[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 16 kwi 2024, o 08:02

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy danka powinna byc dalej opiekunem KUBUS/COOLNET
Ankieta wygasła 15 wrz 2012, o 14:08
TAK i tylko ona 0%  0%  [ 0 ]
TAK ale powinien ktoś współdzielić z nią opiekę na tych samych warunkach 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun ale danka zachowuje adminy bez rcona 16%  16%  [ 1 ]
NIE, powinien byc nowy opiekun i danka traci wszelka wladze 66%  66%  [ 4 ]
Mam wyjebane i chce to koniecznie pokazać. 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 16:24 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Fakt, "scena" wynikiem 8/15 pokazuje, że ma dość Danki :D - zazdroszczę Ci wyciągania takich prostych wniosków slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 17:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
hmmm

popraw mnie jesli uwazasz ze sie myle. go:

Scene tworza gracze, ktorzy zabieraja glos w miare waznych dyskusjach, np. sytuacji na serverach, prawda? Jeśli komus z sceny nie podoba się nadchodząca/proponowane zmiany, to je bojkotują poprzez wypowiedzenie własnego zdania/zaglosowaniem w sondzie.

Czy nadal uwazasz, ze popelniam błąd? Czy to moja wina, ze tylko 23 osoby zaglosowały w sondzie (na chwile obecna oczywiscie), a jedynie 11 osob mialo odwage podpisać się pod oddanym głosem? Czy to moja wina ze pozostalym osobom nie zalezy, na tym by zabrac glos, lub nie interesuja sie na tyle q2 by wiedziec ze taki temat powstal (a jesli nie odwiedzaja fb, to maja posta na scenq2.pl. Jesli to jest malo to mi powiedz jak mialbym ich poinformowac o tej sondzie, a co trudniejsze zachecic do zabrania glosu)? skoro im nie zalezy, to chyba nie tworza sceny takiej jaka ma korzenie na fb, co? a jak tworza, to na jakich zasad wg ciebie? (wg ciebie tworza scene i ja sie myle i chuj. wiem o tym ze tak myslisz :))

jestem wielce ciekaw co wymyslisz by udowodnic mi ze nie mam racji. a jak nie chcesz odpowiadac, to prosze nie pisz wiecej zbednych postów, bo ten temat jest ogólnodostępny i każdy nie-fejk ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie. zdefiniuj nam scene i powiedz co mamy zrobic bys byl usatysfakcjonowany, zebys mial pewnosc ze faktycznie SCENA chce tego a nie innego rozwiazania!

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 17:48 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Czy ja napisałem, że się mylisz? Napisałem tylko, że masz dużą łatwość w wyciąganiu wniosków :D

ps. Raczej nikt się nie boi napisać na co głosował, poprostu nikomu się nie chce tego uzasadniac i już :) Nie dorabiaj do tego żądnych ideologii :roll:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 17:56 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
3.

mysle ze urbasek tez by sie nadawal na opiekuna bo chyba nim nie jest obecnie? Planetquake'i sa fajnie zarządzane.


Ostatnio edytowano 8 wrz 2012, o 19:16 przez norman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 18:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
a, nie zagłębiałem się w co jest pisane, ale jeśli to komuś doda otuchy, to wybrałem opcję nr 4 :turn-l:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 19:14 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')Urbasku, nie stwirdzilem, ze nadanie admina z rcona sprawi ze adminy po restarcie servera nie znikna. Ja doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze dodawane adminy do pliku, znikaja wlasnie przez zapewne brak odpowiedniej flagi dla pliku. Nikogo nie wprowadzalem w blad. w zmianka o rconie miala wlasnie uzmyslowic, ze problem znikajacych adminów da się własnie za jego pomoca rozwiazac, bo mozna je przywracac bez wchodzenia na server - zdalnie.


to jest te rozwiazanie problemu? a jaka jest roznica wpisanie przez rcona addadmin od wejscia na serwer i wpisania giveadmin? ile czasu zaoszczedzisz przez to? 2 sek na klikniecie w przegladarce serwerow na serwerze i polaczeniu sie z nim? zreszta tyle samo czasu bedzie potrzebne na wlaczenie programu ktorym przez rcona bedziesz ustawial, albo napisanie skryptu ktory bedzie to robil sam przez rcona, bez przesady

tak chcesz uzasadnic yossowi potrzebe posiadania rcona? do niczego wiecej rcon nie bedzie potrzebny, skoro rcon w zaden sposob nie rozwiaze problemu znikajacych adminow po crashu, serwery tdm sa ustawione ok, a serwer coolnet dm jest taki jaki jest, ma takie ustawienia jakie ma bo tak yoss chce i w ustawieniach serwerow tez nie ma potrzeby grzebania, a wszystko inne da sie zrobic przez normalnego admina

zreszta jesli o to sie wszystko rozchodzi to nawet ja ta liste moge wam uzupelniac po ewentualnym crashu serwera, jestem codziennie online, a zrobienie kopiuj - wklej z notatnika gdzie bede mial przygotowane komendy na wszystkie loginy i hasla to jest 10s roboty, zwlaszcza ze jest to raz na jakis czas kiedy serwer padnie i nie dzieje sie to znow tak czesto

nikt nie potrzebuje tutaj rcona i na miejscu yossa rowniez nikomu bym go nie dawal

cala ta wojenka tutaj sie toczy nie o zupelnie inne rzeczy, ja dalem wszystkim adminy ktorzy sie do mnie zglosili na prv (za wyjatkiem jednej osoby - ciebie), danka tez pisala zebyscie jej podali osoby ktore maja miec adminy (do mnie tez pisala zebym jej dal swoja liste z moich serwerow no chciala ich dodac) i pewnie tez by wszyscy dostali adminy ktorych byscie wybrali za wyjatkiem jednej osoby

hm wiec w czym jest problem? skoro wszyscy chcemy pomoc, skoro chcemy dac wam adminy, osobom ktore sobie wybierzecie i ktore beda trzymac porzadek na serwerach i zeby nie bylo gadki ze dalismy tylko osobom ze swojej "paczki" albo komus maloaktywnemu, to o co w tym wszystkim chodzi?! sorry, ale mi sie nasuwa tylko jeden wniosek, to wszystko sie sprowadza do jednego, zeby dem zarzadzal serwerami, kilka osob juz jakis bardzo dawno temu mnie przekonywalo ze o to chodzi w tym wszystkim, ja mowilem ze nie maja racji bo niby dem nigdy bezposrednio o tym nie pisal ze chce niby zarzadzac ze niby chce tylko zeby byl porzadek na serwerach itd., ale z przykroscia musze stwierdzic po ostatnich wydarzeniach ze bylem w bledzie...

ja nie zaglosowalem bo nie ma zadnej opcji za ktora bym chcial zaglosowac, ankieta z gory wymusza odpowiedz i do tego do czego ta ankieta zostala stworzona
zreszta nie pierwsza ankieta w tym stylu i nie ostatnia...

tyle ode mnie, jak bedziecie chcieli naprawde zrobic porzadek to dajcie znac, zrobcie liste adminow, zrobcie sobie ankiety kto ma je dostac czy jak juz tam chcecie, a ja sie postaram zrobic to wedlug waszego zyczenia, tymczasem koncze z odpisywaniem tutaj bo mam lepsze rzeczy do roboty niz branie udzialu w waszych wojenkach, a wy sie tymczasem tutaj bawcie dalej

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 8 wrz 2012, o 23:01 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
urbasek nie jesteś blondynem przecież? tyle Ci to zajęło? jakieś żarty :DDDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 9 wrz 2012, o 09:15 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
danka, dasz mi admina na serwery yossa?
acha, ale takiego z tą flagą abym mógł też dawać adminy.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 9 wrz 2012, o 11:08 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 'd')anka, dasz mi admina na serwery yossa?
acha, ale takiego z tą flagą abym mógł też dawać adminy.


nie uwazam zeby rozdawanie adminow ktorzy potem tez moga dawac adminy bylo dobrym planem
zbyt duze zagrozenie szczegolnie jak takiego admina dostanie nieodpowiednia osoba
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 9 wrz 2012, o 20:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Opcja 4

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 11 wrz 2012, o 10:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
dem na krola q2
a danke do piachu, swoje juz zarobila i ma co wpisac w cv, spadaj danuta ! :lol:
:D:D:D padlem


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 11 wrz 2012, o 16:32 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Ponawiam swoją prośbę o admina.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 12 wrz 2012, o 11:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Newash,
powtórzę się z innego topicu

Spoiler:
W plikach coolnet/kubus są rozdane 3 adminy: danka, urbejzik, v3lon. Te trzy osoby mogą rozdać adminy innym, jednak, po restarcie serwera, plik jest wczytywany na nowo i dodani admini (poza trzema wspomnianymi) zostają zapomnieni

Na chwilę obecną widzę tylko jedno rozwiązanie:
- Przejąć konto ZENKA przez dwie, trzy osoby, które będą pilnowały by skrypty tworzące nowych adminów wykonały się średnio raz na dwa/trzy dni.. jeżeli serwer sie wywali, admin doda nowych adminów.

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 12 wrz 2012, o 14:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
przypominam ze sonda konczy sie jutro, wiec jesli czujesz sie czescia tej sceny to zaglosuj god damn it.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 12 wrz 2012, o 21:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Extreme: (21:31)
mam
niekatywne
konto
wiec
jak jest taka mozliwosc
to napisz ze zglosuje na numer 4
(21:32)
bo mam nieaktywne konto
:D
i nie moge sam
tego zrobic



jeden z tych niewaznych mozesz zrobic jako wazny ;)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 12 wrz 2012, o 23:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pozniej podlicze, bo sonda i tak sie niebawem konczy. thx za info.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 00:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Dobrze ze ogarnieci ludzi nie biora tej smiesznej pseudo "sondy" na powaznie i maja racje. Tymbardziej ze pytanie jest z dupy i nie ma nic wspolnego z obiektywna sonda.
Do tego temat zaklada osoba ktorej wiarygodnosc jest praktycznie zerowa co zostalo juz udowodnione wczesniejszymi wybrykami. Wedlug autora to ma byc opinia sceny. Pewnie niejedna osoba jak widzi posty dema to nawet ich nie czyta i nie ma sie czemu dziwic. Byles juz szeryfem scenowym majac przyzwolenie na testowanie i zwalczanie czitow i nie bede przypominal jak to sie skonczylo. Ten temat to po prostu farsa. Brakuje jeszcze zeby abc albo inny rydel zalozyli temat z sonda dotyczaca zabezpieczen na serwerach.
To ze masz problemy ze swoja mania wielkosci to juz jest oczywiste od wielu lat ale nie bedziesz dyktowal scenie co wedlug ciebie jest najlepsze. Oczywiscie ze znajdziesz sobie w tej smiesznej walce zwolennikow typu bodomy czy feeble ale trzymaj sie z dala od stwierdzenia ze na podstawie kilku glosow w tego typu przedstawieniach cala scena o czyms zdecydowala.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 11:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
:ok:

masz opcje przeciez zeby zostalo po staremu, wiec o co ci chodzi? :D a, wiem, sonda nie przebiegla zgodnie z twoim zdaniem. ah...

reszty nie ma co komentowac bo jak zawsze belkoczesz łączac fakty bardzo luzno, tak by ci pasowalo. skoro bocian sie wycofal, to moze ty zdefiniuj nam scene i sonde ktora bedzie obiektywna i oddawala wole sceny, co? nie? to spierdalaj :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 11:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
przedłużyłem sonde o 2 dni, bo przypomniałem sobie o istnieniu grupy quake2, ktora kuwa ma juz 100 uczestnikow. dlatego +2dni to czas na podpisanie opcji ktora sie wybralo, lub zaglosowanie. zobczymy jaka moc ma grupa utworzona przez newasha :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: servery yossariana
PostNapisane: 13 wrz 2012, o 12:04 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
ta sonda to nie papierek lakmusowy

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza