[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:24

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy danka powinna byc dalej opiekunem KUBUS/COOLNET
Ankieta wygasła 15 wrz 2012, o 14:08
TAK i tylko ona 0%  0%  [ 0 ]
TAK ale powinien ktoś współdzielić z nią opiekę na tych samych warunkach 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun ale danka zachowuje adminy bez rcona 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun i danka traci wszelka wladze 66%  66%  [ 4 ]
Mam wyjebane i chce to koniecznie pokazać. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Nie chcac isc do yossa nieprzygotowanym chcialbym sie przygotowac chociazby poprzez sonde.
UWAGA!!!
zeby to mialo rece i nogi, niech licza sie glosy tylko osob, które napiszą posta z opcją którą wybrali.
Jeśli macie kogos na myśli, kto miałby zastąpić danke, to również podajcie nicka tej osoby w poscie.

dlaczego w ogole ta sonda? powód między innymi w tym poście http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=246682#p246682

$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'o')kej radźcie sobie sami, adminów zakładać nie będę skoro to waszym zdaniem "parcie do władzy". Mam te adminy od jakiś 10 lat i trochę śmieszni jesteście pisząc, że to, że chce, abyście napisali kto jest aktywny, żeby założyć adminy, aby Wam się lepiej grało, to wywyższanie się. Stałe kółko moich "Przyjaciół".
Grajcie sobie z czitami, męczcie yossa, jęczcie na fb, cokolwiek. GL.


LEGENDA
zeby nie bylo zbednych glupich pytan i glupich odpowiedzi
  • TAK i tylko ona - wszystko zostaje po staremu czyli dalej jestesmy pod dyktatura danki i jestesmy skazani na jej zmiany humorków i foszków (przyklad w cytacie)
  • TAK ale powinien ktoś współdzielić z nią opiekę na tych samych warunkach - dochodzi nowa osoba, która ma dokładnie takie same prawa jak danka. Tzn, posiada rcona, moze zakladac adminy innym etc.
  • NIE, powinien byc nowy opiekun ale danka zachowuje adminy bez rcona - wyznaczamy nowa osobe do opieki nad serverami yossa, danka traci dostep do rcona, ale zachowuje adminy, ktore ma zalozone. Dodatkowo traci flage dajaca jej prawo do zakladania/kasowania adminów
  • NIE, powinien byc nowy opiekun i danka traci wszelka wladze - chyba nie trzeba tlumaczyc. nowa osoba sprawuje wladze tak jak danka dotychczas czyli absolutna. Miejmy nadzieje ze nowo wybrana osoba bedzie mniej glucha na potrzeby sceny i nie bedzie tak despotyczna jak danka.

O rcon'ie
dla niewiedzacych czym jest rcon - rcon pozwala zakladac adminy z konsoli bez posiadania admina. Pozwala rowniez zmienaic ustawienia servera (tak jak w pliku cfg servera) w locie etc. Jest to niebezpieczne narzedzie, ale jako ze jest ustawiane w pliku konfiguracyjnym to jest pewnosc ze nie zniknie po restarcie servera i pozwoli na przywrocenie zalozonych adminow, a ktore nei byly zapisane do pliku z poziomu servera (adminy zakladane przez innego admina sa ulotne)

Dlaczego ten temat i sonda?
bo strasznie ciezko o zmiany i jesteśmy skazani na kobiece zmiany nastroju. Od lat nic sie nie zmieniło, a można dużo zmienić, zaczynajac np. od porzadnego aktualnego modt na serverach yossariana.

glosujcie wiec.

PODSUMOWANIE GŁOSOWANIA
  • opcja 1 - 0 (niewaznych głosów: 2)
  • opcja 2 - 1 (niewaznych głosów: 2)
  • opcja 3 - 3 (niewaznych głosów: 1)
  • opcja 4 - 9 (niewaznych głosów: 6)
razem: 24

lista głosów modyfikowana na bierzaco w miare moich mozliwosci.
ost edit: 08.09.2012, 19:00

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
grac juz raczej nie bede, ale od dawna wkurwia mnie ta bezradnosc, opcja 4.

vote norman/sil/newash/feeble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
opcja nr 4,

moge sie opiekowac serverami yossa jesli tego bedzie chciala scena. jesli nie to moze norman? wazne zeby to byla osoba w miare aktywna, ktora nie znieka ciagle z sceny na pare tygodni.

Spoiler:
unikalbym wyboru feebla, newasha ze wzgledu na to ze feeble jest troche jak choragiewka na wietrze, a newash potrafi byc nieobliczalny. ale lepszy newash niz danka

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 14:55 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
wkurwiają mnie cziterzy, danka zna zaś ludzi, nie jeden raz pracowała przy plq2, a ja wciąż licze na plq2 a przecież już mamy wrzesień, nawet euro się zakończy szybciej niż się zaczęło jak nie wystartuje polska liga, no nic ale oddaje głos na opcje nr 4


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 15:01 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
norman na prezydenta :!:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 15:09 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ja nie bede zadna opiekunka serwow :bij:

moge pomoc przy utrzymywaniu porzadku na serwerach ale bez przesady


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 15:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
opcja 4 - pewne osoby sie juz zupelnie wypalily i jedyne co robia to blokuja miejsce tym, ktorzy chca cos zrobic by bylo lepiej.

Co do feebla to Marek tez nie jest zla opcja, problem w tym ze on juz chyba troche afk jest ;)
Ktokolwiek z osob wymienionych przez abc bedzie z pewnoscia lepsza opcja od tej ktora jest teraz. Co do tego nie mam zadnej watpliwosci.
Kandydatura sila bylaby osobiscie dla mnie najlepsza, ale reszta tez jest ok ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 16:20 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
dalem opcje 3, fajnie by bylo gdyby to ruszylo, a danka pomimo tego pocisku z kazdej strony to dobry admin, tylko malo aktywny admin, czyli zaden admin. Co do wymienionych osob wszystko spoko, ale litosci nie dem (ktory swoja droga wymienil sam siebie)
feebl to choragiewka? jakies dowody? czy jak zwykle klapiesz jak klapouchy?

_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 16:32 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
co to sa glosy niewazne?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 18:23 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Przyjmę admina i im więcej adminów tym lepiej.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 20:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
o, festival widzę że nie tylko ja nie rozumiem :D no ale tak to już bywa z demem. pokrętnie, po prostu :)

dzięki za wzmiankę przez niektórych, ale chyba zbytnio aktywny w samej grze nie jestem...wszak zobaczymy jak to wyjdzie jak ruszy euroq2l :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 20:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
opcja 2 pod warunkiem że dana osoba wszystkie swoje decyzje będzie podejmować indywidualnie bez wpływów osób postronnych w tym Danki a chodzi mi o to by nie była jej podporządkowana nie żywię urazy do Danki stąd może zostać posiadaczem rcon'a ale jej niedostępność z deko uniemożliwia walkę z cziterią stąd przydałaby się pomoc osoby częściej dostępnej i ogarniętej do zwalczania tego ścierwa z którym trzeba się tak mocno użerać vote yes Norman, Sil or Dem

w razie czego mogę służyć pomocą przy utrzymaniu porządku na serwerach !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 21:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Jak ona się trzyma admina jak Lato fotela w PZPN :D , prawda jest taka że nie ma jej na serwerach ,kilka lat temu jak i dziś zna ją mało osób, i mało osób zna (Danka zna swoich pomagierów i przydupasów + pare przelotnych osób i oczywiście t0k :) (pozdro dla wszystkich prócz Pio ) :D oraz te które jej jadą już od dłuższego czasu). Dem robisz ankiete na fb gdzie 80 % albo więcej graczy tu nie wchodzi albo kładzie na to mega grubo i myślisz że nadejdzie w końcu sądny dzień po tylu latach twojej wojny :e. Nic tutaj nie ugrasz , Ci co mają admina nie oddadzą go po tylu latach bo jak to by w ich karierze quakowe wyglądało, a przecież trzeba się przypucować wnukom jacy to byli ważni w świecie quaka i bez nich gra by się nie doczekała takiego wieku , GRATY zgrajcie sobie demka na płyty , oczywiście znajdzie się paru co odda od strzała admina ale to gracze którzy dostali go kiedyś do pomocy i są to osoby które chciały coś zrobić dla gry a nie dowartościowywać się adminem i władzą którą otrzymały tak jak nie które cymbały. Ile razy były wojenki między pomocnikami a Head adminami WE we we. Nie boli mnie to że Danka jest takim adminem, szczerze to jej nawet nie znam , nie wiem czy zamieniliśmy kiedykolwiek słowo , ale nie lubię jej za tok myślenia i całokształt ,który sobą reprezentuje i nikt mi nie wmówi że robiła wszystko dla sceny dobrze z dbałością o szczegóły i ma czyste sumienie , peace you :D.
Wiem że to raczej na BANK NBP nic nie da ale zagłosuje żeby spać spokojnie (4) i do garów a nie rozporządzać chłopczykami na serwerach i ircach bo w domu się nie da :D

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 22:22 
Slaby koles

Dołączył(a): 6 sie 2012, o 16:12
Posty: 3
Karma: -2
[edited by dem]
nie chce mi sie przerzucac do smieci. wiec ukrywam w spoilerze (nawet jesli czesciowo zawiera prawde, a nie zawiera w 100%) i uprzedzam, ze glosy fejków na fb beda ukrywane tam gdzie moge na to sobie pozwolic. jak nie masz kolego odwagi zabrac glosu na realu to go nie zabieraj w ogole. edycja posta zablokowana, zeby cie nie korcilo edytowac posta. nastepny twoj post wyladuje w smietniku. odpowiedz na ta prowokacja rowniez poleci do kosza.
[/edited by dem]
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'J')eśli macie kogos na myśli, kto miałby zastąpić danke...

W czym zastąpić? Skąd pomysł w ogóle, że jest ona od pilnowania porządku na serwerach? Dostała adminy po prostu po znajomości bez jakiś zobowiązań, przynajmniej ja tak to widzę. I ta ciągła napinka :
$this->bbcode_second_pass_quote('friq', 'd')o garów a nie rozporządzać chłopczykami na serwerach

Danke widzę raz na pół roku na serwerach, a o jakiejś akcji z wykorzystaniem admina nawet nie słyszałem. Te sądy o trzymaniu władzy i że ona blokuje wasze inicjatywy są śmieszne i żałosne. To że Yoss nie rozdaje adminów, unika kontaktu znaczy ze ma na was wyjebane. Jego serwery i jego zasady, nie podoba się to wypierdalać, proste.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 22:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
po kolei

@festiwal
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')danka pomimo tego pocisku z kazdej strony to dobry admin, tylko malo aktywny admin, czyli zaden admin

zdecyduj sie... bo piszesz ze danka to dobry admin, ale potem piszesz ze zaden admin :S tak wytypowalem siebie... nie widze w tym nic zlego, zwlaszcza ze zaznaczylem ze jesli scena bedzie sobie tego zyczyc. ps. boisz sie ze jakbym mial admina to bys nie mial szans poskakac w q2? ;]

co do feeble.
Spoiler:
napisalem tak, bo na przestrzeni lat widze w jaki sposob feeble wyraza swoje opinie. robi to w bardzo oportunistyczny sposob, tak by sobie nie zaszkodzic, a zeby wyjsc jako tako z twarza. OK, jest to rozsadne ale nie w wypadku osoby ktora mialaby podejmowac decyzje sprawiedliwie i w pelni samodzielnie. to jest moja prywatna opinia. nigdy mi sie nie podobal styl feeble jesli chodzi o podejmowanie scenowych nieznasiek - albo wysmiewal wszystkich ze jak dzieci, albo bagatelizowal problem. nie, logow nie podam, takie jest moje prwatne odczucie po x akcjach na fb, w ktorych zabieral glos. raczej chcialem zasugerowac ze to zla osoba do tego "stanowiska" niz komus zabronic takiego typowania. ot, moja opinia.


@norman
na przestrzeni lat doswiadczenie nauczylo mnie, ze ankiety anonimowe sa do dupy - patrz gagatek. Jesli chce miec rzetelna ankiete to niech ludzie podpisuja sie pod glosem sladem w temacie. Specjalnie po to w swoim 1 poscie podkreslilem fragment
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')zeby to mialo rece i nogi, niech licza sie glosy tylko osob, które napiszą posta z opcją którą wybrali
dlatego glosy nie wazne to te, ktore nie znajduja odzwierciedlenia w postaci postów z stwierdzeniem która opcja sie wybralo.

@friq
80% sceny czy ile tam procent. tak bylo jest i bedzie, ale zauwaz ze skoro tu jest core sceny - a jest - to tu wlasnie powinny byc podejmowane decyzje. Skoro 80% ludzi sie nie interesuje co piszczy na scenie tzn ze nie maja glosu. Napisalem posta na scenq2 z linkiem, wiec ktokolwiek aktywny dotrze do tego tematu. Nie, nie chce wygrywac swoich wojenek. mam ich po dziurki w nosie, zwlaszcza, ze czas na q2 skurczyl sie o 80% w stosunku do tego gdy jeszcze radosnie tylko studiowalem i gralem q2. Wiec, nie nie chodzi o moje wojenki. chodzi o to ze q2 to fajna gra, a smierdzace czity mi i wam za pewne tez przeszkadzaja w czerpaniu zabawy z gry.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 wrz 2012, o 22:47 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'p')o kolei

@festiwal
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')danka pomimo tego pocisku z kazdej strony to dobry admin, tylko malo aktywny admin, czyli zaden admin

zdecyduj sie... bo piszesz ze danka to dobry admin, ale potem piszesz ze zaden admin :S tak wytypowalem siebie... nie widze w tym nic zlego, zwlaszcza ze zaznaczylem ze jesli scena bedzie sobie tego zyczyc. ps. boisz sie ze jakbym mial admina to bys nie mial szans poskakac w q2? ;]

co do feeble.
Spoiler:
napisalem tak, bo na przestrzeni lat widze w jaki sposob feeble wyraza swoje opinie. robi to w bardzo oportunistyczny sposob, tak by sobie nie zaszkodzic, a zeby wyjsc jako tako z twarza. OK, jest to rozsadne ale nie w wypadku osoby ktora mialaby podejmowac decyzje sprawiedliwie i w pelni samodzielnie. to jest moja prywatna opinia. nigdy mi sie nie podobal styl feeble jesli chodzi o podejmowanie scenowych nieznasiek - albo wysmiewal wszystkich ze jak dzieci, albo bagatelizowal problem. nie, logow nie podam, takie jest moje prwatne odczucie po x akcjach na fb, w ktorych zabieral glos. raczej chcialem zasugerowac ze to zla osoba do tego "stanowiska" niz komus zabronic takiego typowania. ot, moja opinia.



ja mialbym nie skakac? niby dlaczego? ban mi sie skonczyl, kare odebnilem, czitowac nie czituje wiec jakbym odpokutowal swoje winy ;g poza tym jakby ktos mial mnie zbanowac skoro nie ma nofake, a ja mam zmienne ip?
(swoja droga nawet mojego nicku nie potrafisz dokladnie przepisac, wiec jak moglbys dac mi bana (smiech))

dobry admin, chociazby dlatego ze nie kieruje sie swoim JA, jak np. Ty, szanuje zdanie innych, ma swoj swiat, ale nie dziala pochopnie, a napisalem tylko dlatego tak, az gdyz dlatego ze obecnie nie 'wczuwa sie' za bardzo:)

co do feebla to ciagle czcze gadanie, any proofs?
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 00:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
fest, ale daj se juz spokoj. nie bede ci udowadnial tego ze wyrobilem sobie taka opinie o feble. nie zgadzasz sie z nie to nie...

eot.

psroba do osob co votowaly zeby napisaly w poscie na ktora opcje oddaly glos.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 01:12 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Opcja 4 - Scena potrzebuje trochę świeżości.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 02:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
opcja 4

stwierdzenie ze danka trzyma admina jak lato fotela pzpn bardzo mnie rozbawilo i... cos w tym jest :D mysle ze x lat scenowej stagnacji styka i (aczkolwiek watpie ze to sie uda bo zarzadzanie nasza scena dziala troche jak polityka, dorwą sie do władzy i juz nie ma opcji zeby oddali) to nadeszla pora powierzyc adminowanie serwow ( od ludzi ktorzy graja w inne gry, nie maja czasu lub po prostu maja w losy sceny wyjebane) ludziom ktorym krotko mowiac zalezy na naszej ulubionej gierce. Aby bylo i gralo sie lepiej mozna zrobic wiele a CHCIEĆ TO MÓC.

vote sil dem newash - ich trojka by sie wzajemnie uzupelniala i mysle ze takie trio to rewelka :) dodatkowo do pomocy np. adi norman i chociazby bezel
Ci ludzie podniesliby walory polskiej sceny q2 o xxx %

imo Player to a aka Player aka gowno i inne scierwo z 39-40 pingu a jego post wskazuje jednoznacznie na to ze jak przykladowy dem bedzie mial admina to juz nie bedzie mu tak latwo z wallhackiem na ac zapierdalac D:



pozdrawiam

_________________
q2 gicioruje


Ostatnio edytowano 12 wrz 2012, o 11:39 przez faint, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 7 wrz 2012, o 09:37 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Opcja 3. Osobiście nie mam nic do Danki. Ale jest zdecydowanie za mało aktywna w tej kwestii.

vote dem. Dyspozycyjność/wiedza.

peace.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza