[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 kwi 2024, o 01:25

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2003, o 23:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2002, o 09:21
Posty: 2725
Lokalizacja: Gda
Karma: 85
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'C')zym to sie rozni od walk pomiedzy hoolsami druzyn pilkarskich ? Bo oprocz pancerzy nie widze zadnych roznic (no moze jeszcze brakuje szalikow ulubionej druzyny)


wolalbym szczeze mowiac to ogladac.

a co do fryzur, lepiej miec 'wysepke' tak jak ja :D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2003, o 23:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
czizes kurwa ja pierdole :] widze ze tutaj amatorow rycerstwa w kurwe ;] kiedys jak bylem w usa to stary nas zabral do takeigo zamku [ jako ze ju es ej nie mieli rycerstwa to se zrobili na wzor europy taki zamek itd] byly walki ale ogolem very nice, zarcie sie rekoma wpierdalo bez zadnych sztuczcow ;]]

a propo fryzur nikt mnie nie przebije, jestem jedyny w polsce, mam 2 paski przez cala glowe dluzsze na 5mm moze dlusze i na blond a reszta lba na 1-3mm i klasczyne swoje ciemne wlosy ;]]]]]]]]]] za 1 razem wszyscy sie patrza ale z czasem jest good ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] i do twarzy mi! :]

_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 31 maja 2003, o 23:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 sty 2003, o 13:22
Posty: 3311
Lokalizacja: rzeremje
Karma: 15
a najlepsza fryzura - jesli jeszcze nie wiecie - krotko z przodu, dlugo z tylu i wasy na przedzie :twisted:

_________________
jad


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 10:14 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Handelek', 'c')zern nie weim coz to... co do gniewu to raczej tak...to zalezy czy ktos bedize jeszcze chcial jechac.. bo samemu mi sie niebedzie chcialo .. proste :)


no z wawy to jedzie lorica , lotna i swawolna - pewnie jakis autokar bedzie wiec moglys sie z nami zabrac. skontaktuje sie jeszcze z toba na priva.
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 10:24 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'C')zym to sie rozni od walk pomiedzy hoolsami druzyn pilkarskich ? Bo oprocz pancerzy nie widze zadnych roznic (no moze jeszcze brakuje szalikow ulubionej druzyny)


jak to wytlumaczyc... hoolsi sie napierdalaja ze zwierzecej potrzeby.
my okladamy sie ze zwierzecej potrzeby tylko ladnie i kulturalnie opakowanej w historyczne realia.
a tak serio to u nas liczy sie kultura (raczej wiekszosc to ludzie na poziomie a nie jacys tryglodyci) i dobra zabawa z ludzmi, bo hoolsi raczej po jatce nie pojda na browara z przeciwnikiem.

a poza tym nie ma wieksze szpanu niz powiedziec: ta blizne przez plecy to mam po tym jak mi koles z poltorarecznego zajebal :D ;)
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 10:39 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
no i zabawe niesamowicie podkreca fakt ze jak zrobisz blad to bedzie bolalo - to nie jakies lajtowe q2 :D
i jeszcze jedna roznica jesli chodzi o hoolsow - tutaj nikt nie chce cie okleczyc (no chyba ze jest bialorusinem:)

poza tym na wojenke fajnie isc swinka a to nie jest taka prtosta sprawa ze wezmiesz miecz i machasz (vel szabale , bo ja walcze szbla). musisz pracowac nad kondycja, wytrzymaloscia organizmu i sila (bieganie na dlugie dystanse, silka) no i technika walki na treningach.
poza tym jest to naprawde wyjatkowe hobby i czlowiek am okazje w pelni zasmakowac w patriotyzmie - nagle wszystkie te pierdoly i nudy jakie mu w szkole do glowy wkladali na historii zyskuja nowy i intersujacy wymiar.

handelek - czern to takie najbardziej podstawowe jednostki kozacki - total prymitywy i prawie zwierzeta , biegaja na boso a ich stroj to jakies plocienne potrki i koszula a na lbie baranica. ich bronia zas zwykle byly kiscienie (kawal kija z przywiazana konska szczeka :D ) czyli zajebisty hardcore a nie jakies tam lajtowe szlachcice czy inne rycerze.
jak chcesz dokladnie zobaczyc sobie to polecam ogniem i mieczem.

_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 15:09 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 cze 2002, o 14:56
Posty: 805
Lokalizacja: G-wo
Karma: 1
fajne hobby slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 23:43 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('gollum', '(')raczej wiekszosc to ludzie na poziomie a nie jacys tryglodyci)


No to wytlumacz mi szlachcicu z kolka rozancowego pod wezwaniem swietej pamieci Zawiszy Srebrnego co to znaczy "tryglodyta" bo nie bardzo wiem o czym mowisz. Tylko nie tlumacz sie literowka bo "y" a "o" to chyba za duzy odstep jak na literowke.

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 cze 2003, o 23:53 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
lul 8O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 00:22 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', '
')No to wytlumacz mi szlachcicu z kolka rozancowego pod wezwaniem swietej pamieci Zawiszy Srebrnego co to znaczy "tryglodyta" bo nie bardzo wiem o czym mowisz. Tylko nie tlumacz sie literowka bo "y" a "o" to chyba za duzy odstep jak na literowke.


ja formy przez "y" uzywam specjalnie - a to jest na czesc pewnych panow co sie szczyca wielka kultura i zwykli innych tryglodytami wlasnie nazywac (dla wtajemniczonych Wilcza Sfora). a skoro nie wiesz o czym mowie to skad wiedziales ze mi o tego przez "o" chodzilo? logika cos znow u ciebie lezy. ale z dwojga zlego choc na ortografi sie ciut znasz - widac nie taki z ciebie straszny tryglodyta :D

a z tymi kolkami rozancowymi to kompleksy jakies leczysz czy jak? swoja droga lepsze takie kolko niz narody zjednoczone :D
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 01:07 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
tak btw. super topic:
tylko gollum i handelek bawia sie w rycerzy reszta ma to w dupie wiec moze pogadajcie sobie o tym na ircu (priv) bo z tego co widac to tylko z rafeem sie tu bluzgacie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 03:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:02
Posty: 2851
Lokalizacja: Gdansk
Karma: 7
$this->bbcode_second_pass_quote('Scooby', '
')
a propo fryzur nikt mnie nie przebije, jestem jedyny w polsce, mam 2 paski przez cala glowe dluzsze na 5mm moze dlusze i na blond a reszta lba na 1-3mm i klasczyne swoje ciemne wlosy ;]]]]]]]]]] za 1 razem wszyscy sie patrza ale z czasem jest good ;]]]]]]]]]]]]]]]]]]] i do twarzy mi! :]


sfinka daj zdjecie
_________________
"ja chodze do Leszka Czajki tego co czesal do Idola"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 07:16 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', 't')ak btw. super topic:
tylko gollum i handelek bawia sie w rycerzy reszta ma to w dupie wiec moze pogadajcie sobie o tym na ircu (priv) bo z tego co widac to tylko z rafeem sie tu bluzgacie


zauwaz ze we wstepie napisalem iz temat ma bradzo uniwersalny wymiar, tylko ze obecnie zajmujemy sie dysputa o rycerstwie i watkiem fryzur wszelakich (btw scoob daj zdjecie:)
jakbys nie zauwazyl to jest forum , dzal pogawedki w ktorym mozna dyputowac o czym sie chce o ile tylko znajdzie sie ktos chetny - a takowy jest.
wiec ze tak powiem "uprzejmie zamknij ryj" i idz sie mamie pozal. zwyczajnie nie czytaj tego topica jak nie jestes zainteresowany - nikt cie nie zmusza.
jeszcze tego brakowalo zeby tu ktos zaczal dyktowac o czym moge pisac :D
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 08:25 

Karma: 0
Oklepane masz teksty rycerzyku, az szkoda z toba dyskutowac bo za kazdym razem piszesz to samo. Jak na takiego "swiatlego" czlowieka waski zasob slow posiadasz


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 11:01 
Cichociemny

Dołączył(a): 16 cze 2002, o 15:31
Posty: 137
Lokalizacja: Ostrzeszow
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Ober', 'a') najlepsza fryzura - jesli jeszcze nie wiecie - krotko z przodu, dlugo z tylu i wasy na przedzie :twisted:



Twoja jest mlodziezowa
_________________
<nuks> morda psy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 12:41 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
w rycerstwie jest hierarchia, ja jestem ZBIERACZEM MIODU

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 14:10 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('gollum', '
')"uprzejmie zamknij ryj"

nie chce mi sie z toba klucic wiec napisze tylko zebys poszukal "ryjow" w swojej rodzinie
jaden na bank znajdziesz zagladajac w lustro

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 14:27 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'O')klepane masz teksty rycerzyku, az szkoda z toba dyskutowac bo za kazdym razem piszesz to samo. Jak na takiego "swiatlego" czlowieka waski zasob slow posiadasz


ale mnie teraz autorytet pojechal :D
pisze prosto bys zrozumial - juz raz napisalem cos z rzecza w domysle to sie zaczales glupio czepiac.
a swoja droga bardzo mnie rozczula jak tu grasz szefa - wszystkich obsmiewasz i pokazujesz jaki ty wielce madry zyciowo jestes. to moze ty sie pochwal co takiego wartosciowego w zyciu robisz poza byciem zejebistym macho?
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 14:31 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2003, o 20:50
Posty: 439
Lokalizacja: z ziemi
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('mkuh', '
')nie chce mi sie z toba klucic wiec napisze tylko zebys poszukal "ryjow" w swojej rodzinie
jaden na bank znajdziesz zagladajac w lustro


no to papa. a ten w lustrze to bardzo fajny ryj :D
_________________
pana okrasc wstyd, ksiedza nie szkoda, a zyda zasluga :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 2 cze 2003, o 16:47 

Karma: 0
A kim ty kurwa jestes zebym ci opowiadal o moim zyciu ? Spierdalaj blaznie


Góra
   
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 89 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza