[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 08:33

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 10:26 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
zupelnie bezsensownie napisales.
nie pasuje ci ktos, bo jest katolikiem a ty muzulmaninem i to znaczy ze masz prawo wjezdzac na osobe?

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 10:34 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
ja nie mowie o wyznaniach religijnych tylko o charakterze. CHARAKTER :D nie oceniam ludzi po "okladce" nigdy :)

EDIT. ja jeszcze spie wiec tego :) moge niezrozumiale pisac i sory za to :D

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 11:11 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 8 sty 2005, o 12:43
Posty: 380
Lokalizacja: Gdynia
Karma: 10
Ok, na szacunek sobie trzeba zasłużyć, no spoko. Tylko pytanie co trzeba zrobić, żeby sobie na niego nie zasłużyć? W moim mniemaniu dziewczyny nie zrobiły nic złego, żeby siwy aż tak reagował. Takie moje zdanie :D

_________________
Ziooomboooooj


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 12:57 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2003, o 13:26
Posty: 767
Lokalizacja: RZ
Karma: 79
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', '[')b]ja sie zgadzam ze skubem, ze na szacunek trzeba zasluzyc.
Ogolnie do obcych mozna nie miec szacunku ale trzymac poziom by go nie obrazic, ale jezeli nam sie ta osoba nie spodoba (1 wrazenie) to wcale tego poziomu nie trzeba trzymac i nie mowie tu o wygladzie, ale i tak sa tacy co po wygladzie oceniaja.
heh :D teraz pytanie czy to sensownie napisalem :D


W jaki sposób można sobie u Ciebie zasłużyć na szacunek, jeżeli "po 1 wrazeniu" potrafisz kogoś "zlać" bo nie spodobał Ci się? Wydaje mi się, że jest "szacunek i szacunek". Można mieć szacunek dla osób starszych, nieznanych (zachowywać się z szacunkiem) itp i można mieć szacunek do kolegów, przyjaciół itp (za to jakimi sa itd)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 13:01 
bryl

Dołączył(a): 27 lip 2003, o 15:38
Posty: 1387
Lokalizacja: Suwałki
Karma: 51
$this->bbcode_second_pass_quote('anomal', '
')pomijam fakt ze to moga byc fejki, nie chce mi sie sprawdzac ip bo mam to w dupie



zapewniam Cie ze nie :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 13:34 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
fasadinek twoje dwa ostatnie posty pasuja do twojego avatara;d

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 13:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2003, o 00:33
Posty: 1065
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 50
Twierdzenia pt. "na szacunek trzeba sobie zasłużyć" trącają mi dresiwem spod bloku.
Głupoty i tak nie wyplenię, ale ustalmy jak być powinno:
Szacunek należy się każdemu, bez względu na cokolwiek!
Owszem, można mieć inne zdanie w tematach które są dyskusyjne, ale kwestia poszanowania drugiego człowieka, jego odmienności, oraz wszystkiego co ze soba niesie, co soba reprezentuje (w jasno określonych granicach) być musi!

Siwy przekroczył granicę dobrego smaku, wyczucia chwili i wszelkich norm jako takich. Debilem się nikt nie rodzi a co najwyżej zostaje, mimowolnie ewentualnie z wyboru. Pewne zachowania typu wyskok siwego nie powinny być aprobowane. Owszem, siwy mial wklad w forum dopóki nie przekroczył granicy. Gwałciciel/morderca ma również pewien wkład w kształtowanie tego świata, ale nikt temu nie przyklaskuje a wręcz wrzuca się takiego do pierdla.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 14:23 
ZamaskoOwany

Dołączył(a): 3 kwi 2003, o 12:13
Posty: 5420
Lokalizacja: Krak
Karma: 224
'na szacunek trzeba sobie zasłużyć'
omg Scoob :D tak to ujdzie może w mafii i to do tego japońskiej

imo w polsce to właśnie brak szacunku i życzliwości do przypadkowych osób na co dzień powoduje na starcie wrogie nastawienie, bo każdy ma w dupie drugiego człowieka. widać to chociażby na drogach, w urzędach i na wielu innych szczeblach
do tego dochodzi że jak ktoś jest miły to człowiek robi się nieufny :/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 16:06 
Przyczajony

Dołączył(a): 16 sty 2009, o 18:29
Posty: 53
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 1
moim zdaniem tu nie chodziło o szacunek ale o to iż KEJT mogła go drażnić tym że nie potrzebnie kontynuowała te żenującą rozmowe.. w ten sposób pojawił się brat szacunku...:) sfinka


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 17:33 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
Szkoda ze nikt nie zglosil jego posta. Mysle ze wystarczyloby go upomniec po pierwszej akcji i by wyluzowal, a tak polecial dalej...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 17:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
$this->bbcode_second_pass_quote('ven', ''')na szacunek trzeba sobie zasłużyć'
omg Scoob :D tak to ujdzie może w mafii i to do tego japońskiej

imo w polsce to właśnie brak szacunku i życzliwości do przypadkowych osób na co dzień powoduje na starcie wrogie nastawienie, bo każdy ma w dupie drugiego człowieka. widać to chociażby na drogach, w urzędach i na wielu innych szczeblach
do tego dochodzi że jak ktoś jest miły to człowiek robi się nieufny :/



wiekszosc z was myli tutaj pojecie respektu i szacunku.... mimo ze sa bardzo bliskie maja calkiem inne znaczenie... respektuje kobiety za to ze sa kobietami i np nie bluzgam je i nie ide do sklepu i nie wypalam sprzedawcy (typowi czy kobiecie) poprosze chleb.... szmato? a szacunek to troche cos wiecej, wlasciwie szacunku sie nie definiuje szacunek sie czuje (w sumie rym z mp3 ale pasuje tutaj bardzo) i nie zasluguje sie na niego jak w mafii i kurwa jakies japonskiej (nie wiem wogole skad Ci to na mysl przyszlo ven:D:D:D:D:D) nie zyskuje sie go poprzez czyny tylko poprzez caloksztlat swojej osoby... barzdo nie wiele ludzi tutaj tak naprawde darze szacunkiem... morhp-x np warriora czy hanan'a - chociaz czesto polewe mamy robimy se jazdy to mam do nich szacunek co nie znaczy ze NIE RESPEKTUJE innych proste....

co do urzedow i osob 2gich w Polsce to nie kwestia tego co pisales tylko wlasnie brak zyczliwosci i ukierunkowania jak powinies wykonwac wlasna prace... wierz mi tutaj w kazdym sklepie jestes milo obslugiwany itd (nawet w polskim sklepie tutaj, tak polskim! dostajesz za kadzym razem czekolade z z usmiechem za to ze cos tam kupisz - to nie kwestia szacunku respektu itd, tylko wykonanie Twojej zajebanej pracy za co Ci placa...)

a bluzganie sie na forum robienie polewe oraz cyniczne, sarkastyczne itd odpowoadnie na bluzgi ze stron dziewczyn to toltanie inna bajka, i nie MOZNA ZAPOMNIEC ze oni robia/ili to na forum INTERNETOWYM a nie na ulicy czy w szkole itd wiec nie ma to sie jak wogole do realii i aplikowaniu zasad morlanych... duzo ludzi na internecie pierdolii cos innego a w realu jest inaczej,. sam pamietam jak mialem 15-16 lat bluzgalem ze jarka zajebie :D:D:D:D:D::DDD a wpadlem na lan poznalem go nie dosc ze okazal sie spoko typem to jeszcze normalnie gadalismy podczas gdy na internecie sie bluzgalismy wczsniej.... uzyjcie rozumu i elastykii "TEPE" roboty :)
_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 18:02 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
skubi pojechal do stanow i uczy co ktore slowa znacza :D. rozumiem twoj punkt widzenia, ale jest chyba na odwrot niz mowisz. szacunek do kazdego, a respekt to cos wiecej (wg definicji respekt = szacunek + cos).

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=szacunek
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=respekt

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 18:56 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
$this->bbcode_second_pass_quote('Toxic', '
')W jaki sposób można sobie u Ciebie zasłużyć na szacunek, jeżeli "po 1 wrazeniu" potrafisz kogoś "zlać" bo nie spodobał Ci się? Wydaje mi się, że jest "szacunek i szacunek". Można mieć szacunek dla osób starszych, nieznanych (zachowywać się z szacunkiem) itp i można mieć szacunek do kolegów, przyjaciół itp (za to jakimi sa itd)


No mi brakuje slow, wlasnie mi bardziej chodzi hmmm ze ogolnie do kazdego podchodze z doza szacunku (ale hmm powiedzmy ze jest to mniejszy szacnuek) i jezeli on powiedzmy bedize sie zachowywal zle (w moich oczach) to moze stracic na szacunku (nie zawsze po 1 wrazeniu ale czesto sie tak dzieje) natomiast musze kogos bardziej poznac zeby go tym wiekszym szacunkiem darzyc, dlatego powiedizalem ze na szacunek trzeba sobie zasluzyc. Albo inny przyklad, (tez ze trzeba sobie zasluzyc praca) w szkole klaniamy sie profesorom, ale kolegom sie nie klaniamy. Dlaczego? Bo oni zasluzyli sobie na szacunek. Ale to napisalem, ciezko bedize mnie zrozumiec ale dacie rade :D

$this->bbcode_second_pass_quote('igusienkaaa', 'm')oim zdaniem tu nie chodziło o szacunek ale o to iż KEJT mogła go drażnić tym że nie potrzebnie kontynuowała te żenującą rozmowe.. w ten sposób pojawił się brat szacunku...:) sfinka

mnie tez tym draznila i akurat do niej jako tako na forum internetowym nie darze szacunkiem, (jako jedyna osoba na tym forum?) po prostu... a nie wazne nie bede obrazal kogos i sie wypowiadal na jej temat, dlatego sie wypowiedzialem bo chce wam pokazac ze nie do konca siwy jest taki calkiem winny

GL & HF moze mnie zrozumiecie :D
_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 19:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')kubi pojechal do stanow i uczy co ktore slowa znacza :D. rozumiem twoj punkt widzenia, ale jest chyba na odwrot niz mowisz. szacunek do kazdego, a respekt to cos wiecej (wg definicji respekt = szacunek + cos).

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=szacunek
http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=respekt


tak bo w polsce mieszkalem nie w warszawce tylko na pomorzu i tam nie ma slowa respekt i szacunek wiec nauczyli mnie tutaj rejonowi czarni oraz polonia na jackowie... to smutne ze sprwadzasz w slowniku cos zeby sie przyjebac :DDD ale nie bede wdawal sie w dyskusje bo nie o tym mowa tylko o siwym i calej akcji! a co wiecej zwykle byscie sie brechali z jego txtow i wklejali do (C) itd ale gdy wpadly wam totalnie obce osoby (i mimo ze 99% zaprzeczy ze to nie prawda to dam se reke uciac ze tylko dlatego ze to dziewczyny[boje sie uzyc slowa kobiety bo patrzac na fotkii to mowimy tutaj o bardzo skromnym roczniku] to trzymacie ich strone, to typowo meskie zachowanie - podswiadome ale jest - to tak samo jak idziesz droga i gadasz "patrz ale fajna dupa, ale bym ja wyruchal" albo "slaba ale bym ja zapial" ale w rozmowie z panna nigdy bys tego nie powiedzial - dlatego jestem to w stanie zrozumiec - ale na huj kazdy sie tutaj blazni totalnie jadac po nim skoro pewnie sam czesto tak mowi albo mawial nie w towarzystwe z kobietami.... hipokryzja panowie hipokryzja


EDIT: o i btw zobacz sobie te definicje i przeczytaj jescze raz co napisalem... wyglada na to ze chyba jednak poprawnie napiaslem... slabo!
_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 19:19 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
po pierwsze czytam to co napisales i dla mnie nadal brzmii jakbys uwazal ze respekt okazujesz kobiecie a na szacunek sie zasluguje. juz to jest mylne. bo szacunek nalezy miec do kazdej istoty zywej, nie tylko czlowieka. oczywiscie jest to inny rodzaj szacunku, ale chodzi o szacunek dla istoty zywej.

po drugie dalem ci linki do do slownika, zeby poprzec swoje argumenty. ty czym popierasz swoje? gdybym nie dal ci linkow, to bys powiedzial, ze gadam bzdury. to jest jak najbardziej dojrzale podejscie do tematu. jak popierasz swoje teorie autorytetami, to nie moga one zostac podwazone.

po trzecie juz bys reki nie mial, bo jestem pewien, ze zdecydowana wiekszosc nie widzialaby nic zabawnego w tym co napisal siwy (w ktorym miejscu to niby smieszne bylo? jakby ktos to do [c] dal to by dopiero ludziom rece poopadaly).

po czwarte i ostatnie nie rob z siebie jakiegos psychoanalityka, ktory mi bedzie mowil ze podswiadomie bronie dziewczyn. ja w ogole tej kwestii nie poruszylem. nie interesuje mnie czy to dziewczyny, chlopaki, obojnaki czy jeszcze co innego. interesuje mnie to, jaki poziom zaprezentowal soba siwy i nie mow mi, ze to forum i ze tak mozna, bo to dla smiechu itp - takie tlumaczenie bylbym w stanie zrozumiec od 13-letniego chlopaka, ale nie od doroslego faceta, c'mon.

to byl moj ostatni post w tym temacie, jak nadal uwazasz, ze masz racje i ze forum to nie podworko i mozna pisac takie rzeczy, "bo przeciez to smieszne jest" to powodzenia w dalszym zyciu, bo pewnie na ktoryms jego etapie bardzo ci sie przyda.

peace

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 20:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2002, o 20:35
Posty: 1567
Lokalizacja: Chicago
Karma: 54
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'p')o pierwsze czytam to co napisales i dla mnie nadal brzmii jakbys uwazal ze respekt okazujesz kobiecie a na szacunek sie zasluguje. juz to jest mylne. bo szacunek nalezy miec do kazdej istoty zywej, nie tylko czlowieka. oczywiscie jest to inny rodzaj szacunku, ale chodzi o szacunek dla istoty zywej.

po drugie dalem ci linki do do slownika, zeby poprzec swoje argumenty. ty czym popierasz swoje? gdybym nie dal ci linkow, to bys powiedzial, ze gadam bzdury. to jest jak najbardziej dojrzale podejscie do tematu. jak popierasz swoje teorie autorytetami, to nie moga one zostac podwazone.

po trzecie juz bys reki nie mial, bo jestem pewien, ze zdecydowana wiekszosc nie widzialaby nic zabawnego w tym co napisal siwy (w ktorym miejscu to niby smieszne bylo? jakby ktos to do [c] dal to by dopiero ludziom rece poopadaly).

po czwarte i ostatnie nie rob z siebie jakiegos psychoanalityka, ktory mi bedzie mowil ze podswiadomie bronie dziewczyn. ja w ogole tej kwestii nie poruszylem. nie interesuje mnie czy to dziewczyny, chlopaki, obojnaki czy jeszcze co innego. interesuje mnie to, jaki poziom zaprezentowal soba siwy i nie mow mi, ze to forum i ze tak mozna, bo to dla smiechu itp - takie tlumaczenie bylbym w stanie zrozumiec od 13-letniego chlopaka, ale nie od doroslego faceta, c'mon.

to byl moj ostatni post w tym temacie, jak nadal uwazasz, ze masz racje i ze forum to nie podworko i mozna pisac takie rzeczy, "bo przeciez to smieszne jest" to powodzenia w dalszym zyciu, bo pewnie na ktoryms jego etapie bardzo ci sie przyda.

peace


korzystajac z okazji ze jak nadmieniles ze juz nie bedziesz dalej pisal pozwol ze Ci wrzuce, pierdola mnie istoty zywe i martwe, jebie mnie los starszych ludzi, kobiet, facetow, dzieci i obojniakow tez o ktorych napisales - chyba ze sa to moji przyjaciele lub rodzina = ludzie ktorych szanuje a nie obce mi osoby ktore co najwyzje z racji obcowania z moge respkotwac (jedynie zal mi osob obcych ktore padaja ofiarami gwaltow, pedofili i innych zjebanych akcji) to raz

dwa, nie mam autorytetow i nigdy nie mialem, pierdolii mnie osobiscie co mowi slownik - w tym przypadku opisalem Ci dokladnie "moje podejscie" do danej osoby w wersji A i B i moglbys te wersje nazwac X, Y, Z itd i nadal mialo by to samo znaczenie tylko inna nazwe = PRZESLANIE SIE NIE ZMIENIA ...

smiesznie nie tylko bylo to co napisal tylko jego reakacja i furia... a wierz mi duzo ludzi by sie usmialo nie wiem czy wiekoszc, nie ma sensu pytac czy tak czy nie bo raczej teraz ludzie bardziej by sie opowoeidzli nie za tym ktorego ktorega bardziej z nas nie trawia lecz poparali osobe przeciwna zamiast argumentem

no i ta psychoanalityka... wystarczy ze jestem facetem i zyje 23-24 lata na tej zjebanym swiecie zeby wykumac kiedy ktos robie z siebie wielkiego obronce ucisnionych a kiedy naprawde trzeba wstawic sie w obronie kogos... wogole nie wiem na huj ludzie bronia te panny tutaj (bez obrazu dziewczyny) ale przeciez one same tu wpadly, same pisza mimo bluzgow roznych ludzi i chyba im to nie przeszkadza, i jezyk i palce tez maja wiec potrafia sie same "obronic" to nie jest gra w kamienna twarz ze dziewczyny siedza pod stolem i nie maja prawa sie odezwac... :D i Ty sobie odpusc MORALNIAKI...

a co do zycia, dziekuje daje sobie rade zajebisce a to podejsice nazywa sie szczerosc... wiekszosc Cie za nie nienawidzi a paru kocha... i wlasnie dla tych paru warto zyc!

jezeli masz dalej cos wiecej do powiedzenia to pisz mi na prv albo gg bo szkoda zamulac ludzi tutaj pierdoleniem nad zyciem, kazdy ma wystaracacy swoich problemow zeby jescze czytac smuty 2 typow zza monitora.... 5407469 gg moje jezeli chcesz cos dodac
_________________
Laa-la-la E-oo-e-oo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 20:37 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
czasem jak sie was czyta to jedyne co pozostaje to brak slow. :puppydogeyes:

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 20:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
albo mi się wydaję albo scooby mylisz pojęcie tolerowanie i respektowanie oO

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 21:56 
Cukierkowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2007, o 14:41
Posty: 231
Lokalizacja: Gliwice
Karma: -19
Wogole byscie mnie przedstawili dziewczynom a nie pierdolicie smuty ;D a wogole to wklejac opisy z gg a nie pierdolic o jakims siwym ;D


chyba mam lekka bomba ;| ..

_________________
No Pain No Gain


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Opisy do gadu-gadu
PostNapisane: 12 lut 2009, o 22:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 00:09
Posty: 2065
Karma: 63
a co Ty betonie sam nie umiesz zagadac? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 369 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza