[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:17

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Serwery płatne
PostNapisane: 3 lut 2012, o 12:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Przeciez GTV chodzi na NF. Więc wtf?

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Serwery płatne
PostNapisane: 3 lut 2012, o 12:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', 'P')rzeciez GTV chodzi na NF. Więc wtf?

Kiedy konczylem grac w q2 gtv nie dzialal na nofake i doskonale to pamietam. Pare razy pisalem byscie cos z tym zrobili poniewaz mimo wszystko chcialem (nie tylo ja) poogladac hitowe meczory.
A skoro najwazniejszych meczy nie mozna bylo obejrzec live, to liga badz co badz stracila na atrakcyjnosci (zwlaszcza ze przed nofake'm bylo standardem zapchane 50 slotow przed waznymi meczami :D )
Jesli teraz dziala to hmm sorr :oops:

edit napisalem o tym braku gtv w czasie przeszlym :D
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Serwery płatne
PostNapisane: 3 lut 2012, o 12:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
w tej edycji plq2 jest najlepiej jesli chodzi o gtv bo dziala na wszystkich serwerach


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Serwery płatne
PostNapisane: 3 lut 2012, o 12:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Daruś, na coolnetach i kubusiu też? ;)

Wszedłem przypadkiem na irca koło 21 bodajże, a tu spamik na #plq2 czy jest gtv. Patrzę na www plq2 a tu zapowiadany hit tok vs 3c. Wchodzę na serwer spytać się czy gtv ktoś ogarnął, bo ludzie na ircu atakują - brak. Padło pytanie, czy nie można zagrać na asterze plq2, gdzie było gtv. 3c bardzo chętnie, ale zanim Cleaner napisał, że na aster plq2 nie bardzo, danka wtrąciła: "...(o tym dalej)". Feeble zgodził się grać na atmanach (na nich jest gtv) na chujowych warunkach tylko dlatego, żeby ludzie mogli obejrzeć meczyk. Po 1szej mapie chyba zwątpił co do warunków i dokończyli na innym serwerze bez gtv.
Z tej sytuacji pamiętam tylko jedną sytuację, jak podczas mojego pytania w kierunku danki, czy można zagrać hit kolejki wyjątkowo na asterze padła od niej odpowiedź: "neon grasz?".
Dałem disca, bo nic więcej w temacie dodać nie można było. Ważne, że ona mogła obejrzeć hicik :P. Czy tak właśnie postępuje organizator w stosunku do reszty sceny chcącej obejrzeć mecz? Mi ten meczyk zwisał, ale pisałem w imieniu całej reszty chcącej go obejrzeć, których było tego dnia naprawdę dużo. Można było zwyczajnie na odczepnego napisać, że regulamin tego nie przewiduje.
Tak właśnie gtv działało podczas HITU KOLEJKI (chyba jedyny, zapowiadany newsem na www plq2, chociaż mogę się mylić ;))


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: [wydzielone] plq2, nf, inne
PostNapisane: 3 lut 2012, o 22:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
OK. doddy zrobil fajny manewr :P w ogole nie zauwazylem ze to w moim dziale stalo, wiec dopiero teraz podzielilem tematy... temat przeczyszczony po raz 2.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza