[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 23:56

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 30 gru 2012, o 14:27 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Bezel chcial mu po prostu dojebac bo wiadomo ze sympatii do siebie nie czuja a wyszedl na totalnego nieogara. Nawet abc skumal post Qiuba wiec trudne to raczej nie bylo :D Polewa.

Qiub: a ty nastepnym razem nie pisz takich trudnych do ogarniecia postow bo ludziom na forum problemy sprawiasz. Dostosuj sie do nowych warunkow jakie tu panuja - pisz jak dla amerykancow :D

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 30 gru 2012, o 14:43 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Ja bym mógł tak z wami duskutować, bo na prawdę fajnie się klepie takie posty. Ale wiem do czego by to doprowadziło z abc, czy też z koltem. Więc koniec z mojej strony. :wink:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 2 sty 2013, o 12:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Chuje sobie zmierzcie a nie skille.
Chociaz nie, ktos tutaj miał przez to problemy D: D: D:

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 2 sty 2013, o 13:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
Obrazek

dla tej gry xD

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 2 sty 2013, o 18:51 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Dałem newsa na plq2.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 sty 2013, o 16:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
ZAJEBISTY. Full profeska.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 sty 2013, o 17:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
doddy :rainbowafro:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 10 sty 2013, o 22:29 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
A jak ja dodałem to ledwo kto zauważył :D

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 10 sty 2013, o 22:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
nie napisałeś na fb... :gilotyna:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 08:08 
Slaby koles
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2010, o 16:36
Posty: 23
Lokalizacja: Starachowice
Karma: 0
czy teraz wszystko toczy sie na FB ? po 3 latach mialem przyjemnosc zagrac dwa deatmatche i bylo odziwo "fajnie" :p raz na jakis czas mozna by zagrac ale z tego co przesledzilem forum to kazdy chce cos zdzialac ale brakuje glownego motoru...
ja tam raz na rok lubie wlaczyc jakies stare demo np. HCK :p i powspominac te lata :D
fajnie by bylo cos ruszyc w temacie a ludzie napewno by sie znalezli


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 09:18 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('arux', 'c')zy teraz wszystko toczy sie na FB ? po 3 latach mialem przyjemnosc zagrac dwa deatmatche i bylo odziwo "fajnie" :p raz na jakis czas mozna by zagrac ale z tego co przesledzilem forum to kazdy chce cos zdzialac ale brakuje glownego motoru...
ja tam raz na rok lubie wlaczyc jakies stare demo np. HCK :p i powspominac te lata :D
fajnie by bylo cos ruszyc w temacie a ludzie napewno by sie znalezli


Coś się dzieje, t0mmy zorganizował ligę "Turniej of Quad". Liga wyszła świetnie, ale wg mnie była to liga "dla tych, którzy i tak grają". Żeby zachęcić starych graczy do powrotu trzeba zorganizowac normalną ligę, gdzie zapiszą się klany z graczami, którzy się świetnie znają i są dobrze zgrani. Kolejny minus "Turniej of Quad", który wg mnie nie przywrócił starych graczy to "mecze tylko w niedziele", w plq2 mecz się umawiało tak długo aż wszystkim pasowało.
Moja wizja na rewitalizacje q2, to fajna liga z klanami + tydzień na rozegranie meczu.
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 11:41 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Moim zdaniem tej gry już nie wskrzesisz, może kilka osób mogłoby wrócić na chwilę...
Ja na pewno bym nie wrócił bo szkoda mi czasu i nie mam nawet ochoty. Wielu starych graczy ma tak samo jak ja. A nowi gracze grają w jakieś CoD'y 10 albo inne strzelanki, które wyglądają realistyczniej niż twoje poranne odbicie w lustrze. Także imo trzeba się pogodzić z faktem, że ta gra już nigdy nie będzie tym czy była...No ale chwała za wiarę/nadzieję ;).

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 24 kwi 2013, o 12:33 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Podpisuje się pod postem neveride'a. Ostatni rok pokazał, że pomimo ogromu starań jedyne co udało się zorganizować to turniej kłada. O jakiejkolwiek lidze klanowej w Polsce już raczej nie mam mowy. Została jeszcze tylko euroq2l, gdzie myślę, że jeszcze przez kilka lat pociągnie, także jeśli ktoś ma ochotę to zapisywać się do klanów (aczkolwiek ta edycja tj. 17, dobiega końca).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 00:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
niedlugo scena bedzie sie skladac tylko z nowych graczy i qf :D

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 17:39 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'M')oim zdaniem tej gry już nie wskrzesisz, może kilka osób mogłoby wrócić na chwilę...
Ja na pewno bym nie wrócił bo szkoda mi czasu i nie mam nawet ochoty. Wielu starych graczy ma tak samo jak ja. A nowi gracze grają w jakieś CoD'y 10 albo inne strzelanki, które wyglądają realistyczniej niż twoje poranne odbicie w lustrze. Także imo trzeba się pogodzić z faktem, że ta gra już nigdy nie będzie tym czy była...No ale chwała za wiarę/nadzieję ;).


Nikt tu nie mówi o wskrzeszaniu gry, tylko o dobrej zabawie. A dobra zabawa to nie przypadkowe pikupy, tylko rasowe tp klanowe. Wcale nie musi się zapisać 30 klanów. Jakby udało się zebrac 6-7 klanów i rozegrać 6-7 meczów 2 x po 20 min, raz w tygdoniu byłoby git.

Może nic z tego nie będzie, a może będzie. Czemu z góry to skreślasz. Jak nie chcesz brac w tym udziału to po prostu nie pisz nic w tym wątku. Siejesz ferment.
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 25 kwi 2013, o 21:20 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 maja 2005, o 01:19
Posty: 120
Lokalizacja: Le
Karma: 3
Ja mam pewną wizję organizacji plq2-14 opisałem to w tamtym wątku. Ja widzę tutaj pewne szanse na fajną ligę pożegnalną.

_________________
q2 rules


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 00:26 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'M')oim zdaniem tej gry już nie wskrzesisz, może kilka osób mogłoby wrócić na chwilę...
Ja na pewno bym nie wrócił bo szkoda mi czasu i nie mam nawet ochoty. Wielu starych graczy ma tak samo jak ja. A nowi gracze grają w jakieś CoD'y 10 albo inne strzelanki, które wyglądają realistyczniej niż twoje poranne odbicie w lustrze. Także imo trzeba się pogodzić z faktem, że ta gra już nigdy nie będzie tym czy była...No ale chwała za wiarę/nadzieję ;).


Nikt tu nie mówi o wskrzeszaniu gry, tylko o dobrej zabawie. A dobra zabawa to nie przypadkowe pikupy, tylko rasowe tp klanowe. Wcale nie musi się zapisać 30 klanów. Jakby udało się zebrac 6-7 klanów i rozegrać 6-7 meczów 2 x po 20 min, raz w tygdoniu byłoby git.

Może nic z tego nie będzie, a może będzie. Czemu z góry to skreślasz. Jak nie chcesz brac w tym udziału to po prostu nie pisz nic w tym wątku. Siejesz ferment.

Pisałeś "Żeby zachęcić starych graczy...", wiec wnioskuje, ze takie byly twoje intencje. Skad mialem wiedziec, ze chodzi ci o 6-7 klanow? Wyrazilem na ten temat swoja opinie i mam do tego pelne prawo (nawet zaczalem od "moim zdaniem"). To, ze moje zdanie ci sie nie podoba, to twoj problem - nie moj. Cos ci sie w glowie pomieszalo od tej twojej Tuskowej demokracji...
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 08:15 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('zyga', 'J')a mam pewną wizję organizacji plq2-14 opisałem to w tamtym wątku. Ja widzę tutaj pewne szanse na fajną ligę pożegnalną.

Trzymam kciuki, pomysł mi się podoba. Chętnie pomogę w organizacji.


$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', '(')...) Cos ci sie w glowie pomieszalo od tej twojej Tuskowej demokracji...
???

Podtrzymuje teze, że Twój post nic poza fermentem nie wniósł do tematu.
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 09:30 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
Nie jestes pierwszym, do ktorego argumenty nie przemawiaja. Masz prawo uwazac tak "bo tak" i masz prawo o tym mowic - tak to juz jest, gdy mamy wolne slowo. Powiedziales co uwazasz i ja tez. Gdybys odstawil arogancje na bok i dopuscil do swojej glowy mysl, ze ktos moze miec odmienne zdanie od ciebie, to tej dyskusji w ogole by nie bylo. Podkresle jeszcze raz - mam prawo wyrazic swoja opinie i jezeli kiedykolwiek chcesz merytorycznie o tym dyskutowac to przedstaw argumenty inne niz "siejesz ferment".
EOT z mojej strony, przynajmniej w tym temacie. Jak cos to priv, ale nie gwarantuje, ze odpisze.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 26 kwi 2013, o 17:06 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Widze, ze nic sie nie zmienilo o_O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza