[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 14:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy mecz powinien byc powtorzony ?
Tak 33%  33%  [ 11 ]
Nie 66%  66%  [ 22 ]
Liczba głosów : 33
Autor Wiadomość
 Tytuł: EUROQ2L czyli jak wyruchac przeciwnikow !
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:15 

Karma: 0
Bez zbednego pierdolenia napisze, ze jestem wkurwiony i ze spowodowane to jest meczem w q2 :E

22:00 Bod vs r w Euroq2l
Servery puste. Do wyboru do koloru. Wchodzimy na cf'y (oficjalne servery euroq2l!!!), ale gracze REBELS nie maja ochoty grac na tych poniewaz tam maja pingi 40 a "u siebie" 25-35. Wiec pierdola nam o tym jak bardzo niesprawiedliwie byloby grac na serverze ligowym. Przenosimy sie na TOYE. No wiadomo, dla rebels full wypas u nas srednio, U MNIE MAKABRA (ping 60-70) no ale chuj gramy dm1. Dalismy jakos rade chociaz nie bylo fajnie.Przechodzimy na dm2. Ponownie jest srednio fajnie a pod koniec wrecz katastrofalnie ( z pingiem 200 i wysokimi choinkami !). 1:1 w mapach a u mnie ping nie schodzi ponizej 200. Nasz sedzia majacy litewskie czy tam ukrainskie lacze nie byl w stanie dlugo utrzymac sie na tym serverze przez co doszlo do wymiany sedziego. Przyszedl supervisor CLAYMORE. Nasza prosbe o zmiane SERVERA NA JAKIS UCZCIWY PO DWOCH MAPACH "NA WYJEZDZIE" ODPARL:
Nie mozecie znalezc jakiegos z rownymi pingami ?
Rebels zaczelo pierdolic ze ma tam pingi 600 900 i 0-700 mimo, ze nawet nie chcieli nam tego pokazac (NIE PROBOWALI NAWET WCHODZI NIGDZIE POZA TOYE!!!!!!).
Wiec nasza prosba zostala olana. Do tego w czasie meczu
gdy wisialem i prosilem o holda nastepowal on po 2-3 deaths'ach.
Owszem bluzgalem na meczu i bylem maxymalnie wkurwiony, ale kurwa uwazam, ze to co sie tutaj wydarzylo z pewnoscia nie mialo nic wspolnego z propagowanym przez wszystkich !!!!!! FUN !!!!!!!
Inna sprawa:
1:1 i wybieranie mapy. My wygralismy swoja mape wieksza roznica niz oni swoja i w kazdej normalnej lidze TO WLASNIE MY POWINNISMY WYBIERAC A TU KURWA CO ? WTBIERAJA REBELS !!!!! PRZECIEZ TO JAKAS PARANOJA !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:18 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
o kruwz ta mapa to masakra ze rebels wybieralo :o a co do lagow to mam je na kazdym meczu i zawsze jestem mega wqrwiony wiec cie dobrze rozumiem :/

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:26 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
1. serwer - 3 naszych playerow mialo na serwerach cf, coolnet, kubus ping skaczacy od 90 do 600, z przewaga ok 200-300. bod na toya - 3 playerow mialo ping 40 a jeden rafee mial ping skaczacy do 200. w mysl zasad euroq2l wybralismy najbardziej sprawiedliwy serwer. to ze mielismy taki ping moze potwierdzic np demon, vojeq, kicia z bnc z ktorymi gralismy na cfie dm2 na pingu 300-600.
2. w mysl zasad hold jest jeden. co wiecej my wam uzyczylismy wlasnego holda bo ty wisiales. ale fajnie, ze doceniles ze mimo twoich bluzgow ktos chce grac fair.
3. mapy byly wybierane w kolejnosci nakazanej przez sedziego wg. zasad ligii. aha to nei my wybieralismy tylko odrzucal kazdy klan po 2 mapy i to bod odrzucalo pierwsze. przeinaczasz.
4. jedyna zlamana zasada bylo to ze cie nei wyjebal sedzia za bluzgi

czemu wiec chcesz powtarzac mecz skoro wszystko bylo zgodnie z zasadami? nie podobaja ci sie zasady to kto ci kaze grac w tej lidze.

ps: a ten post do kasacji?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:31 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:44
Posty: 7
Lokalizacja: OL
Karma: 0
mniej niz ~1 minute po mojej odpowiedzi stwierdziliscie ze gracie na tym serwerze, co rozumiem za przyjecie przez was aktualnych warunkow, nikt was nie zmuszal dawac ready ...
serwery ktore zrobil knysza nie sa oficjalne ... i nigdzie tak nie jest napisane ...
w momencie gdy mecz byl wyrownany/ukladal sie na wasza korzysc oczywisty brak pretensji odnosnie serwera
tak na marginesie: okazuj minimum kultury osobistej i szacunku do innych ludzi to moze zaczniesz byc traktowany powaznie


Ostatnio edytowano 21 wrz 2003, o 00:36 przez Claymore, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:32 
H4X0R

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 14:08
Posty: 2833
Karma: 36
urzekła mnie twoja historia 8O

_________________
???????????


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:36 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
mogliscie grac 1 tu 1 tu,
r nie przesadzajcie z tymi pingami :}
btw. na toya nie powinno sie grac ligi jesli ochrona po respie nie zostala wylaczona


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 sty 2003, o 23:46
Posty: 1216
Karma: 0
nie wiem jak TERAZ, ale jakis czas temu na TOYI przy 4na4 ping byl dobry, ale byly wtyki :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:38 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 21:52
Posty: 2684
Lokalizacja: warszawa,s
Karma: 427
zgadzam sie, mecz agl-bod pownienin byc powtorzony

_________________
sierota po Lost ;) & Q2 сдиелно ж ссср


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:44 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 't')o ze mielismy taki ping moze potwierdzic np demon, vojeq, kicia z bnc z ktorymi gralismy na cfie dm2 na pingu 300-600.


Potwierdzam ze mieli sqrwiale pingi, zreszta jak i my. I oprocz ich skaczacych pingow dochodzilo pl. I w koncu pingi tak im skakaly ze sie grac nie dalo :( Mimo to tx za probe :*
_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:45 

Karma: 0
claymore: a co mielismy plakac i bojkotowac ? Dla mnie brak twojej reakcji byl rownoznaczny z tym, ze albo gramy albo w/o ......
Poza tym wlasnie zapomnialem o tym napisac ale death wspomnial ze na serverze TOYA jest wlaczona ochrona po respawnie :S

$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Dra 3. mapy byly wybierane w kolejnosci nakazanej przez sedziego wg. zasad ligii. aha to nei my wybieralismy tylko odrzucal kazdy klan po 2 mapy i to bod odrzucalo pierwsze. przeinaczasz.

Ok
my wzielismy dm1, wy dm2.
Pozostaly mapy q2dm3, q2dm5,q2dm6,q2dm7 i q2dm8
Nie wiem nie bylo mnie na odrzucaniu map ale przyjmijmy teoretycznie ze bylo tak jak pisze bo to i tak nie ma najmniejszego znaczenia kto co wybral.
My odrzucilismy q2dm3
wy odrzuciliscie q2dm5
my q2dm6
a wy teraz mieliscie do wyboru q2dm7 i q2dm8
CZY KURWA NIE ?
Wiec co kurwa przeinaczam ? Jakim prawem wy wybieracie ostatnia mape ?

AS_BEST: PIERDOL SIE RABINIE Z FARBOWANYMI WLOSAMI. Jak cie nie interesuje ten temat to nie czytaj a pedalskie komentarze zachowaj dla siebie i swojego chlopaka jak wroci z farmy

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:47 
kotecek
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 22:55
Posty: 309
Lokalizacja: Vaasa / Fi
Karma: 37
Btw rafee identyczny mecz mieliscie dzisiaj z agl, tylko ze to oni byli zlagowani.. wiec widzisz nie rob drugiemu itd...

_________________
*I save lives*
What do you do?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:49 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('hanan', 'z')gadzam sie, mecz agl-bod pownienin byc powtorzony

Widzisz hanan. Problem w tym ze na meczu z wami obydwa klany mialy lagi. Poza tym po meczu na cf przeszlismy na inny i nikt nikogo nie trzymal na sile na tamtym serverze. Jest zasadnicza roznica pomiedzy tym meczem a meczem z rebels

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:50 

Karma: 0
kicia: chcesz moje demko z tego meczu zeby pokazac ci ze nie tylko agl mialo lagi ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:57 
Slaby koles

Dołączył(a): 18 sie 2003, o 20:23
Posty: 13
Karma: 0
wtyki na toya sa spowodowane tym ze .. tymczasowo na jednym kompie jest kilka serverow (od roznych gier)... w przeciagu miesaca powinno to sie zmienic <mam nadzieje>... :)
jesli chodzi co do meczu... to nie sugerowal bym sie zbyt nad to wypowiedzal (a raczej wypocinami) r@fee gdyz jest mocno przesadzona... Na dm1 BoD wcale nie przeszkadzalo jak jeden z rebels mial ping w granicach 90-130 (wrecz byli w niebo wzieci) - byc moze dlatego ze wygrywali... gdy sie role odwrocily to <jak to sie mowi> "najlepszej baletnicy wadzi rabek spodnicy" .. zaczely sie "skargi i zazalenia" ...
Mozna wszystko zrozumiec 3 z BoD polecialo przez swojego providera ale to bylo juz po meczu <i raz w trakcje 3 mapy ale byl hold i ping miali nizszy od rebels "bo staly okolo 37" (na dm2)... jedynie r@fee z pingiem 50-129 swoje problemy z net'em zamienil na epitety pod imieniem rebels i servera na ktorym toczyla sie gra...


... dziwi mnie tylko ze przez 2 pierwszych mapach zadne z BoD nie odezwal sie ze cos jest nie tak z pingiem...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 00:58 
Slaby koles

Dołączył(a): 18 sie 2003, o 20:23
Posty: 13
Karma: 0
wtyki na toya sa spowodowane tym ze .. tymczasowo na jednym kompie jest kilka serverow (od roznych gier)... w przeciagu miesaca powinno to sie zmienic <mam nadzieje>... :)
jesli chodzi co do meczu... to nie sugerowal bym sie zbyt nad to wypowiedzal (a raczej wypocinami) r@fee gdyz jest mocno przesadzona... Na dm1 BoD wcale nie przeszkadzalo jak jeden z rebels mial ping w granicach 90-130 (wrecz byli w niebo wzieci) - byc moze dlatego ze wygrywali... gdy sie role odwrocily to <jak to sie mowi> "najlepszej baletnicy wadzi rabek spodnicy" .. zaczely sie "skargi i zazalenia" ...
Mozna wszystko zrozumiec 3 z BoD polecialo przez swojego providera ale to bylo juz po meczu <i raz w trakcje 3 mapy ale byl hold i ping miali nizszy od rebels "bo staly okolo 37" (na dm2)... jedynie r@fee z pingiem 50-129 swoje problemy z net'em zamienil na epitety pod imieniem rebels i servera na ktorym toczyla sie gra...


... dziwi mnie tylko ze przez 2 pierwszych mapach zadne z BoD nie odezwal sie ze cos jest nie tak z pingiem...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 01:04 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'c')laymore: a co mielismy plakac i bojkotowac ? Dla mnie brak twojej reakcji byl rownoznaczny z tym, ze albo gramy albo w/o ......


widzisz, ja jak wiem, ze mam racje i ze wbrew zasadom krzywdza moj klan wole w/o oddac i olac cala lige bo nie dam klanu ruchac w dupe. natomiast zauwaz ze w bod nikt nie protestowal bo wszystko bylo zgodne z zasadami.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')oza tym wlasnie zapomnialem o tym napisac ale death wspomnial ze na serverze TOYA jest wlaczona ochrona po respawnie :S

sprawdzilem, jest spawnprot 1, cyzli trwa 1 s. ale na dm1 go nie bylo dopiero od restartu serwa od dmflags byl czyli od dm2. trwal sekunde. nie protestowal nikt a teraz lapiesz sie ostatnich desek ratunku zeby tylko wygrac?

poza tym? nawet jesli by byla 20 sek niesmiertka po respie...

"Server settings
- Latest version of NoCheat is compulsory
- TL 20
- Skins: hometeam female/athena & away male/grunt (if hometeam want)
- Each clan choose one map. Two clans can chose the same map but the third map cannot be an already played one.
- Maps are dm1-dm2-dm3-dm5-dm6-dm7-dm8. Custom maps MIGHT be added.
- The clan which picked the map will choose server settings (tp 2/4,BFG 1/0,powerups 1) "

1. nei ma tu nic o spawnprocie
2. dmflags bylo 1072
3. skoro klan wybierajacy mape wybiera ustawienia serwa to dm1 wybraliscie wy bez ochrony (nie bylo), dm2 my i uznajmy ze wybralismy ta ochrone, w 3 mapie najzywaczajniej zapomnieliscie o tym (a raczej nikt nie myslal o tym bo po co)


$this->bbcode_second_pass_quote('', ' ')Ok
my wzielismy dm1, wy dm2.
...
...
...
a wy teraz mieliscie do wyboru q2dm7 i q2dm8
CZY KURWA NIE ?
Wiec co kurwa przeinaczam ? Jakim prawem wy wybieracie ostatnia mape ?

"3rd MAP:
- In a 1 server game : The clan with most frags starts eliminating the maps from the unplayed maps list. Fragwinner choose settings of that last map. "

takim prawem

death, jak nie wiesz jakie mamy pingi to po co poddajesz w watpliwosc moje slowa? nie przesadzamy ani troche z tym pingiem, byla chujnia, nasz isp ma to do siebie ze ma czasem dzien slaby...w pidze razy mielismy grac np lige z agl i do ostatniej chwili nie bylo pewne czy nie przelozymy bo nam pingi szalaly...

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Widzisz hanan. Problem w tym ze na meczu z wami obydwa klany mialy lagi. Poza tym po meczu na cf przeszlismy na inny i nikt nikogo nie trzymal na sile na tamtym serverze. Jest zasadnicza roznica pomiedzy tym meczem a meczem z rebels

bosh , serwer ma byc jak najbardziej fair dla obu klanow ten byl najlepszy.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 09:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2003, o 10:55
Posty: 1973
Lokalizacja: Krakow
Karma: 23
Hmmm raffe identyczna sytacja byla w naszym meczu z edenm i tak jak napisal dra wolelismy oddac w/o( po burzliwej dyskusji, niz grac) . Co do eleminowania map juz dosc dawno mowilem ze to bezsesnu, bo w efekcie slabyszy klan niedojrze eleminuje 2 swoje slabe mapy to ma prawo wyboru ostatniej, ale nie zmienisz tego. Taki jest regulamin, mysle ze BOD zglaszajac sie do ligi zapoznalo sie z nim ( a przynajmniej powino). Jesli chodzi o ustawienia serwera to wydaje mi sie ze nie obejmuja one ochronki po respie. Dosc jasno wynika z tego co napisal drag ze klan moze wybrac tylko tp2/tp4 oraz bfg0/1 . Ustawianie innych wlasciowsci serwera jest wysoce niewskazane ;-).
i na koniec powiem tylko tyle ze Toya jest hujowym serwerem i mps napewno nie bedzie gralo tam zandego meczu z rebels ;]

dziekuje za uwage

edit: vote no


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 10:31 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
hyh r@fee czepiasz sie ze nie zmienilismy serwa, ale co by ci to dalo? o ile sie nie myle przed meczem na dm7 (chwile przed odrzucaniem map) ex3 zapytal sie ciebie jak ping na innych serwach to odpowiedziales ze tak samo (tzn. ok. 200) wiec wtf?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 10:45 

Karma: 0
nie mielibyscie pingow 20 tylko 40 a skoro wygraliscie parunastoma fragami to przy 2x wiekszym pingu dalibysmy rade WIEC WTF ?


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 11:03 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 22:57
Posty: 344
Lokalizacja: B-stok
Karma: 7
ping 40 to bym mial tylko ja z naszego timu 8O a pragne ci przypomniec ze ex3, riq, bocian mieli nizsze pingi od naszych o 10 (mala roznica ale byla :? ) wiec nie czepiaj sie pingow, a spoj na to ze na dm1 niezle klikacie, a dm7 idzie wam gorzej (np. mecz z agl chytry )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza