[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:28

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 30 lip 2011, o 17:22 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Czy taki remi czy sickboy przed banowaniem grla na fejku i dopiero wtedy kiedy przegral banowal ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 02:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@all

zlejcie kolta... widzicie ze sie chlopak potyka o wlasne nogi w swojej genialnej "retoryce", po co mu jeszcze bardziej utrudniac zycie? nie ma odpisywania temu trollowi = nie ma problemu. jego glownym zadaniem jest wciaganie ludzi w OT i odciaganie ludzi od glownego tematu.

@all #2

jako ze wszyscy widzicie co sie dzieje, zastanowcie sie wreszcie czy chcecie zeby danuta z swoja swita teroryzowala scene kolejne x lat...

za takie cos pio powinien stracic admina, ale nie straci... nie chcecie sie na to godzic, to proponuje wreszcie otworzyc oczy yossarianowi zeby cofnal temu cyrkowi na kolkach swoje pelne zaufanie sprzed X lat.

pozwole sobie podsumowac to i owo

pio
  • obiecal ze nie tknie plq2 => nie wniesie nic do sceny
  • odjebal piekna mega zalosna akcje z graniem na fejku i logowaniem sie na admina by zbanowac innego fejka
    nawet jesli podejrzewal kogos o czity to kim on jest w temacie by podejmowac SAMOWOLNIE decyzje o banie? (to na podstawie przeczytanych postow)
  • ma adminy na asterze pomimo tego ze adminlist jest resetowany => wniosek => ma rcona do servera, ktorego powinien posiadac tylko opiekun servera. co wiecej slyszalem ze cln, mial tez admina (wtf?)

danka
  • offscenowa postac, pojawiajaca sie by bronic swoich przydupasow
  • nie prowadzi plq2 od x lat
  • nie adminuje serverow
  • nic nie wniesie na scene, bo nie ma nic do zaoferowania scenie

darus
  • z pelnym szacunkiem do Ciebie Darek, musze to napisac publicznie. BOISZ SIE DANKI i to jest Twoj najwiekszy i chyba jedyny minus.

v3non
  • jest opiekunem asterow
  • zrobil duzo dobrego aby stawiac servery q2 ale i tak jest offscenowy od kiedy skonczyl technikum.
  • jest mega wielkiem szyderca, co niedawno zrozumialem i za co chyle mu poklony, ze tak dlugo tego nie rozumialem
  • moim zdaniem nie wniesie juz nic nowego ani nic dobrego dla sceny

i powidzcie mi CO TERAZ? +- 100 osob jest steroryzowane przez danutowe rzady :D ja np. wiem jak otworzyc oczy yossarianowi ale stawiam piwo ze bedzie dokladnie tak jak w sytuacji Urbaska. nie bedzie mu sie chcialo zaglebiac w temat by zrozumiec istote problemu.

powodzenia

ps.
  • nie oczekiwalbym posta zwrotnego od pio... raczej przemilczenia tematu az danka zacznie go bronic.
  • gw PIO :D tak jak sledzilem luzno fb z drugiego kranca polski i nic sie nie dzialo ciekawego tak zafundowales mi (i mysle ze nie tylko mi) kupe smiechu akurat na moj powrot do domu :ok:
  • z tego co pamietam ja stracilem adminy x lat temy bo 3x tlumaczylem maczkowi ze ma nie fejkowac (na zlosc mi oczywiscie :)) kogos tam zanim dostal bana. brawa za hipokryzje
  • zbyt agresywny post dla kogos? wiem wiem, prawda w oczy kole
  • sa ludzie ktorzy cos chca zrobic dla was i maja swoje fajne pomysly. pozdro newash. dajcie im szanse a nie siedzicie w tym bagnie juz tyle lat. pio dzis dolal kolejne 5cm nowego syfu.

edit:
zapomnialbym. pozdrawiam wszystkich placzacych ze ludzie graja na asterach a nie na NF. po-idle-owac servera NF samemu sie nie chce, prawda?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 09:44 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
po 1 dem nikogo nie bronie
po 2 - zaraz jak się dowiedziałam co się stało to skontaktowałam się z Pio ale nie będę tłumaczyć jego decyzji, sam niech się wytłumaczy dlaczego to zrobił, chodzi mi o to, jak niby mam w dupie to co się dzieje a okazuje się, że tylko ja z nim rozmawiałam :D
a po 3 - co do asterów to ja nie zakładam adminów, jedyna osoba, o której admina poprosiłam zenka to był sil, nie wiem czy mu założył nawet (jeśli nie to właśnie tyle mam do gadania odnośnie tych serwerów:D)
a po 4 - co możesz zarzucić kubusiom/coolnetom? cokolwiek wchodzi nowego od razu masz wgrywane, jest tam porządek, z każdą ciekawostką maszeruje do yossa, żebyście mogli tam z tego korzystać, czego jeszcze chcesz od tych serwerów?

I wiem dem, że nie możesz znieść tego, że ja mam tam coś do powiedzenia, ale ja nie będę Ci przytaczać logów, ile razy rozmawiałam z zenkiem, ile razy rozmawiałam z harvenem i innymi ludźmi na temat asterów, żeby zmienić chorą sytuację, jaka obecnie tam jest. Nie masz, jak zwykle, zielonego pojęcia czym się interesuje, co robię a piszesz steki bzdur (ostatnio też niby szukałeś logów, żeby udowodnić mi, jak to ja kłamie, dziwne, że zazwyczaj sypiesz logami jak z rękawa a tam nie umiałeś.. więc nie pisz kłamstw, a jak chcesz się upewnić, to pomaszeruj do harvena i zapytaj łaskawie ile się interesuje sprawami serwerów i kto interesuje się chociaż na tyle co ja.. bo ja rozmawiałam już z każdym, kto może cokolwiek zdziałać w tej sprawie, ale nie jestem w stanie na siłę wygospodarować harvenowi wolnego czasu, aby to zrobił). Co z tego wynika? Że nikt, oprócz harvena, nie jest w stanie tego naprawić a on musi najpierw znaleźć czas.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 12:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
  • ad 1 to dobrze
  • ad 2 no fajnie fajnie... ze mna sie nie kontaktowalas tylko od razu mi adminy posciagalas x lat temu - oczywiscie to na marginesie i nie musimy ciagnac tego OT. W kazdym badz razie o czym mamy z nim rozmawiac? pio sie czai na fejku i banuje inna osobe na fejku. nie bedziesz go bronic? to wyciagnij konsekwencje odpowiednie do jego "wybryku" skoro masz tyle do powiedzenia na scenie i jestes takim autorytetem od x lat. aaa, no i wez pod uwage ze moja prace odnosnie dzialania przeciw czitom nagrodziliscie z miejsca 3 miesiecznym banem bo wam nie podpasowalo ze sie wam przestalem spowiadac z kazdego kiwniecia palcem.
  • ad 3 nie wiem co odpisac bo nie napisalem ze mu admina zalozylas.
  • ad 4 nic nie zarzucilem kubusiom i coolnetom. mam ale do osob posiadajacych tam adminy

teraz dalej. samo rozmawianie nic nie zmienia. chora sytuacja asteterow trwala ostatnie x lat i nikt jej nie nazywal chora przez te lata. co wiecej chora sytuacja mozna jedynie nazwac meritum tego tematu, tzn pio grajacy na fejku loguje sie na admina zaraz po tym jak przegrywa mecz/przeszkadza mu inny fejk od jego. co wy jakies tajne sluzby? D:

@ot
gdybys sloneczko czytala moje posty w ost temacie z zrozumieniem to bys sie spytala czy moge te logi dac teraz jak wreszcie jestem na chwile w domu i mam dostep do tych logow. z tym tematem mozemy sie przeniesc spowrotem tam gdzie trzeba, bo przynajmniej sie juz wyspalem w wlasnym lozku a do i pc mam niecale 2m, a na nim MBajty logow.

@podsumowanie
podsumowujac nawet jesli gadasz z kimkolwiek w sprawie adminow to jupikajej, tylko od gadania nic sie nie zmieni. poprawic sytuacje z asterami wg. tego co napisalas to wprowadzic tam NF. no po prostu swietne rozumowanie. teraz wyobraz sobie/przypomnij sobie ze ja na swoim gamesnetowym serverze nie potrzebowalem NF by ludzie grali na realach i nie bluzgali na serverze. na pewno robisz wszystko co sie da? jak dla mnie po raz kolejny czekasz na gotowe rozwiazania (NF), ktore za ciebie wykonaja prace. dorzuce jeszcze pytanie, co robisz takiego by zachecic ludzi do grania na serverach ktorymi sie opiekujesz?

odejdz wreszcie do strefy cienia i przyjrzyj sie dokladnie jak ktos inny dba 3x lepiej o rozwoj i spokoj na tej scenie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 12:54 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
"co do asterow to nie jest tak ze wladza ma w dupie wszystko tylko ze jest w tej sytuacji bezradna..." Zabierzcie Pio adminy to bedize jeden problem mniej :>

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 12:58 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
precz z komuną !! :puppydogeyes:

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'd')em od czasu kiedy jest nofake, administracja adminami na serwerach odbywa sie z poziomu nofake, wiec zeby tak naprawde zeby zabrac wladze poszczegolnym adminom np. krytykowanej przez ciebie ciagle osoby danki to trzebaby sie zwrocic do adminow nofake (oczywiscie odbywa sie to w nieco troche inny sposob, admin nofake przydziela glownego admina np. powiedzmy dance i od tego momentu danka zarzadza adminami na tym serwerze, a admini nofake od tego momentu nie maja uprawnien do ingerenci w admini danego serwera, tak chcieliscie zeby bylo, bo jak mowiliscie nie chcieliscie zeby admini nofake mieli zbyt duza wladze i powinna ona pozostac w rekach adminow serwerow, tak tez to zostalo zrobione... ale tak jak wspomnialem na poczatku to admin nofake przydziela admina glownego serwera), wiec nie bardzo rozumiem co ci da pojscie do yossa... chyba ze yoss wyrzuci plugin nofake z serwerow, ale czy naprawde chcemy do tego doprowadzic?


to ma rece i nogi co piszesz i tez wiecej wyjasnia ludziom postronnym. cala sytuacja z yossem sprowadza sie do tego, ze danka byla/jest nietykalna z racji jej kontaktow z yossem. co wiecej, jej admina z serverow admini NF nie sciagna, dopoki dopoty yossarian nie cofnie jej swojego zaufania. tak wiec pojscie do yossariana jak najbardziej jest na miejscu bo inaczej scena napotka sie z murem w postaci osob zarzadzajacych przyzanawaniem glownego admina za posrednictwem NF.

czy moglbys sie ustosunkowac do mojej prosby?

co do wylaczania asterow. NF mial byc opcją, a nie widzimisie kilku osob. bez NF funkcjonowala scena przez ostatnie x lat i jakos dawalo sie zyc.

(w moim mniemaniu) dodam jedynie ze jako osoba z sporym autorytetem nie powinienes pisac w czym tkwi problem, skoro jak sam przyznales nie zaglebiasz sie w temat i nie znasz istoty problemu. gdybys sledzil wszystkie watki z udzialem despotycznych postow danki czy kogos z jej swity to moze bys nie napisal ze problemem sa 2 servery. Z serverami jest wszystko OK, tylko ktos inny notorycznie ma problemy z prawidlowym wykorzystaniem adminow.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:05 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
urbasek
czy po (przypuszczalnym) włączeniu nf na astery inne serwery zostaną odłączone od nf? pytam, bo uważam, że muszą pozostać w miare dobre serwery bez nf dla nowych graczy.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 'u')rbasek
czy po (przypuszczalnym) włączeniu nf na astery inne serwery zostaną odłączone od nf? pytam, bo uważam, że muszą pozostać w miare dobre serwery bez nf dla nowych graczy.


nf nigdzie nie zostanie wylaczony po teoretycznym odlaczeniu asterow (w sensie dzialania z automatu.). ale wylaczanie asterow jako remedium na wadliwych adminow to glupota.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:21 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
w ogole to odbiegacie od tematu i znow z jakiegos incydentu korzystacie z sytuacji

zdarzenie mialo miejsce na asterze, nawet jak teoretycznie obalicie cala obecna wladze przy pomocy yossa itd, to nic sie nie zmieni bo na asterach rzadzi zenon, chcecie zabrac pio czy dance wladze na tych serwerach idzcie do zenka, a nie korzystajcie z okazji zeby najezdzac na danke i administracje serwerow nofake, tak jak pisalem wczesniej, zdarzenie takie nie mialoby miejsca na serwerze nofake


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
chodzi po prostu o odsuniecie wreszcie danki od wladzy na tej scenie. do tego trzeba ja odsunac od opieki u yossa, bo zawsze koncowym argumentem danki (gdy wyczerpie wszystkie inne smieszne) jest to, ze jest opiekunem prawie polowy serverow - tzn serverow yossa. jej swita przegiela pale (pozdro pio) to i jest kolejny argument by otworzyc scenie oczy. ja np. mam dosc jej rzadow i chcialbym popatrzec jak ktos z pomyslem na q2 odbudowuje potencjal tej gry... danka sie dla mnie wypalila 4 lata temu i jak widac jej podopieczni nie nadaja sie do tego by adminowac. swoje pokazaliscie, dajcie szanse innym.

mozesz sie ustosunkowac do mojej prosby?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 13:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 'u')rbasek
czy po (przypuszczalnym) włączeniu nf na astery inne serwery zostaną odłączone od nf? pytam, bo uważam, że muszą pozostać w miare dobre serwery bez nf dla nowych graczy.


dla nowych graczy jest coolnet dm :))

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 14:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Uświadomcie sobie że wyłączenie asterów (najlepszych serwerów pod względem pingów , PL itp..) spowoduje niechęć do q2 dodatkowo widać że wszyscy grają tylko i wyłącznie na aster 1 i 2 mało kogo widać by grał na serwerach z nf.

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 14:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Ale my tu rozmawiamy o Pio, a nie o Dance tak ? Dem! czemu zasmiecasz topic?!?!?!?!

Prosze o usuniecie OT ! :DDDDDDDDD Nie moge odnalezc glownego watku przez ten offtop. Poza tym szkoda mi skrolla :(

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 14:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
sorry juz nie bede tutaj robil ot. obiecuje.

vote unadmin pio everywhere.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 16:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'U')świadomcie sobie że wyłączenie asterów (najlepszych serwerów pod względem pingów , PL itp..) spowoduje niechęć do q2 dodatkowo widać że wszyscy grają tylko i wyłącznie na aster 1 i 2 mało kogo widać by grał na serwerach z nf.


najlepsze pingi zawsze byly na:
Quake 2 TDM neostrada tp/Strefa Gier|9999ms|193.110.122.215:27910
COOLNET TDM (nofake)|271ms|217.8.180.90:27911
COOLNET TDM 3 (nofake)|289ms|217.8.180.91:27911
COOLNET TDM 4 (nofake)|304ms|217.8.180.91:27912
(nie sugerowac sie ms'em bo to refresh przy downloadzie)

wylaczenie asterow jest najlepszym rozwiazaniem problemu fejkow :) ale jak widac b3non wali w chuja : ]

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 16:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
abc... prosze cie... pingi to indywidualna sprawa kazdego gracza, a twoj post spowoduje za chwile ze 90% czytajacych temat napisze ci ze wlasnie tam (astery) maja najlepsze pingi... np ja jestem takim graczem, jako ze np wczesniej mialem vectre i na serwerach od yossa mialem ping o 20-30 ms wiekszy... aktualnie mam innego providera a i tak na asterach mam najlepsze warunki (ping nizszy o +- 5ms)

i nie pisz ze wylaczenie asterow to najlepsze rozwiazanie bo az noz sie w kieszeni otwiera... rozwiazanie czego? tego ze NF swieci pustkami? no to na pewno nie jest wina asterow.

dla ludzi ktorzy pisza o wylaczeniu serverow od astera napisze jedynie ze po wylaczeniu ich nie liczylbym na ponowne ich uruchomienie... pomyslcie chwile co wy wypisujecie i jakie moga byc skutki takich dzialan.

zeby nie bylo ze OT. Pio udziel sie w swoim temacie ! moze niech danka da mu znac ze taki temat powstal i wypadaloby sie tu pojawic? :ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 16:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
e tam, to jest wina asterow, ludzie ida na coolnet/kubus tylko wtedy gdy nie ma zadnego 'admina' ktory ogarnie tego zjeba co zmienia masowo nicki, wpisuje kille, przejmuje timy i ustawia tl milion :) poki co na 10 grajacych osob, ponad polowa zawsze gra na fakenicku, nicku z dupy etc.. wylacz astery a zobaczysz ze sytuacja sie poprawi i normali ludzie, a tacy sa pojda na servery z nf ; ]

ps. dem musisz zaczac wierzyc, ze Ci co chca pograc bez fejkow, nie beda plakac gdy na asterach pojawi sie ping 9999 w eye :)


Ostatnio edytowano 31 lip 2011, o 16:19 przez abc, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 18:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Tacy co chcą pograć bez fejków mogą omijać aster i połączyć się z serwerem na którym jest NF proste. A faktem jest to że każdemu wygodniej jest grać z fejkami bo tych jest zawsze więcej jak graczy grających na real nickach mowa o aster 1 i 2 bo te serwery tolerują fejków zaś zobacz co się dzieje na serwerach z NF totalne pustki !! Wiec ocb się pytam to chyba logiczne nie prawda?
Dziwnie rozumujesz Arek :S

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Pio
PostNapisane: 31 lip 2011, o 18:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', 'e') tam, to jest wina asterow, ludzie ida na coolnet/kubus tylko wtedy gdy nie ma zadnego 'admina' ktory ogarnie tego zjeba co zmienia masowo nicki, wpisuje kille, przejmuje timy i ustawia tl milion :) poki co na 10 grajacych osob, ponad polowa zawsze gra na fakenicku, nicku z dupy etc.. wylacz astery a zobaczysz ze sytuacja sie poprawi i normali ludzie, a tacy sa pojda na servery z nf ; ]

ps. dem musisz zaczac wierzyc, ze Ci co chca pograc bez fejkow, nie beda plakac gdy na asterach pojawi sie ping 9999 w eye :)

Sam grasz prawie zawsze na fejku wiec sie nie udzielaj. A co do tych pingow co wypisywales to 90% ludzi z vectra na asterze ma normalne pingi a na reszcie chujowe. Ciekawe gdzie ty bys gral jezeli na asterze bys mial 18 a na colnecie 45 ?
_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 160 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza