[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 22:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2003, o 13:08 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:44
Posty: 7
Lokalizacja: OL
Karma: 0
normalnie wygral jeden z mecz podczas 'rozgrzewki', ale pozniej juz chyba nie grali ... yy najlepiej zeby sam Lucas sie wypowiedzial (starosc nie radosc ..)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2003, o 13:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
:D
[13:22:15] <@Lu[as> ide cos poszperac w komputerze :D
[13:22:17] * Lu[as (Lucas@pi150.radom.sdi.tpnet.pl) Quit
nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze cos tu napisze ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 cze 2003, o 13:32 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:44
Posty: 7
Lokalizacja: OL
Karma: 0
jakby nie bylo to tylko szczegol ;)
a wracajac do tematu, wiadomo ze na rownych warunkach bylo by ciekawiej ... pozostaje tylko czekac az sytuacja sie 'oczysci'


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: dlugie :(
PostNapisane: 15 cze 2003, o 07:15 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
Ja np.: nie dziwie sie postawie obcokrajowcow wobec polakow.

Na zagranicznych servach:

1. Nie ma chamoowy, nikt sie nie bloozga
2. timy nigdy nie sa lockniete nikt nikogo nie kopie, zawsze ktos dobrowolnie wyjdzie zeby bylo po roowno.
3. nikt nie naduzywa adminow.
4. nie spotkasz kolesi typu design, ktorzy tylko "testuja" nowego bota or whatever.
5. Zaznacze to jeszcze raz, zazwyczaj jest wporzo atmosfera.

Oczywiscie wiadomo ze w wiekszaosci przypadkow na polskich serverach jest dokladnie na odwroot. I zdaza sie ze ktos z zagranicy wejdzie na nasz server, i czego doswiadcza? wlasnie to go co w/w plus zalosne bluzgi lamana angielszczyzna.

Bywa rowniez tak ze wchodzi kilku polakow na zagraniczny server i tam czynia to czego sie w u siebie nauczyli -->bardacha.

Apropos tematu:

Widzialem demo z twoich oczu, z tamtego meczu w ktoorym koles z observera, oskarzyl Cie o jakies wallhacki i moze nawet boty, nie jestem expertem dlatego powiem n/c, (czyt. dla mnie podejrzane).

_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: dlugie :(
PostNapisane: 15 cze 2003, o 13:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('c3s', '
')Na zagranicznych servach:

1. Nie ma chamoowy, nikt sie nie bloozga
2. timy nigdy nie sa lockniete nikt nikogo nie kopie, zawsze ktos dobrowolnie wyjdzie zeby bylo po roowno.
3. nikt nie naduzywa adminow.
4. nie spotkasz kolesi typu design, ktorzy tylko "testuja" nowego bota or whatever.
5. Zaznacze to jeszcze raz, zazwyczaj jest wporzo atmosfera.


i nie pisza ciagle:

pik me
pik me
pik me
pik me

sfinka
_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2003, o 14:16 

Karma: 0
i nie robia bitwy o capitana teamu sfinka


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2003, o 15:08 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 sie 2002, o 20:48
Posty: 187
Lokalizacja: Kolbudy /k. Gda
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('', '.') tam sama naczelna ciota 3bird wrzucila demo z mojego pova z "cziterskiego" meczu

mozesz podac link do demka?? z checia bym to obejrzal!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 cze 2003, o 17:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 18 maja 2003, o 16:08
Posty: 269
Lokalizacja: Manchester
Karma: 0
ja tez chetnie obejze te demko...

_________________
never trust a woman...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 01:13 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
ces... troche przesadziles bo z twojej wypowiedzi wynika ze za granica jest zajebiscie (nikt nikogo nie kopie, nie wyzywa i jest ogolnie wszystko fajnie) a u nas jest po maxie chujowo bo pelno lamusow i dsn'ow

a napewno tak nie jest


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 09:10 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
zagranica jest 3bird :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 09:21 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
w sumie to w polsce jeszcze nie uswiadczylem zbota na serwie (moze nie zauwazylem) a zagranica tak - na servie CyC :instagib :}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 09:57 

Karma: 0
hmm ja z rufusem gralem 8x w tym wygralem 5x maniek z nim gral ale jakos wszytko dostawal (mial slaba fomre nawet lama war go klepal w opolu :D) ale co mnie zdziwilo to rufus tydzien przed PQT gral z shub nigga na lanie i bylo 2:1 w meczach dla shuba :o takze nalezalo by wnioskowac ze polacy prezetowali wysoki poziom w duelach jak wtedy ja war czy maniek i nie sadze aby dzisiaj bylo inaczej chocby patrzac na wara ktory majac ping ok moze sklepac puriego
Jedyne co nam brak to dobrych laczy wtedy polacy byli by inaczej odbierani bo gralibysmy ciagle na najwyzszym poziomie a nie jak teraz ciagle nasza gra jest zalezna od pingow lagow pl itp = naszych polskich laczy ;/
Jest jeszcze jedna rzecz ktora mi utkwila mianowicie siedze na servie z purim mamy zaczac grac i ktos z observov sie pyta ile razy puri zeman przegral odpo puriego byla chyba z raz napewno :D jak podalem mu przyklady czyli 4 nasze mecze na colencie ktore wszytkie dostal + 3 mecze kiedys tam na zagranicznym servie ktore ja z nim wygralem i powiedzialem ze mam dema napisal ze nie pamieta wszytkich meczy i byc moze mam racje :D ..... skoro nie pamieta niech odpoie nie pamietam a nie pisze ze moze z 1 wygralem :D fakt gralem z nim duzo i na moich 7-8 wygranych przegralem z nim z 20 razy tylko ze ciagle gram na pingu minimum 2x wiekszym...


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 10:22 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
musicie jeszcze zrozumiec, ze takie mecze 4fun to co innego niz mecze, ktore rozgrywane sa na turniejach.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 12:48 

Karma: 0
No nie wiem czy za granica jest tak pieknie. Takie klany jak Awesome, lord czy tez te z ktorymi gralo aK w Open cup spring nie byly zbyt przyjemne :S


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 13:31 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
moze rzeczywiscie czytajac to co napisalem odnosi sie wrazenei ze tam jest raj a u nas grajewo. Nie to mialem na mysli. Wiadomo buraki sa wszedzie, ale u nas jest ich kurewski wykwit, i ta zajebista zlosc i agresja, kazdy kazdemy by wpierdolil.

btw. ostatnio moi znajomi wracali z biby i jakies niespelnione pedaly wpadly do aftobusu nocnego (az mnie chuj strzela jak o tym mysle) i natlukly ich ceglami po mordach. Kolesie normalnie sie nadawali na szycie. To jest wlasnie to za co kurwa nienawidze Polski.

_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 14:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
c3s skad wiesz co sie dzieje za granica - poza ndml, cb, czy savage
z tamtad tez nie doczytasz sie ze w polsce kopia z teamow, lockuja teamy, zabieraja kapitana czy inne gowna ktore pisales
jak bys pochodzil po niemieckich czy innych forach to pewnie bys znalazl tez tematy o takich przypadkach jak w polsce
wiesz ze w polsce takie rzeczy sie dzieja bo tu zyjesz, imo jakbys zyl w niemczech, holandii czy szwecji to bys dopiero mogl zobaczyc co tak naprawde tam sie dzieje (niechodzi mi tutaj o to czy tam jest lepiej czy gorzej)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 15:40 
Cichociemny

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 11:32
Posty: 96
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 'c')3s skad wiesz co sie dzieje za granica - poza ndml, cb, czy savage
z tamtad tez nie doczytasz sie ze w polsce kopia z teamow, lockuja teamy, zabieraja kapitana czy inne gowna ktore pisales
jak bys pochodzil po niemieckich czy innych forach to pewnie bys znalazl tez tematy o takich przypadkach jak w polsce
wiesz ze w polsce takie rzeczy sie dzieja bo tu zyjesz, imo jakbys zyl w niemczech, holandii czy szwecji to bys dopiero mogl zobaczyc co tak naprawde tam sie dzieje (niechodzi mi tutaj o to czy tam jest lepiej czy gorzej)



pisze z mojego doswiadczenia na europejskich i amerykanskich servach, tak jak moowielm buraki sa wszedzie, ale imo w polsce duuuzo wiecej niz u nich.
_________________
k


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 17:25 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 sie 2002, o 20:48
Posty: 187
Lokalizacja: Kolbudy /k. Gda
Karma: 0
czt 'doczekamy' sie linku do demka z gry mika??????????????????????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 cze 2003, o 19:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
$this->bbcode_second_pass_quote('c3s', 'm')oze rzeczywiscie czytajac to co napisalem odnosi sie wrazenei ze tam jest raj a u nas grajewo. Nie to mialem na mysli. Wiadomo buraki sa wszedzie, ale u nas jest ich kurewski wykwit, i ta zajebista zlosc i agresja, kazdy kazdemy by wpierdolil.
(...)

Nie wiem jak w twoim gdansk ale Grajewo samo w sobie jest 'rajem' male miasteczko ma ta wyzszosc nad takim syfem jak gdansk, ze np: nie ma tylu pobic, gwaltow kradziezy itp itd. wiec powinienes napisac u nich jest raj a u nas gdansk

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2003, o 08:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 cze 2002, o 11:13
Posty: 710
Lokalizacja: Siedlce
Karma: 39
a moze na zagranicznych serwerach siedza kolesie typu [POL]mizaki i obrabiaja nam dupe :/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza