[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:18

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 14:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
to jest takie rozumowanie, satysfakcja - i co teraz? - nic nie zrobiliście! - jacy my byliśmy kumaci i zajebiści.

zresztą ja tu nie widzę oddania władzy, dajcie dla dema i paru kumatych osób całkowity dostęp do wszystkiego, wtedy można kogoś osadzać, co jest nierealne (wzajemna adoracja, włażenie w dupę, sory ale taka jest prawda, czego i tak nikt nie przyzna) a czas na to był dawno temu, jak toczyła się tutaj dyskusja na pewne tematy ;]
głównym zarzutem (np. z mojej strony) zresztą nie była liga tylko nierówne traktowanie, syf i cziteria na serwerach (myślę ze dużo osób jedzie na bocie, których nawet o to się nie podejrzewa ;]) a jedyna osoba która chciała i mogła to ogarniać została pojebana, min. dlatego odechciało się grac, nawet 4fun.
a najbardziej wkurwiało mnie postępowanie z osobami które miały niby bany, kary z dupy i generalnie olewka, brak wiedzy - np. jak taki darus pociągał za sznurki, ja pierdole, typ się nadaje do pchania karuzeli co najwyżej.
plq2 zawsze chwaliłem za ogarniecie, wszystko było pookładane, chociaż ost rok chyba dużo słabiej niż poprzednie,
tez trzeba brać pod uwagę ze lata lecą i każdy robi sie starszy i nie bedzie wiecznie pogrywal w q2 - traci sie zapal itd.
moze taki jeden rok bez wewnętrznej ligi w pl dobrze zrobi.

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 15:31 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('tinc-', 'z')resztą ja tu nie widzę oddania władzy, dajcie dla dema i paru kumatych osób całkowity dostęp do wszystkiego (...)


czyli do czego?:E skonczcie juz plakac i uzywac argumentow ze nic nikt nie moze zrobic bo niby my blokujemy kogos w zrobieniu czegos na tej scenie, bo to juz jest po prostu zalosne i smieszne

dalem przez pewien czas nawet paru osobom adminy z pelnymi uprawnieniami, z przerazeniem patrzylem na liste adminow jak dodawane byly kolejne osoby (zarowno widzac jakie nicki weszly na liste jak i ilosc adminow, w pewnym momencie chyba nawet juz do 20 ilosc osob dochodzila, czyli chyba polowa obecnej polskiej sceny q2 miala adminy), ale nie odzywalem sie i nie ingerowal co sie tam dzialo (mimo ze na prv juz mialem pelno placzu od roznych osob komu ja niby adminy rozdaje i ze syf robia na serwerach)

nawet sie nie odezwalem jak na wlasnej skorze sie przekonalem o tym w jaki sposob i do jakis celow obecnie uzywa sie adminow... nie gram w q2 od bardzo dawna, ale kiedys nie bylo nikogo na bf3 a darus bodajze gral jakas lige w euroq2l, nie mialem co robic wiec z ciekawosci wszedlem pod fejkiem na serwer q2, zagralem jeden meczyk 4v4 jakies pickupy (w jednym teamie byl jakis klan a w moim same pickupy), po meczu przyszedl jeden z adminow, wlaczyl admina, spytal sie czy tamci chca grac spara, po czym wykopal ludzi bez niczego z mojego teamu ze mna wlacznie bez zadnych prosb czy oddamy team bo chca zagrac klanowke itd. rotfl, gdyby taka sytuacja sie zdazyla za naszych czasow to nawet sobie nie wyobrazam jaka afera by byla na FB juz :OOO smialismy sie tylko na teamspeaku i mieli wszyscy ubaw z tego ze zostalem wykopany z wlasnego serwera :D

serwer sa, admini na nich sa... co wiecej potrzeba ludziom zeby cos zrobili w kierunku zeby scena odzyla? nikt jakos nie zoorganizowal zadnej ligi zeby cos sie dzialo... a to nie jest zaden problem dla wiekszosci z osob ktore najbardziej krzycza ciagle na fb, postawic stronke na tych skryptach co plq2 to 5 minut roboty, ba... gdyby ktos mnie poprosil o to, pewnie bym pewnie pomogl i by dalo sie to wszystko na planetquake jak zawsze zrobic... ale jakos nie widze zeby wszyscy palili sie do tego

jak my wszystko prowadzilismy to wszystko z wlasnej kieszeni utrzymywalismy i nadal w zasadzie utrzymujemy, macie komfort taki ze macie wszystko za friko, serwery, strony itd, wystarczy troche dobrych checi i czasu zeby wszystko zoorganizowac... ale widze nic sie nie zmienilo, my jestesmy nadal beee, wszyscy inni sa zajebisci, duzo krzykaczy tylko na fb ktorzy tylko sa mocni w gebie a jakby trzeba bylo poswiecic swoj czas/pieniadze zeby cos zrobic dla sceny to cisza...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 15:43 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
no, jak daliście osobie która rozdaje na prawo i lewo to gratuluje - niestety to nie moja wina ze rynsztok ma adminy na serwerach. widzisz, problem polega na tym ze wy nie chcecie słuchać innych (poza swoja ekipa), przecież nie od zawsze był na was pocisk, a ze to już ciągnie się tyle czasu? nie dziw się ze ktoś pojedzie po kimś, ja tu płaczu nie widzę ;]

szacunek za prowadzenie ligi, serio, bo to duza sztuka byla, tyle lat i na tak dobrym poziomie organizacyjnym.
danka (cała "ekipa") nie potrafila przyjmowac krytyki i robil sie coraz wiekszy syf pomiedzy jedna czy druga osoba, mozna mnozyc przyklady.

czas robi swoje, wkoncu musial przyjsc jakis kryzys, q2 nie umrze bo sa jeszcze osoby ktore maja fajny zapal do tej gry.

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 15:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
jak sie daje adminy osobom ktore nawet nie znaja komend to czego sie spodziewasz? slonik
jesli krzykacze ktorzy nie potrafia poswiecic czasu bylo do mnie to zarowno w Twojej mlq2 jak i plq2 sedziowalem, pisalem raporty i "tracilem czas". Wraz ze zmiana warty stwierdzilem, ze to nie moj cyrk. To tak zeby nie bylo :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 16:31 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('tinc-', 'n')o, jak daliście osobie która rozdaje na prawo i lewo to gratuluje


$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'j')ak sie daje adminy osobom ktore nawet nie znaja komend to czego sie spodziewasz?

rotfl, tak myslalem ze to jednak jest moja wina :D

... jak byla ostra dyskusja na temat adminow i wladzy, napisalem zebyscie podali mi osoby ktorym mam dac adminy lub zeby do mnie sie zglosily to im dam, z tego co pamietam zglosili sie tylko newash, bezel, t0mmy, dem

wszyscy dostali za wyjatkiem dema, oprocz tego dodalem kilku starych adminow ktorzy pewnie nie sa aktywni ale zeby w sprawie awaryjnej mogli zareagowac (darus, doddy, danka), na tym moja rola sie zakonczyla, pozniej osoby z pelnymi flagami dodaly jeszcze duzo osob do listy

wiec powiedzcie mi co mialem jeszcze zrobic? ja nie wiem komu mam dac adminy a komu nie, nie gram w q2, nie znam juz wiekszosci ludzi, no i zawsze ale to zawsze niezaleznie kto by nie mial adminy zawsze bedzie zle, bo polowa osob bedzie ich krytykowac a inni chwalic, kazdy by widzial na tym stanowisku kogos innego

skoro zle osoby maja adminy to czemu wlasciwe osoby sie do mnie nie zglosily, skad ja mam wiedziec, mam jeszcze teraz biegac za ludzmi i prosic sie kogos zeby admina przyjal ?:E

czy ktos probowal zoorganizowac jakas lige i zagadac do mnie o to czy na lige postawilbym jakis osobny serwer, dal adminy na jakis serwer?

czy jak organizowaliscie jakies turnieje (bodajze neon i dem) i potrzebowaliscie na sam weekend serwer na rozgrywki czy odmowilem? dostaliscie wszystko czego chcieliscie

prawda jest taka ze nikomu sie nie chce nic zrobic

"bo nofake zabija q2", "bo danka i spolka nie chca oddac wladzy", "bo hamster ma wąsy"

postawilem wam bez nofake serwery od razu po zakonczeniu plq2, zoorganizujcie sobie lige, bedzie pewnie z tego co mowicie 6 klanow to i serwerow max 2 pewnie sa potrzebne, dostaniecie je ode mnie, adminy na nie, serwery temaspeaka / ventrillo macie postawione, z shoutcastem tez pewnie by sie dalo zalatwic, gtv macie caly czas wlaczone... wszystko macie bez kitu na tacy i za darmo, nie pierdolcie ze ktos was blokuje i ze nie macie wladzy do czegos

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 20:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
W ogóle co to za pierdolenie że scena/plq2/quake2 umarł/a przez jakieś tam jednostki które de facto chciały przejąć bądź rzekomo przejęły schedę ? stad Pio błagam ale STFU ....

Prawda jest taka że czas biegnie do przodu wiadomo co za tym idzie my stajemy się coraz starsi (przyjmijmy że średnia wieku gracza to 25 / 30lat) zakładamy rodziny, gonimy za pieniądzem itd.. wiadomo co w tym przypadku robimy pierdolimy quake którego między innymi z wymienionych powodów odstawiamy do LAMUSA. Wiadomo zaraz znajdą się osoby które zaczną hejtować moją tezą wymieniając milion innych argumentów które zapewne też będą przemawiały za tym że nie mamy chęci czy też motywacji do gry napiszę jedynie WIEM że jest ich więcej ale Ja wymieniłem te które są w/g mnie najbardziej istotne i oczywiste to właśnie one wykruszają scenę !

PS

Przestańcie pierdolić i szukać w tym winnych bo naprawdę szkoda was czytać !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 22 gru 2012, o 21:02 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 21:00 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Prosze Cię urbas, postaw 2 serwery opentdm, jeden z nf, drugi bez. ok? W Polsce.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 22:55 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
po co 2 nowe, jeden z tych co jest niech bedzie opentdm, sprawdzimy ile w tym prawdy, ze moze mniejsze lagi na tym modzie, do tdm generalnie nic nie mam, ale w polsce na dobrym serwie nigdy nie mielismy opentdm, moze nie jest stawiany bo rich jest taki a taki, nie wiadomo co tam w kod wladowal itp : D nie znam sie, a moze po prostu wolimy promowac swoje, tak czy siak ja bym chetnie zobaczyl jak to u nas sie sprawuje.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 23 gru 2012, o 10:19 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
no ale nie placz urbas, ja tez nie gram w q2 i miej pretensje do tych którym dałeś pociągać za sznurki.
myślę ze ty najmniej problemow stwarzałeś, teraz to nie moja piaskownica i nie moje zabawki - mowie swoje zdanie, jak to widzialem i widze.
moze niech sie wypowie newash i jego cala ekipka co fajnego zrobili od czasu adminowania, bo to on dostal chyba jakies uprawnienia i rozdawal jakimś pajacom flagi :)

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 23 gru 2012, o 12:48 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
newash, bezel, t0mmy, dem

Ja też tinc, życzę Ci zdrowych wesołych świąt ;P

Aha, wasza dyskusja jest totalnie niekonstruktywna. Każdy jak zwykle narzeka, a nie jest w stanie nic zrobić. :|


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 23 gru 2012, o 16:07 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
e tinc :D wypraszam sobie, miałem flagę ale mi zajebali swego czasu i to bez powodu


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 23 gru 2012, o 19:15 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Nadal można zrobić ligę w styczniu.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 23 gru 2012, o 19:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
:ok:

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 24 gru 2012, o 03:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dlaczego ja jestem ciagle podawany wsrod tych ktorzy admina dostali?

ps.
urbas jakos nigdy nie udalo mi sie ciebie namowic do wytlumaczenia, dlaczego nigdy nie dostalem szansy na to i owo w twoim mniemaniu... teraz ofc juz nie chce i nie znalazlbym na to czasu pewnie, tylko zawsze mnie ciekawosc zrzerala, dlaczego...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 gru 2012, o 15:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2003, o 20:51
Posty: 1172
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 47
ja taki mały off top zrobię.

Ile jeszcze generalnie osób gra w quaka (aktywne osoby, które czesto widać na serwerach)? Ktoś ze "starej" gwardii jeszcze gra?

Ja bym chętnie poklikał jeszcze od czasu do czasu, ale jak to czytam to o zgrozo wracać :)

_________________
pfff ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 gru 2012, o 16:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
normalnie sie gra, tyle ze na mniejszej liczbie serverów ;)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 gru 2012, o 16:36 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
Zalezy kogo uwazasz za stara gwardie ;)

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 gru 2012, o 23:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 paź 2003, o 20:51
Posty: 1172
Lokalizacja: Rzeszow
Karma: 47
he długo by wymieniać :)

na pewno w tym gronie nie ma nesquików i innych jemu podobnych :D

_________________
pfff ;]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 gru 2012, o 11:57 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
http://serwery.planetquake.pl/

masz serwery, z podglądem, wchodzisz i grasz


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 gru 2012, o 15:02 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
kid, raczej slabo z tym
szkoda ze nie ma dawnej ekipy do gry z rze :)

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza