[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 00:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Zacznę od tego ze nie było chętnych do założenia tematu dotyczącego 14 edycji plq2 wiec pozwolę sobie założyć topic i napisać o tym że poszukiwany jest nowy organizator tej edycji. Jako że ja nie podołałem nie chcę i nie mogę się angażować w tą ligę, wiem że zjebałem dlatego potrzebujemy kogoś z czasem i zapałem którego mi zabrakło. Po krotce można zapoznać się z Danki warunkami:

"Dokładnie jak Sil napisał, żaden admin nie będzie się wtrącał co do kształtu ligi, podziału jakiegokolwiek itd pod warunkiem, że będzie to osoba, która nigdy nie czitowała (nie wyobrażam sobie takowej osoby biegającej z adminami i myślę, że większość sceny również) no i bez banów ofc.
Ale osoba odpowiedzialna.. jak to sprawdzić? Ostatnie dwa lata pokazały, że z pozoru odpowiedzialni ludzie stali się mniej odpowiedzialni jak już trzeba było zrobić coś dłużej niż jeden miesiąc. Najpierw Sonik i Kaz, później Adi, wydawało się, że to dobre wybory i co z tego wynikło? To, że Pio brał rozgrzebane obie ligi bo inaczej plq2 by padła ( i nie wnikam tu w powodu, dla których ktoś się wycofuje, to jest mało ważne tutaj, efekt był zawsze ten sam, zostawała liga bez organizatora). W tym sezonie już na 100% Pio nie pomoże, ani ja, ani Darek (tak sądzę), nikt z nas, wiedząc jak duży i czasochłonny to jest projekt, nie chce brać po kimś resztek ligi, która ma kształt, jakiego my nie chcielibyśmy. Więc jeśli ktokolwiek myśli w ogóle o tym, żeby taką funkcję obrać w tym sezonie, to radzę się naprawdę 10 razy zastanowić, czy da radę się czemuś poświęcić do stycznia/lutego. Bo to się tylko wydaje fajne, ale wcale takie nie jest do końca, trzeba liczyć się z tym, że po każdej naszej decyzji znajdzie się 10 zadowolonych, ale drugie 10 będzie przeciw i jeśli to będzie 10tka pyskatych ludzi, to będą głupie komentarze, dokopywanie na każdym kroku itd. Każdy mówi, że ma to w d... ale lata doświadczeń mi pokazały, że nawet niektórym sędziom bardzo zależy na "opinii" i wtedy już jest klops. dla niektórych krytyka nie potrafi być konstruktywna bądź mało istotna a taka musi być, żeby nie dać się zwariować.
A jeśli liga padnie w październiku/listopadzie, to będzie po q2. Z całym szacunkiem dla nowego projektu, za który biorą się chłopacy, ja nie wierzę w skutek promocji i nagły przypływ nowych graczy. Mam nadzieję, że się mylę i czas to pokaże bo w tym przypadku nie chciałabym mieć racji akurat:) Plq2 to liga, która trochę budzi polską scenę q2 we wrześniu, robi trochę za motywatora do odpalenia q2 i jeśli ktoś to spieprzy, to imo nie będzie co zbierać.
Twórców działu o promocjach q2 informuję, żeby mi tu nie skakali do gardła bo wiem jak na niektórych działają moje posty:D Każdy ma prawo do własnego zdania:) Pomimo to życzę powodzenia, fajnie w wolny wieczór zimowy spojrzeć na jakiś mecz, jakieś fajne tp a nie na pikapy na asterze;p
Jeśli się znajdzie chętny do prowadzenia plq2, z mojej strony życzę GL i WYTRWAŁOŚCI głównie..
I bez sensu jest pisanie tutaj swoich typów, nie ma dobrego typu jeśli ktoś nie wykaże inicjatywy sam z siebie, nikogo nie da się zmusić do tylu miesięcy ciągłej kontroli, ciągłego pilnowania wszystkiego."

Prosimy o zgłaszanie się osób zainteresowanych jak i owych typowanych na to miejsce (spełniających powyższe warunki)

Myślę że chętnie wyłonimy kogoś konkretnego bądź konkretnych na to miejsce

Moderatorów tego działu proszę o kasowanie zbędnych komentarzy niedotyczących PLQ2_14

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 01:33 
Cichociemny

Dołączył(a): 6 lis 2007, o 21:57
Posty: 96
Lokalizacja: far, far away
Karma: -3
Mój typ: sil i norman, ew. michaq, a najlepiej we 3. Znają się, plotka głosi, że nawet lubią, są szanowani na scenie. Myślę, że jak już się czegoś podejmą, to będzie to miało ręce i nogi. Sam mógłbym zaproponować pomoc przy nowej plq2 jako sędzia, czy ktoś coś piszący. Z fartem panowie.

_________________
Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubańczykom!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 02:20 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Poszukiwany Poszukiwana :), mój typ sensei, ewentualnie Dropsik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 09:32 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Ponawiam mój pomysł, aby równocześnie wyłaniać ekipę. Łatwiej będzie się komuś zdecydować jeśli będzie miał za plecami solidną drużynę czekającą tylko na kapitana. Ja idę na newsiarza jak zwykle.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 09:54 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
W PLQ2#14 moge byc sedzia :ok:

vote Sil rowniez.


Ostatnio edytowano 21 sie 2011, o 11:08 przez nesqu1k, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 11:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Po krotce można zapoznać się z Danki warunkami: :D

vote sil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 11:39 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Panowie, ja z powodu braku czasu plq2 nie zdołam poprowadzić. Jasne, mogę i chciałbym pomóc - mogę pisać newsy, sędziować mecze, mogę doradzić i skrobnąć jakieś podsumowanie ale nie znajdę wystarczająco dużo czasu, aby sprawować ciągły nadzór nad ligą :/

Z racji tego, że każdy z nas zdmuchuje coraz to większą liczbę świeczek na torcie, a co za tym idzie - ma mniej czasu na pierdoły - to daje głowę, że wiele osób postrzega całą sytuację w podobny sposób jak ja, czytaj: "skąd, do kur*y, znajdę na to czas?". W tym momencie raczej każdy rozgarnięty osobnik odrzuci swoją kandydaturę z czystej przyzwoitości. Wie, że dając ciała zepsuje zabawę kilkunastu osobom (a wiemy wszyscy, jak wkurwiają np. opóźnienia w publikacji podsumowań itp).
Co proponuję? Połączenie sił. Stworzyć radę nadzorczą składającą się z 5 osób. Wymogi:

  • brak konfliktów między nimi
  • każda z osób musi mieć zaufanie do pozostałych 4 osób
  • podobna wizja prowadzenia ligi
  • sumienność
  • odpowiedzialność
  • brak wśród nich "radykalnych" nonkonformistów (czyli "aha, 3 kolegów uważa inaczej.. kurde, pewnie mają rację, no niech im będzie")

Rada przejęłaby rządy. Decyzje podejmowane na zasadzie głosowania wewnątrz tej piątki. Sprawiedliwe dzielenie się obowiązkami etc. Potrzebna jest po prostu harmonia i zgranie - tak jak w dobrze prosperującej firmie. Tyle ode mnie.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 15:17 
Slaby koles

Dołączył(a): 3 lip 2005, o 01:29
Posty: 3
Karma: 1
Tak jak w poprzedniej edycji chętnie pomogę w sedziowaniu i czasem moge skrobnac raport/news/hit/zapowiedz, ALE jeżeli znajdzie sie ktoś sensowny na miejsce organizatora.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 15:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
roodi, sil, norek, real, qwes, stasiek, newash, cleaner, loco, dem, reve to moje typy z naciskiem na pogrubione nicki

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 16:33 
Cichociemny

Dołączył(a): 24 paź 2010, o 00:11
Posty: 87
Lokalizacja: Białystok
Karma: 3
zawsze i wszędzie michaq najlepszy będzie!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 16:39 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Pobieżnie przeglądając temat, widzę, że nie ma żadnego chętnego na prowadzenie ligi. Tzn prawie :))) Jest jeden, co skacze w tłumie i macha do nas ręką. Ale on się nie nadaje na PLQ2. Zresztą tworzy jakiś swój tajny projekt więc życzę mu żeby ten projekt wypalił. [serio]

Newash również jest chętny ale on ma 'inne wizje'. A szkoda, bo gość ma zapał dema a przy tym ogładę sila.

Zgodzę się z Hamsterem, że PLQ2 powinna zachować swój szkielet wypracowany przez lata. Każda poważniejsza zmiana powinna wiązać się z nowym dziełem.

Zachęcam żeby jednak ktoś się zgodził na poprowadzenie ligi, może zrobimy małą sciepe dla głównego organizatora? :D

edit. widzę jakąś wypocine diaa. Ja bankowo chcę należeć do ekipy [w postaci newsritera bardziej][ekipe jednak powinien sobie dorbac organizator]! powiem dlaczego:
PO PIERWSZE BĘDĘ MÓGŁ W KOŃCU LEGALNIE OBSOWAĆ MECZE!!!

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 16:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', 'P')obieżnie przeglądając temat, widzę, że nie ma żadnego chętnego na prowadzenie ligi. Tzn prawie :))) Jest jeden, co skacze w tłumie i macha do nas ręką. Ale on się nie nadaje na PLQ2. Zresztą tworzy jakiś swój tajny projekt więc życzę mu żeby ten projekt wypalił. [serio]


a to ciekawe gdzie wyczytales ze niby chcialbym prowadzic PLQ2... powodzenia na poprawce z matury z j.polskiego.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 16:53 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Dzięki adi ale pozostanę przy sędziowaniu, tak na serio to chyba jedna dobra słuszna opcja to rada z ath.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 21 sie 2011, o 19:33 
Przyczajony

Dołączył(a): 22 lis 2008, o 11:44
Posty: 45
Karma: 10
Dzięki za wyróżnienie, ale wiesz dobrze, że ja ledwo ogarniam Irca. Niech każdy robi to w czym jest dobry.

Podoba mi się pomysł wedle którego organizator nie sędziuje meczów. To jest zupełnie nowa jakość w pracy człowieka który się tego podejmie. Wyobraźcie sobie że organizator wszystkie godziny spędzone na pilnowaniu niesrofnych graczy poświęca na ustawianie grafików aktywnym sędziom, popędzaniu spóźnialskiuch klanów, rozwiązywnaiu sporów wyznaczaniem newsiarzy i generalnie utrzymując kontakt z clan liderami. Myślę że efektywniej jest spędzić 15 minut na telefony do sędziów niż dwie godziny slęczeć na serwerze.

Myślę że sędziowie są tu kluczowi, 8 sędziów z których każdy da radę przypilnowac jeden mecz w tygodniu to absolutne minimum. Fajnie byłoby na wstępnie ustalić jakiś grafik i zakres obowiązków (np. każdy sędzia ma tyle meczów do przesędziowania w rundzie). Łatwiej sprawić by ludzie się angażowali jeśli widzą że ich olewactwo ma konkretny wpływ na pracę ligi. Łatwo jest olać mecz i isć na piwo jeśli żyje się w przekonaniu że "jakoś sobie poradzą" - a potem pio 3 mecze na raz w niedziele sędziuje.

ps. I chyba pracę sędziom ułatwiło by pozwolenie cl-om zrobienie dwóch pauz w ciagu meczu. Często jest tak ze kiedy jedna z drużyn ma problem to trwa minutę zanim sedzia da czas bo akurat ogląda m jak miłosć w tv.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 24 sie 2011, o 17:07 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 24 lut 2011, o 21:37
Posty: 257
Karma: -40
Krótko to powiem: Organizatorem ligi powinno być dziecko neostrady, które przychodzi pełne zajarania po ciężkich lekcjach w gimnazjum, rzuca plecak i do 2 w nocy ogarnia ligę. Nic na siłę. Tyle.

Ps.
Sami wiecie kto, paru jest takich :DDDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 24 sie 2011, o 22:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Ciebie to sie tez tyczy Luczek :D

ps. jezeli wybrane osoby mialby laczyc sily tak jak napisal SIL, to moze trzeba namowic jakos te kilka osob, ktore zostaja votowane..

imho cleaner, sil, norx, mq, dem ( d&d + poczwarki ze sceny zapewne nie chca go w 'gronie wlatcuf plq2 13, ale jak widac on chce by scena nie upadla ), real, thp + 3-5 osoby itp mogliby stworzyc zupelnie nowa ekipe i odsunac ja od rzadow ekip poprzednich :) moze wyszloby to przyszlemu plq2 na dobre


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 24 sie 2011, o 22:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '
')imho cleaner, sil, norx, mq, dem ( d&d + poczwarki ze sceny zapewne nie chca go w 'gronie wlatcuf plq2 13, ale jak widac on chce by scena nie upadla ), real, thp + 3-5 osoby itp mogliby stworzyc zupelnie nowa ekipe i odsunac ja od rzadow ekip poprzednich :) moze wyszloby to przyszlemu plq2 na dobre

vote yes , to moze i ja pogralbym w takiej lidze :)
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 09:52 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
toście wybrali ekipę cleaner i dem razem, dobre sobie, planujecie wojnę w q2 rozpętać chyba:DDDDDDDDDD
apropo tylko jeden admin był za zdjęciem bana demowi (sil), a więc ban zostaje i dema w plq2 nie będzie (przynajmniej na serwerach)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #13 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 11:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ten topic miał powstać po to, żeby ktoś sam się zgłosił.
W poprzednim pisano już od miesięcy kandydatury ludzi i nic z tego nie wyszło.
Dem pisał gdzieś jasno, że robienie plq2 go nie interesuje. Wspomniał coś o innym projekcie, więc może poboczna liga.
Coraz mniej przyjemnie wygląda to całe przekomarzanie i dywagacja kto mógłby się podjąć.

Zostawcie może topic do czasu aż ktoś chętny, gotowy poprowadzić ligę się tu wpisze. Wtedy będzie można cokolwiek poprzeć bądź wyrazić jakąś opinię.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: PLQ2 #14 POSZUKIWANIA NOWEGO ORGANIZATORA!
PostNapisane: 25 sie 2011, o 13:53 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 wrz 2008, o 14:46
Posty: 328
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 16
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', '[')b]roodi, sil, norek, real, qwes, stasiek, newash, cleaner, loco, dem, reve to moje typy z naciskiem na pogrubione nicki


ja na pewno nie bede organizatorem nie bede mial tyle czasu po 1 po 2 mi sie nie chce po 3 lubie grac na alter nickach co przeszkadza wielu osoba wiec dzieki adi za typowanie mnie ale nie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza