem ze nie bnde z tym pane gral w 1 klanie .... o to poczlo rozumiesz? ibo i prosze nie udzielaj sie najlepiej co do ligi ...
_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 23:09 
Slaby koles

Dołączył(a): 22 cze 2002, o 01:32
Posty: 24
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
W takim razie BoD tym bardziej nie powinno grac w lidze exe , poniewaz bardziej wyzywacie od nas czyli jezeli tatas to ty to mam fajne dema jak bluzgasz a bocian to chocho dostaje po dupie 1/1 i wyzywa ze nie ma dnia a normalnie to by mnie zjechal, ale to normalne w kocu na takim zadupiu nawet nauczyciele w szkole ucza was tego , chlejecie tanie wino a do tego chcecie zrobic na zlosc bo dobrze wiecie ze skill grajewa jest niczym w poruwnaniu z torunskim !!! i trzesiecie portkami , na moje scena q2 jest sprzedana skoro nawet tacy frajerzy ze smiesznym skilem moga grac w lidze a torun gdzie skill jest 2 razy wiekszy od tego smiesznego grajewa nie moze eot

_________________
what the fuck did you drunk man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 13 wrz 2002, o 23:16 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
A co do ciebie cys ... wali mnie to czy mi zalezalo czy nie zalezalo mi bardzo na 3m do pulki owner noze nie zaczol mnie podkurwiac.. co do psx'a ma racje Cale Grajewo bluzga itd... wienc nie wiem dalczego oni maja zagrac w lidze a nie my...

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 00:36 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:01
Posty: 380
Lokalizacja: Lodz
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'Z')imzum, jesli to zrobisz to nie bedzie to madra decyzja. Od dawna przestales interesowac sie scena ( z tego co widze, zaangazowales sie z gish'em w IOS), nie mowiac juz nawet o wizytach na serverach. Byloby glupio gdybys olal zdania dosc powaznych osob, ktore badz co badz sa zwiazane z liga i chca, zeby byla ona jeszcze lepsza niz poprzednia edycja. To tak jakbys podyktowal karnego, a twoj asystent machnal choragiewka w odwrotna strone. Czyz nie wygladaloby to komicznie ?


Jesli chodzi o PLQ2 chyba nigdy nie podjalem pochopnej decyzji, czasem nawet nazbyt zwlekalem. Po prostu staram sie byc bezstronnym i w tym momencie slucham WSZLEKICH za i przeciw. Oczywiscie glos wspolorganizatorow jest dla mnei bardzo wazny, ot co...
_________________
Nie wierz w cuda, polegaj na nich :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 02:08 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Tomejek', 'd')okladnie, zebys sledzil mecze pilki noznej chociaz w tv to bys zobaczyl takie akcje jak glowny sedzia konsultuje sie z bocznym po czym jest rzut karny lub tez nie :) o ile dobrze pamietam ostatnio widziana akcja tego typu miala miejsce w fazie pucharower ostatniej ligi mistrzow :)

kolezko oni niekonsultowlai sie na temat karnego tylko na temat ktory wziol wiecej w lape i co maja zrobic teraz
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 14:15 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
psx, NrG ma racje obaj som w aK chyba ze gadales z innymi birdami to po 1. po 2 czytajac koncowe strony z wypowiediziami rafa(aka whoisa) i psx odnioslem wrazenie ze przeciw "wam" nie jest 1 czy dwie osoby jak w przpadq cc, lecz wszyscy wypowiadajacy sie, raf a jak nie dajboze wezmiec udzial w lidze i w lutym po wyjsc z grupy( heh ) odechce ci sie grac....jak nie raz to mialo miejsce?

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 16:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('psx', 'W') takim razie BoD tym bardziej nie powinno grac w lidze exe , poniewaz bardziej wyzywacie od nas czyli jezeli tatas to ty to mam fajne dema jak bluzgasz

poprosze o takie najlepiej z moim IP

$this->bbcode_second_pass_quote('psx', '
')chlejecie tanie wino a do tego chcecie zrobic na zlosc bo dobrze wiecie ze skill grajewa jest niczym w poruwnaniu z torunskim !!! i trzesiecie portkami , na moje scena q2 jest sprzedana skoro nawet tacy frajerzy ze smiesznym skilem moga grac w lidze a torun gdzie skill jest 2 razy wiekszy od tego smiesznego grajewa nie
nom chleje wino za 5zl,20gr i jest dobre :D jezeli myslisz ze boje sie 'konkurencji' to sie mylisz sie bo ja wiem ze nie zdzialamy duzo w lidze ale przynajmniej sobie pogramy z normalnymi ludzmi a nie jakimis fajfusami bo bluzgaja
$this->bbcode_second_pass_quote('whoisek', '
')co do psx'a ma racje Cale Grajewo bluzga itd...
jak ktos mnie bluzga na ircu trudno zebym nie odpowiedzial..ale nie bluzgam tak jak wy..albo jakies gobliny jakimis textami z kosmosu

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 17:43 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
1 287 (C)
2 255 fajne stronki
3 227 ..:: plq2 ::.. - trzecia edycja
4 203 Fajne filmy
5 188 Czysto luzna propozycja



jeszcze 99 i przebijecie (C) C: C: C:

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 18:07 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
przeczytalem jeszcze raz wszystkie posty od poczatku(uffff...) no i doszedlem do wniosku ze polska scena jest najbardziej kulturalna i wogole the best, no oczywiscie z wyjatkiem mnie bo klne jak najety... kurde jaki ja teraz sie czuje osamotiony wsrod tylu aniolkow 8O

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 18:07 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '
')lol na ircu jakies 2 tyg. temu to pamietam ze cos bylo ...ale na serverze jakos nie pamietam zebym z Toba gral 1/1 ...nawet jak pod fake grales wejz mi to mzoe jakos przypomnij ok? nie pamietam tez zeby byla taka sytuacja z nds i po 3. kiedy ja bluzglame na cale 16v!! i jeszcze ich rodziny ? stary cos Ci sie pomylilo moze sie ktos podawal za mnie albo cos ale ja takiej sytuacji nie pamietam.

ja za to pamietam jak gralismy 1/1 (bylem pod fake wiec nie dziwie sie ze nie pamietasz ze ze mna grales)
na poczatku chcialem z toba zagrac to ty powiedziales ze wiesz jaki bedzie wynik (czyli myslales ze + dla ciebie) ale zagralem z nds bo on chcial, jak widziales ze dostaje duzo to z toba zagralem
pozniej nds chcial rewanz
pozniej rewanz z toba i nds zmienil nicka na "skurwysyn_(tu moj nick)" poniewaz bylo whisper
a na 16v bluzgales na serverze jakies 2 tygodnie temu (16v|arse byl wtedy na serverze)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 18:40 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', '
')rafee ci kolesie co smigaja z choragiewkami to sa sedziowie boczni i ini dyktuja znaczy sie pokazyja tylko rogi,auty i spalone a do karnych niemaja nic do rzeczy wiec pogodz sie z tym ze ejstes tylko sedzia bocznym

Wiesz nux. Jest taka zasada, ktorej warto sie trzymac. Jesli nie masz o czyms pojecia to siedzisz cicho, zeby nie zrobic z siebie idioty.Sprobuj czasem z tego korzystac.
Jestem sedzia zwiazkowym od pol roku i przesedziowalem juz pare meczy i wiem jakie obowiazki ma sedzia asystent. Oprocz tego co wymieniles ma jeszcze pare innych ciekawych funkcji:
- wskazuje przewinienia, ktore zostaly popelnione w sposob ktory uniemozliwia sedziemu glownemu ocenienie sytuacji
- przyjmowanie zmian i przeprowadzanie ich w przerwie w grze
- pomoc sedziemu glownemu przy ustawianiu muru przy rzucie wolnym (jesli sedzia glowny sobie zazyczy)
- decyduje o tym czy pilka, ktora odbija sie od poprzeczki przekroczyla linie bramkowa czy nie
- sprawdza czy bramkarz przy wykonaniu rzutu karnego stal na linii bramkowej
itp itd
Moglbym tak wymieniac i wymieniac. Wyszloby nawet ze asystent ma wiecej obowiazkow niz glowny.

Masz jeszcze cos do powiedzenia ?

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 14 wrz 2002, o 21:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '')$this->bbcode_second_pass_quote('mizaki', '
')lol na ircu jakies 2 tyg. temu to pamietam ze cos bylo ...ale na serverze jakos nie pamietam zebym z Toba gral 1/1 ...nawet jak pod fake grales wejz mi to mzoe jakos przypomnij ok? nie pamietam tez zeby byla taka sytuacja z nds i po 3. kiedy ja bluzglame na cale 16v!! i jeszcze ich rodziny ? stary cos Ci sie pomylilo moze sie ktos podawal za mnie albo cos ale ja takiej sytuacji nie pamietam.

ja za to pamietam jak gralismy 1/1 (bylem pod fake wiec nie dziwie sie ze nie pamietasz ze ze mna grales)
na poczatku chcialem z toba zagrac to ty powiedziales ze wiesz jaki bedzie wynik (czyli myslales ze + dla ciebie) ale zagralem z nds bo on chcial, jak widziales ze dostaje duzo to z toba zagralem
pozniej nds chcial rewanz
pozniej rewanz z toba i nds zmienil nicka na "skurwysyn_(tu moj nick)" poniewaz bylo whisper
a na 16v bluzgales na serverze jakies 2 tygodnie temu (16v|arse byl wtedy na serverze)

hmm ok ..to mzoe mi powiedz jaka miales xywe wtedy i jakie byly tego dokladne okolicznosci ..to moze sobie przypomne a i jaki byl wynik :P btw: gadalem z nds i mowi ze nei przypomina sobie takiej sytuacji tez dziwne hmm :\
a z tym arse masz racje ..ale wtedy bylem najebany dlatego takei texty szly przepros go odemnie jak go bedziesz widzial
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2002, o 00:44 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:40
Posty: 79
Lokalizacja: Torun
Karma: 0
Hamster watpie w to ... jak bysmy wyszli z groopy nie zrezygnowal bym napewno zalezy mi bardzp zebysmy zagrali w plq2.... a to ze mam taka opinnie a nie inna to trudno w cgb nie jestem sam lecz inni gracze...

_________________
_________ :lol:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 wrz 2002, o 03:28 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
kazdy sobie...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza