[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 9 maja 2024, o 17:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

ban za zle zachowanie?
tak 77%  77%  [ 69 ]
nie 22%  22%  [ 20 ]
Liczba głosów : 89
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 18:24 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
mowisz o banowaniu na serwerach za przeklinanie/wyzywanie a ty na fb tez rowno jedzisz

mowisz o fejkowaniu a ty tylko pod fejkie grasz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 18:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dlatego mowimy o serverach a nie o fb ;]]]]] juz nie zmieniaj tematu slonik a jak chcesz cos komus wypominac to zajmij sie najpierw swoimi "owieczkami" aka fanklubem aka nie wiem jak tam ich sobie nazywasz

co do mojego glosu zeby banowac za bluzgi na serverach to... przeczytaj jescze raz moje posty w tym temacie :}

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 lip 2007, o 18:41 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
AS sam zm, bo niegrasz w q2. JEst napewno lepiej niz wczesniej jak byl nocheat. Wczesniej bylo ze grasz sobie z typkiem ktory ma nick a na mapce tltf i ma 100/100 z rg :D a teraz przynajmniej tak niema wiec niema cos zmieniac :D jest dobrze i chuj : D zrobta sobie fanklub i 2 serweery na ktorych sa wasze debilne pomysly i bedzie git , a reszte serwerow zostawcie w spokoju.

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2007, o 23:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
co tu zmieniac jak "wladza" sama ciagle gra na swoich zajebistych fejkowych nickach ; )

pozdro tOk : ) i elo danka : ) co dzis na coolnecie odjebaliscie to smiech :D:D

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 24 lip 2007, o 23:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
A co sie stao sie ? o.O

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 00:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
protech rozwin temat :D chce sie posmiac razem z toba :D

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 07:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
sie nie interesujcie tak ;f w policje chcecie sie bawic ?:D
protech co z tego ze "wladza" gra na swoich zjebistych fejkach, jak wiekszosc osob rozpoznaje tego fejka? to co napisales w ogole nie powinno tu sie znalezc, czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 08:37 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
Nigdy nie myślałem że to napisze, ale zgadzam sie z Luczkiem fluczkiem i eX3, który może troche komicznie to napisał ale mniej więcej to będzie wyglądać.

Ja już prawie nie gram, ale ostatnio mi się zdażyło przelecież po serwerach i nie spotkałem żadnego znajomego nicku oprocz zenka.
Wakacje?

$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')idzcie sie lepiej napic :D

dobrze gada! :D


Pozdrawiam,
Sqeeb
_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 11:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 maja 2004, o 12:29
Posty: 2677
Lokalizacja: Bia
Karma: 24
abc ty to w ogole masz dziwny sposob pisania "nie powinno sie tu znalezc" ... ; )

kto rozpoznaje, nie gram codziennie w q2 ale ogolem gram juz dlugo i takich nickow nie widzialem nigdy, "ten be" "ten en" itd. az zalosnie brzmi.

_________________
Aby by


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 11:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', 's')ie nie interesujcie tak ;f w policje chcecie sie bawic ?:D
protech co z tego ze "wladza" gra na swoich zjebistych fejkach, jak wiekszosc osob rozpoznaje tego fejka? to co napisales w ogole nie powinno tu sie znalezc, czesc


i po co ich bronisz? :D skoro wlasnie takie "fejkowanie" zarzucil mi zenek i tak strasznie sie tego czepial? błędny młyn..

[spoiler]abc bedzie bronil zenka bo ten pewnie zdjal mu bana za czity[/spoiler]
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 12:05 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem, pisalem o tym ze chcesz walczyc z fejkami grajac sam na fejku i tylko dlatego sie czepialem wiec czytaj uwazniej
bledny mlyn ? chyba raczej bledne kolo
pierwszy raz slysze cos takiego :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 12:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
dem, co takiego zmienilby rezerowowany nick ze przestalbys grac na fejku ?:D przeciez on nie odbiera swobody gry na innych nickach

mozesz przestac sie madrzyc ? bo ani to fajne ani smieszne, kazdy glupi wiec o co mi chodzilo albo zrobie jak ty:

nie slyszalem nigdy o czyms takim jak "bledny" ani "mlyn" te wyrazy napewno nie pochodza z jezyka polskiego, moze chodzilo ci o "błędny" i o "młyn" ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 16:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
ale kto napisal ze go nielubi ?: D lucas to spoko wielki chlop :D JA go tam lubiec,

Dem: Niemoge wyjść bo ktos musi krytykoawć takie glupawe pomysły :)

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 16:40 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
nie zbaczajcie z tematu ;]

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 16:46 
Kozak

Dołączył(a): 12 lip 2004, o 15:47
Posty: 1605
Karma: 0
chciałem rozładować troche napięcie oraz atmosfere wokół lu[asa
przepraszam :(

_________________
asd

КГБ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 16:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
luczek jezeli chcesz cokolwiek krytykowac to naucz sie ze trzeba podawac jakies argumenty... glupawy jak zwykle jestes ty ...

imo. polowa osob WYPOWIADAJACYH sie w tym temacie tylko "szczeka", pisze by cokolwiek napisac, nie podajac ani jednego racjonalnego argumentu... Co skutkuje tym ze to juz 13 strona pisania o niczym. Jakby nie moznabuylo czegos zrobic skoro tyle osob glosowalo w sondzie...

i tak to wsyztsko jest gowno warte bo zenek i tak oleje sprawe, nawet jesli cala scena by mu pisala na gg zeby to zrobil... no chyba ze nagle cos JEMU zacznie przeszkadzac to laskwaca ruszy cztery litery i cos zrobi...

ide sie przejsc, bo z wami jest tragedia

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 17:02 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
PRzeczytaj moje posty wszystkie i zobacz czy podawalem argumenty czy nie. Idiota :D:D:D:D Zauważ też, że nie tylko ja z ciebie mam polewke. Hamster zamknij juz ten temat bo jest nudny :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 17:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('luczek', 'M')ATKO BOSKO ! Zablokujcie tylko zmienianie nicka 10 razy w ciagu minuty i bedzie git. Bo bluzgami to sie przejmują tylko takie typy jak dem,niyo Neutral Ja proponuje jeszcze bany na fb dla byłych cziterów. POzdro słowik

Bo jesteś debilem dem(sory zenek ze za ciebie odpowiadam:D). A wy zachowujecie sie jak kaczynscy Very Happy Chcecie wszystko kontrolowac Very HappyI tak wogole prawie co niegracie w q2 wiec po co wymyslac jakies bzdety utrudniajace gre.

AS sam zm, bo niegrasz w q2. JEst napewno lepiej niz wczesniej jak byl nocheat. Wczesniej bylo ze grasz sobie z typkiem ktory ma nick a na mapce tltf i ma 100/100 z rg Very Happy a teraz przynajmniej tak niema wiec niema cos zmieniac Very Happy jest dobrze i chuj : D zrobta sobie fanklub i 2 serweery na ktorych sa wasze debilne pomysly i bedzie git , a reszte serwerow zostawcie w spokoju.

o kurwa Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy niemoge:DVery HappyVery HappyVery Happy, dem jaki ty jestes niedojebany to omg Very HappyVery HappyVery Happy to ze niema rezerwowanych nickow to sobie grasz na fejku ? Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Przestan czlowieku pisac Very HappyVery Happy:d b nawet lucas w grobie by sie przewrocil :DDDDDDD


twoje ostatnie wypowiedzi z ostatnich 7 czy 8 stron (szukajac od 13 strony do poczatku)

$this->bbcode_second_pass_quote('[LuCzek]', 'P')Rzeczytaj moje posty wszystkie i zobacz czy podawalem argumenty czy nie. Idiota :D:D:D:D Zauważ też, że nie tylko ja z ciebie mam polewke. Hamster zamknij juz ten temat bo jest nudny :D

no wlasnie jakos tak zbytnio tych argumentow dopatrzec sie nie moge. raz sie zgodziles zeby zrobic anty flood-nick i nic pozatym... a to ze ty czy maq albo inni z fanklubu zenka, (ktorzy sa na twoim poziomie) sie zemnie smieja, to jakos mnie nie rusza...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: luczek zm bo nadal smierdzisz luczkiem :D
PostNapisane: 25 lip 2007, o 18:52 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Uwazam ze wiekszosc nieporozumien wynika z mozliwosci grania na fejku. Jesli ktos sie boi przegrac, gra na fejku by nie stracic na swoim "imieniu". Zauwazcie ze najlepsi gracze, lub reprezentujacy dobre klany grali glownie na prawdziwych nickach bo wiedza ze im byle kto nie podskoczy. I to jest zajebiste w tej grze, mobilizuje to do grania i laczenia sie w klany. I wszystko by bylo ok gdyby nie tacy ktorzy uzywaja fejkow dla rozrywki (graja zeby dojebac komus kto sie dopiero uczy grac, wyjsc z teamu gdy sie przegrywa, bluzgac za przegrane itp itd). Jesli by kazdy gral na nofake, nie bylo by takiej szopki, gracze by pomysleli dwa razy zanim by zszargali swoje imie. Nie mam racji? Wydaje mi sie ze ci co sa przeciwko nie chca po prostu stracic dobrej zabawy kosztem innych.


Ostatnio edytowano 25 lip 2007, o 18:53 przez As_Best, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 25 lip 2007, o 18:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
"przypomnij sobie czasy jak duzo osob mialo adminy i chodzilo i sobie kikalo w czasie meczu i robilo poprostu co chcialo Dlatego jestem za tym by adminy mial tylko Zenek (pozdro kusieta) i rozdawal je tylko na ligi." Jeden argument Dlaczego twoj pomysl o adminach jest glupi. P OZDRO DEM :D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 311 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 205 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza