[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy mecz powinien byc powtorzony ?
Tak 33%  33%  [ 11 ]
Nie 66%  66%  [ 22 ]
Liczba głosów : 33
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 20:29 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
rotfl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 21:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
dziwne bylo tylko to ze podobno mieliscie lagi wszedzie procz coolnetow, mianowicie ping 600, ciekawe bo od nas pingi do toyi byly znosne.. chodz na kubusiu fajniejsze.. wiec nie wiem jakim cudem ludzie z toyi mogli miec lagi gdzies indziej.. no ale coz wierzylem na slowo, moze to byl blad, moze nie..
co do topicu nie ma sensu bo i tak gramy pierwsza kolejke mlq2 razem.. co do bluzgow wiadomo ze rafee troche przesadzil.. ale sam sie wkurwilem i mialem ochote popisac, jednak sie powstrzymywalem..
btw winszuje newsa na www rebelsi nic bardziej zalosnego w zyciu nie czytalem, chodz przyznam sie ze usmialem sie do lez, a purri czesto prosi bociana o demka bo nie wie jak rg grac. ogolnie fajnie tam sobie pisaliscie i te commentsy mhm miodzio.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 wrz 2003, o 23:46 

Karma: 0
Kolt: "totalna miazga
gratulacje dla r za wygranie meczu ALE GDYBY RAFEE MIAL DOBRY PING to byscie zostali zmiazdzeni :(
wasze szczescie ze rafee NIE MIAL DOBREGO PINGA/PINGU? i ze akurat mars byl stosunkowo blisko ziemii :)
---------------------------------------------- ----------
kolejny dowod dla tych ktorzy nie wiedza dlaczego polacy sa wszedzie znani jako "troublemakerzy" - wypuscmy jeszcze kilku takich rafich na swiat a napewno poprawi sie opinia o nas :)
gg rafee "

To przeciez oczywiste ze skoro na pingu 150 wygrali ledwo paronastoma fragami to przy 3x nizszym pingu mialbym mniej deaths i wiecej fragow. Poza tym kolt to ze ty nie lubisz mnie za to, ze ja jestem z miasta a ty ze wsi to juz wszyscy dobrze wiemy wiec moze juz darowalbys sobie te swoje uszczypliwe komentarze. Wystarczy spojrzec na demosklad jak pieknie operujesz jezykiem angielskim zalosny czlowieczku, a to ze ludzie za granica maja taki stosunek do polakow jaki maja nie ma kompletnie zadnego przelozenia na moja osobe bo ja ani nie siedze na qnecie ani nie gram w zadnym zachodnim klanie tymbardziej nie udzielam sie w miedzynarodowej scenie tak wiec ze szczecinskim pozdrowieniem CHUJ CI W DUPE BADYLARZU!

Dive: "polemizowal bym z tym miazdzeniem przez r@fee, na dm2 mial bardzo dobry ping i jakos nas nie zmiazdzyl .)) "
Spojrz na screena i zamknij pizde !!!
Jak 80 to bardzo dobry ping to twoj nick powinien byc Gay-v a nie Dive

neveride: kto wybieral mape dm7? rafee twierdzi ze r, a jezeli tak bylo to dlaczego? BOD mialo wieksza przewage fragow na dm1 niz R na dm2. wyjasnijcie ta sprawe, bo tylko to mnie jeszcze dreczy :P

Przy nie parzystej liczbie map, oczywistym jest fakt, ze przy eliminacji to wlasnie drugi klan wybiera ostatnia mape. Durny przepis zjebanej ligi......
I kurwa nad tym myslaly takie tegie glowy jak kolt, claymore i wielu innych a np PLQ2 tylko ja pisalem. Nie mam pytan......

fr3szz: "btw r@fee podczas meczu z nami już jako BoD kiedy faktycznie niszczyli nas na dm1 po jakiś pieciu minutach "kurwa no nie moge zginołem jaki wstyd" - total burak"
Czy jesli udowodnie ze to co napisales w tym komentarzu jest KLAMSTWEM i twoj cytat jest zmyslony bede mogl zabanowac cie na wszystkich serverach q2 zebys nigdy wiecej nie stawial mnie w zlym swietle poprzez swoje klamstwa ? TAK CZY NIE ? WIEC KURWA NIE KLAM PIZDOKREDKO !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 00:32 
Cichociemny

Dołączył(a): 5 mar 2003, o 02:05
Posty: 126
Karma: 1
masz racje powinienem napisać cytuje z pamięci ale napewno puściłeś tekst w tym duchu bo kilka osob zwrociło na to uwage jak się do szukam dema zacytuje dokładnie. PIZDOKREDKO hahaha


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 08:00 

Karma: 0
tak czytam to caly czas i sie wczesniej nie wpierdalalem jak inni nie majac zdania ze swoimi durnymi komentarzami to na ircu to gg to tu.... pisali swoje madre wywody na ten temat ale z mojej perspektywy dalsze pisanie o tym klocenie sie niczego nie zmieni mecz nie sadze aby mogl byc powtorzony i naprawde to nie plejofy gdzie bod odpada wiec dajcie sobie luz chlopaki bo dalsze PIERDOLENIE bo tak mozna to tylko nazwac ciagle was pograza a co nowy post to tylko wrzuty.
Rafal ma miec prawo sie wqrwiac ale z drugiej strony po to klany maja wiecej niz 4 zawodnikow aby mogli inni zagrac jezeli ktos nie moze np. przez ping


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 08:49 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
exe, tak mielismy lagi , potwierdzala juz to kicia, nie wierzysz jej i nam, moge tez pokazac logi z adminem naszej grupy pare godz przed meczem gdy sie pytam jak dokladnie z przepisami bedzie wygladal ten mecz jesli mamy wysoki ping, moge dac ci tez scr netgrapha z odbywajacego sie pare godz wczesniej practice z bnc ale tez mozesz powiedziec, ze przerobilem go progzami graficznymi, zeby was oszukac. skoro od was byly znosne to o co chodzi?

dla mnie topic tez nie ma sensu bo co ma ankieta rafa do euroq2l?

co do www to 1 ze jest to nieoficjalna strona C:
2. ze jest pisany z duzym przymrozeniem oka a skoro cie to ruszylo to moze jednak cos w nim jest?
3. komentarze maja to do siebie ze zwykle sa pisane przez kilku ludzi
4. imo bardziej zalosny jest news w stylu "tak zbilismy te lamy az piszczaly" albo "tak, przegralismy ten mecz bo kazdy byl na kacu" a zgadnij gdzie takie sie czesto widzi?

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'P')rzy nie parzystej liczbie map, oczywistym jest fakt, ze przy eliminacji to wlasnie drugi klan wybiera ostatnia mape. Durny przepis zjebanej ligi......
I kurwa nad tym myslaly takie tegie glowy jak kolt, claymore i wielu innych a np PLQ2 tylko ja pisalem. Nie mam pytan......


i co? zauwazyles juz ze jest wlasnie taka zasada w lidze? i na jakiej podstawie chcesz cofnac mecz? bo wszystko odbylo sie z zasadami? paranoja. jak nie podobaja sie zasady to nie graj w tej lidze. zreszta nie bylismy 1 druzyna, ktora grala dogrywke. gralo tez synth, di, mps i ... bod. obudziles sie wczoraj?

w wyciaganie komentarzy z naszej www i odpowiadanie na nie tutaj jest dopiero przekomiczne.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'D')ive: "polemizowal bym z tym miazdzeniem przez r@fee, na dm2 mial bardzo dobry ping i jakos nas nie zmiazdzyl .)) "
Spojrz na screena i zamknij pizde !!!
Jak 80 to bardzo dobry ping to twoj nick powinien byc Gay-v a nie Dive

ty no to co powiesz na dm1 gdzie gral kwasny ping 90-150 pol meczu i dostawalismy baty wlasciwie 3/4 a jak wszedl sho zaczely fragi isc rowno? ciagle pierdolisz ze masz ping 200 w kazdym (tak pisales) momencie a teraz, ze juz 80, moze neidlugo do 30 dojdziesz?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 09:54 
Kozak

Dołączył(a): 17 cze 2002, o 21:37
Posty: 1629
Lokalizacja: Che
Karma: 2
dobra skonczcie pierdolic i grajcie rew w mlq2,
ciekaw jestem wyniku :}


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 10:20 

Karma: 0
Od razu mowie ze nie bedziemy grac na toya !


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 10:29 

Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('dra', 'e')xe, tak mielismy lagi , potwierdzala juz to kicia, nie wierzysz jej i nam, moge tez pokazac logi z adminem naszej grupy pare godz przed meczem gdy sie pytam jak dokladnie z przepisami bedzie wygladal ten mecz jesli mamy wysoki ping, moge dac ci tez scr netgrapha z odbywajacego sie pare godz wczesniej practice z bnc ale tez mozesz powiedziec, ze przerobilem go progzami graficznymi, zeby was oszukac. skoro od was byly znosne to o co chodzi?

A ja pare godzin wczesniej mialem elegancki ping i co z tego ? Sprawdzaliscie w czasie meczu z nami jaki macie ping ? NIE! WIEC ZM ?

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')ty no to co powiesz na dm1 gdzie gral kwasny ping 90-150 pol meczu i dostawalismy baty wlasciwie 3/4 a jak wszedl sho zaczely fragi isc rowno? ciagle pierdolisz ze masz ping 200 w kazdym (tak pisales) momencie a teraz, ze juz 80, moze neidlugo do 30 dojdziesz?
Gdzie napisalem ze w kazdym meczu mialem ping 200 ? Pokaz mi bo nie widze. Naucz sie czytac i nie dopisuj czegos co nie bylo powiedziane. Mowilem ze na dm7 mialem ogromne lagi, a na dm2 nie mialem "bardzo dobrego" pingu jak to stwierdzil dive

Do fr3szza: Napisalem - "KURWA MAC KURWA MAC KURWA MAC ZGINALEM NO JA JEBIE NO JA JEBIE" a pisalem to bo zginalem w glupi sposob ktory nie powinien sie przydarzyc i nie mialo to nic wspolnego z tym, ze gram przeciw agl. Nie doszukuj sie w kazdym moim zdaniu zlosliwosci w strone agl

Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 10:56 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'A') ja pare godzin wczesniej mialem elegancki ping i co z tego ? Sprawdzaliscie w czasie meczu z nami jaki macie ping ? NIE! WIEC ZM ?


[22:03] <__d34d> hi
[22:03] <__d34d> ;]
[22:04] <__d34d> dragoslaw cant u play on 150.254.80.145:27920 ?
[22:04] <__d34d> its cf
[22:04] <eX3> hm
[22:04] <eX3> it sux today
[22:05] <dragoslaw> nope
[22:05] <dragoslaw> we have 600 ping there
[22:05] <__d34d> i c
[22:05] <dragoslaw> i mean it jumps up to 600
[22:05] <__d34d> k
[22:05] <__d34d> ;]
[22:05] <eX3> 217.8.181.90:27914 coolnet 2 ?
[22:06] <dragoslaw> exe what would u say 4 217.113.224.7 ? :)
[22:06] <dragoslaw> ill see qlnet2
[22:06] <eX3> urbasek maybe change admin pass
[22:06] <eX3> w8
[22:06] <dragoslaw> qlnet 2 80-600
[22:07] <dragoslaw> 4 3 of our players
[22:07] * __d34d sets mode: +v eX3
[22:07] <dragoslaw> 217.113.224.7 ?
[22:07] <dragoslaw> 217.113.224.7 ?
[22:07] <eX3> w8
[22:08] <eX3> k
[22:08] <eX3> toya will be good
[22:08] <dragoslaw> ok

screen
robi mi dziwne screeny q2, to pare godz wczesniej, zeby pokazac ze naprawde mielismy tego dnia takie pingi. moglem oczywiscie oszukac sedziego, ale po co oszukiwac kogos kto byl w naszej kieszeni ponoc? C:
btw. jak chcesz pisac ze jestem wsiokiem bo lamie w angielskim to daruj se.

kurwa, zreszta co za roznica czy was oszukiwalismy czy nie, ja pierdole robisz z tego kwestie jakby od tego zalezalo powtorzenie meczu jak wszystko inne co pisales okazalo sie bzdura. WIEC ZM.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'G')dzie napisalem ze w kazdym meczu mialem ping 200 ? Pokaz mi bo nie widze.

spoko, napsiales ze zawsze miales powyzej 150, pomylilem sie bo przestalem z uwaga cyztac te twoje posty bo ciagle powtarzasz klamstwa takie jak wlasnie to: "kurwa caly mecz mialem ponad 150"

widze ze przyczepiasz sie powoli do coraz drobniejszych szczegolow.

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'N')aucz sie czytac i nie dopisuj czegos co nie bylo powiedziane.

muahahaha

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'M')owilem ze na dm7 mialem ogromne lagi,

no zgadzam sie z tym. na dm7 miales lagi. reszta to klamstwa albo prawda przedstawiona w ten sposob, ze ma wg ciebie nas kompromitowac np kwestia wyboru map ktora przedastawiles jakbysmy my po prostu wybierali ta mape albo kwestia holdow, ktorego my ci nawet wlasnego jedynego uzyczylismy bo dajw, ktorego tak ladnie teraz traktujesz uniosl sie z fair play.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 11:24 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:44
Posty: 7
Lokalizacja: OL
Karma: 0
nie chcialo mi sie tu juz nic pisac bo wieksza przyjemnosc sprawia mi jak raf babrze sie w wlasnym scierwie ... no ale jeden kawalek mnie tak rozbawil, ze postanowilem kontunuowac troszke watek:
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'P')rzy nie parzystej liczbie map, oczywistym jest fakt, ze przy eliminacji to wlasnie drugi klan wybiera ostatnia mape. Durny przepis zjebanej ligi......
I kurwa nad tym myslaly takie tegie glowy jak kolt, claymore i wielu innych a np PLQ2 tylko ja pisalem. Nie mam pytan......

1. ani ja (odpowiadam tylko za strone) ani kolt (ktory nawet nie jest w ekipie prowadzacej lige) nie mielismy nic wspolnego z regulaminem
2. nie podoba ci sie liga to po co grasz moze zacytuje ostatnie zdanie z mojego raportu, ktore mi scenzurowali a szkoda 'Shame on BoD (especially r@ffe) for their .. what can i say .. childish behavior .. One more thing r@ffe, If u dont like league, why the u still play in it ? Just resign, that will safe our time for such numbs ...', takie mini podsumowanie twoich osiagniec z tamtego meczu.
$this->bbcode_second_pass_quote('r@fee', 'a') np PLQ2 tylko ja pisalem. Nie mam pytan......
3. tak wprowadz swoj genialny pomysl z ograniczeniem liczby graczy w skladzie buahahhahahaha to byl twoj mega pomysl .. mow mi jeszcze o genialnosci tworzonych przez ciebie regulaminow :D

Byc moze nie pokazujesz swoich nie(zje)banalnych textow zagranica, ale wystarczy ze tutaj siejesz ferment. Nie dziwie sie ze w q3 wszyscy ci puscili zjebke i wyjebali ze sceny, pozostaje mi tylko zalowac ze w tutaj jeszcze nikt nie wpadl na podobny pomysl ... ciekawi mnie ile osob by sie podpisalo pod podobna petycja (mozecie pisac tu jesli sie nie boicie wszechmogacego rafa :( )

dziekuje za mozliwosc wypowiedzi sie w tej jakze istotnej dla ludzkosci kwestii =)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 11:47 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 16:31
Posty: 491
Lokalizacja: Wa-wa/S-ki
Karma: 3
nie chcialem sie wtracac ale dosc juz... kurwa nie moge juz tego czytac... dra zmiazdzyles newsem na stronie...zenada...zastanow sie najpierw co napiszesz... co do rafee... przesadzasz troche stary i musze przyznac im racje... zakonczcie ten zalosny topic bo juz kurwa patrzec nie moge ... niestety BoD na tym jedynie ucierpi. tyle ode mnie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 15:57 

Karma: 0
Nikt mnie nigdy nie wyjebal z zadnej sceny. Tymbardziej z q3. Scena promode'a upadla a ja nie lubie vq3 wiec nie gram. Zalosne klejmur


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 16:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, o 16:06
Posty: 4736
Lokalizacja: Wrocław / Gliwice
Karma: 67
niech ktos w koncu usunie ten zalosny topic :x

_________________
you got to keep your head up !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 20:33 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2003, o 10:44
Posty: 7
Lokalizacja: OL
Karma: 0
no tak przepraszam za ta pomylke, zostales tylko publicznie zbesztany nic wiecej ... :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 22 wrz 2003, o 22:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2002, o 00:25
Posty: 2478
Lokalizacja: Poznan
Karma: 8
EOT :(

_________________
http://www.wdrewnieiwmetalu.pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 11:03 

Karma: 0
CO TY KURWA KLEJMUR JEBIESZ ? KTO I GDZIE MNIE BESZTAL ? Mi mowili ze zadnemu koledze nie zrobiles za darmo strony jak cie prosil tylko za kazdym razem podawales cene. Spowodowane jest to tym, ze lubisz ruchac mlodych chlopcow, a poniewaz jest to nielegalne to i koszta wysokie.


Góra
   
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 15:10 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
Dajcie spokoj koniec tematu ehh czego to mozna sie dowiedziec z tych wojen boardowych :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 20:20 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Na zakonczenie tylko dodam ze rafee przeszedl samego siebie w swoim ostatnim poscie - nie Claymore wogole zadnej strony nie zrobil darmowo a za caly dmC Tribute i demosquad dostaje codziennie gruba kase od skandynawow(ten kawalek pozwole sobie zapozyczyc ze strony rebelsow) :D
Rafee nastepnym razem jak ci sie zepsuja zabawki to po prostu zmien piaskownice bo zabraknie miejsca na kubusiu na twoje ankiety :)

P.S Rafee na koniec udowodnij ze nie jestes az takim duzym debilem i nie odpisuj juz wiecej bo kazdy twoj post jest smiesznejszy od poprzedniego a moja przepona(zaloze sie ze nie tylko moja) juz wiecej tego nie wytrzyma.
Z wyrazami szacunku dla szlachcica rafeego :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 23 wrz 2003, o 21:01 
Kozak

Dołączył(a): 25 lut 2003, o 17:20
Posty: 2346
Lokalizacja: Centrum wszechswiata
Karma: 0
AMEN EOT :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza