[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 11:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Jak powszechnie wiadomo w plq2 istnieje zapis mowiacy o maksymalnie 4 meczach w dniu.
Co ciekawe owego zapisu w regulaminie w ogole nie ma. Czyli dostosowujemy sie do nieistniejacego prawa ;s
ok - powstal bo "nie zawsze znajdzie sie sedziego". Chodzi głównie o IP.
I tutaj takie spostrzezenie.
Jesli 2 klany sobie ufaja i wyrazaja zgode - to czemu nie pozwolic im rozegrac meczu wlasnie wtedy kiedy im najbardziej pasuje wedle rzymskiej zasady "volenti non fit iniuria" ? Jesli sie zgadzaja na wlasna odpowiedzialnosc, to czemu organizatorzy maja miec cos przeciwko? Zwlaszcza jesli na kazdym kroku powtarzaja "liga jest dla graczy". Dla graczy?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 12:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Istnieje jednak zapis mowiacy, ze w trakcie meczu na serverze moga znajdowac sie jedynie gracze i sedziowie. Uwierz mi, ze w teorii to dosc ladnie wyglada, mowie tu o sedziowaniu, rzecz bardzo prosta. Jednak w praktyce naprawde ciezko jest nawet 4 sedziow znalezc w tym samym czasie. Poza tym chodzi rowniez o servery.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 12:36 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Bdm, ale pisałem Ci na kanale. Jak Ty to sobie wyobrazasz ? Ze nikt na server z przypadkowych osob nie wejdzie ? A jak np. wejdzie ktos z druzyny przeciwnej i bedzie podpowiadal na ts, bądź vt ? A kwestia sprawdzana ip ? Kwestia holda w razie co ? Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. I tez pisalem Ci na kanale, ze ciezko rozgrywac cztery mecze na raz, ze wzgledu na małą ilość serverów, a o sędziach nie wspomne. Chcesz graćw niedziele ? To umów mecz 5,6 dni przed niedziela np. w pon i bez problemu.
Gadając na kanale ktoś tam sie wtrącił i powiedział, że to jest jak w sejmie.
Ok, ale tak sie zachowując pokazał TYPOWĄ MENTALNOŚĆ POLAKÓW - narzekanie.
A jeszcze jedno.
Gdyby (CO MAM NADZIEJE, NIGDY NIE BEDZIE MIALO MIEJSCA) mecz byl rozgrywany bez adminow i wykryto by jakiegos fejka, to potem byloby narzekanie, zapewne tez Twoje, ze to wina EKIPY, bo nie sprawdzili ip.
Temat w ogole zbedny. Liga dla graczy, ale niech gracze szanuja ekipe.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 15:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
CZas by dodac wiecej sedziow do ligi ? xD Dajecie organizowac jakims nieznajomym lige to dajcie tez sedziowac innym :D Bedzie wiecej sedziow, serwerow troszke jest i kazdy bedzie szczesliwy xD

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 17:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Mam wrazenie, ze niektorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem.
Jesli 2 klany UFAJA SOBIE wystarczajaco (ja osobiscie mam takie zaufanie do ~polowy klanow w 1 lidze), by zdecydowac by grac bez sedziego NA WŁASNE RYZYKO - to czemu macie im tego bronic?
Nie musicie nas uszczesliwiac na sile - jesli tego nie chcemy.
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'S')zukasz problemu tam gdzie go nie ma.

To chyba Ty nie widzisz problemu bo ja go widze. Juz na #plq2 w jeden dzien sie klocili kto pierwszy zarezerwowal niedziele a kto byl drugi.
$this->bbcode_second_pass_quote('P!o', 'G')dyby (CO MAM NADZIEJE, NIGDY NIE BEDZIE MIALO MIEJSCA) mecz byl rozgrywany bez adminow i wykryto by jakiegos fejka, to potem byloby narzekanie, zapewne tez Twoje, ze to wina EKIPY, bo nie sprawdzili ip.
Gdybyś uważniej przeczytał mojego posta to nie napisalbys takiej glupoty.

"Chcącemu nie dzieje sie krzywda"
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 19:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bodom ma racje... sa klany z ktorymi mozna luzno klikac bez sedziego... i ulatwiloby to znacznie sprawe kiedy grać... jesli ktos tak chce to niech tak gra.

Spoiler:
a pio jak zwykle sie popisal zabierajac glos... pamietaj bodom, ZIEMA SPOCZYWA NA 2 KROKODYLACH i nie dyskutuj, bo pio zawola owce*.
Spoiler:
*Ciekawe czy oczytany kolt wie z jakiej ksiazki sa te owce... jak tam specu od rezimow, wiesz?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 21:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Dem popytaj się kolegów czy ze spiket rockets zagracie czy bez ten meczyk z zaufanym przeciwnikiem jako ZAUFANY klan?

Może jeszcze nie nagrywajmy demek, bo po co tracić czas na późniejsze ich wysyłanie?

Nie ma fizycznej możliwości grać w niedzielę na 6ciu serwerach równocześnie kiedy nie wszystkie są gotowe do gry w plq2.
Widzę, że żaden z was chyba nie był nigdy sędzią i nie wie ile jest z tym roboty. Polecam, może wtedy zmienicie zdanie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 21:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
sedziowalem zarowno mlq2 (ciekawe czy pamietasz cos takiego?) jak i plq2 - wiec daruj sobie glupie teksty.
kto powiedzial ze wszyscy musza grac o tej samej godzinie? wystarczy nawet 2 mecze o 19, 2 mecze o 20:30, 2mecze o 22 i wszystko jest ok, a ludzie graja w najbardziej odpowiednim (bo tym bywa najczesciej niedziela) dla siebie dniu.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 7 paź 2009, o 22:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ja bym neon, na twoim miejscu lepiej dobieral argumenty do "zagiecia" kogos ;s
Spoiler:
bo widzisz... sedziowe, nie kiwneli palcem zeby sprawdzic czy ktos gra na spicked. To ze ktos ma zle modele sprawdzili gracze :D
Wiec obecnosc sedziow mozna bylo o dupe potluc :D
wiec nie wychylaj sie z nieprzemyhslanymi "argumentami" :D:D:D


i nie wiem czemu piszesz zaufany, duzymi literami... w 1 lidze raczej nie ma nikogo kto by plakal, gdyby mogl zagrac mecz wtedy kiedy obu klanom pasuje. ;s

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 8 paź 2009, o 18:15 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
plq2 to powazna liga i nie ma tutaj miejsca na jakies "bez regulaminowe gry" bo tak taki pomysl gry bez sedziego mozna nazwac i dla mnie oczywiscie nie ma czegos takiego jak zaufanie w internecie

zreszta nikt wam przeciez nie nakazuje grac meczy w okreslonych dniach/godzinach, jest tylko zwykly limit iloscy meczy w ciagu jednego dnia (zawsze mozecie umowic mecz wczesniej jako pierwsi w danej kolejce)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 8 paź 2009, o 19:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'p')lq2 to powazna liga i nie ma tutaj miejsca na jakies "bez regulaminowe gry"

tak powazna, ze nawet nie ma zapisu o tym regulaminowym limicie 4 meczy tak?

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'z')reszta nikt wam przeciez nie nakazuje grac meczy w okreslonych dniach/godzinach
ale ogranicza nam to

$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'j')est tylko zwykly limit iloscy meczy w ciagu jednego dnia (zawsze mozecie umowic mecz wczesniej jako pierwsi w danej kolejce)
wybacz moj drogi ale nie zawsze jest czas by jak najszybciej zarezerwowac termin.
btw. zaloze sie, ze gdyby to kolt napisal ten temat - zaciekle bys go popieral
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 8 paź 2009, o 19:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('v3non', 'p')lq2 to powazna liga i nie ma tutaj miejsca na jakies "bez regulaminowe gry"

tak powazna, ze nawet nie ma zapisu o tym regulaminowym limicie 4 meczy tak?

jak smiesz kwestionowac zdanie arcy szeryfa sceny q2? chcesz zeby sie zabral za Ciebie?

ps.
nim sie obejrzysz bedziesz sie bronil ze jeszcze wczoraj nie bylo takiego pkt w regulaminie!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 8 paź 2009, o 20:07 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem jak zwykle na poziomie
zamiast przedstawiac konkretne argumenty wykorzystuje topik do "pogrywania" ze mna

ja tylko napisalem swoje zdanie, niezaleznie kto zrobil ten temat


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 8 paź 2009, o 23:44 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
Nie wiem poco ten temat , dobra moze nie bylo w regulaminie o max mecz w jednym dniu ale byl news przed pierwsza kolejka ze tylko mozna 4 mecze w 1 dniu :? poza tym jak juz wyzej ktos napisal ze ciezko rozegrac mecze o tej samej godz no dobra nawet ,jesli mialo by byc to z odstepami co 1 godz to tez zanim sie gracze zbiora i rozegraja o rownej godz zeby nastepni juz mogli grac o swojej i dajmy tu np 6 meczy bo juz o wiekszej ilosci nie wspomne totalny nie WYPAŁ :/ a serverow jest tyle ile jest i na razie sie to chyba nie zmieni. A pomysl z zaufaniem i graniem bez sedziow to juz wogole absurd sfinka sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 9 paź 2009, o 08:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
A tobie proponuje pouczyc sie jezyka polskiego bo nie wypada robic bledow gdy organizuje sie plq2. "W ogole".

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 9 paź 2009, o 11:02 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
za duzo troli na scenie by cos takiego przeszlo...

juz nie mowie o sytuacji gdy oba klany sobie ufaja... co z ludzmi ktorzy maja budyn w glowie zaczna wchodzic na sv i przeszkadzac w roznoraki sposob bedziecie dawac co 10s vote kick na goscia/gosci?
timy?
ip?
czyszczenie sv?

jedyna opcja jaka ja widze jest to iz w zaleznosci jak sie klany umowia z sedziami tyle meczy zostanie rozegranych konkretnego dnia! wiadomo nd jest najfajniejszym terminem jak jakis sedzia bedzie chcial poswiecic wiecej czasu na sedziowanie to why not? zakladam ze w wiekszosci klanow znajdzie sie chociaz jedna osoba ktora potrafi logicznie myslec i ustalila by tak godziny meczu ze selekcja serverow nie kolidowala by z pozostalymi meczami plq2... (2mecze max w odstepie 1h15min?)

@neon
z poczatku napisalem cos obrazliwego w twoim kierunku ale sie powstrzymalem... musisz mi wybaczyc przyzwyczailem sie do ludzi ktorzy potrafia logicznie myslec, rozpatrywac rozne mozliwosci zaistnialych sytuacji, kontrolowac swoje idiotyczne potrzeby np proby uderzenia w cudze czule punkty dla wlasnej satysfakcji itp. itd. niestety czasem zapominam ze naturalna selekcja to proces powolny zatem przeslanka bedzie taka sama wiec:

jesli nie masz zielonego pojecia o czyms a wypowiadasz sie w temacie to lepiej zamilcz zastanow sie nad soba raz dwa nawet trzy razy jesli dalej bedziesz twierdzil tak samo wybierz sie do specjalisty on ci postara sie wytlumaczyc to czego duzy procent progresywnych spoleczenstw uczy sie na wlasna reke majac ~14-20lat...

niestaraj sie nawet odpisac... przez prawie 2lata mialem nieprzyjemnosc przypadkowego jak i nieprzypadkowego czytania twoich wypocin w komentarzach ircu chacie q2 na moja opinie o kims trzeba dlugo pracowac i pokazac sie z wielu stron... jak bys nieodwrocil moich slow jak bys sie staral madrze napisac nic nie zmieni faktu jaka osoba jestes...

wiem ze cie nie uraze tym co napisalem (nie mialem takiego zamiaru tak dla jasnosci) co najwyzej rozbawie zreszta to nie moj problem :|
jestem o niebo lepiej przygotowany niz dem na szczeniackie ataki wiec daruj sobie...

sry za offtop zdrov


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 10 paź 2009, o 15:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
GandalF
Przygotowany na co? Na pierdolenie o niczym? Kreujesz się na intelektualistę, czy humanistę? Już taki jeden dem był więc zostań z nim w kółku wzajemnej adoracji.

P-BDM skoro liga jest prowadzona aż tak chujowo to po co w niej grasz?
Ja wychodzę ze zrozumiałego założenia, że Polakom nie można ufać. Blanka, 1o1, Festival, Szotman, Extreme, HZN, Xavik, Xerot. Nie wiem czy w całej Europie było tyle cziterów co u nas w Polsce. Jeśli chcecie grać bez sędziów to grajcie w euroq2l. W plq2 odkąd ja pamiętam zawsze grało się z sędziami. Na zagranicznych serwerach podczas gry nawet obsy mogą pisać w konsoli podczas gry i widzą to grający. Nie spotkałem się, żeby ktoś z zagranicznych floodował, czy zmieniał celowo nick podczas gry, żeby uprzykrzyć tylko życie grającym. Nie poświęcam może aż tyle czasu na q2 co wy, więc pisze z własnego doświadczenia.

Dem, jeśli uważasz, że wykrycie spiked u hzn to Twoja zasługa, a wina prowadzących plq2 to ok. Kto inny jak nie Ty, dem aka odświeżający stronę plq2 60x na minutę mógł mieć tyle czasu żeby z różnych fejknicków prowadzić akcje konspiracyjne z ukrycia w celu wykrycia haxów. Czyli znowu dem najlepszy jest, tyle że wyznajesz zasadę, że trzeba za rączkę prowadzić ludzi. Wystarczy mi to, że wypierałeś się, że espada to nie Ty. Wszelka prawdomówność Twoja jest teraz podważona u mnie.

Proponuję tym, którzy mają dużo czasu zgłosić się do ekipy plq2 i posędziować trochę meczy, poświęcić kilka chwil, których macie zapewne wiele.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 10 paź 2009, o 16:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')ervery ligowe: (pewnie dojdzie jeszcze pare)
217.8.180.90:27911 COOLNET TDM
217.8.180.91:27911 COOLNET TDM 3
217.8.180.91:27912 COOLNET TDM 4
194.187.43.244:27910 ASTER TDM #1
194.187.43.244:27920 ASTER TDM #2
193.110.122.215:27910 Quake 2 TDM neostrada tp/Strefa Gier
+ kubus czy nie?)

Jeden napisze, ze nie moze na cool, 2 z klanu dopowie, ze wszystkie cool to samo, zostaja 3 servery. Obok spoznalskich, wybor servera to rownie powazny problem. A wypowiedzialo sie juz tutaj co najmniej dwoch takich, ktorzy " w ogole nie sprawiaja problemow przy wyborze servera".

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')-BDM skoro liga jest prowadzona aż tak chujowo to po co w niej grasz?
Ja wychodzę ze zrozumiałego założenia, że Polakom nie można ufać. Blanka, 1o1, Festival, Szotman, Extreme, HZN, Xavik, Xerot. Nie wiem czy w całej Europie było tyle cziterów co u nas w Polsce. Jeśli chcecie grać bez sędziów to grajcie w euroq2l. W plq2 odkąd ja pamiętam zawsze grało się z sędziami. Na zagranicznych serwerach podczas gry nawet obsy mogą pisać w konsoli podczas gry i widzą to grający. Nie spotkałem się, żeby ktoś z zagranicznych floodował, czy zmieniał celowo nick podczas gry, żeby uprzykrzyć tylko życie grającym. Nie poświęcam może aż tyle czasu na q2 co wy, więc pisze z własnego doświadczenia.
_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 10 paź 2009, o 17:52 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'G')andalF
Przygotowany na co? Na pierdolenie o niczym? Kreujesz się na intelektualistę, czy humanistę? Już taki jeden dem był więc zostań z nim w kółku wzajemnej adoracji.

P-BDM skoro liga jest prowadzona aż tak chujowo to po co w niej grasz?
Ja wychodzę ze zrozumiałego założenia, że Polakom nie można ufać. Blanka, 1o1, Festival, Szotman, Extreme, HZN, Xavik, Xerot. Nie wiem czy w całej Europie było tyle cziterów co u nas w Polsce. Jeśli chcecie grać bez sędziów to grajcie w euroq2l. W plq2 odkąd ja pamiętam zawsze grało się z sędziami. Na zagranicznych serwerach podczas gry nawet obsy mogą pisać w konsoli podczas gry i widzą to grający. Nie spotkałem się, żeby ktoś z zagranicznych floodował, czy zmieniał celowo nick podczas gry, żeby uprzykrzyć tylko życie grającym. Nie poświęcam może aż tyle czasu na q2 co wy, więc pisze z własnego doświadczenia.

Dem, jeśli uważasz, że wykrycie spiked u hzn to Twoja zasługa, a wina prowadzących plq2 to ok. Kto inny jak nie Ty, dem aka odświeżający stronę plq2 60x na minutę mógł mieć tyle czasu żeby z różnych fejknicków prowadzić akcje konspiracyjne z ukrycia w celu wykrycia haxów. Czyli znowu dem najlepszy jest, tyle że wyznajesz zasadę, że trzeba za rączkę prowadzić ludzi. Wystarczy mi to, że wypierałeś się, że espada to nie Ty. Wszelka prawdomówność Twoja jest teraz podważona u mnie.

Proponuję tym, którzy mają dużo czasu zgłosić się do ekipy plq2 i posędziować trochę meczy, poświęcić kilka chwil, których macie zapewne wiele.


Ja sie zglaszalem wiele razy :D od wielu lat to robie i co ? :D Przyjmują tylko swoich xD
_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: max 4 mecze w dniu
PostNapisane: 10 paź 2009, o 18:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Luczek ja bym Cię wziął. Ale wiesz dobrze, że większość ekipy boi się, bo zna Twoją porywczą naturę ;). Ze swojej strony wiem, że w tym roku sędzią dobrym nie będę, pomogę na ile będę mógł, ale rezerwacje dni raczej nie wchodzą w grę - zbyt wiele obowiązków czeka.
Aczkolwiek sądzę, że 1 aktywny sędzia bardzo by się przydał.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza