[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: asd
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:26 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
JA czytalem dzis Stare (c) to tez niebylo wszystko smieszne ... suchary co 2 post byly wiec urbasek PIERDOL SIE Z TĄ TWOJĄ STARĄ GWARDIĄ


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:31 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
luczek. stare c bylo dobre i twoja opinia niczego nie zmieni. moze nawet tak nie myslisz, tylko piszesz, bo jestes zly - nie wiem...


ale tak naprawde (c) stracilo sens a dla wielu mialo inne znaczenie niz pierwotnie zakladano.
i tak jak ja np czytalem stare (c) i polewalem sie, w niektorych momentach, tak teraz juz tak dawno nie bylo

pzdr

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:35 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
ale niekumasz tego że kazdy ma inne poczucie humoru ?, wychodzi na to ze mozna wklejac tylko takie historie ktore pasują "starej gwardi" a niewiem czy nev zauwazyles ale mamy 2007 i to forum niejest starej gwardi lecz istniejącej sceny. / mialo to byś w dziale (c) ale cos sie pojebalo :P Dlatego prosilbym moderatora o przesuniecie tego do tego wlasnie dzialu. : D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
Chłopaku chłopaku nie unoś się za zbytnio bo sie spocisz :> i nie bluzgaj bez potrzeby bo to jak z prawem... admin jest admin i on tu karty rozdaje... a forum bracie zakladal bardzo stary gwardzista i bez niego nie bylo by go wcale!

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Ostatnio edytowano 17 cze 2007, o 21:37 przez Rookie, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:37 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
to nie jest forum o quake'u 2 luczek. To jest fajny board gdzie jest jedno podforum o tej tematyce. Tego forum nie tworzy grajaca aktualnie w q2 scena tylko raczej grupa znajomych.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:38 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
No to po co jest logo "Kłejk 2 " ? a nie np. "o wszystkim i o niczym" ?. Piszesz że to forum tworzy grupka znajomych, tylko że ponad 90% ludzi z tego forum to ludzie zwiazani z q2 ktorzy grali,grają w to.

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2003, o 18:31
Posty: 1944
Lokalizacja: w szafie Jarka
Karma: 37
luczek nie madrzyj sie ty mundrolu :) ogolnie urzekaja mnei wasze telenowele - problemy jak sie masz dogi anal klasyk algida 69 piesek slonik

_________________
scream if u wanna go faster


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:45 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
bo tak sobie wymyslilismy bo to nasza ulubiona gierka ktorej wiekszosc z nas poswiecila wiele lat. Zwiazani z Q2 sa tutaj wszyscy, natomiast nie ma to juz w tej chwili az takiego znaczenia na tym forum.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 21:47 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Mam pytanie, dlaczego sie wypowiadasz w imieniu "wszystkich" ?

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 22:09 

Karma: 0
bo taka jest prawda !

Ciebie stare (C) nie smieszy bo nie znasz starego klimatu. Nie wiesz kto to chociazby LooKi czy ermano nie mowiac o tym, ze teraz na #q2.pl smierdzi chujem, a kiedys ten kanal "zyl" 24 godziny na dobe.

Teksty ze zlotow typu "tocz hanana" to jest cos czego nie zapomina sie nawet po 5 latach.

Dobre (C) to takie po ktorym spada sie z krzesla a nie jakies zenujace teksty spila czy innego pimpka.

btw. Moze zrobilibysmy jakis zlot u handelka ? %)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 22:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 19:00
Posty: 1192
Lokalizacja: BDG/WWA
Karma: 59
luczek ale jak patrze na date kiedys dolaczyl to juz pare lat jest... cos sie tak nagle zagotowal??? nadepnol ci na odcisk urbasek czy jak. bo od 2003 roku miales chlopaku 4 lata na skladanie zazalen!!!

_________________
Poznasz Rookiego po Skill-u jego:)!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 22:33 

Karma: 0
http://fb.planetquake.pl/viewtopic.php? ... sc&start=0

Przeczytajcie ten topic :D
To jest kopalnia (C)


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 cze 2005, o 22:25
Posty: 1514
Lokalizacja: Bia
Karma: 23
ja juz na tym forum nie widze zadnego powiazania z q2 (procz ludzi ktozi w to grali/graja) , w dziale Quake2 jedynie sie pisze o tym ze ktos czituje lub o jakis finach co zrobili hujowy film. Nie gram w q2 od roku a i tak tutaj zagladam bo zawsze jak zajze to mam jakas polewe z czegos,i o to chodzi. Imo stare (c) jest owiele smieszniejsze niz te teksty na sile wyszukiwane na ircu przez "mlode pokolenie" aby pokazac sie z czyms na fb. Luczek ogarnij sie i przemysl co napisales , zapewne bedziesz mnie rugal ale i tak mam na to wyjebane.

_________________
Make way for the bad guy. /www.UJB.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:24 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
[ŁuCzek]
po pierwsze to admini decyduja o wszystkim
po drugie obrażasz dużo osób mówiąc pierdol sie z ta stara gwardia, bo adresowane jest to do wiekszosci aktywnych uzytkownikow tego forum, czyli ludzie ktorzy w wiekszosci znaja sie osobiscie
po trzecie kim jestes?

moje zdanie na temat C : kiedys bylo inaczej, fajne C dla nas juz nigdy nie wroci, bo nie siedzimy razem na ircu, nie ma zlotow, nie ma tekstow typu, ze lucas lubi grac w ping-ponga, warrior nie mowi do plynacego anomala zajete jak siedzi w railu, feri nie stawia serwerow, a nrg nie mowi ping 30 patrzac na termometr budzac sie o 12 rano po nocce. to minelo. wiec albo zostawiacie temat w spokoju nieczytajac i niech wtedy kazdy "nowy" sobie pisze tam jak to chcial kogos wyruchac ale sie bal spytac albo go zamknac i do dzialu smietnik dać

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Luczek wiekszosc osob tutaj to osoby ktore juz w q2 nie graja, przynajmniej Ci ktorzy aktywnie sie udzielaja na tym forum. Znakomita wiekszosc z nas przestala jakis czas temu grac, ale tak jak napisal mik, wszyscy jestesmy z ta gra zwiazani. Co wiecej, to forum zostalo stworzone wlasnie przez ta stara gwardie ktora strzelala prosto z raila (kocham ten text rafiego, nawet pamietam kiedy i gdzie go urzyl w stosunku do mps:D) kiedy ty nie miales pojecia co to dm1.

Wiekszosc z nas zna sie ze zjazdow, turniejow zlotow, wspolnego chlania i strzelania do siebie na dm1. A wy jestescie male smordy ktore przyszyly niedawno i myslicie ze jestescie newiadomo kto!:D

Na tym forum tylko czesc jest poswiecona Q2, co zreszta widac na stronie glownej. Jak chcecie sie palcowac przy C spila to zrobcie sobie swoje forum. Proste ; )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:28 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Luczek okres masz? Piszesz o jakies obecnej scenie, zauwaz ze polowa ludzi z tego forum juz dawno nie gra w q2 i piszesz w dziale pogawedki i a nie quake2. Forum zostalo zalozone przez anomala i grupke osob ktorych laczyla wspolna pasja - q2, to nie znaczy ze to forum tylko o q2 :S Wrecz przeciwnie, wiekszosc topikow nie ma nic wspolnego z q2. A to ze w logo pisze klejk 2 (na dodatek nie na wszystkich skorkach) to chyba nie zrozumiesz... po prostu wspomnienia, jak ja na te logo patrze to zawsze mi sie to kojarzy z nowoczesna fryzura anomala, dla innych pewnie z czyms innym. Poza tym czlowieku o co wogole ci kurwa chodzi? Napisalem swoje zdanie o tym co mysle o textach ktore wklejane sa teraz do (C), nawet nie wymienilem zadnego nicka zeby nikogo obrazac a Ty do mnie piszesz jakbys byl moim kumplem z irca. Wyloozuj chlopie albo wyjdz na dwor na chwile. Nikomu nikt nie zabrania pisac w (C), a jak masz sie lepiej poczuc to nawet po twoich postach tam za kazdym razem bede dawal "Luczek dales ZAJEBISTE (C) !!!".


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2005, o 23:25
Posty: 1530
Lokalizacja: st
Karma: 77
$this->bbcode_second_pass_quote('GuanDi', 'L')uczek wiekszosc osob tutaj to osoby ktore juz w q2 nie graja, przynajmniej Ci ktorzy aktywnie sie udzielaja na tym forum. Znakomita wiekszosc z nas przestala jakis czas temu grac, ale tak jak napisal mik, wszyscy jestesmy z ta gra zwiazani. Co wiecej, to forum zostalo stworzone wlasnie przez ta stara gwardie ktora strzelala prosto z raila (kocham ten text rafiego, nawet pamietam kiedy i gdzie go urzyl w stosunku do mps:D) kiedy ty nie miales pojecia co to dm1.

Wiekszosc z nas zna sie ze zjazdow, turniejow zlotow, wspolnego chlania i strzelania do siebie na dm1. A wy jestescie male smordy ktore przyszyly niedawno i myslicie ze jestescie newiadomo kto!:D

Na tym forum tylko czesc jest poswiecona Q2, co zreszta widac na stronie glownej. Jak chcecie sie palcowac przy C spila to zrobcie sobie swoje forum. Proste ; )


dlaczego przy moich? czlowieku, o co ci chodzi? daje to, co imo jest smieszne, a jak ci nie pasuje to zbolcuj sie marchewa okurwiencu : O
_________________
www.brudasy.pl - Wybierz swoj ulubiony model roucza!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 cze 2007, o 23:56 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
dzieci neostrady!
btw: jestem dziewiaty od gory!
http://fb.planetquake.pl/memberlist.php
:D

EDIT:
spil: wlasnie przeczytalem co napisales. nie wiem skad sie urwales, chyba naprawde masz okres. ogarnij swinie, jezeli chcesz tu jeszcze kiedys cos napisac

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2007, o 00:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Wiesz nev, ex3 jest 4 :D ja bym sie nie chwalil


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 18 cze 2007, o 00:14 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
jestem w szoku, ze wszyscy wypowiadajacy sie w temacie postarali sie wytlumaczyc :D to najlepiej swiadczy o tym jak wiele sie zmienilo, niezle wszyscy dorosli... heh :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 80 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza