[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 00:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 30 gru 2011, o 21:54 
Przyczajony
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 kwi 2009, o 15:39
Posty: 35
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 7
Tez zagram.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 30 gru 2011, o 21:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie ma chętnych na organizowanie - nie ma turnieju.

Temat ucichł. Młotki się nie podobają?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 01:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Shao ale po co ta spina? Mi i zapewne reszcie nie potrzeba zadnych nagrod. Post jest dopiero od wtorku, niektorzy wrocili do swoich domow i nie w glowie im q2. Ja na ostatnim turnieju bawilem sie lepiej niz grajac w plq2 i podejrzewam ze wielu mialo podobne odczucia. Poczekajmy do pierwszego tygodnia po nowym roku z "pierdolic to". No ale to zrobisz jak uwazasz, ja mimo wszystko bym sobie poskakal na pickupach :)
A tak btw to gdyby scena q2 wykazala ze pierdola ich nowosci to Twojej mapy nie graloby sie w euroq2l :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 10:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
noo, powinieneś się jeszcze troszkę wstrzymać z tym postem Shao, nadal trwa tzw. przerwa świąteczno-noworoczna, więc dużo ludzi jest 'wyłączona'

i tak póki co masz troszkę osób zapisanych, może się uda powtórzyć wynik z q2ht, przy czym ta mapa tak jakby w ogóle nie była promowana, w porównaniu z q2ht

ja zajebiście doceniam Twoje chęci i wkład, dużo racji w Twoich słowach

konserwatyzm będzie zawsze, ale w ligach, a takie mini turnieje na nowych mapach to już jest COŚ!

i tak osiągnąłeś 'sukces' włączając q2ht do plq2 i euroq2l w tym roku (chociaż wiadomo, że nie graja pierwszych skrzypiec). w euroq2l q2ht było nawet zagrane kilka dobrych razy

jeśli coś ma Cie dalej zajawiać to ta mniejsza grupa graczy, którzy z dużą dozą luzu i zabawy do tego podejdą i skorzystają z opcji wystąpienia w takich mini-turniejach, gdzie zabawa jest przednia, co najbardziej podkreślił post majcina

szkoda, że grywalność q2ht na pikapach się posypała przez różne wersje mapy...wkurwia to niesamowicie, jak wielokrotnie podejmowane próby zagrania tej mapki spalały na panewce z wiadomego powodu

turniej na nowej mapie i jeszcze z możliwością wygrania czegoś dodaje powiewu świeżości tej scenie i jest to zajebista sprawa, nawet jeśli to ma być robione dla połowy z tych 50 osób

wczoraj obadałem najnowszą wersję mapki, dopisz mnie ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 11:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Ja osobiście jeszcze nie grałem na nowej mapce, ba dopiero niedawno się o niej dowiedziałem :D Zapisałem się ze względu na to, że wiem jak było w przypadku starego turnieju na q2ht, a było przezajebiście! :D Dlatego nawet nie znając mapy mam zamiar wziąć udział w tym turnieju, bo wiem, że będzie git :D

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 13:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
strasznie fatalistyczne podejscie. Pragne tylko zaznaczyc, ze zanim nie napisales tego posta to reszta miala w pamieci mlotki , wiec watpie czy akurat nagroda byla decydujacym czynnikiem :)

I tak jak Ci napisalem na privie - ladder na 16 osob to byloby cos :) kazdy pogralby sobie 3x i elegancja ;)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 13:47 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
poczekajmy troche, moze ludzie po prostu nie maja narazie czasu na q2, swieta, okres dochodzenia do siebie po swietach, sylwester, okres dochodzenia do siebie po sylwestrze itp :) widze ze ludzie pisali o srodzie 4.01, dlatego mozna go przelozyc na srode 11.01 i miec nadzieje ze jeszcze znajda sie chetni :)

ps. Shao damy rade, jak juz sie zbiora gracze i ustalimy jakis termin, to na ircu sie zbierzemy i bedziemy improwizowac, zrobimy podobnie jak przy q2ht :) i bedzie git :]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 31 gru 2011, o 16:43 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('Shao', '
')Myślałem, że jasne, że nie o żaden młotek chodzi :)


młotek jest zajebisty! :mrgreen:
co do turnieju z pewnością wypali i niema co sie stresować. Jest sylwester czas sie najebać! :X
_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 3 sty 2012, o 18:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
BUMP BUMP BUMP !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 4 sty 2012, o 22:32 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
ja moge zagrac


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 4 sty 2012, o 23:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Mi odpada na 100% przyszły czwartek i prawdopodobnie środa. Weekendu nie liczę. Jeśli nie zagram i ping nie pozwoli, mogę pomóc w organizacji (środa: koło 21 powinienem być)
Mimo wszystko środa wydaje się jedynym słusznym dniem na tą chwilę .


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 01:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
potwierdzic to ja niestety bede mogl w dniu turnieju na pare godzin przed. ale tak, na chwila obecna chetnie zagram i mam nadzieje ze nic sie nei wydarzy co nie pozwoli mi na wziecie udzialu w tej kolejnej, zacnej inicjatywie z Twojej strony.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 01:25 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
co tu potwierdzać te osoby co sie wpisaly graja czekamy tylko aż nastanie ten dzien :) teraz tylko ta datę (turniej)podać na stronie plq2 czy scenaq2.pl i zaspamowac irca i poinformować ze na kanale #siabadabadu ta i ta godzina bo jeszcze niepodana zostala ale strzelam ze tak kolo 20:00 nie? :D odbedzie sie party! 69

_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 02:12 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
ja tez chetnie cykne

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 02:19 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
[drobna sugestia]
zrobcie turniej otwarty dla ludzi z euro na serwerze zagranicznym - mapke mozna dodac w ciagu pare dni chociazby na digitalfragi poprzez tego kolesia - island55 ten koles ma moc
[/drobna sugestia]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 02:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Stał digitalfrag polski, postawiony przez island55 i zagraniczni mieli tam naprawdę zajebisty ping. Myślę, że serwer ten mógłby śmiało powrócić, bo ze względu na obecność opentdm miał eleganckie warunki do gry.

Też myślałem o włączeni graczy zagranicznych. Do q2ht bardzo dużo chętnych zgłosiło się, ale nie mieli nofake i szybko odpuszczali. Poza tym pingi niektórych odstraszały.

Stoi też planetquake opentdm urbaska (Niemcy). Pewnie zechciałby udostępnić. GTV by było, zatem kolejny plus.

Czas goni, trzeba rzucić jakąś datę i godzinę. Dodatkowo znaleźć chętnych organizatorów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 09:14 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
potwierdzam :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 11:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'D')o q2ht bardzo dużo chętnych zgłosiło się, ale nie mieli nofake i szybko odpuszczali. Poza tym pingi niektórych odstraszały.

W turnieju na q2ht nie trzeba bylo miec nofake'a by grac. Wiem bo sam nie mam nofake'a a gralem ;)
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 12:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Pierwotnie mimo moich chęci miało być z nofake, co odstraszyło ewidentnie większość. Pisałem z urbaskiem jako główny powód argumentując chęć i niemożność uczestnictwa graczy z zagranicy i zgodził się tylko na czas turnieju zdjąć NF z atmanów. Głównym celem było rozegranie na serwerach bez NF.
Kolejnym problemem były pingi graczy z zagranicy. Kiedy dowiedzieli się, że będą musieli grać na polskich serwerach i wysokich pingach, PRZYNAJMNIEJ 5 osób odpuściło.
Był spory chaos i mało czasu, żeby wszystkim dogodzić, nie zdecydowaliśmy się z Normanem zatem na zmiany.

W sumie problemem dla mnie póki co jest brak organizatorów i konkretnej daty turnieju. Nie mogę przez to nic pomóc, spróbować zebrać graczy itp.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Mini turniej Q2TW
PostNapisane: 5 sty 2012, o 17:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
narazie z listy wynika, ze beda 4 druzyny, jeszcze tak ze 2 by sie przydaly i mozna grac :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza