[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 15:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2002, o 22:58 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
to se grajcie na tpi :) tylko tam nie mozna brac quada bo kikaja zaraz albo wyzywaja od lam itp


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2002, o 22:23 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 's')ick, anom, warek, lucas i demon - jesli wogle gra , reszta nie powinna miec adminow bez wyjatkow :(

rofl ??!?!?
to zart kurwa czy jak ?
Biorac pod uwage ze od niepamietnych czasow liczacych chyba rok juz adminy ma wlasnie ta ekipa i CALY czas jest lipa ? nieprawdaz ?
a to chyba znaczy ze jednak cos jest nie tak. Non stop slysze ze ktorejs z tych osob sie wpisalo czy ze komus dala wiec sie pytam osochodzi ?
Rozumiem ze w zwiazku z tym ze piszecie ciagle ze admina powinny miec wlasnie te osoby, i maja wlasnie oni i przy tym sa ciagle lipy ze nagle jest jakis przeciek adminow i sie konczy ze kazdy je ma to powinni dostac znowu ci sami ludzie... lol... :bad-words:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 lis 2002, o 23:32 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
hahahah
Przecieki zawsze byly od demona sfinka
No chyba ze mi powiesz ze np. warrior czy jarek rozdaja adminy :D
whatever ... przynajmniej nie banoojemy na lewo i prawo jak osoby k2rych nie moosze wymieniac.

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2002, o 00:03 

Karma: 0
S|ckboy: ... przynajmniej nie banoojemy na lewo i prawo jak osoby k2rych nie moosze wymieniac.

Ze co ? swinka sfinka

Co za roznica czy to wy banujecie czy kolesie "zaufani" ktorzy dostaja adminy od was.... ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 lis 2002, o 23:39 
Przyczajony

Dołączył(a): 11 lip 2002, o 23:48
Posty: 30
Lokalizacja: z domu
Karma: 0
nie kumam czegos : gral sobie kiedys mortal gdzies tam i ja go obserwowalem.ni zkad ni zowad zaczal mnie wyzywac od kutasow i wygrazac banami bo go obserwuje. sam zaczal sie dziwi ze tez go wyzywam jak on do moich starszych sie przyczepil nie kumam skad takie zjeby maja admina na coolach i na wielu innych serwerach.jeszcze takie zalosne teksty puszcza ze zna wielu ludzi ktodzy maja adminy i ja bedemial wszedzie bany.to naprawde bardzo madry powod do banow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2002, o 06:09 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
rafee powiedz mi ze ja czy war banoojemy :). Za to sedziowie plq2 k2rym sie adminy naleza szastaja, wladza jak moga. Chyba nie sadzisz ze ktos z "zaoofanych" dal adminy takim kolesiom jak Whois czy Butcher?

Fink abołt dis ...

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2002, o 09:49 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
sik: ktorzy sedziwie?

mik: tamten posty byl dwano, jak wiadomo jarek nie gra, a demon wlacz q2 raz na x czasu wiec odpada, a wtedy wymienile 4 osoby bo mylslem ze nie bedzie "przeciekow" :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2002, o 19:09 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
Ostatnio chyba jak byl robiony "porzadek" z adminami to nie dostaly 4 osoby ale raczej 14, potem niektorzy dali swoim qmplom z klanu, potem ci odeszli z klanow dali innym, a ci dali jeszcze komus zeby zdjal bana, or smthg, potem ktos zle wpisal jak bylo 12 osob na servie, potem znowu no i teraz jest jak jest


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2002, o 19:10 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
Ostatnio chyba jak byl robiony "porzadek" z adminami to nie dostaly 4 osoby ale raczej 14, potem niektorzy dali swoim qmplom z klanu, potem ci odeszli z klanow dali innym, a ci dali jeszcze komus zeby zdjal bana, or smthg, potem ktos zle wpisal jak bylo 12 osob na servie, potem znowu no i teraz jest jak jest


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 lis 2002, o 20:01 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:37
Posty: 2962
Karma: 22
wole nie pytac co bylo potem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2002, o 00:20 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
nie rozumiem co miales na celu wytluszczajac wyraz "potem"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2002, o 11:03 

Karma: 0
lol mik ale zes jebnal
udowodnij mi albo warrowi albo sickowi ze nie wiem zle wispalismy admina? banujemy dajemy innym adminy ?
zalsonie gadasz
caly burdel jest dlatego ze maja adminy ci co ich keidys nei mieli i musza ich sobie pouzywac. warriro to wpisuje amdina chyab raz na rok.
aha slszyalem dzisiaj ze bdj ktos od nich chail zbanowac diefena bo nei chial zagrac w timie :D
JA TAK SAMO Z WARRIROEM ROBIMY JAK KTOS NIE CCE GRAC TO BAN I POTEM WIE ZE TRZEBA JAK NIE WYJDZIE Z TIMU TO BAN JAK PWOEI COS BRZYDKEIGO TO BAN JAK NEI PWOEI CZESC TO BAN I JAK MA SMIESNZEGO NICKA TEZ BAN W OGOEL TO BANUJEMY CODZUIENEI PO 100 OSBO MAMY TAKEI ZAWODY KTRY WIECEJ.
zoabcz mik ta wypowiedz napsiana duzymi literkami jest na pzoiomie tym co ty pieszesz proponuej zebys sie zastanowil a nie wyciagla wnioski z dupy. ciekai mnei kto powinien miec twoim zdaniem adminy.... mozesz nas tu wszysktich oswiecic?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2002, o 11:08 

Karma: 0
aha mik nie rozumeisz czegos.... chodzi o to ze np admin zmienia adminy dostaje te amdiny sick potem ja war i ci "zaufani|" ale jest wal ze dostaje zupeleni ktos inny admina OD ADMINA COLNETOW ktory go zna neiche podawac nickow i potem on daje swoim kumplom i dalej to juz leci. wiec to nei ejst zalezne od nas i jzu ilekroc byly zmieniane amdiny tak sie robilo.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 10 lis 2002, o 13:08 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:27
Posty: 6753
Karma: 172
ej sick te stare amdiny co mam dzialaja ? :D :D :D :D :D

_________________
get rich or die tryin


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 lis 2002, o 18:59 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 370
Lokalizacja: klikasz ?
Karma: 0
MAREK teoretycznie te k2re napisalem w "liga - admin" dzialaja.
A lucas jasno przedstawil sprawe ;\

_________________
bo s


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2003, o 14:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
hm dawno nie bylo motywow z fajnym adminem, gralismy sobie wczoraj 4/4 wchodzi koles o super miazdzycym nicku ADMIN [ kubus battleground ] wpisuje unlockteam BoD i wchodzi.. coz locketam, kickplayer admin, i txt exe dlaczego to zrobiles? sam bym wyszedl.., coz smieszne, chcial grac 5/4 ? nie wiem, wisi mi to, i sram na takich gosci.. po 5,6 sekundach dal disconnecta, a mnie cos tknelo :E, wiec dalem reconnect no i nie mylilem sie connection refused: you are baned., zeby warr nie byl na tym servie to moze by mu i sie udalo.. zdjal mi bana, zbanowal tego ciecia: 142059 ::: 153.19.0.198 is zg-task.proterians.net.pl
patrze logi na ircu i May 21 14:13:49 *** SignOff: blaki (~black@zg-task.proterians.net.pl) Connection reset by peer
i tylko on, ktos mi powie skad on ma admina na ten server ? moze jeszcze gdzies ma? jest gdzies sedzia ?
PS. war mowil ze na tym servie bylo/jest kolo 20banow.. :D
edit coolnet battleground, nie kubus :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2003, o 14:35 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Niop Black uzywa nicka ADMIN przy wchodzeniu ne serwy. Jak sie chwali twierdzi ze ma praktycznie na wszystkie serwery adminy. Jestem tylko ciekawy skad je ma. Slyszalem ze robi wymiany admin za admin:/ Nie chce nikogo o nic oskarzac ani nic w tym stylu ale mowie co slyszalem. Byl sedzia q2lse mial adminy na kilka serwow, pozniej kilka razy przylapalismy rozne nieupowaznione osoby z adminami na tych wlasnie serwerach i po glebokiej analizie wszystkich osob posiadajacych adminy podejrzenie padlo na niego...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2003, o 14:43 
cze
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:21
Posty: 1339
Lokalizacja: Gda
Karma: 24
proste, black byl adminem w jakiejs z lig (<b>chyba</b> q2l)

_________________
http://cze.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2003, o 14:47 
romek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 20:47
Posty: 2332
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 29
zadnych nowych adminow nie mam juz sporo czasu ...

kiedy mialem byl spokoj, bylo wyznaczone kilka osob nie tych co zwykle zeby je mialy i panowal porzadek. Widze ze znowu ktos nieodpowiedzialny dostal... ile razy mozna =p


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 cze 2003, o 15:39 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Tak, Black byl sedzia q2lse i uwazam ze to byl blad Hanana (ale skad mial wiedziec). Mial adminy na serwery ligowy 2, ligowy 3 (juz go nie ma), ligowy 7 i agl serwer. Prawdopodobnie wymienil sie adminami na pozostale serwery bo widzialem go z adminem na serwerach klanowych, widzialem go nawet z adminem na jump mode:D, a jak sie okazuje ma tez adminy na serwery plq2:/ Teraz poprosilem Darka i admin na ligowy 2 juz zostal zmieniony i nikt poza mna go narazie nie zna. Dostana go sedziowie ligi mlq2 2v2 a beda nimi sprawdzone i zaufane osoby: hamster, bones, mati, smasher, guan. Proponowalbym zmienic tez adminy na reszte serwow, ale z tego co wiem to byly zmieniane tydzien temu wiec szybko sobie skombinowal nowe adminy. Sa 2 mozliwosci albo po prostu legalnie dostal adminy na serwery zarzadzane przez anomala ( w co mi si enie chce wierzyc za bardzo) albo sie z kims wymienil a co za tym idzie, jest w to jeszcze zamieszana druga osoba... tylko kto?:D
Powiedzialem tylko co wiedzialem i tylko moje przypuszczenia, mam nadzieje ze nikogo nie urazilem bo nie mialem takiego celu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 79 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza