[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 17:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
"nie radze sobie, wiec przyjme poze opanowanego. Texty dema mnie wkurzaja ale nie mam zamiaru odpisacywac bo sie pograze. A noz moja stara-nowa poza zamaskuje to ze nie mam nic do napisania"

wydaje mi sie ze taki opis pasuje do wiekszosci twoich postow w ktorych odmawiasz komus odbicia pileczki, gdy serwuje ci dobre argumenty.

u suck...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:10 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
dem przechodzisz sam siebie :D odmowil 3c :D nie badz smieszny... prosze Cie, purri ewidentnie spamowal zeby kto kolwiek go przyjal. Widac ze Tobie zalezy na zwyciestwie a nie posmianiu na tsie i wyluzowaniu sie.

cs3 nie gral praktycznie zadnego meczu dla hzn ze byl wpisany to byl ale nie gral praktycznie w ogole. Lot chcialo byc w 2 lidze wiec nadal snujesz glupoty. Jestes niedoinformowany a jak to pieknie ujoles "szczekasz"

Jeszcze mnie smieszy "wejdzie tylko na 3m i tok" to mnie po prostu zabilo ;] komentowac tego nie bede

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
hahahahha bez kitu dem, opanuj sie, bo to jest niemozliwe do czytania :D

kolt bardzo dobrze to ujal, emocje biora gore nad toba i jedziesz po wszystkich co maja inne zdanie na temat waszego ruchu transferowego. mnie po prostu smieszy tylko to, ze na tyle aktywnych typa w klanie, musieliscie na dokladke jeszcze szweda scisnac, co jest imo bezsensowne, ale ja mam inne myslenie :)

tak, nam pewnie odmowil, za to nie odmowil typom, ktorych nicki widzial pewnie po raz pierwszy w zyciu :D twoje teorie sa zabojcze

no i "a z klanami typu sng czy 3c wole wygrac bez niego..." no jeblem. wyzej srasz niz dupe masz, tak to zabrzmialo. poki co nawet z nim wam sie nie udaje, wiec oszczedz sobie tego typu teksty, bo naprawde to brzmi jak wywyzszanie z twojej strony. nie musze sie z toba przepychac slownie, bo kazdy trzezwo myslacy wie jak jest.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
fasadin, lot nie bylo w 2 lidze na wlasne zyczenie... tak przynajmniej danka sie bronila ostatnio

cs3 gral mecze dla hzn. miedzy innymi na pig.

nie cytuj kawalka mojego zdania gowniarzu, bo zmieniasz sens zdania w ten sposob

febl.

tak uslyszalem od sonica. jak twierdzil, ty sam tak napisales. opieralem sie na informacjach jakie uzyskalem. ale zajebiscie mi sie spodobalo ze moje "a moze" zamieniles w moje zdanie twierdzace.
co do zdania o graniu na 3c... omg ;o myslalem ze "kazdy myslacy" czlowiek odpowiednio sie usosunkuje do takiego stwierdzenia, na tle wielu powaznych zdan. nie wierz w trzezwo myslacych ludzi febl. na scenie q2 znajdziesz co najwyzej tyli ile masz palcow u reki :]

nie jade po nikim kto ma inne zdanie odemnie. jade jedynie po kolcie i pio, ludziom ktorym sie nalezy moje "jechanie". nigdy nikomu nie jade bez powodu i na chybil trafil.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:44 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
dem, oczywiscie wiesz lepiej bo oczywiscie Ty znasz cla lotu nie to co ja (wielka ironia)
sory gadalem z vackiem a nawet czesto z nim gadam i wiem jak jest

no straszne zagral przeciwko wam to juz wszystkie im mecze wygrywal :D hahaha

oj emocje biora gore, gowniarzu, starszy o 2 lata (chyba?) i gowniarz :D ogolnie jest to absurd (co innego jak bys byl starszy o 9 lat) no ale dobra. EMOCJE KOCHANY EMOCJE biora nad Toba gore jeszcze raz powtorze, jeszcze brakuje tylko zebys sie pocial i zrobil zdjecie temu "przedstawnieniu" zrobil topic o temacie "przez was cierpie"

nie sraj w gacie bo smierdzisz ;x (to co tego cytowania)

a najlepsze przeczysz sam sobie

"nie jade po nikim kto ma inne zdanie odemnie."
"nie cytuj kawalka mojego zdania gowniarzu"

mam inne zdanie na ten temat wiec zacytowalem to o 3m i tok (pisze zebys zrozumial bo ciezko pojmujesz rzeczy)

dem nie placz <glaszcze> i tak nic nie wskorasz. Ale zawsze mozesz popisac ;] posmieje sie.

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Nie no przesada. Dem ja wiedzialem, ze sie wypowiesz w tym temaciei to Ty bedziesz drazyl dyskusje, ale takich bzdur jak wyzej napisales, to jeszcze nie czytalem z Twojej strony :|

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 18:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no wlasnie emocje biora sie z tad, ze na wiekszosc bzdur jakie czytam zareagowalbym agresja, a przez internet niesetety nei idzie przyjebac komus miedzy oczy ;[ z tad te emocje.

widze ze nie zrozumiales zdania o cytowaniu... nie chodzilo mi o caly post, ale o CALE zdanie. zwlaszcza to jak sie zczynalo...

i zrozum. miec inne zdanie, a przedstawiac czyjes zdanie w NIEPELNEJ formie to co innego. wiec akurat zalapales sie do tych ktorym sie nalezy.

ehhh.. cierpie, fasa. nawet bardzo. bo zeby grac w mojego ulubionego fpsa musze urzerac sie z ludzmi ktorzy zaczynaja tematy w stylu: "ziemia jest plaska" a 3/4 sceny im wtoruje. i nagle sie okazuje ze wszyscy mysla ze ZIEMA JEST PLASKA... nosz kurwa. litosci

mowisz ze gadales z vackiem? no super, bo ja gadalem z darusiem o tej sprawie jak ndiv zostalo przydzielone do 1 ligi i napisala mi ze nie. ze to nie vacek wybral. ;[ czyzby organizator dal sie zmanipulowac vackowi ??!!

pimp tak, udzielam sie, bo ja nie lubie biernie sie przygladac kto ktos mowi 1 == 0... litosci. nie przywyklem do odwracania glowy i udawania ze nic sie nie dzieje.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 20:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
hahahahaha n1 dem przeczytaj się jeszcze raz od początku bo ja twoje wypociny zrozumiałem w taki sam sposób jak feeble i kolt ;S

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 20:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Dem opanuj się , piszesz takie pierdoły że to się w pale nie mieści a uważasz się za mądrale i wszędzie to pokazujesz , teraz jeszcze próbujesz przekonać nas że czerwone jest czarne... Prawda jest taka że przez przypadek twój klan trafił do 1 ligi czego nie chciałeś , marzyło Ci się zwycięstwo w 2 lidze a teraz próbujesz kombinować byle by wasz klan nie dostał po dupie ...

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 20:46 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lip 2005, o 20:57
Posty: 185
Lokalizacja: : O
Karma: 25
no ok, ok regulamin nie zabrania by Purri u nich gral czy to sie komus podoba czy nie , to w takim razie po co te bezsensowne dyskusje ? :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 22:31 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
dem ma racje, temat kompletnie bezprawny.
Punkt, który mówi o dopuszczeniu gracza z zagranicy nie jest zły. Został wymyślony po to żeby urozmaicić grę.
Kolt zachowaj swoje nacjonalistyczne wywody na okres wojny, a nie na grę która ma być rozrywką.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 30 wrz 2009, o 22:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Mi tam nie przeszkadza że Purri zagra, jakieś urozmaicenie,

ktoś wcześniej pisał, że co za różnica jakby grał w klanie tok, 3m czy DS?

Zawsze było by narzekanie że akurat gra tam i ta drużyna będzie miała lepiej.
Wiadomo taki gracz to lepsze możliwości dla klanu, i wzięli go po to by wygrywać z nim mecze.

Nie widzę żadnego problemu tutaj

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 00:34 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', 'M')i tam nie przeszkadza że Purri zagra, jakieś urozmaicenie,

ktoś wcześniej pisał, że co za różnica jakby grał w klanie tok, 3m czy DS?

Zawsze było by narzekanie że akurat gra tam i ta drużyna będzie miała lepiej.
Wiadomo taki gracz to lepsze możliwości dla klanu, i wzięli go po to by wygrywać z nim mecze.

Nie widzę żadnego problemu tutaj


Gruby;-P , ale to o to chodzi, że purri doszedł akurat do klanu dema, tak jak cln był w os i im wygrywał itp. Generalnie moim zdaniem, gdyby to nie był klan w którym gra akurat owy dem, to nie byłoby problemu. Mi to tam asd, tym bardziej, że jakoś o wiele lepsi z nim nie są i nie robi on takiej różnicy jak cln w os, który de facto wygrywał mecze w pojedynkę, mimo iż rev napisał, że jeden zawodnik nie wygrywa meczu.
pzdr.

dem:
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '
')wyluzujcie jeden gracz nie jest w stanie wygrac 4.4


Może i Ciebie nie było, ale każdy przynajmniej ja, Ciebie z nim kojarzyłem.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 01:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'G')eneralnie moim zdaniem, gdyby to nie był klan w którym gra akurat owy dem, to nie byłoby problemu.


Ot cale sedno sprawy... odpowiedz na mojego posta z poprzedniej strony.

sprostuje tylko 2 szczegoly
1. nie gralem juz w os jak cln doszedl
2. to nie reve a kostek tak pisal

Spoiler:
zostaly mi juz tylko 4 palce... hmm


edit:

huh. nie wzialem pod uwage posta reve z poprzedniej strony... ;s no ale kostek tak zwykl pisac chyba, o ile dobrze pamietam.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 09:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
w sumie zgadzam sie z lantherem haha :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 12:55 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', 'd')em ma racje, temat kompletnie bezprawny.
Punkt, który mówi o dopuszczeniu gracza z zagranicy nie jest zły. Został wymyślony po to żeby urozmaicić grę.
Kolt zachowaj swoje nacjonalistyczne wywody na okres wojny, a nie na grę która ma być rozrywką.


Troche sie zagalopowales z tym politykowaniem. Jasne jest ze nacjonalista bedzie mial nacjonalistyczne wywody,rasista rasistowskie itd wiec zrobiles ze mnie nacjonaliste. Jest to zabawne o tyle ze to ja bylem jedna z tych osob ktora optowala za tym aby q2scene wczesniej polski zrobic miedzynarodowym portalem(a nacjonalizm wiaze sie z nietolerancja i wykorzystywaniem innych narodow dla dobra wlasnego). Szkoda ze nie pojechales jeszcze z ksenofobia. Jesli na podstawie jednego posta jestes w stanie pisac takie wnioski to twoja dojrzalosc spoleczna jest na niskim poziomie.
Doczytaj dokladnie co to jest nacjonalizm i jakie sa jego podstawy np w ksiazce Romana Tokarczyka pt "Wspolczesne doktryny polityczne".
Masz sie za swiatlego europejczyka a piszesz ze temat jest bezprawny? Dyskusja o lidze w ktorej bierzemy udzial jest bezprawna? Ciekawe. W takim razie podaj tematy o ktorych mozemy spokojnie dyskutowac - gdzies juz to kiedys bylo i to calkiem niedawno ;)
Na koniec jeszcze dodam ze skoro granie w lidze ma byc rozrywka to nie mieszaj w to polityki.
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 15:28 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')Na koniec jeszcze dodam ze skoro granie w lidze ma byc rozrywka to nie mieszaj w to polityki.


Podsumowałeś siebie kolt, kto tu miesza politykę?
Lepiej czasem nie kończyć edukacji na jednej książce. Nacjonalizm objawia się też na płaszczyźnie społecznej. W Twoim poście to wyczułem [gdzie niby nazwałem Cię nacjonalistą?]. Skomentowałem Twój jeden post, a Ty mi przytaczasz czego tam nie zrobiłeś, w sumie gdybyśmy teraz usuneli carrema, purriego itp z ligi plq2, to poniekąd przekreśliłbyś swoje zasługi.

Ja to rozumuje tak. Jest sobie od kilku sezonów ustęp w regulaminie, który pozwala grać nie-polakom. Dlaczego nagle teraz chcesz o tym rozmawiać? Nagle teraz stwierdzasz, ze warto rozmawiać o prawie? Gdzie byłeś jak ktoś go wymyślał? Czyżby byli równi i równiejsi?

I dziękuję za propozycję lektury, obiecuję, że kupie sobie tę książkę. Bo bardzo mnie ten wątek interesuje. Ja z mojej strony polecam: Alexis de Tocqueville "Dawny ustrój i rewolucja", to chyba podstawa dla osób, które chcą wiedzieć ocb w polityce.

Pozdrawiam
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Ostatnio edytowano 1 paź 2009, o 16:05 przez michaq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 17:13 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
ja jebie polskie klany w q2 to jak druzyny w orange extraklasie ktorych nie tworza sami polacy wiec ocb ? :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 19:14 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', 'z')agraniczni byli od zawsze i tak powinno zostac scena sie kurczy wiec czasem dobrze jest zaciagnac pomocy zagranicy jezeli jakis klan potrzebuje takowej. Ich sprawa ze przyjmuja kolejnego aktywnego gracza mam nadzieje tylko ze go poinformowali ze nie wpuszcza go na kazda mapę. Zeby nie bylo tak ze w przerwie swiatecznej bedzie chcial zmienic klan a bedzie mial juz rozegrane 8 map. Purri ewidentnie chcial sie zapisac do plq2 zeby sobie pograc a nie zeby ławe grzac. Proponuje zeby ktos mu przetlumaczyl regulamin aby nie byl zdziwiony :>



A ja proponuje, zebys wyprowadzil ludzi z bledu. Skoro purri zostal dopisany z LISTY BEZKLANOWCÓW, to nawet w przypadku, jeżeli zagra tylko dwie mapy to nie będzie mógł zmienić klanu.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Gracze zagraniczni w plq2
PostNapisane: 1 paź 2009, o 19:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
w takim razie dziwnie pojmuje slowo bezklanowiec ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza