[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:34

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy danka powinna byc dalej opiekunem KUBUS/COOLNET
Ankieta wygasła 15 wrz 2012, o 14:08
TAK i tylko ona 0%  0%  [ 0 ]
TAK ale powinien ktoś współdzielić z nią opiekę na tych samych warunkach 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun ale danka zachowuje adminy bez rcona 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun i danka traci wszelka wladze 66%  66%  [ 4 ]
Mam wyjebane i chce to koniecznie pokazać. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 12:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a masz papierek lakmusowy? jak masz to go daj, bo takimi postami nie pomagasz, a jedynie szkodzisz sondzie, ktora podpisana postami ludzi glosujacych jest lepsze niz nic. Jesli masz lepsze rozwiazanie, zbey dowiedziec sie jakie zdanie ma scena to czekam. chetnie ci pomoge w jego wdrozeniu.

[-]

edit:
dostales admina i siedzisz zadowolony, a problem jest taki ze masz admina tam gdzie nie graja ludzie i czity tak czesto jak na serverach yossariana. jak bedziesz mial pewnego admina tam gdzie jest potrzebny i bedziesz mogl go przywrocic w miare szybko po padzie servera to wtedy bedzie sprawa zalatwiona.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 13:14 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
nie oddalem glosu bo mam wyjebane na osobiste wojenki dema, a cala ta sonda i jego komenty niestety tak wygladaja,
scena jest jaka jest i zadna pseudosonda tego nie zmieni
zdarzyłeś juz uderzyc do yossa z logami z fb co pisala danka? nie pomoglo? wiec i sondą gowno zdzialasz demciu!!

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 13:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
glupcem jestes qiub. nie nie bylem u yossa jeszcze, nie omieszkam to zrobic jak przedluzona sonda sie zakonczy... ty masz wyjebane wiec nie masz prawa narzekac ani lobbowac na jakakolwiek rzecz. czy to nie jest proste, ze skoro masz WYJEBANE to nie powinienes utrudniac ludziom, kktorzy chca cos zmienic? przykre, ze to ty pielegnujesz "wojenke" wlasnimi takimi postami. Po co wiec w ogole zabierasz glos skoro masz WYJEBANE ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 13:37 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
posty przy sondzie maja juz 4 strony, Ty co drugi post (conajmniej) placzesz zeby ludzie oddawali glosy, wiec w swoim imieniu Cie uswiadamiam ze glosu nie oddam (powstrzymalem sie z postem AŻ do 4 strony ...),
na forum jest zarejestrowanych XXXX osob, z czego pewnie XXX dalej je przeglada, oddalo glos 30 osob, wiec skoro jestesmy juz na 4 stronie, a jest np 10 razy wiecej czytajacych forum, niz osob ktore oddaly glos - wnioskuje ze cala reszta tez ma wyjebane. AMEN

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 14:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
super qiub.

jedno pytanie. Jesli sonda jest jawna i kazdy ma prawo zaglosowac, to czy nie jest tak, ze skoro ktos nie zabiera glosu to nie ma prawa potem narzekac na podjete decyzje?

skoro masz tak wyjebane to po co urzadzasz nam manifestacje twojego wyjebania?

a nawiazujac do liczb ktore nie klamia... hm, wieczorami gra max 30 osob na polskich serverach, co i tak jest zawyzona liczba. w sondzie zabralo glos 30 osob... ciekawa relacja nieprawdaz - oczywiscie nie jest ona 1 do 1, bo rozni ludzie graja o roznej porze? wiadomo ze fb to nie jest strikte forum q2. tu ludzie sie w jakims stopniu wychowali i dlatego tu sa, ale q2 nie graja.

tak wiec, dziekuje ci za tego posta i prosze nie pisz wiecej, bo przeciez masz wyjebane. Daj nam w spokoju bez twoich zbednych nic nie wnoszacych do tematu postow zdecydowac jak bedzie wyglada sytuacja na serverach yossariana. dzieki i nie wracaj juz tu, chyba ze chcesz oddac glos :) do tego masz pelne prawo, ale nie zapomnij go potwierdzic swoim postem :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 14:19 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
w kazdej porzadnej sondzie powinna byc opcja "Wstrzymalem sie od glosu" czy podobna ...
tu tego zabraklo,
(C) dem: Daj nam w spokoju bez twoich zbednych nic nie wnoszacych do tematu postow zdecydowac jak bedzie wyglada sytuacja na serverach yossariana /(C) dem
poza tym kim sa "oni" , czyli Ci, co beda DECYDOWAC jak bedzie wygladac sytuacja na serwach Yossa!!, bo chyba do tego prawo ma tylko wlasciciel serwa a nie Ty ze swoja wyimaginowana swita, ogarnij sie, nie masz nic do gadania, chyba ze na swoich serwach.
pozdro.

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 14:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
widzisz qiub. chcac ci pojsc na reke probowalem dodac specjalnie dla ciebie opcje "Wstrzymuje sie od glosu i nie mam prawa potem zglaszac swoich obiekcji" ale w efekcie sonda zostala wyzrowana. Byc moze urbaskowi uda sie odzyskac glosy, ale nie wiem dopoki mi nie odpisze.

chcac ci tylko wyjasnic pewna rzecz. gdybys chamie czytal ten temat jak twierdziles, to bys wiedzial, ze chodzi o opieke nad serverem. Tego wlasnie dotyczy sonda. To opiekun w imieniu yossa kreuje wyglad danego servera. ale nie, ty jestes bezczelnym manipulatorem wiec wypierdalaj juz, bo chcialem byc mily i dac ci mozlwiosc oddania glosu na opcje ktora chciales, ale przez to zginely dotychczasowe wyniki. Jestes dziwnym idywiduum ktore twierdzi, ze ma wyjebane a jednak wpierdalasz sie do tego tematu tak jakbys mial cos ciekawe do powiedzenia... a ty ciagle powtarzasz ze masz wyjebane.

wyniki przed padem sondy z moich logow
$this->bbcode_second_pass_code('', '
opcja 1
n-3
opcja 2
adi
n-5
opcja 3
festival, tommy, norman
n-1
opcja 4
dem, abc, real, bezel, majcin, friq, faint, sonic, tinc, feeble, simson, extreme
n-5

1 0/3
2 1/5
3 3/1
4 12/5
----------
16/14

sonda:
1 10%
2 20%
3 13%
4 56%

calkowita zmiana
1 10%
2 20%
----
3 13%
4 56%
=====
69%

ujednolicenie praw
1 10%
-----
2 20%
3 13%
4 56%
=====
89%
')

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 14 wrz 2012, o 17:21 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 's')koro bocian sie wycofal, to moze ty zdefiniuj nam scene i sonde ktora bedzie obiektywna i oddawala wole sceny, co? nie? to spierdalaj :)

Tak z ciekawosci to w jakim sensie sie "wycofalem"? Przeciez napisalem Ci, że sie nie mylisz :) pls think :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 17 wrz 2012, o 12:04 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Szczerze mówiąc dawałem opcję nr 3 z tego co chyba pamiętam, nawet ciężko mi określić dlaczego Danka jest dla mnie duchem na serwerach. Organizujmy wybory co jakiś czas żeby każdy miał szanse rządzić, pozakładajmy partie i róbmy rząd, kto chcę zostać premierem na serwerach? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 17 wrz 2012, o 14:22 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 kwi 2005, o 19:37
Posty: 831
Lokalizacja: Białysok
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('KKND', 'S')zczerze mówiąc dawałem opcję nr 3 z tego co chyba pamiętam, nawet ciężko mi określić dlaczego Danka jest dla mnie duchem na serwerach. Organizujmy wybory co jakiś czas żeby każdy miał szanse rządzić, pozakładajmy partie i róbmy rząd, kto chcę zostać premierem na serwerach? :D

wiadomo ze dem chce D:
ps. sorry demcio
_________________
a, o co tobie bejbe chodzi w sumie? Ja nie wiem, Ty nie wiesz, wiec chuj wie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 17 wrz 2012, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
no to co tam, działa ktoś czy dalej nic i zbędne pierdolenie? bo jak haxy latały beztrosko po serverach to sobie dalej latają


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 lis 2012, o 00:59 
Przyczajony

Dołączył(a): 3 cze 2005, o 13:35
Posty: 54
Lokalizacja: Radom
Karma: 6
Zabrać dance.

_________________
Byrwi


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 lis 2012, o 01:00 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2008, o 22:41
Posty: 110
Karma: 20
/na kanale tez nam opow nie daje, mam tego dosc!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 6 lis 2012, o 12:06 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Proponuje podejsc do tematu w inny sposob.

Danusiu, jezeli masz czas, ochote i checi, moglabys zrobic kilka rzeczy:
  • odnowic hasla do adminow osobom, ktore je mialy na kubusiu, podajrze: rul, pio, spirit i zapewne pare innych osob;
  • poprosic Yossarin'a, aby zwiekszyl liczbe slotow dla graczy na serwerze kubus tdm z 10 do 12/14;
  • poprosic Yossa, zeby zmienil czas resetu serwa z godziny 12, na godzine 6 rano;

teraz pytanie do osob, ktore znaja sie na parametrach serwerow, a sa w miare aktywne: dem, festiwal, urbasek;

dolaczcie do tej prosby, ktora napisalem, jakie parametry tego serwera mozna by zmienic, aby byly lepsze warunki, np: zeby nie bylo pl'ek etc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 01:51 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Rozmawiałem właśnie z Yossarinem na serwerze Collnet DM I =) Dawid jest świadkiem : pp udało się zwiększyć liczbę slotów na serwerze z 10 do 16 na KUBUS TDM. Powiedział, że sprawdzi co się dzieje z serwerem o godzinie 12, bo on nic nie wie o żadnym resecie... A adminów, powiedział, że nie da, bo to się źle skończyło jakiś czas temu... Logi z rozmowy można pobrać:

http://speedy.sh/fzBnt/yossarin.txt


Ostatnio edytowano 24 gru 2012, o 14:59 przez t0mmy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 11:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Mały FAIL Yoss zamiast powiększyć ilość slotów na COOLNECIE DM zwiększył na KUBUSIU TDM =D

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 13:10 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Zwiększył liczbę slotów tam gdzie go prosiłem, a prosiłem go właśnie o KUBUSIA, bo na KUBUSIU było 10 slotów, czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem Adi i nie wprowadzaj zamętu. To, że z nim rozmawiałem na Coolnecie, nie znaczy, że o tym serwerze rozmawialiśmy, chciałem się z nim skontaktować w jakikolwiek sposób, a że najskuteczniej był na DM o 1 w nocy to inna sprawa :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 13:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', 'R')ozmawiałem właśnie z Yossarinem na serwerze Collnet DM I =) Dawid jest świadkiem : pp udało się zwiększyć liczbę slotów na serwerze z 10 do 16.

wychodzi na to ze i ja mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem a o to sie kurcze nigdy nie podejrzewalem 8O :wink:
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 13:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
skitu przyznam się że logów nie czytałem stąd zinterpretowałem to właśnie w ten sam sposób jak Marcin ... a co do kontaktu z Yoss'em to nie trzeba za nim czatować na serwerach mamy do niego kontakt bezpośredni ... =D

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 24 gru 2012, o 14:54 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
No ja nie mialem, ale juz jest gg i mail. wystarczylo zagadac i juz jest wiecej slotow. jak bys przeczytal moje posty w tym temacie to bys raczej z czail ze chodzilo o kubusia, mniejsza o to. Ten kontakt bezpośredni, masz na myśli to, że DAnka jest jego sąsiadką??


Ostatnio edytowano 24 gru 2012, o 15:00 przez t0mmy, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza