Moim zdaniem:
- film powinien trwać 2-3 minuty, nie więcej. Dlaczego ? Teraz każdy oczekuje szybkich i konkretnych informacji. Ludzie nie lubią czekać i nie potrzebnie tracić czas. Ma być szybko, konkretnie i efektownie. Można zrobić coś w stylu trailera aK movie. Zobaczcie, mineło 6 lat od jego wydania a ludzie cały czas są głodni tego filmu, trailer zrobił mega wrażenie i zaostrzył mocno apetyt na film. Dlatego taki filmik promocyjny powinien mocno zaostrzyć apetyt na q2.
- film powinien zawierać fragmenty głównych cech q2 czyli np. wyświetla się napis jak na tym filmiku z dema postu w 44 sekundzie tylko że np. "TEAM PLAY" i odbijanie ra na dm2, podsadzanie pod q na dm3 czy pod penta, obrona rooma na dm1 i byłoby zajebiście gdyby w międzyczasie trwania owych akcji tp były widoczne dropy broni.
- kolejne przejście, napis "PURE SKILL" - ten fragment powinien zawierać fajne fragi, mega raile, air rockets, czy potrójny/poczwórny bfg, żeby było dużo akcji w jak najkrótszym czasie, żeby widzowi podniecenie z poprzedniego fraga jeszcze nie minęło a tu już kolejny zmiażdżył mu suty
- dobrą opcją była by kolejna zakładka/fragment "CHALLENGE" gdzie pokazane byłby ligi/tabele ze stron (np. zoom na klany w przypadku plq2/euroq2l i na graczy w przypadku edl) plq2, euroq2l, EDL, W miedzyczasie pokazywania tabel można by było wrzucić jakieś batalie na mapie pomiędzy klanami, jakieś fragment końcówki finału i OT itd.
Jeśli chodzi o demka to tutaj proponowałbym wybrać fragmenty z innych filmów, fragi itd żeby nie robić jakiegoś scenariusza, bo będzie to wygladać nienaturalnie, sztywno, słabo.
- skupic się na tym aby filmpromował głównie q2, jego piękno, unikatowe cechy a nie scene PL czy EU.
- muzyka w tym filmie powinna być dynamiczna, szybka, uwzględnić synchro bo będzie dodatkowy +
Na koniec dać jak to dem pisał "try it youself" albo coś w stylu "try your skills! Visit :
www.....com"
Byłaby to dobra opcja moim zdaniem. Szybko, konkretnie, przejrzyście
Coś mi się przypomni to dopisze.