[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 18:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'M')asz rację. Postąpiłem pochopnie obrzucając gównem całe 3c. Fakt. Nie wziąłem pod uwagę tego, że oczerniam cały klan i pogrążam zarówno siebie jak i osoby z którymi grałem przez kilka lat. Cholernie mi głupio..

Przemo lubie Cie ale w moim odczuciu Twoj blad lezy zupelnie gdzie indziej. Nawet jesli jest "gowno", to to "gowno" zostaje miedzy nami. Latanie z tego typu linkami by zagranica widziala jest jak obcinanie galezi na ktorej samemu sie siedzi. Dla mnie to troche dziecinne tego typu zachowanie. Co tym osiagnales? Juz pomijajac fakt czy gra na tym wh, czy nie, chcac nie chcac narobiles smrodu takze innym i dales pozywke kilku zagranicznych zjebom by obrazac NAS, ktorzy sa niezwiazani z tym. Swoje smrody rozwiazuje sie w swoim srodowisku.
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 18:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'M')asz rację. Postąpiłem pochopnie obrzucając gównem całe 3c. Fakt. Nie wziąłem pod uwagę tego, że oczerniam cały klan i pogrążam zarówno siebie jak i osoby z którymi grałem przez kilka lat. Cholernie mi głupio..

Przemo lubie Cie ale w moim odczuciu Twoj blad lezy zupelnie gdzie indziej. Nawet jesli jest "gowno", to to "gowno" zostaje miedzy nami. Latanie z tego typu linkami by zagranica widziala jest jak obcinanie galezi na ktorej samemu sie siedzi. Dla mnie to troche dziecinne tego typu zachowanie. Co tym osiagnales? Juz pomijajac fakt czy gra na tym wh, czy nie, chcac nie chcac narobiles smrodu takze innym i dales pozywke kilku zagranicznych zjebom by obrazac NAS, ktorzy sa niezwiazani z tym. Swoje smrody rozwiazuje sie w swoim srodowisku.
Marcin o tym samym pomyslalem... Zjebałem, nie mam nic na swoje usprawiedliwienie niestety.
Kiedyś byłem młody i głupi... teraz jestem tylko głupi :(
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 10 kwi 2013, o 20:41 
Slaby koles

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 21:07
Posty: 8
Karma: 0
febl 'tak, z tego co mi wiadomo to był zlot FF i się mocno zdziwiłem dowiadując się, że człowiek z mojego klanu robi jakieś spędy z osobami spod szyldu 'persona non grata'' puzdro poćwicz. FF zawsze nad wami pizdeczkiii :OO


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 06:10 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Do adminów:
Age bedzie mial bana ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 11:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
szkoda ze nie ma juz filmiku...

co mi sie skojarzylo? taki maly obrazek sytuacji z przed 2(?) lat

zle sciagniete niebo z servera na dm1, na screenach Age'a... :ok:

podziwiam Cie febl za naiwnosc ;)

ps.
blanka znow dostales warunkowe ze sie udzielasz na fb?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 12:49 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
wychodzi na to, ze z 1o1'em przyslowiowych koni krasc nie mozna:D intrygi, zdrady, fabula jak z mody na sukces:D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 15:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
bez kitu marek naiwny jesteś ;d przecież ag3 zawsze byl zwyklym zerem i od tak nawet nie grajac w q2 zlapal mega skila?:D

jaka gosc moze miec wiarygodnosc skoro sobie z 1o1em na lanie na wh graja?

litości.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 15:44 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', 'b')ez kitu marek naiwny jesteś ;d przecież ag3 zawsze byl zwyklym zerem...

smiesznie to brzmi z twoich ust :lol:
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 15:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
dlaczego? :) bo odpalilem sobie frkq2 i pogralem na plebs twojego pokroju ktory zaczal plakac? :D az taka krzywda sie tobie stala? :(( sie tylko nie poplacz i przestan offtopowac trollu bo juz zaczynasz robic sie nudny. ski2 chyba tylko ty i kolt macie serio jakies problemy ze soba, no ale nie ma co sie dziwic skoro wam obu wystaje kutas z ust :)

czasem mam wrazenie ze jestes jeszcze wieksza pizda niz ta cziteria, ktora nieustannie cos odpierdala : ]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 16:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
cóż, pewnie to i wygląda na naiwność, ale jakoś po prostu mu ufam :) z reguły nie jestem naiwny, jeśli się mylę to moja duża wtopa. póki co chyba nie ma żadnych PEWNYCH argumentów że rypie na wh, tylko bardzo wyraziste okoliczności, które mogą być mydleniem oczu ;)

ode mnie dostał pocisk, bo jak w ogóle się można ustawiać na zlot z 1o1? nie ogarniam tego, chłopak chyba się pogubił i teraz się kaja :D ja tam nie mam zamiaru się wdawać w większe dyskusje obronne, tak jak napisałem, wewnętrznie czuje że to dobry chłopaczek, tylko się zdeka pogubił z tą akcją ostatnią. róbcie co chcecie, oceniajcie jak chcecie, wiadomo jak to wygląda. na bana wg wielu osób jest podstawa - ok, sfilmowano to co sfilmowano, towarzystwo wiadome, kto uwierzy? wasza decyzja

abc: "przecież ag3 zawsze byl zwyklym zerem i od tak nawet nie grajac w q2 zlapal mega skila?:D "

jakoś grał ostatnie ligi, był obserwowany, demka uploadowane i nikt się nie czepiał jak niszczył typów...chyba jednak ma skilla po prostu, ale mało rozumu, wpierdalając się w takie sytuacje

i już skończcie mi wypominać moją naiwność, w tym przypadku to moja sprawa, mam swoje przesłanki :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 16:14 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', 'd')laczego? :) bo odpalilem sobie frkq2 i pogralem na plebs twojego pokroju ktory zaczal plakac? :D az taka krzywda sie tobie stala? :(( sie tylko nie poplacz i przestan offtopowac trollu bo juz zaczynasz robic sie nudny. ski2 chyba tylko ty i kolt macie serio jakies problemy ze soba, no ale nie ma co sie dziwic skoro wam obu wystaje kutas z ust :)

czasem mam wrazenie ze jestes jeszcze wieksza pizda niz ta cziteria, ktora nieustannie cos odpierdala : ]


dlaczego? przeczytaj co napisales i postaraj sie zrozumiec (jezeli cIE tWOJA percepcja nie ogranicza). jestes zerem, dlatego tWOJE posty sa mi obojetne. to, ze podbudowywales swoje ego grą na czitach jedynie mnie smieszy, nie krzywdzi.
a z tego co pamietam, to jak gralem, to z minusa nie wychodziles, wiec skoncz z takimi tekstami :>
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 16:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
spoko marek, to moje zdanie i masz prawo odniesc sie do niego w kazdy sposob, a ty nev serio skoncz pierdolic to samo w kolko bo jestes slabym, spedalonym smieciem, idz tanczyc disko na yt i wmawiaj sobie dalej ze masz jakiekolwiek pojecie o tym co tanczysz ; )

a co do mojego ego, nie gralem na czitach po to by sie dowartosciowac ( jezeli w ogole mozna to nazwac graniem na czitach ), juz to tlumaczylem ale jak widac twoja percepcja cie ogranicza i nigdy tego nie zrozumiesz, bedziesz dalej pisal swoje farmazony dalej bedziesz tkwil w swoich kompleksach, ktorych to rzekomo nie masz :)

a masz chlopcze i to dosc spore.

ps. bardzo mnie rozbawil twoj tekst o podbudowywaniu ego :) wszystko byloby ok, ale padlo to z ust typa, ktory uzywa 'wladzy' czyt. dostepu do panela administracyjnego tego forum by moderowac komus kartme, bo ktos po nim cisnie? by zmieniac swoja wlasna bo zle wypada w oczach innych taki przykladny i prawy czlowiek? :D

krotko zostales pocisniety i tyle w temacie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 16:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
mialem juz nie pisac, bo szkoda mi klawiatury na kogos tWOJEGO pokroju, ale tak mnie ponizszym bardzo rozbawiles, ze pozwole sobie na komentarz :)

$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '.')..wszystko byloby ok, ale padlo to z ust typa, ktory uzywa 'wladzy' czyt. dostepu do panela administracyjnego tego forum by moderowac komus kartme, bo ktos po nim cisnie


Po pierwsze: panelU, nie panelA. Blad pierwszoklasisty?

Po drugie: o czym tY piszesz czlowieku? :D zmien dealera :D. ja mam jakas wladze na tym forum? panel administracyjny? STARYYYYYY :D
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 16:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
co bylo na filmie ktory nie jest juz dostepny?

febl. dla ciebie nie wazne jakie przeslanki to zawsze bedzie za malo. ag3 to twoja religia? :) rozumiem ze film przedstawia age grajacego na wh. To dla ciebie za malo bo to lan? hmmmm. Twoja naiwnosc to nie tylko twoja sprawa a np sprawa wszystkich klanow ktore graly w lidze (w ktorej gral age), a ktore zaufaly Twojemu przeczuciu ze age to dobry chlopaczek i tlumaczenia ze niebo zle sie sciagnelo z servera wystarczy...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 17:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
klawe teksty tu leca, ide po popcorn :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 17:27 
Slaby koles

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 21:07
Posty: 8
Karma: 0
:multi:


Ostatnio edytowano 12 kwi 2013, o 13:41 przez Blankaq2, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 19:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')o bylo na filmie ktory nie jest juz dostepny?

febl. dla ciebie nie wazne jakie przeslanki to zawsze bedzie za malo. ag3 to twoja religia? :) rozumiem ze film przedstawia age grajacego na wh. To dla ciebie za malo bo to lan? hmmmm. Twoja naiwnosc to nie tylko twoja sprawa a np sprawa wszystkich klanow ktore graly w lidze (w ktorej gral age), a ktore zaufaly Twojemu przeczuciu ze age to dobry chlopaczek i tlumaczenia ze niebo zle sie sciagnelo z servera wystarczy...


cóż mam więcej dodać? wielokrotnie była z nim prowadzona gadka o tym, dziś nawet mu napisałem, że jak mam robić z siebie durnia przed wszystkimi to niech mi napisze w końcu jak jest. dał słowo, że nie jestem naiwny i gra zawsze czysto

[16:13] <Ag3> to ze mam kolegow cziterow nie znaczy ze i ja nim jestem
[16:18] <Ag3> inni poprostu mi nie uwierza ze wzgledu na kolegow

:D

zaufałem i tego się trzymam, jakby co to biorę wszystko na siebie :)

co do filmiku:

czemu jakoś ludzie nie podnoszą larum i nie ferują wyroków skoro gra tam na wh? czemu filmik nie jest online skoro to takie oczywiste? tak, było tam pokazane wh, ale już chyba wkleiłem wcześniej wypowiedź Ag3 na ten temat, zresztą nie wydaje mi się żeby to było coś strasznego w lataniu na wh na jednym lanie z typami. dem ty przypadkiem nie testowałeś wh online? :silly:

dajcie mu bana, przecież jest cziterem wg was

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 21:43 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Własnie. Ban sie nalezy tak jak innym którzy czituja :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 22:19 
Slaby koles

Dołączył(a): 12 lut 2013, o 21:07
Posty: 8
Karma: 0
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista serwerow
PostNapisane: 11 kwi 2013, o 23:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Proponuje niektórym zamiast śniegu zieleń :) Ja jestem z Ag3 w klanie i z resztą ekipy i tak teraz patrze to nie którzy na prawde za bardzo żyją tą grą ,która jest pod respiratorem , sam mam dziarke q2 ale bez przesady jak się ciebie Dem czyta albo Abc to się czuje dziwny świat :) myśle że coś z wami nie tak , Ag3 nie czitowal i nie bedzie czitował bo traktuje tą gre podobnie jak ja "Zawsze elegancko" a nie jak taki dzieciak co siedzi przed monitorem i ślina mu na klawiature leci :D

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 636 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza