[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 maja 2024, o 11:04

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 09:12 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
z tego co tu czytam to ed niema problemu z czitami tlyko z alkocholem
moim zdaniem jak komus szkodzi alkochol to lepiej niech nietyka
radze wszystkim nie pic bo widzicie jakie konsekwencje moga was spotkac :D :D

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 09:27 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2003, o 00:29
Posty: 4
Karma: 0
heh tzn jakie konsekwecje ? look prawdzie w oczy .. cheaty sa wszedzie, otaczaja nas to jest to co jesz czym oddychasz czym szprycujesz sie wieczorami.. tak naprawde nie ma programa eliminujacego btota .. wiec co ? sercz w wyszukiwarce i jak sie ma farta .. oo zboot :P pamietam ze na xani chyba nie dalo sie bota uruchomic


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 09:59 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
ej gosciu do kogo ta gadka ? pierdolisz ze jakies czity sa wszedzie co to qrwa ma do zeczy ? woda tez jest wszedzie i co pijesz wode z kaluzy ? - nie bo by bylo widoac bo twojej upackanej mordzie ze to robiles - tak samo z czitami - kto wie gdzie patzrec i na co dobzre je widzi
to nie chodzi o to ze uzywales czita czy cokolwiek chodzio o to ze wpizdu psules zabawe innym i ten czas ktory sobie przeznaczyli na gre by dobrze sie bawic poszedl sie jebac a nikt nie lubi jak jakis idiota marnuje jego czas i psuje cala zabawe
jak ci sie podoba gra na bocie to se qrwa graj - ale sam

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 10:03 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
nux jestem w szoku 8O

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 10:07 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2003, o 00:29
Posty: 4
Karma: 0
omg. nux nie powiedzialem ze pije wode z kuzy i napewno nie mam upackanej mordy stary daj na luz dziwny jestes ;p i juz napewno nie powiedzialem ze chce uzywac bota. a ten text to byl btw. matrixa tza myslec to byl dowcip kufa ;p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:13 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', 'n')ux jestem w szoku 8O

ugryzl mnie komar w policzek i zajebiscie nonstop swedzi ale jak mam jakies zajecie i otym niemysle i robie cos tak jak teraz pisze to to zapominam o tym i nieczuje :D
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:18 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lut 2003, o 21:11
Posty: 281
Lokalizacja: White100k
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', ' ')[..] woda tez jest wszedzie i co pijesz wode z kaluzy ? - nie bo by bylo widoac bo twojej upackanej mordzie ze to robiles - tak samo z czitami - kto wie gdzie patzrec i na co dobzre je widzi
[...]
jak ci sie podoba gra na bocie to se qrwa graj - ale sam


nux na papierza !!! piekna przemowa :D:D "abba nux" :S

ED: i tak malo CIe jeszcze pojechali :D ciesz sie ze tylko tyle.. w koncu malo co Ci grozi poki siedzisz za "chello" ban na nick jest bez sensu poki co grasz dalej oby bez tego szitu bo chyba bedzie trzeba zalozyc organizacje "CE" (cheater executors) beda jezdzic czarnymi bmw do kolesi uzywajacych botow wywozic do lasu anal piesek lamac rece wiazac nogi na sznurek i odjezdzac zostawiajac kolesia z mapa zeby wrocil do domu ;p
_________________
It`s life without perspective..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:20 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
po co mapa ?

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:23 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('ed', 'o')mg. nux nie powiedzialem ze pije wode z kuzy i napewno nie mam upackanej mordy stary daj na luz dziwny jestes ;p i juz napewno nie powiedzialem ze chce uzywac bota. a ten text to byl btw. matrixa tza myslec to byl dowcip kufa ;p

'szczytaj wmiedzy świerszczami' - to tez txt z matrixa tylko tego co sie nieustannie rozgrywa w mojej glowie
-uh nie swedzi :D
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('nux', 'e')j gosciu do kogo ta gadka ? pierdolisz ze jakies czity sa wszedzie co to qrwa ma do zeczy ? woda tez jest wszedzie i co pijesz wode z kaluzy ? - nie bo by bylo widoac bo twojej upackanej mordzie ze to robiles - tak samo z czitami - kto wie gdzie patzrec i na co dobzre je widzi
to nie chodzi o to ze uzywales czita czy cokolwiek chodzio o to ze wpizdu psules zabawe innym i ten czas ktory sobie przeznaczyli na gre by dobrze sie bawic poszedl sie jebac a nikt nie lubi jak jakis idiota marnuje jego czas i psuje cala zabawe
jak ci sie podoba gra na bocie to se qrwa graj - ale sam


ladnie napisane 8)
_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:36 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 mar 2003, o 11:24
Posty: 63
Lokalizacja: Torun !
Karma: 0
Po co zakladasz nowy topic skoro traktujacy o zbotach juz jest ?
Po co wprowadzasz ludzi wblad twierdzac ze na NoCheat mozna grac na radarach i zbotach ?
Jakbys czytal uwaznie inne topici np. traktujacy o NoCheat to bys sie dowiedzial od eXecutora ze Ten Kombajn Czitof nie dziala na NoCheat bo autor zrobil blad w swoim gownie ... i jak narazie na NoCheat'cie nikt nie ma prawa odpalic czita ...

_________________
What the fuck did you drink man ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:42 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
ZABIC CZITA !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:44 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('striker', 'P')o co zakladasz nowy topic skoro traktujacy o zbotach juz jest ?
Po co wprowadzasz ludzi wblad twierdzac ze na NoCheat mozna grac na radarach i zbotach ?
Jakbys czytal uwaznie inne topici np. traktujacy o NoCheat to bys sie dowiedzial od eXecutora ze Ten Kombajn Czitof nie dziala na NoCheat bo autor zrobil blad w swoim gownie ... i jak narazie na NoCheat'cie nikt nie ma prawa odpalic czita ...


lol, mam Ci udowodnic? Pozwolilem sobie to testnac, dziala speedhack, aimbot, radar i wszystkie gowna.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 11:50 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('urbas3k', '')$this->bbcode_second_pass_quote('striker', 'P')o co zakladasz nowy topic skoro traktujacy o zbotach juz jest ?
Po co wprowadzasz ludzi wblad twierdzac ze na NoCheat mozna grac na radarach i zbotach ?
Jakbys czytal uwaznie inne topici np. traktujacy o NoCheat to bys sie dowiedzial od eXecutora ze Ten Kombajn Czitof nie dziala na NoCheat bo autor zrobil blad w swoim gownie ... i jak narazie na NoCheat'cie nikt nie ma prawa odpalic czita ...


lol, mam Ci udowodnic? Pozwolilem sobie to testnac, dziala speedhack, aimbot, radar i wszystkie gowna.
pozwol ze ja bede czynil honory :DObrazek
sorki ze troche slaba wersja - kinowka
jak sie dobzre w patrzyc to mozna jednak dojzej armor na windzie a shardy ledwowidoczne
_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:00 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Sory, że nie na temat, ale najbardziej zabawne było jak koleś nie chcial strzelać z cg - chamsko wiedział, że go zczają. Wogole ten typ nie ma pojęcia o Q2 - do czego zmierzam - koleś oprócz tego, że grał na bocie to jeszcze z niego korzystał tak żeby go złapali.

Jednym słowem - debil.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:01 
Fajny

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:59
Posty: 987
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 1
jest multum stron/froum o czeatach i na kazdym z nich mozna znalezc przerozne wersje - no cheat nic nie daje; to samo sie tyczy kazdego nowo powstalego admina

imo Ed juz jest naznaczony :) - nie wiem jak wy ale ja napewno nie bede z nim grac :O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
/me 2

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:03 
Cukierkowy

Dołączył(a): 9 sie 2002, o 22:11
Posty: 241
Karma: 0
ja bym go jeszcze wyslal na wczasy do czarnobyla zeby bylo go dobrze w ciemnosci nawet widac

_________________
gg:3434343 <:::nux:::[]xxxx()


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:12 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2003, o 00:29
Posty: 4
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('wns', 'S')ory, że nie na temat, ale najbardziej zabawne było jak koleś nie chcial strzelać z cg - chamsko wiedział, że go zczają. Wogole ten typ nie ma pojęcia o Q2 - do czego zmierzam - koleś oprócz tego, że grał na bocie to jeszcze z niego korzystał tak żeby go złapali.

Jednym słowem - debil.


lol, poierwszy raz sie tym bawilem i wybacz brak doswiadczenia w uzywaniu bota mnie wydal ehhh wcale nie zalezalo mi na wygraniu tego mecza a juz bardziej na grze poprostu zobaczylem co to jest. skonczcie tamat bo to juz zenujace sie robi heh

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lip 2003, o 12:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
"skonczcie tamat bo to juz zenujace sie robi heh"

temat sie dopiero zaczyna kochasiu :*

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 47 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza