[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 8 gru 2011, o 14:33 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Albo ktoś, kto nie vote'ował daje disconnecta i zmienia się procentowy udział votujących na "yes" czyli np z 46% popierających vote'a robi się 52% (ze względu na mniejszą ilość osób na serwie) i następuję zmiana mapy..

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 9 gru 2011, o 00:04 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
wyglada to tak, ze np jest 8 graczy na serwie, 3 votuje na yes, reszta siedzi cicho i nie votuje,
czyli jest 3/0 w votach, tymczasem wszyscy daja ready wiec sa gotowi by grac na aktualnej mapie, odliczanie sie zaczyna i nagle zmiana mapy, bo vote jest dalej aktywne i przewaga na yes powoduje zmiane mapy ... mimo ze wszyscy sa ready by grac.
z reszta przy np 5 yes 4 no, jest przewaga yes wiec zmiana i tak nastepuje, wystarczy ze jest chociazby jeden glos wiecej "za"
pozdr.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 9 gru 2011, o 00:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Qiub, chodzi o to, że każdy PUSTY głos (nie oddany) to po upływie pewnego czasu zostaje dla gracza przypisany jako vote yes.
Wg mnie to dobre rozwiązanie, bo część obsów jest afk, gracze w teamach są ślepi albo leniwi i nie votują. Ciężko niekiedy (zazwyczaj!) zmienić/nie zmienić mapę, TL, cokolwiek.
Byłbym skłonny nawet dać te 30-60sek na danie yes/no, a po tym czasie gracze (którzy nie zagłosowali) z teamów powinni być automatycznie przeniesieni na obsa. Wymusiłoby to na ludziach reakcję kosztem durnego skakania na warmupie.
Vote jest po to, żeby votować. Albo yes albo no. Nikt nie zmusza do dawania yesa, ale do decyzji. Krótka piłka i lecimy dalej, bo szkoda czasu ;).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 9 gru 2011, o 09:49 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
po części masz racje, ale co w sytuacji gdy jest vote na mape, w miedzy czasie wszyscy daja ready, a ktos nie da vote cancel? wtedy wkurw sie dubluje bo juz by sie gralo, ale trzeba czekac na nowej mapie az 2/3 sobie poskacze na warmapie przez kolejnych kilka minut :x tzn mnie to osobiscie drażni, moze tylko mnie .... : )

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 9 gru 2011, o 22:30 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Zgadzam się z Qiub'em. Przy starcia countdown oczywiste jest, że 100% osob zagłosowała nad graniem bieżacej mapy na bieżących warunkach. Więc jest oczywiste, że wszelkie inne voty powinny być cancelowane automatycznie.

Spoiler:
Co więcej, nie powinno być możliwości zawotowania przy countdownie, ale to też element kultury serwerowej, takie szybkie zawotowanie na 15 minut z 10 przez większość w czasie countdownu - lubie ten stan jednomyślności :wink:

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 3 maja 2013, o 16:18 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Dobra, od 2 dni nie działa ac na serwerach.. Napisałem już do r1ch'a w tej sprawie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 4 maja 2013, o 08:08 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
R1ch odpisal: " There was a problem with database and anticheat didn't restart correctly, it's fixed now."

czyli juz powinno byc git, ac powinien dzialac prawidlowo. Jak wroce do domu to jeszcze to sprawdze.

peace


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 4 maja 2013, o 15:15 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Oka sprawdziłem, ac już działa.

Bez ac można wejść tylko na serwery:
COOLNET TDM 1
COOLNET DM I

Napisałem maila do Yossa, aby ogarnął temat.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: TDM - SUGESTIE
PostNapisane: 2 kwi 2018, o 14:10 
Cukierkowy

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 21:05
Posty: 240
Lokalizacja: Radom
Karma: 17
Siema,
Wie ktoś skąd mogę dostać paczkę najnowszego moda TDM? Chodzi mi o paczkę, która działa obecnie na PLANETQUAKE.PL NOFAKE TDM 185.7.105.110:27911 gdzie są też wrzucone configi do TDM, insta oraz UniCTF.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 689 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza