[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 kwi 2024, o 00:45

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 18:52 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Real :D Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Nie chce Ci po kolei każdego zdania tłumaczyć :(
Ja mam podać metody naprawy sceny ? Po raz kolejny brak czytania ze zrozumieniem .. Zmieniliście "władzę", więc ta władza chyba ma mieć nowe metody, tak ?
Pisałem, żeby zrobić PLQ2

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pio zablysnal : D postaram sie jak najdluzej nie cytowac i nie odpowiadac. bo i tak po co mam to robic? skomentuje tylko:

kpina D: co chciales pio udowodnic swoim postem? ze garstka ludzi, ktorzy dostali admina, nie wykazali sie po prawie pol roku waszych niby-nierzadow? smiech...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:09 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Nic mi nie musisz tłumaczyć. Ja tam nie wiem nawet kto ma tą władzę nową. Były wogóle jakieś wybory, czy w swoim gronie przekazaliście pieczę nad nią komuś. Byliście przeciwko nowym mapom i przede wszystkim dlatego mieliście u mnie minus, z tym wiąże się cała moja niechęć do Was. Ostatnia plq2 okazała się klapą, zresztą nie ma ludzi na scenie aby rozegrać tak duża ligę, a dlaczego ich nie ma to możemy se gdybać jedynie, temat rzeka. Poruszasz temat, quake 2 umarł to ja już raz mówiłem czemu umarł, bo teamy były zahibernowane, nowi gracze zostali na q2dm1, pomijani w latach 2009-2011 i poznikali z czasem. Jak widać na przykładzie o4f sprzed paru lat, czy klanu qf, kierunek innowacyjności był jak najbardziej trafny. Dlatego zostaję przy swoim.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:22 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Dużą ligę ? Z 7 klanami ? litości .. Nie musi to byc plq2, ale po prostu jakaś liga. Siedem klanów - 12 meczy= 3 miesiące :) w sam raz do marca/kwietnia.

Dem, zarzucam to głównie Tobie, Newashowi i Normanowi. Wy walczyliście o jakieś zmiany, a tych zmian w ogóle nie ma. A po odsunięciu całego zła Q2 - DDP to był idealny czas, żeby jakąś swoją ligę wprowadzić, a tak powstała dziura, przez którą napewno wielu przestało grać, bo PLQ2 było jedynym wabikiem ;] Nie próbuje Wam wbijać szpil, ale skoro jest tak jak chcieliście to zróbcie jakąś lige ;]

Real, to są po prostu nowe klany oparte na ludziach, którzy wcześniej nie mieli okazji pograć w "normalnym" klanie, więc kompletnie nie trafiony przykład.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
1. "Cale zlo Q2" sie nie odsunelo o czym swiadczy chocby moj przypadek we wczesniejszym poscie. Zreszta "usuneliscie sie" w momencie gdy ta scena m.in. przez Was (nie mowie ze to byl glowny powod, bo nie byl ale niejedna cegielke do tego przylozyliscie) byla juz martwa i doskonale o tym wiedzieliscie. Troszke za pozno o ~2lata moj drogi Piotrusiu
2. Jestes wspolodpowiedzialny (chociaz Ty to akurat w mniejszym stopniu) za to, ze przez ostatnie edycje (2 czy 3) byl jeden klan mniej w plq2. Patrzac na skromna liczbe klanow jest to raczej strata niz zysk.
3. Zrobiliscie sobie ze sceny wlasny folwark i gdy juz wszystko runelo nagle umywacie rece "bo inni rzadza". Zabawne ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:35 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Ale o to chodzi mi właśnie, że sceny nie muszą tworzyć jedynie starzy gracze, scena powinna tworzyć się sama, zabrakło nam kultury i to wszystko. Ogólnie euroq2l się kończy jakby odbyła się liga wewnątrz Polski same polskie klany like 3c qf nf itd o4f chętnie zagra nawet posędziuje, ale liczę na nowe mapy. Z aktywnych klanów np tych co wyminiełm każdy może kliknac nowe mapki, choć next1 nie jest taką nową mapą i nikt nie robi problemów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:47 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Jesteś bdm mega strasznie nie sprawiedliwy. Strasznie.
Ja Ci moge tylko odpowiedziec w podobnym tonie - uwazam, ze tez jestem wspolodpowiedzialny, za to, ze w plq2 gralo kilka klanow wiecej, wiec mimo wszystko, wyszlismy na plus.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:51 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
jako tok zagracie?

PS ze względu że nie są to moje Święta mógłbym pomyśleć na formułą ligi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 19:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Pio ale ja nie widze tylko zlych rzeczy w tym co robiliscie. Bylo ich duzo ale bylo sporo niewykorzystanego potencjalu. Gdybyscie tylko choc w polowie sluchali sceny byloby znacznie lepiej. Dla wszystkich. Przez ostatnie lata rzadow dankowych mialem wrazenie, ze wszystko co nie wychodzi spod lapy owej pani jest torpedowane jako niewlasciwe by czasem ktos nie mogl przypisac sobie jakis zaslug poza nia. Tylko danka miala do tego prawo. Nie wiem czy to ego czy kompleksy natury wielkosci ale odrobina kooperacji i zrozumienia naprawde by sie przydala. Ale, ze jej nie bylo..
Dlatego wlasnie kobiety (ah jaki jestem mily dzisiaj) nie powinny miec wladzy absolutnej (i dlatego tez nie ma ich chocby w prawdziwej polityce czy zarzadzaniu) tak jak tutaj. Mysla emocjami a nie logika. I co do emocji to swietnym przykladem bylo jej zachowanie wobec chocby dema czy mnie. Pozdrawiam

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 20:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
omg. wez idz sie ciesz wolnym czasem gdzie indziej. napisze ci cos w punktach

1. nie ma plq2 = scena dalej sobie zyje swoim rytmem, nie brak nam was. moze nam byc brak plq2, ale jak pokazuje aktualna sytuacja scena istnieje bez plq2. Jednak, plq2 bez sceny istniec nie moze, co chyba latwo da sie dzis zauwazyc prawda?

2. niestety rzady na scenq2 sie nie zmienily bo twoja mala kolezanka dalej ma wladze zabierania adminow, co wiecej nie uzupelnia admin listy po crashah serverow

3. odtarara sie ode mnie. walczylem o zmiany, ale co mi do tego jak ludzie ktorzy dostali adminy je wykorzystali? Ja nie dostalem admina, bo takie male dupowlazy jak ty tego nie chcialy wiec jesli laska panie "sprawiedliwy" idz robic flame gdzie indziej.

4. nie wiem jakim prawem przypisujesz sobie fakt ze powstal jakis klan :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ale nie dziwie sie ze umywasz rece od tego ze jakis klan nie zagral - nie spodziewalem sie niczego innego po tobie. tak wyszlismy na plus i to wasza zasluga. smiechu warte.

5. nawet jesli ja bym mial admina to syf jaki zrobiles ty i twoje kolezanki przez ostatnie pare lat ciezkoby bylo naprawic przez najblizszy rok. Wiec przestan rozliczac innych gosciu (niby nowych adminow co musza sie pytac danki o zgode) po niecalym pol roku. A w szczegolnosci mnie, bo nie bardzo masz mnie z czego rozliczac - zebys zrozumial: nic mi nie dales "oddajac wladze" wiec jakim prawem masz do mnie o cos zal?

6. nowe mapy = mniej graczy, no kurwa padlem :D

A jak chcesz ze mna porozmawiac, to naucz sie najpierw trzezwo oceniac sytuacje. bo sprawiedliwosci raczej nigdy sie od ciebie nie doczekam.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 21:17 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Pio chciał pokazać jacy byli ważni na scenie, a wyszło jak zawsze;-D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 22:05 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Lanther, nie będę wypowiadał się w Twoim tonie .. Ale tak, od czasu, kiedy nie mam adminów nie mogę spać po nocach :( Litości, nie piszę tego, żeby w kogoś uderzyć, tym bardziej w Ciebie, więc nie pisz w takim tonie.

Dem, nie chce mi się tyle pisać ..
Co do pkt 1 to chyba sam wiesz i wie każdy, że gdyby plq2 była, to by to wyglądało inaczej
Ad2. na temat Danki nie będę pisał, bo to co piszesz to zarzut wobec Danki, a nie mnie
Ad3. znowu bijesz piane ..
Ad4. Jeżeli bdm zarzuca mi, że przeze mnie ktoś nie grał, to równie dobrze mogę sobie przypisać fakt, że jakiś klan zagrał dzięki mnie i DD, bo gdyby nie PLQ2, to np takie BoD by w ogóle nie grało. To była tylko odpowiedz w takim tonie, jakim napisał bdm, więc naprawdę nie rób z tego nie wiadomo czego.
Ad5. Kolezanki ? W q2 kolezanke mam jedna - Danke, czyli resztę znowu obrażasz, a potem się dziwisz, że ludzie traktują Cię jak kretyna
Ad6. Tak, uważam, że sporo ludzi zakochanych w mapach q2dmx przestało grać przez te mapy, bo jak pisałem, dla nich q2 to mapy q2dmx. Dla mnie z resztą też. Chciałem pograć wiele razy i jak widziałem te mapy to niestety się odechciało grać. Nie zrozum mnie źle i nie popadaj w skrajność - nie mówię, że q2 upadło przez nowe mapy, ale na pewno też nie jest tak, że naprawiło scenę. Wiadomo, każdemu dogodzić się nie da, więc szanuj mój pogląd, że w moich oczach wiele osób przestało grać przez nową mape. Ja potrafię zrozumieć, że wiele osób chce "nowości" i nie mam z tym problemu. Problemem jest brak złotego środka, przez co mamy taką sytuację jaką mamy.
Walczyliście o władze i pole do popisu, więc działajcie, zróbcie jakąś ligę, czasu będzie w sam raz, adminów za dużo też nie trzeba, bo 7 klanów - 3 lub max 4 mecze w tygodniu. A na razie wychodzi na to, że chcieliście odsunąć tylko nas od "WŁADZY" kasy i sławy :))

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 21 gru 2012, o 22:23 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'L')anther, nie będę wypowiadał się w Twoim tonie .. Ale tak, od czasu, kiedy nie mam adminów nie mogę spać po nocach :( Litości, nie piszę tego, żeby w kogoś uderzyć, tym bardziej w Ciebie, więc nie pisz w takim tonie.


Moim zdaniem tylko to było powodem napisania tego posta, zwykły hejt pt. "ja robiłem, a wy nie, odszedłem, żałujcie"
Jeśli miałeś coś innego na myśli, to sory, ale ja tak to odbieram.

Ofc, nie biore nic do siebie, bo po prostu nie mam co;-) i tak btw. to nie wiem o jaki ton Ci chodzi, napisałem tylko prześmiewczo jak wyszło Ci wypominanie innym;-)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 00:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pio. wypominasz realowi brak czytania ze zrozumieniem, a pomimo paru przecinkow w twoich postach odnosze wrazenie ze ty rowniez nie czytasz ze zrozumieniem - nie weryfikowalem postow reala pod tym katem, twoje tak.

piszesz najpierw o was jako adminach, ktorzy niby zostali odsunieci od wladzy. litosci. Ale gdy ja pisze o waszym liderze waginalno-duchowym to ty sie juz odcinasz od swoich wywodow z poprzednich postow. badz konsekwtny w tym co piszesz. nie bylo zadnych zmian, a zamiecenie tematu pod dywan, bys ty teraz mogl nas bawic swoim teatrzykiem. jestes mna niezadowolony? wybacz, ze po raz enty nie zrobilem czegos lepiej od ciebie z dobroci serca. nie to ze jestem interesowny bo na chuj mi teraz admin jak gram w q2 raz na tydzien, ale jak myslisz ze ja po raz kolejny bede cos robil z wlasnej inictywy by potem dostac bana, bo sie nie zapytalem jasnie oswieconej danki o pozwolenie to sie grubo mylisz :rozjebany: a tak po prawdzie, to brak mi czasu na cokolwiek zwiazanego z moimi pomyslami gdy czasu mialem duzo. nie chcielisci mi dac wolnej reki, to teraz mi nie wypominaj ze nie posprzatalem po tobie kibla.

dlatego ogarnij sie i nie pisz do mnie, ze niby czegos nie zrobilem i sie w czyms nie wykazalem. to ze popieralem zdecydowanie odsuniecie was od adminow znaczy tyle ze bedzie nam tak samo dobrze gdy was nie bedzie, a nawet lepiej niz gdy jestescie i bawicie sie w ignorantow-adminow. niestety tak sie nie stalo. dalej te same pociagaja za sznureczki i sie ciesza gdy robisz z siebie pajaca wyciagajac dem'a do pierwszego szeregu.

i nie gloryfikuj tak tej plq2. Fakt, bylo kilka fajnych sezonow, ale ostatnie podrygi plq2 to byla kpina za ktora odpowiadasz/ales TY (i reszta - zeby ci smutno nie bylo ze ciebie tylko bija). *

*scena rowniez, ale w duzo mniejszym stopniu niz ty wszystkim starales sie zawsze wmowic. <- to jest przejaw sprawiedliwosci. docen to.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 01:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'a') tak bardziej powaznie to jak dla mnie liga nie byla az taka zla, sporo swietnych meczy, milo spedzonych wieczorow na tsie ( nie wiem jak w innych klanach, ale w nf 3 osoby w 99% spotkan byly pod wplywem i gralo sie swietnie )
z nagrodami wyszlo jak wyszlo, polecialo troche w/o w rundzie rewanzowej ale who care?

tak wiec podziekujmy ladnie tym, ktorzy przyczynili sie do organizacji 13 edycji plq2 i odstawmy na bok zale, zostawmy za soba spory, cieszmy sie latem i miejmy nadzieje ze nastepna edycja rowniez sie odbedzie, dla tych co wytrwaja
pozdro )


tak Pio, bylem tym ktory byl za odsunieciem was od 'wladzy', problem w tym ze ja mam gdzies kto 'rzondzi' :) w q2 nie grywam od dluzszego czasu i nie interesuje mnie to co sie dzieje na scenie. mnie wkurwialo to, ze zadne z was nei liczylo sie ze zdaniem innym, kazdy sie pucowal dance I TO BYLO TAK WIDOCZNE, ze przechodzi ludzie pojecie. jak mozna sobie tak wzajemnie propsowac i lizac dupe? ;o

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 11:22 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Ja jestem krotko na scenie bo 2 lata niecałe... Ale ja tam nic do nikogo nie mam.. Moze oprocz pare osob, ale one akurat nie maja nic wspolnego z wladza, a jedynie brakiem kultury.. Wg mnie kompletnie nie ma sensu, sadzenie, osadzanie itd kogos.. Bo co to da? Te gorzkie zale.. Kazdy tak naprawde chcial dobrze na swoj sposob, ale logiczne jest, ze nie da sie dogodzic na raz tylu osobom.. Jedynym logicznym rozwiazaniem jest, zamiast tych klotni, polaczyc sily, zrobic randomowe klany(tak jak w hammer time), jedna dywizje i zrobic jakas lige na tydzien.. I tak co jakis czas, bez zalow, placzu itd


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 11:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Wesołych Świąt


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 12:25 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Tommy jakbym słuchał siebie. Jednak szkoda robić lige na tydzień, skoro dalej gramy, moja mysl to randomowy klan na tydzień po tygodniu (rozegraniu meczu) znowu zmiana (kwestia pikania do uzgodnienia). Kolejka na randomie 1 tydz bądź 2 tyg tez do uzgodnienia. Punktacja chyba indywidualna - twój random wygrywa zdobywasz punkty.

Taki był przekaz Marcin


Ostatnio edytowano 22 gru 2012, o 12:43 przez r3al, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 12:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
dobryś Piotruś :D najpierw cos zarzucasz niezwiazane z prawda, a pozniej odpowiadasz tylko na wygodne Ci argumenty :D smiech troche :ok:
nie wiem po co zaczynasz dyskusje skoro w pierwszej lepszej odpowiedzi nie potrafisz odeprzec argumentow :D chyba troszke nie przemyslales tego wszystkiego :D

edit & edit2

real podsunal fajny pomysl, a moze pojdziemy dalej? Co kolejke same randomy (bot losujacy) i pkty zdobywaja nie klany a sami gracze? troche rewolucja :) w takim czyms to i ja wzialbym udzial. Niestety tak jak mowisz real trudno bedzie przelozyc to na praktyke z uwagi na przypadlosci losowe graczy. Z drugiej strony mecze mozna np rozgrywac w jeden dzien (powiedzmy niedziela 18) i kto jest na ircu ten bierze udzial w losowaniu teamu. Taki troche ladder graczy a nie klanow ;]

_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 22 gru 2012, o 13:02 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Quake 2 umarł?
PostNapisane: 22 gru 2012, o 12:46 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 29 lip 2009, o 23:00
Posty: 329
Karma: 14
Trzeba zdecydować trochę rewolucji czy po staremu. Aby coś kliknąć przez ta zimę, może ten ostatni raz. Ogólnie pomysł z botem wymagał by jakieś zajebistej komunikacji między graczami na poziomie Matrixa, trochę ciężkio byłoby to zrealizować. Kanał irc plq2 świeci pustkami. Przez Fajnego Boarda? fb? I wracam do promocji, potrzebni sa nowi gracze, starzy wiedzą gdzie szukać informacji o q2 a nowych nie ma. Jakby rojo zrobił gameplaya z tdm quake 2 to gracze by się znaleźli. Kto zna Roja ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza