[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 10:54

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ASBEST MODERATOR
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:19 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
NO JA PIERDOLE.

Rozumiem wszystko, ale z jakiej paki ASBEST ma moderatora?

Czy Hamster, Puszkin, Moonsun, Rafał, Sikboj, Mik, Urbas i Brejker potrzebują cygańskiego wsparcia i rady w prowadzeniu naszego, fajnego boarda?

Kiedy staram się w sposób kulturalny i humorystyczny, wyłuszczyć imo NIEDOPUSZCZALNY błąd ortograficzny, to NASZ_SUPER ROM asbest zajmuje miejsce na q2pl.org jakimiś sapami, odnośnie OFF TOPIKA, KTÓRY ŚMIAŁEM UCZYNIĆ NA FAJNYM BOARDZIE!

Dacie wiare? Jak śmiałem.

Ha! Off topik jest zły - jasne, ale CZEMU nie skasujesz swoich, prze 'topikowych' komentarzy odnośnie np. Rafiego?

Gdzie ta, twoja konsekwencja?

Napisałem takiego posta :

    AS BEST RUMUNIE :

    Czy możesz się łaskawie odkleić od mojej persony i nie sądować, który post jest z dupy a który nie?

    Dla mnie na przykład, TY i wszystko co z tobą związane jest ' z dupy ' - ale czy ja ci coś kasuje?

    Czy ja z toba polemizuje?

    Czy ja coś do ciebie pisze?

    Tamten post był radosną formą, swoistym delikatnym apelem, który miał na celu pokazanie, że błąd w wyrazie 'rzeżucha' jest dopuszczalny, natomiast w słowie 'mój' NIE.

    Czy ja kogoś przy tym obraziłem? Pisałem jakieś wulgaryzmy?

    Nie widze.

    Więc jakim prawem chuda gnido, będziesz mi mówił o czym ja moge, a o czym nie moge pisać?

    Jako, że lansujesz się jako niecenione audytorium, nie pozostaje mi nic innego jak dalsze śmianie się z twojej osoby.

    Z wyrazami braku szacunku.


POST ZNIKNĄŁ.

Guandi napisał posta nt. MODERINGU (:D) ASBESTA - też zniknął.

Wszystko w topiku " czy tak wygląda nasza scena tralala ", w którym notabene, nasz gudłaj prowadzi bezczelny offtopik o nowym systemie ochrony przed fejkami.

Nie będę tu tworzył jakiś niepotrzebnych ankiet, czy płomiennych przemówień - asbest - SPIERADALAJ moderować poczytlion.org, tutaj sobie daruj.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 paź 2003, o 12:53
Posty: 1424
Lokalizacja: bialy/wawa
Karma: 16
popieram.

_________________
pirat;T


Ostatnio edytowano 10 wrz 2004, o 17:28 przez Trq., łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:28 
Kozak

Dołączył(a): 15 mar 2003, o 02:55
Posty: 1132
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 14
Jak dla mni kasowanie jakikolwiek postow, na forum gdzie wypowiada sie grupa mniej czy bardziej znajomych ludzi jest bezsensu. Na chuj? Chyba nie brakuje miesca na FB, ani nikomu te pare kb wiecej nie zaskodzi.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:30 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
Tak.

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, o 16:47
Posty: 2019
Lokalizacja: Cz
Karma: 2
Dawniej właśnie mnie wkurzało w fb to że nie ma precyzyjnych regulaminów, każdy robi/pisze co chce, ale w zasadzie już się przyzwyczaiłem do tego. Ale nie trawię postów w stylu ':D' czy 'lol'. Asbest imho też przesadził (sam widziałem post wonsa który później został tylko zacytowany z wyjaśnieniem dlaczego został on usunięty.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 17:55 
WONS

Dołączył(a): 12 lut 2003, o 23:46
Posty: 3234
Karma: 16
Gdyby było co wyjaśniać, nawet bym nie dyskutował.

POSTY TYPY :

":D"

"LOL"

Rzeczywiście nie powinny być tolerowane, ale nieraz krótka wypowiedź może współmiernie zastąpić szerszą.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: ASBEST MODERATOR
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 18:06 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
WNS pisz na temat i nie staraj sie byc zabawny na sile. 90% twoich postow to krotkie wpierdalanie sie w czyjes dyskusje bez wyraznego sensu. Narobiles w ten sposob juz 1800 postow, teraz zacznij myslec nad tym co piszesz a nie bede nic kasowal.
Moje posty do rafiego to sprawa prywatna. Ale zobacz ze oprocz odgryzania sie za wyzywanie od zydow, pisalem rownierz na temat - w tym samym poscie. Dziwne tylko ze jak ja jestem bluzgany, wszystko ok, natomiast gdy ja pojechalem po rafim, odezwaly sie wszystkie "pantofle" z pomorza dla ktorych bluzganie to rzecz naturalna :D To kolejna nagonka, "kto nie lubi asbesta niech nabluzga". Nie bede mowil jak zajebiscie teraz sie przyczyniles do "fajnego" wygladu forum tworzac topic dla bluzgania przez sfoich kolesi. Ty idz sie dowartosciowac gdzies indziej WNS, to forum publiczne i nie kazdy bedzie sikal w majtki z kazdego twojego posta.

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 18:22 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Ja szczerze mowiac nikogo z was nie rozumiem :D Moze mi ktos powie o co chodzi z tymi postami i ich nabijaniem? Nie wiem, moze cos uszlo mej uwadze jak nagrody za duza ilosc postow, a moze majac 2000 postow oznacza ze jest sie fajnym ?:D wtf? Smieszy mnie to.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 18:22 
Cichociemny

Dołączył(a): 2 sie 2003, o 13:03
Posty: 114
Karma: 0
odsun sie zydzieeee !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 wrz 2004, o 18:29 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
Urbas3k uszly twojej uwadze posty ktore skasowalem :)

$this->bbcode_second_pass_quote('atom', 'o')dsun sie zydzieeee !


Wiedzialem ze mizaki zaraz wniesie cos ciekawego do dyskusji :D
Koniec tematu.
_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza