[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:30

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 28 paź 2011, o 12:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
acha... chyba sie nie doczekam... ladnie zbywasz temat. a co do opa... heh, wiadomo, ze w koleczku wzajemnej adoracji reka reke myje... btw. jak bedziesz glowil sie nad tym co wsadzic w logi, to postaraj sie chociaz o wysublimowane klamstwa. logi bez nickow... zal :D

:infinity:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 28 paź 2011, o 16:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
zrobcie sobie swoj kanal plq2 i po klopocie :E ile razy ja mialem bana na #plq2 i #q2.pl i jakos tematy nie powstawaly :D ogarnijcie sie

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 28 paź 2011, o 17:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
bo nie tobie luczek pisane bylo trollowac na forach internetowych i przejmowac sie tym samym jakims banem na kanale #plq2 na ktorym i tak nic sie nie dzieje, ja mam bana na #q2.pl na ktorym tez nic sie nie dzieje bo kolt ma kompleks damiaha ( tak, tez jest gruby i brzydki ) i ostrac moge ten kanal razem z nim. dem dal bys sobie juz siana, bo srsly zal dupe sciska :) jestes zbyt wytrwaly w tym co robisz tylko zadaj sobie jedno proste pytanie PO HUJ? chyba tylko po to by dalej brnac w gowno w jakim jestes od dluzszego czasu? nie przejmuj paleczki scenowego blazna bo kolt sie na ciebie zezlosci jak ja mu odbierzesz :( :( :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 12:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no doddi, fajnie uprawiasz swoje prywatne wojenki... shita trzeba uzupelniac nie? a jak smiechowych logow nie bylo tak nie ma, a ty dalej pokazujesz swoje kompleksy...

zal

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 12:32 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a')cha... chyba sie nie doczekam... ladnie zbywasz temat. a co do opa... heh, wiadomo, ze w koleczku wzajemnej adoracji reka reke myje... btw. jak bedziesz glowil sie nad tym co wsadzic w logi, to postaraj sie chociaz o wysublimowane klamstwa. logi bez nickow... zal :D

:infinity:

nie wiem dlaczego dostales bana, ale jakos nie mam zamiaru podwazac jego slusznosci.

doddy napisal:
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'O')d kiedy jestem od banowania? Od momentu, kiedy mam opa (ojejku, on wlasnie do tego służy!)..
Jeżeli innym by to nie pasowało, zdjęli by mi go. Proste.
ty odpisujesz:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'h')eh, wiadomo, ze w koleczku wzajemnej adoracji reka reke myje...
Czyli znowu wszyscy sa zli a ty dobry, tak?

Najbardziej mnie smieszy twoje zadanie logow. Oswiadczasz, ze nie masz pojecia czemu mogles dostac bana? Pamietasz jak cie przylapalismy na probie wyludzenia konta NF jako shinji? Zgrywales dokladnie takiego samego blazna udajac, ze to nie ty i wysmiewajac tych ktorzy twierdzili inaczej...Skoro juz tyle razy pokazales kim naprawde jestes (wczesniej tez zgrywales wazniaka, gdy chcielismy wyslac wh do richa), czemu teraz ktokolwiek mialby wierzyc w to co piszesz i probowac kwestionowac decyzje doddyego?

Wylecz sie ty ze swoich kompleksow odczekaj kilka lat, a moze ludzie zaczna postrzegac cie inaczej. Nie wiem tylko po co to pisze, bo przeciez ty i tak zostaniesz tam gdzie jestes...
"zal"
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 12:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')nie wiem dlaczego dostales bana, ale jakos nie mam zamiaru podwazac jego slusznosci.

dziekuje... :D

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')[16:42] == dem_ was kicked from #plq2 by DoDDy [mam wladze, co teraz?]


$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '
')Najbardziej mnie smieszy twoje zadanie logow. Oswiadczasz, ze nie masz pojecia czemu mogles dostac bana? Pamietasz jak cie przylapalismy na probie wyludzenia konta NF jako shinji? Zgrywales dokladnie takiego samego blazna udajac, ze to nie ty i wysmiewajac tych ktorzy twierdzili inaczej...Skoro juz tyle razy pokazales kim naprawde jestes (wczesniej tez zgrywales wazniaka, gdy chcielismy wyslac wh do richa), czemu teraz ktokolwiek mialby wierzyc w to co piszesz i probowac kwestionowac decyzje doddyego?

Wylecz sie ty ze swoich kompleksow odczekaj kilka lat, a moze ludzie zaczna postrzegac cie inaczej. Nie wiem tylko po co to pisze, bo przeciez ty i tak zostaniesz tam gdzie jestes...
"zal"

czytaj caly temat z zrozumieniem. a co do temu wh i richa... temat dalej istnieje wiec dlaczego sie na niego powolujesz? kto bedzie chcial tam zajrzec ten zajrzy i zobaczy ze JA mialem racje... odbij od nie swojego tematu, bo nawet go dokladnie nie czytasz. mowisz ze nic podwazac nie bedziesz? wiadomo dlaczego... czy sluszny? ban za nic nie jest sluszny. ze zadam logow? oczywiscie ze zadam, skoro ONE maja byc wytlumaczeniem bana... zwlaszcza ze to doddy z nimi wyskoczyl. jak nic widac ze chcesz wpierdolic swoje marne 3 grosze, a tematu nawet nie przeczytales.

wez wlacz myslenie bo nie wiesz o co chodzi a wymadrzasz sie jak kolt

ps.
tez nie wiem po co to piszesz, bo kto ma mnie szanowac ten mnie szanuje... a reszta? co mnie obchodzi jakis neveride co nie gra nawet w q2, a pozjadal wszystkie rozumy, albo exesutor co jezdzi po rodzinie ? o slabych awganach czy latwowiernych qwesach juz nie wspomne. sorry.

ps2.
podpowiem ci tylko ze taki faint kiedys zostal zbanowany bo glupi doddy przytaknal prowokacji festiwala ze da sie zrobic wh/spicked models na wode na dm1 (nie da sie, bo bariera jest sama mapa q2dm1)... na prosbe zeby to pokazal (tak jak np logi wspomniane w tym temacie) doddy nabral wody w usta... moze doddy fainta tez nie lubil i dlatego obtowal za taka prawda a nie inna? kupa smiechu.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 13:51 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Czekam jeszcze az ktos ogarnie narzady i zbanuje trola na fb.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 18:22 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Ale po co? Ja tam lubie czytac: "wygralem", "mialem racje" itp :) Forum bez trolli umiera hehe ;)

Co do tematu to GW, GJ itp :) Bo chyba chodzi o ocene kanalu #plq2? :D Od jakiegos czasu tam sie calkiem milo siedzi :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 19:07 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Hehe to fakt ze od kiedy te wszystkie wynalazki czitujace i trolujace zostaly pobanowane to kanal jest fajny :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 19:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Kolt opowiesz nam cos jeszcze?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 31 paź 2011, o 20:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') jakich to moich wystepkow co dodai? umiesz je sformulowac w formie pelnego zdania lub listy, czy bedziesz bawil sie w ciuciu-babke ? i od kiedy jestes od podsumowania kogokolwiek i banowania?

smiech...

W swoim czasie, logi musze ladnie pociac, niektore osoby nie chcialy byc ujawnione.


dildo dildo, mija dlugi weekend a logow ani widu ani slychu... co sie stao sie ?

edit:
pozdrawiam bociana ktory minusuje bo dopraszam sie logow, ktorymi straszy mnie doddy D: D: D:
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Za kolejne zalozone tematy, w ktorych dopraszasz sie logow
brawa za logiczne myslenie !!!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 11:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Odpisalem Ci z jakich przyczyn nie umieszcze Ci tych logow.
Jezeli dalej nie wiesz za co masz bana, potraktuj to jako prywate, mi to jest obojetne.
Zamiast przesiadywac na fb i podbijac co chwile temat, zajmij sie q2reloaded, ktore zdechlo, a szkoda, bo fajny był jego potencjał.

PS. Specjalnie dla Ciebie, temat 'wody', o ktory sie dopytywales. Poszukaj w archiwach: q2slh badz q2soulhund, i nie mow ze takie rzeczy sa nie mozliwe ;)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 11:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'O')dpisalem Ci z jakich przyczyn nie umieszcze Ci tych logow.
Jezeli dalej nie wiesz za co masz bana, potraktuj to jako prywate, mi to jest obojetne.
Zamiast przesiadywac na fb i podbijac co chwile temat, zajmij sie q2reloaded, ktore zdechlo, a szkoda, bo fajny był jego potencjał.

PS. Specjalnie dla Ciebie, temat 'wody', o ktory sie dopytywales. Poszukaj w archiwach: q2slh badz q2soulhund, i nie mow ze takie rzeczy sa nie mozliwe ;)


1. zakladasz mi autokicka (rownoznacznego z banem)
2. odmawiasz mi podania powodow dlaczego
3. kazesz mi czegos szukac, czego sam nie potrafisz potwierdzic, a niby ja sie dopytywalem.
4. walisz w prost ze mozna to sobie traktowac jako prywate.

danka, hamster i wy na to pozwalacie? w imie czego? bo wam wygodnie?

zalosne
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 20:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Bana masz za:
- obrazanie ludzi na forum
- probe gry na czitach
- lewe konto na nf
- za to, ze nie jestes lubiany i zdecydowana wiekszosc na plq2 nei chce cie ogladac/wdawac sie z Toba w dyskusje

Logow Ci nie dam, bo nie jestem taka szuja jak ty i prv rozmowy przechowuje na prosby osoby, ktora o to prosi.

Kolt,
odpowiadajac na Twoje pytanie.. Urbas nie ma jaj go zbanowac na forum :/

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 21:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Zastanawiam sie jak odpisac i nie wiem. Czytajac takie bzdury, to zastanawiam sie w ogole czy jest sens. Hmmm. Na pewno nie ma sensu wdawac sie z toba w dyskusje, bo wlasnie pokazales swoim postem jakim wielkim ignorantem jestes. I nie wazne jak bardzo logicznie i rzeczowo bym ci odpisal to ty i tak zaprzesz sie kopytami i bedziesz dalej bredzil.

Na pewno nie mam zamiaru odpuscic, bo jeszcze ktos pomysli ze nie-daj-Boze masz/macie racje ("macie", dlatego, ze cala ekipa Danki reprezentuje podobny poziom)

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- obrazanie ludzi na forum

nie jestem jedyna osoba, ktora kogos obraza. co ciekawsze sam to robisz, a jednak siebie ani innych, ktorzy obrazaja innych nie blokujesz, ani nie bojkotujesz.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- probe gry na czitach

nie wstyd ci takie bzdury wypisywac? i co, powolasz sie na to, ze blokujac czity wchodzilem z tymi czitami na server? Czy ty nie masz wstydu by pisac takie rzeczy? Tak masz sprany mozg od jaboli, ze nie przeszkadza ci pisanie takich bredni, jako argumentu dla swojego irracjonalnego stanowiska? Ekipa adminowska, w ktorej nie jestes nagrodzila mnie juz 3 miesiecznym banem w nagrode za to ze przez prawie rok zajmowalem sie blokowaniem czitow charytatywnie. Czy ty na prawde nie masz wstydu, zeby swoje byc-moze-kompleksy przykrywac takim gownem?

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- lewe konto na nf

nie jestes nawet precyzyjny w tym co piszesz. Ponadto znow, ekipa adminowska do ktorej nie nalezysz nagrodzila mnie 2-letnim banem za to ze chcialem sobie zmienic awatara bez waszej wiedzy. czyli znow, przyklad chujowy, bo pokazuje, ze szukasz tylko wymowek dla swojej prywaty.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- za to, ze nie jestes lubiany i zdecydowana wiekszosc na plq2 nei chce cie ogladac/wdawac sie z Toba w dyskusje

oooo, prawie sie z tego powodu poplakalem. Ale masz kurde racje w tym co piszesz, bo swietnie to ujales. Nie jestem lubiany przez 80% sceny, bo mam wlasne zdanie na wiele tematow. Pytanie tylko dlaczego wykorzystujesz taki argument by usprawiedliwiac swoja samowole?

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Logow Ci nie dam, bo nie jestem taka szuja jak ty i prv rozmowy przechowuje na prosby osoby, ktora o to prosi.

szczerze nie wiem co odpisac, bo, to TY sie na nie powolywales, a teraz podwinales ogonek pod dupke zaslaniajac sie tym jaki to jestes zajebisty i nie bedziesz pokazywal prywatnych rozmow. Cytujac ciebie, o kurwosci, co ty odpiwerdalasz?

Teraz podsumowujac doddi

  • Nie jestes w ekipie plq2 (patrz strona plq2)
  • Powolujesz sie na rzeczy, ktore doskonale wiesz, ze sa nieprawda, a jednak starasz sie w ten sposob by ludzie wierzyli ze to prawda
  • Nie byles w ekipie ktora mnie banowala
  • Powolujesz sie na rzeczy, za ktore mam juz jakas smieszna kare

zadam ci kilka pytan, na ktore jak sie zapewne domyslasz nie bede oczekiwal odpowiedzi w mysl zdania z poczatku posta. Oto one:

za kogo ty sie (znow cytujac ciebie) o kurwosci, uwazasz, zeby blokowac mi dostep do kanalu plq2?
za kogo ty sie uwazasz, by "karac" mnie za cos za co mam juz "kare"?
za kogo ty sie uwazasz, by wiedzac jaka jest prawda, tak manipulowac faktami?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 22:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'Z')astanawiam sie jak odpisac i nie wiem. Czytajac takie bzdury, to zastanawiam sie w ogole czy jest sens. Hmmm. Na pewno nie ma sensu wdawac sie z toba w dyskusje, bo wlasnie pokazales swoim postem jakim wielkim ignorantem jestes. I nie wazne jak bardzo logicznie i rzeczowo bym ci odpisal to ty i tak zaprzesz sie kopytami i bedziesz dalej bredzil.

OMGU! To Ci ironia. Ty robisz dokładnie to samo w każdym temacie, w którym sie udzielasz.

Widzę, że nie rozumiesz czym jest ban za ogół (wierz mi, cieszę się, że nie wymieniłem więcej powodów, bo bym nie doczytał Twojego postu do końca).

Pozwól, że Ci przedstawię kilka faktów (które podobno de facto naginam):
- Nikt, ale to nikt z władz oraz ekipy PLQ2 nie miał nic przeciwko banowaniu
- Nikt, ale to nikt z Twoich 20% sceny (polityczek, hahaha) do chwili obecnej nie przedstawiło żadnego sprzeciwu
- Sam fakt, podpytywania na co jest mi op dowodzi temu, ze czepiasz sie i zawsze szukasz dziury w calym
- Fakt, ze masz dwa lacza w domu, uzywasz proxy i krecisz waleczki (shenji pure proof, ze potrafisz) jest dowodem na to ze jestes kretaczem i grasz ludziom na nosie
Nie bede wymieniac wiecej, bo znowu porobisz kilometrowe listingi, sorry pal.
Pretensje do mnie masz ze Ci wystawilem bana? Pretensje miej do ludzi, którzy na to przystali i nie zareagowali. Ja Ci opinii wsrod ludzi nie wyrobilem.
Komentuj sobie do woli (tylko plz, nie wymieniaj swoich 'avardsów', bo to jest mega niskie), ja juz powiedzialem wszystko co miałem do powiedzenia w tym temacie.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 23:01 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
dem,
ja tylko dodam, ze powtorzenie przez ciebie klamstwa po raz setny, nie czyni tego klamstwa prawda. nawet jezeli ty sam zaczynasz w nie wierzyc...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 1 lis 2011, o 23:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')OMGU! To Ci ironia. Ty robisz dokładnie to samo w każdym temacie, w którym sie udzielasz.

doskonale wiesz, ze kiedys dawno dawno temu, spamowalem raportami na fb, zeby kasowac OT. niestety zawiedli moderatorzy w tym i ty. ile mozna prosic o pilnowanie porzadku na forum? w koncu i ja przyjalem miedzy innymi twoj styl cynika i przesmiewcy. z kim przestajesz takim sie stajesz.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Nikt, ale to nikt z władz oraz ekipy PLQ2 nie miał nic przeciwko banowaniu

oczywiscie ze nie. ide nawet o zaklad ze danka czeka na jakakolwiek okazje by mi przedluzyc bana o kolejne o 2 lata... w koncu bedzie ją bardzo pewnie bolalo jak zagram w nastepnej (miejmy nadzieje) edycji plq2.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Pozwól, że Ci przedstawię kilka faktów (które podobno de facto naginam):

pozwol ze cie uswiadomie, ze "fakty" ktore wylistowales w kolejnej lini nie byly wczesniej "podawane" tak wiec o ironio, jak mogles stwierdzic ze ja cie oskarzam ze te wlasnie fakty naginasz?
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- Nikt, ale to nikt z Twoich 20% sceny (polityczek, hahaha) do chwili obecnej nie przedstawiło żadnego sprzeciwu

Po pierwsze, to dlaczego mialbym tego od tych 20% sceny wymagac? Po drugie, po co maja sie domagac, skoro juz mieli doswiadczenie z niepodwazalnymi decyzjami ekipy adminowskiej? juz raz sie czegos domagali, a wy jednak postawiliscie na swoim. wiekszosc z nich chce grac, a nie domagac sie sprawiedliwosci w sprawie, ktora (uwaga tu wazna czesc zdania) ich nie dotyczy.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')- Sam fakt, podpytywania na co jest mi op dowodzi temu, ze czepiasz sie i zawsze szukasz dziury w calym

mam do tego prawo. jesli danka definiuje pewne regoly panujace tu i tam, i kaze ich respektowac przez wszystkich (niezalenie od tego czy to admin czy gracz), to w definicji wszystkich znajduje sie i danka. skoro danka nie przestrzega zasad zabawy, ktore ustanowila, to dlacze nie mialbym sie pytac dlaczego lamie regoly? tak cie to boli, ze patrze wam na rece?
$this->bbcode_second_pass_quote('', '-') Fakt, ze masz dwa lacza w domu,
o ironio. kolejny, ktory wie czy i kiedy zaczyna mi pulsowac zylka, rosnac cisnienie. Nie wiem skad wymysliles te 2 lacza. bo co, bo czasem wejde z neo? a nie zwrociles uwagi ze to dzieje sie w weekendy? moze nie jestem u siebie?
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'u')zywasz proxy i krecisz waleczki (shenji pure proof, ze potrafisz) jest dowodem na to ze jestes kretaczem i grasz ludziom na nosie
oczywiscie ze bede gral ludziom na nosie jak mi wycinaja takie numery jak to zrobila danka z pio i darkiem do spolki przed rokiem... :D dla samej nawet zasady, a co.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')ie bede wymieniac wiecej, bo znowu porobisz kilometrowe listingi, sorry pal.
z tego co wiem podstawa dyskusji jest jasne i czytelne przekazywanie swoich racji, wiec nie wymagaj odemnie, ze bede pisal byle jak i gubil sie 5x w swoich zdaniach jak to robi polowa sceny. mam taki styl, ze wyjasniam wszystko tak, zeby bylo jasne. powienienes sie chyba z tego powodu cieszyc a nie narzekac.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Pretensje do mnie masz ze Ci wystawilem bana?

moze nie pretensje, nie zal, ale nie rozumiem, jak ogarniety gosc moze robic takie "pokazy sily", tylko i wylacznie dlatego, ze ma taka mozliwosc.
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Pretensje miej do ludzi, którzy na to przystali i nie zareagowali.

tu musze ci powiedziec ze masz niestety w 100% racje. ale jak mozna wymagac takich rzeczy od ludzi co nawet angielskiego nie znaja?

ciekawi mnie jeszcze tylko, dlaczego zbywasz tematy, ktore nie sa ci na reke... tzn wiem dlaczego, ale chcialbym to przeczytac :)

@nev
czlowieku, ale o czym ty tu teraz potrollowac? jakie klamstwa powtarzane x razy? jaka prawda? idz stad w ogole, nie wtracaj sie, bo nic nie wnosisz - w sumie jak zwykle.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 2 lis 2011, o 00:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')
oczywiscie ze bede gral ludziom na nosie jak mi wycinaja takie numery jak to zrobila danka z pio i darkiem do spolki przed rokiem... :D dla samej nawet zasady, a co.



to tyle w temacie
mysle ze powinienes dostac bana o 2 lata dluzej :D
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: #plq2
PostNapisane: 2 lis 2011, o 00:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
w sumie to fajnie całkiem się czyta:DDD nie zdążyłam się jeszcze udzielić a już ileś razy zostało napisane moje imie, dobre :DDDD

"oczywiscie ze bede gral ludziom na nosie jak mi wycinaja takie numery jak to zrobila danka z pio i darkiem do spolki przed rokiem... :D dla samej nawet zasady, a co."
i tak nam zagrałeś na nosie, że nawet w plq2 nie grasz, bo masz bana ( i tak, dla mnie jako jednego z organizatorów ban na nf = ban na plq2) i uważaj, żebym ja Ci nie zaczęła grać na nosie, bo tysiąc tematów na FB Ci może nie pomóc (jak dotychczas zresztą) bo, jak już zauważyłeś, SRAM NA CIEBIE I NA TO, CO MASZ DO POWIEDZENIA/NAPISANIA, DLA MNIE JESTEŚ nikim NA TEJ SCENIE (ze wzajemnością pewnie ale to też mamw nosie:))


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza