[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 22:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 2 paź 2012, o 22:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Taka ciekawostka:
http://www.sadistic.pl/quake-speedrun-rekord-przejscia-gry-vt142177.htm
I kilka komentarzy:
Spoiler:
xts
Dzisiaj 18:24 [link]
inf3kkted napisał/a:
za każde quake krata browarów i ch*j wam w cyce:D
ma koleś movement zajebisty ciekawe czy gra w QL:)

gimbusy nie potrafią docenić skilla


ql był na początku ok teraz to już komercha

inf3kkted
Dzisiaj 18:32 [link]
xts, komercha czy nie clan arena sie dobrze trzyma i zabawa jest cały czas btw z tego co wiem to żeby pograć z ludźmi to tylko ql zostaje


Może ktoś chętny powrzuca kilka filmików promujących dziadzia q2 na sadistica?
Z chęcią sam bym się tym zajął ale ostatnio nie mam czasu się po dzwońcach podrapać.

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 13:13 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
hehehe napisalem posta i filmik zalaczylem
dodalem tez linki do eq2l, fb, downloadu venona i listy serwerkow to wyjebali posta anal

Spoiler:
Quake 2 to ponadczasowa gra ktora moim zdaniem miazdzy system a porownywanie jej do q3 czy quakelive to zniewaga. O zaletach tej gry mozna byc gadac i gadac ale wymienie tylko kilka atutow
Mocny teamplay czyli zeby cos ugrac musisz byc cholernie zgrany ze swoja druzyna. Najczesciej gra sie 4/4, kazdy gracz ma swoja pozycje, odlicza bronie do respawnu itp. Kiedy jeden z graczy padnie reszta druzyny daje mu jedna z broni ktore posiada zeby mogl jak najszybciej wrocic na swoja pozycje.
To co niesamowicie wzbogaca quake'a 2 to JUMPY, setki kombinacji i dziesiatki godzin na ich ogarniecie ale sa rewelka a brak ich w quakelive sprawia ze ql jest po prostu biedny.

Ale to tylko suche pierdolenie :D
Zachecam do gry



aaa i to co mi sie bardzo podoba w q2 to ze jak jestes w miare dobry i grasz 1v1 to znacznie slabszy gracz nie zabije cie ani razu! :D ba jeszcze mozesz go zminusowac xD

zapodaje linka do trwajacej aktualnie europejskiej ligi 4v4
http://q2scene.net/euroq2l/index.php?ids=60077
stad mozna sciagnac gotowego kłejka 2
http://q2full.glt.pl/
a to nasze forum
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/
a tutaj serwerki jesli ktos sie wkreci
http://serwery.planetquake.pl/

Jesli przetrwasz pierwszy miesiac ze starymi wyjadaczami na serwach to gwarantuje ze sie wkrecisz w q2

POZDRO


Szkoda ze usuneli bo ludzie juz zaczeli komentowac i sie jarali w sumie, ze klejki sa skillowe i to nie to co cs ze jakis lamus gra 1 raz i sciaga cie fartem z konca mapy glockiem i ogolnie ze zgadzaja sie z autorem ze q2 > q3 ql

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 14:14 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
no nie wiem co za grzmot to usunal, pewnie jakies dziecko csa D:

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 16:00 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
wbilbys faint tez scenaq2.pl i FB grupe, synu. Ach idz precz. Podbijcie temat na sadistic;)

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 16:06 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
ta bo zalozylem dzisiaj tam konto i juz mam bana :d

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 19:27 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')aa i to co mi sie bardzo podoba w q2 to ze jak jestes w miare dobry i grasz 1v1 to znacznie slabszy gracz nie zabije cie ani razu! :D ba jeszcze mozesz go zminusowac xD


nie dziwie sie ze wyjebali posta

:bij: :bij: :bij:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 20:12 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '')$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a')aa i to co mi sie bardzo podoba w q2 to ze jak jestes w miare dobry i grasz 1v1 to znacznie slabszy gracz nie zabije cie ani razu! :D ba jeszcze mozesz go zminusowac xD


nie dziwie sie ze wyjebali posta

:bij: :bij: :bij:

Faktycznie faint wyglupiles sie z tym, ale ogolnie podpisuje sie pod slowami tinca...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 20:21 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
Moze troche zle to ubralem w slowa ale jak dla mnie to ogromna zaleta tej gry, tak na marginesie wlasnie to zdanie bylo najczesciej cytowane w komentach i to sie ludziom podobalo :ok:
Posta niestety wyjebali za to ze zrobilem "reklame" dla fajnegoboarda

a ty tommy sam sie wyglupiles z cv do klanu

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 3 paź 2012, o 22:25 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
faint próbowałeś,dzięki!
Może najlepszym rozwiązaniem było by domontować to jakiegoś filmu adres fb(żeby się wyświetlał przez cały film).Wtedy raczej nie zbanują,a ludzie którzy dzięki temu trafią do nas,otrzymają resztę przydatnych linków.
Co Wy na to ?
Btw.faint,też rozkminialem właśnie ten film,bo jest rewelka!

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 7 lis 2012, o 15:58 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Może tutaj ktoś zaglądnie...

http://www.esports.pl/forum/temat/12123


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 7 lis 2012, o 17:23 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
http://www.esports.pl/forum/temat/2459

nie widzialem chyba starszego kotleta odgrzewanego na poważnie :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 7 lis 2012, o 17:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
no troche siara -_- t0mmy ogarnij sie o;


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 9 lis 2012, o 14:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zeby wypominac komus to ze chce dobrze dla quake2... no kuwa :S tommy nie poddawaj sie :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 9 lis 2012, o 15:34 
Cukierkowy

Dołączył(a): 25 cze 2011, o 16:49
Posty: 191
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 12
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'z')eby wypominac komus to ze chce dobrze dla quake2... no kuwa :S tommy nie poddawaj sie :)
:ok:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:08 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
I co z naszym Q2 ? Gdzie są ludzie, którzy mieli "z reaktywować" scenę ? Udało Wam się odsunąć od "władzy" mnie, Danke, Darusia (bo my byliśmy tymi najgorszymi), a raczej skutecznie nas zniechęcić od "trzymania władzy".
Gdzie są zmiany, gdzie są ligi ? Gdzie są admini ? Gdzie są osoby, które "trzymają" to wszystko w kupie ?
Do kogo można się zgłosić w razie gdybym nagrał czita ?

Na fb najwięcej do powiedzenia mieli abc, bdm, o ile dobrze pamiętam friq i jeszcze paru ludzi, których gra w q2 w ogóle nie interesowała, a interesowało ich wbić szpile "władzy", a "rządzenie" przekazać komuś innemu.

Q2 w takim stanie jakim jest teraz, nie był nigdy, dlaczego dalej nie hejtujecie ? Nie chce w Was uderzać, ale to była zwykła prywata. Zrobiliście zmiany z których tak naprawdę nic nie wynikło.
Śmieszne były teksty typu "zróbcie nową fajną mapę to i ja pogram". Szacun dla ludzi za prace nad nowymi mapami, ale niestety nie chodziło o to .. Q2 jest już taką grą, że nie warto w ten sposób "wabić" nowych graczy, a jedynie trzymać przy grze tych starych. Sam zrezygnowałem z gry właśnie przez nowe mapy, a wiem, że takich graczy jak ja było sporo. Teraz gram znowu, bo BOOOM na nowe mapy minął.

Walczyliście o tak nowe zmiany, wywalczyliście je, odsuneliście "beton :)" od władzy, więc pora pokazać, że mieliście racje. Po świętach jest świetny czas na zrobienie ligi.
No chyba, że bycie w opozycji jest łatwiejsze ..

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Bynajmniej nowe mapy nie są tutaj problemem Pio.
Jeszcze z 1-2 miesiące temu coolnet się wykasztanił i ani nie było na nim można zmienić mapy, ani votować na idiotów. Dm1 do porzygu. I tak pozostało dłuższy okres czasu (może i do teraz)
Na innych też lipa na maxa i nowe mapy chociaż były niekiedy grane (nie rzadziej niż dm5-dm8 + next1) to ciężko było o częstsze skakanie ze względu na brak graczy i zwolenników DM1 do porzygu ;).

Nie wiem jak jest w tej chwili, bo po prostu mam ten sam problem co Ty. NIE MA STARYCH ZNAJOMYCH ŻEBY POSKAKAĆ.

Ten ladder demowy miałby sens jakieś pół roku temu. Teraz nawet w euroq2l posucha i brak czasu w czerstwym okresie zimowym. Nie ma szans na ruchy wiosną.

KONIEC ŚWIATA TO TYLKO SYMBOL KOŃCA QUAKE2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'U')dało Wam się odsunąć od "władzy" mnie, Danke, Darusia (bo my byliśmy tymi najgorszymi), a raczej skutecznie nas zniechęcić od "trzymania władzy".
Gdzie są zmiany, gdzie są ligi ? Gdzie są admini ? Gdzie są osoby, które "trzymają" to wszystko w kupie ?
Do kogo można się zgłosić w razie gdybym nagrał czita ? Na fb najwięcej do powiedzenia mieli abc, bdm, o ile dobrze pamiętam friq i jeszcze paru ludzi, których gra w q2 w ogóle nie interesowała, a interesowało ich wbić szpile "władzy", a "rządzenie" przekazać komuś innemu.

Tak sie odsuneliscie od wladzy, ze jak mialem bana na #plq2 juz 2 lata za "CZESC DANKA" tak dalej go mam. Najwyrazniej chcieliscie jeden klan w plq2 mniej, Wasza liga, Wasze decyzje. Przez ostatnie lata owa sekutnica oglaszala na kazdym kroku jakoby nie miala nad niczym wladzy a za kazdym razem okazywalo sie, ze to do niej nalezy ostateczna decyzja. Taka to wasza hipokryzja :multi:

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'Q')2 jest już taką grą, że nie warto w ten sposób "wabić" nowych graczy, a jedynie trzymać przy grze tych starych.
no wasze trzymanie widac powyzej, nie mowiac o latach bezkarnosci na serwach bo ta paniusia poza swoja swita paziow admina nikomu nie da. Juz nie mowiac o hejtowaniu na kazdym kroku dema, ktory mial wiecej zapalu i roznych pomyslow niz wy wszyscy razem wzieci (obojetnie czy mial racje czy nie - nigdy nie byliscie na tak i to bylo najbardziej wkurwiajace)

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'S')am zrezygnowałem z gry właśnie przez nowe mapy, a wiem, że takich graczy jak ja było sporo.
a ja zrezygnowalem z gry przez takich jak Ty i danusiowa świta. Cool story czyz nie? :puppydogeyes:
_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 21 gru 2012, o 18:42 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:35 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Pio weź się nie kompromituj. Przyznajesz, że nie grasz bo nowe mapy (żałosne teksty na poziomie przedszkola a co ty nowy gracz jesteś?). To właśnie Ty rezygnujesz często z gry jak zmienimy q2dm1 na pickupie na inną mapę. Ligę byś rozegrał po Świętach, masz tupet. Liga już się kończy chłopie, euroq2l, i wcale nie grają tam nowi, trafią się buraki ale ogólnie klika się dobrze. Szukasz sensacji, kiedy masz chwilę wolnego? Uczestniczyłem wtedy w dyskusji i uważam, że czy liga by się odbyła czy nie to i tak ToK w plq2 by nie wystąpiło. Nie wylewaj żalów, bo nie wiem o co walczysz teraz, bo raczej nie o q2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Real zwolnij trochę, bo temat tyczy się ogółu a piszesz o jednostce.

Śmierć q2 nadchodzi od dłuższego czasu, ale ostatnio to bardziej bieg niż niewinny truchcik.

BRAK JEST PERSPEKTYW i chyba to zawiera post Pio.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:49 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Odniosę się do ostatniego wiersza neon. Ja odebrałem to inaczej, że to szlachta grać nie może bo na scenie nowe mapy grają cały czas, czyli przekaz jest jasny, że to m.in. my zdaniem Pio zabijamy prawdziwą scenę q2. Dla mnie scena nie umarła, skurczyła się poprostu. Temat urywam bo Pio nie podaje, żadnych metod naprawy sceny, tylko wytyka co było złe. Daje do zrozumienia, też że żadne nowe mapy go nie interesują. Chce trzymać starych graczy, kto się trzyma ten się trzyma i tyle.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza