[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 12:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
"Ja już w to nie gram, może za rok jak będzie inna władza. Bo to kółko wzajemnej adoracji."
ciekawe skąd ja te słowa znam :DDD
A dla Twojej wiadomości, wyobraź sobie, że to właśnie ja Was najmocniej tłumaczyłam, możesz zapytać któregokolwiek admina, jak pisałam, że jesteście w słabej sytuacji, bo wielu graczy się od Was odwróciło, że szkoda mi Waszego klanu, bo regularnie grywacie pcw (m in z nami) i że chce Wam pomóc. Więc piszesz takie brednie, że aż żal to czytać. Moja wypowiedź wyżej odnosiła się nie do tego, żeby się z Tobą kłócić ale do tego, że napisałeś, że nikt Wam na rękę przecież nie szedł, a było odwrotnie. I mogę Ci powiedzieć, że każdy klan w tej pierwszej rundzie coś tam miał nie na czas, czy coś przekładał, ale to Ty zacząłeś dyskusje całkiem niepotrzebnie, bo nikt Wam nic złego nie zrobił. Osądzając inne klany, które czegoś nie dopatrzyły, najpierw popatrz na swój a nie, że piszesz, że ten nie dał demka, tamten przekładał mecz, robiąc dokładnie to samo samemu. Mało tego wkleiłeś tylko jedną część loga mojego z nesq (a może on Ci tylko tyle dał) gdzie dalej napisałam mu, że skoro tylko 1 demka mu brakuje, to nie ma problemu, że doda i nie ma sprawy.
Inna sprawa to brednie, które ludziom wygadujesz, że niby to neon i eon namawiają ekipę przeciw Twojemu klanowi. Otóż powiem Ci, że na kanale adminowskim po tym, jak napisałeś do mnie, że tak się stało a nie inaczej, rozwiązała się dyskusja i napisałam, że dla mnie to chore, że tylu graczy w środku rundy Cie zostawiło i jak dziś pamiętam słowa dra, który napisał, że u nich dia rok temu grał do końca rundy pomimo, że nie mógł ich znieść, ale nie chciał wyjebać innych w kosmos odchodząc. Nie mnie oceniać sytuację i stanowisko neona i eon, bo nie mojego klanu to się tyczy, ale każdy ma prawo do swojego zdania. Moim zdaniem się tak nie robi i tyle (i wyobraź sobie, że to jest też zdanie większości ekipy adminowskiej po tym co się stało).
Więc nie pisz takich bredni jak wyżej zacytowałam, najpierw się zapytaj ludzi kto co pisze, bo jakbyś zapytał, to byś wiedział, że większa część ekipy była akurat po Twojej stronie...
A co do merlina, póki co to napisałam tylko, że O4f nie ma tylu korekt, aby mogło przyjąć merlina do składu, aby przyjąć kogokolwiek do składu. Sytuację jaka zaistniała z merlinem musisz wyjaśniać z Darkiem nie ze mną, ja merlina nigdzie nie dopisywałam, mało tego, jak napisałeś o nim na fb, to byłam święcie przekonana, że on gra w ath, zresztą sil chyba też się mocno zdziwił.
A co do tego, że nie podoba Ci się plq2, nikt Cie nie zmusza, abyś w niej grał, nie dziwie Ci się nawet w sumie, że Ci się nie chce, po takich problemach i kłótniach jakich doświadczyłeś, to też mi by się nie chciało, tylko nie pisz bzdur, że to przez niesprawiedliwość, bo takie coś nigdy Was nie dotknęło ze strony ekipy sędziującej, myślę, że wręcz przeciwnie...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 12:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Ludzie co wy robicie w weekendy to przesada. Wyjdzcie gdzies do ludzi. To jest smutne ze kilku przypalow pisalo wczesniej o jakiejs grupie trzymajacej wladze a nastepni to teraz podlapuja i wplataja w swoje wywody. Ciekawe czy na jakiejs innej scenie jest tyle samo zolci co u nas.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 12:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 't')ylko nie pisz bzdur, że to przez niesprawiedliwość, bo takie coś nigdy Was nie dotknęło ze strony ekipy sędziującej, myślę, że wręcz przeciwnie...


tu wtrace swoje 2 grosze. Ich moze nie, ale niektore inne klany juz tak, wiec danusiu nie wykorzystuj momentu kapitulacji reala, by budowac sobie nieskazitelne i przyjazne oblicze. Oczywiscie nie mam na mysli tej edycji ani poprzedniej bo az tak uwaznie jej nie sledzilem/sledze.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 12:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Nie rozumiem dlaczego piszecie ze merlin byl w skladzie GOA jak nigdy nie był, jedynie przedstawil go Cleaner w newsie na stronie plq2 ze przyjdzie do GOA. Merlin nigdy nie byl w skladzie goa chodz roodi chcial go zapisac nie wiem czy blad byl skryptu i mu dorzucilo ja jestem przekonany ze robil ta korekte w martwe dni po zakonczeniu zapisów a porzadkowaniem strony do rozpoczecia ligi. Wtedy transfery sa zamkniete a Roodi jest takim laikiem ze nie potrafi nawet TS3 ustawić który sie 98% sam ustawia i nie zauważył że skrypt odrzucil edycje. Pozatym GOA gra od 4 sezonów tym samym skladem 6 osob nawet jakbysmy mieli merlina jako 7 to co by nam to dalo skasowanie go z listy? skoro nawet nie bedziemy robic transferów w oknie transferowym. No chyba ze trafi sie jakis kozak: :>


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 15:57 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Sorry, że nie przeczytam ostanich postów. Robię poprostu przerwę z q2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 20 lis 2011, o 16:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'S')orry, że nie przeczytam ostanich postów. Robię poprostu przerwę z q2.


aha :) to o to to to to cale halo to? :D wystarczylo po prostu napisac ze bedziesz tesknil :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 21 lis 2011, o 18:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('r3al', 'S')orry, że nie przeczytam ostanich postów. Robię poprostu przerwę z q2.

Czesc, fajnie odpoczywasz, ponoc juz lige grales! :)
Btw. przeedytowałeś swój post w taki sposób, że przemaglowałem cały temat, straciłem czas i nie wiedziałem o co tutaj chodzi.
Na szczęście mam swoje kółeczko adoracji, które mi o całym zajściu opowiedziało.
Niezły z Ciebie nicpoń!
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 28 lis 2011, o 23:13 
Cukierkowy

Dołączył(a): 14 lip 2002, o 21:33
Posty: 181
Karma: 9
Spoiler:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

_________________
jest tam pomidor?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 20:32 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Będzię jakieś podsumowanie ligi, oskary etc?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 21:33 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
podsumowanie będzie, jak rolnik wróci z wesela w przyszłym tygodniu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 19 kwi 2012, o 22:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'p')odsumowanie będzie, jak rolnik wróci z wesela w przyszłym tygodniu

powtarzajac pytanie reala. beda oskary ? beda nagrody ?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 21 kwi 2012, o 11:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Powinny być maliny. 3c było by bezapelacyjnie laureatem ;)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 21 kwi 2012, o 11:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
jesteś nieobiektywny :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 28 kwi 2012, o 21:36 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lis 2007, o 21:57
Posty: 96
Lokalizacja: far, far away
Karma: -3
podsumowanie już na www.

_________________
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 7 sie 2012, o 15:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Czas sie zbliza nieubłaganie. Wrzesień coraz bliżej powinniśmy się zastanowić czy dac naszemu ukochanemu kłejkowi już spokój czy nadal odgrzewać stare flaki z olejem. PLQ2#14 moim zdaniem nie ma sensu choć bardzo chciałbym sobie pograć z kolegami. Proponuje więc otworzyć plq2 na resztę narodowosci i zrobić polska ligę na styl euroq2l. Pytanie tylko czy znajdzie się chętny. Jeśli tak to życzę powodzenia :piwo:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13
PostNapisane: 7 sie 2012, o 20:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
jeśli czas pozwoli chętnie przy czymś pomogę ... bo z graniem sUabo to widzę gdyż moje warunki pogodowo internetowe są jakie są ale jeśli się zmienią to wtedy sprawa jest otwarta póki co są one SUX ....

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 176 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 17 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza