[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 00:35

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

czy jestes za moderowaniem wypowiedzi rafa?
zdecydowanie tak 56%  56%  [ 9 ]
tak glosuje:P 0%  0%  [ 0 ]
nie raf jest fantastyczny i go kocham 31%  31%  [ 5 ]
chce byc macho tak jak on 12%  12%  [ 2 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 22:04 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
stachanowiec tutaj jestem :D

_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 22:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('gollum', 'a')le teraz to fajnie glupa rzniesz - w dowcipach byl komentarz rafa co do kawalu o banku spermy o tresci : wspolczuje twoim rodzicom. wiesz trudno mi dochodzic kto go skasowal - fajna zabawa byc moderatorem?

skoro uwazasz ze temat hobby byl bardziej odpowiedni to czemu mojego topica wlasnie tam nie przeniosles? tylko do kosza?
raf an tym forum byl chocby dzis (zaraz po tym przeniosles topic) - popatrz sobie na daty w wiesciach
mon pieknie krecisz...

w wiesciach jak sobie poczytasz byla rozniez dysputa o fryzurach wiec nie pitul ze tylko ja tam z handelkiem gadalem. ale oczywiscie bog imperator musial miec swoje ostatnie slowo i sobie porzadzic. prosta sprawa - nie interesuje cie dany topic to go olej a nie przeszkadzasz innym.


OMG CZLOWIEKU
usunelem posta raffiego przy pierwszej dzisiaj wizycie na boardzie.

hobby to byl topic a nie dzial na forum. jak mialem topic do topica przeniesc, co ty pierdolisz, nie wiesz o co chodzi a ryja drzesz.

raf to zupelnie inna osoba. nie grasz w q2, nie znasz sceny, tylko sie rzucasz jak mucha w smole w tej chwili.

scooby rzucil luznego posta w twoim topicu, ale to nie zmienia tego co powiedzialem w poprzednim poscie.

Z KAZDYM TWOIM ZDANIEM OSKARZENIA SA CORAZ BARDZIEJ ABSURDALNE! KIEDY SOBIE DASZ SPOKOJ!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 22:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 23:26
Posty: 3116
Lokalizacja: Poznan
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('gollum', '
') ja gdzies napisalem ze ty sie na mnie uwziales? ja tylko kwestionuje ogolna zasadnosc twojego postepowania. a ja wierze ze dla nas wszystkich bedzie lepiej jak ty sie zmienisz :D
szczegolnie ty tu dazysz do kompromisu -straszac banami. a ponoc ja jestem nonkorfomista....



nie wiesz o czym mowisz.
nie jestes dla nikogo tutaj zadnym autorytetem, wiec jesli chcesz byc akceptowany, musisz dostosowac sie do ogolnie przyjetych zasad.

z mojej strony wszystko, nie ma o czym dyskutowac z osoba, ktora nie ma argumentow

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 22:34 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('NrG', 'g')ollum robisz cos poza czytaniem fb? ;-) ile ty postow dzinnie nabijasz..

on tez chce byc mroczny ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 22:45 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
dobra to ja podaje twoje argumenty - jestem fajny gram w q2 i wogole wszystko wiem lepiej (bo znam SCENE) dlatego bede sobie cial wypowiedzi innych jak mi sie podoba,
a poza tym jestem taki zdolny ze widzialem muchy rzucajace sie w smole (czlowieku ty chyba nie te zwiazki frazeologiczne uzywasz)

no i popatrz scooby rzucil sobie luznego posta i dla mnie jest to ok - ja nie mam jakis problemow jak ludzie sobie pisza i nie mam pozcucia ze jak cos jest off topic to to trzeba moderowac.

jestes takim milosnikiem porzadku i wogole to czemu sluzyl twoj komentarz w wiesciach?

topica nie musiales przenosic ale np same posty - ciut wyobrazni nie zaszkodzi. ale ty wolales oczywiscie popisac sie tym ze masz moderatora i jak cos ci nie odpowiada to to kasujesz - tak wyglada to co robisz.

co do autiryrteu to dziekuje bardzo za poruszajaca opinie. to straszne ze nie jestem autorytetem. dobrze ze ty nim jestes....


masz tu konkrety ktore ty starasz sie zdyskredytowac stwierdzeniem - BO TY NIE MASZ ARGUMENTOW. milo ze zakonczyles dyspute ze swojej strony :D

a moja ogolnie przyjeta zasada jest to ze nie bede mial zadnego nadetego bufona nad soba ktory z racji tego ze jest WIELKIM PANEM MODERATOREM Z ARGUMENTAMI bedzie mi dyktowal co mam pisac.

cya all :P

_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 23:37 

Karma: 0
Dzis pol dnia spedzilem nad Logistyka i zrobilem sobie chwile przerwy. Wchodze tutaj i nie wierze wlasnym oczom. Gollum blaznie idz sie leczyc (tym razem nie do weterynarza)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2003, o 01:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
gollum imho mnie tez raz probowales podpuscic do offtopic dyskusji (szczerze mowiac to juz nie pamietam kiedy i w jakim topicu) i widze ze masz bardzo bujna, wrecz zaczepna osobowosc...

Jednak co do topiku wiesci... Na poczatku temat mnie bardzo zainteresowal (strona o rycerzach jest cool [tylko zlikwidujcie ten slideshhow bo w spokoju zdjec nie mozna obejrzec], kiedys mialem wziasc udzial w jakims larpie, lecz nie odwazylem sie). Z reguly nie pisze nic w topicach w ktorych sam nie mam zbytniego doswiadczenia (jak dotad gralem tylko w rpg, nic poza tym)... Staram sie nie pisac po prostu glupot, dlategotez z mojej strony nie bylo zadnej odpowiedzi.
Po pewnym czasie jednak zauwazylem ze topic coraz bardziej odbiegal od tematu...
Poraz kolejny zaczelo sie starcie r@fee vs gollum...

A to juz mnie nudzi... Jak chce sobie ogladac Wojewodzki - show, to moge zawsze wlaczyc TV...

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2003, o 03:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
gollum ale ty potrafisz pierdolic
n/o , eot


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2003, o 03:29 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
spoko rozumiem cie bones - tylko zauwaz ze to nie ja tam zaczalem szopke. tacy panowie jak raf mon i mukh musieli pokazac jacy sa fajni i probowali osmieszyc to co robie - ale jak widac im nie wyszlo to tu na forum sa tez normalni ludzie :D
swoja droga moj blad polegal na tym ze moglem odpusci. ba! bylem z poczatku mily nawet - przykladem jest to jak uprzejmie i poniekad zartobliwie wytlumaczylem rafowi jego kretynskie porownanie rycerstwa do hools'ow. ale koles mial dalej poczucie misji od boga :D
ja w tamtym topicu chcialem cosik ciekawego jeszcze naskrobac a tu patrze ze mi go do kosza wrzucil jeden madrala. wiec sie zdziebke unioslem ;)

po drugie zaczelo mnie irtyowac jak mon sam daje niepotrzebne posty (vide wiesci) ale jemu nikt nic nie zrobi bo to on jest moderatorem, za to wypowiedzi innych tnie sobie do woli. a ja niemam w zwyczaju siedziec cicho - jak mi sie cos nie podoba to mowie wprost.
thx bones za opinie - i sorry ze taka bryndza byla z tamtym topiciem.

jakbys sie chcial odwazyc to kozacy czekaja. naprawde warto.

a co do tego zaczepiania to nie pamietam. ale jesli cie tamtym urazilem to sorry - bladzic jest rzecza ludzka :D

i chcialem tutaj jeszcze podziekowac tym wszystkim ktorzy mnie na priva poparli. widac sa jeszcze rozsadni ludzie na tym swiecie ;)

_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 cze 2003, o 07:46 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
---> SMIETNIK

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 77 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza