[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 12:00

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 19:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Dzwonilem dzis do aster aka upc z racji tego ze mi sie zjebaly warunki do grania i przy okazji dowiedzialem sie, ze aster ma wylaczac wszystkie serwery gier, jakie dotychczas hostowal...

czyli marzenie niektorych moze sie wreszcie ziscic. venon, jestes w stanie to jakos zweryfikowac?

fuck upc

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 20:44 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
CHYBA ŚCIEMA wątpię by odjebali taką antyreklamę :S

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 21:13 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
lepiej niech wylacza, jesli maja byc takie warunki jak obecnie D:

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 21:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'C')HYBA ŚCIEMA wątpię by odjebali taką antyreklamę :S

eee...ale co to dla nich bo nie kumam :D wiekszosc ludzi interesuja 20 mb/s po kablu niz dobre trasowanie.

wystarczajaca antyreklama jest fakt ze mi z zajebistych warunkow zrobily sie tragiczne o.O

ps.
przekazalem info on konsultanta, ktory zaczerpnal info z swojego wewnetrznego zrodla. jedyna osoba ktora moze to zweryfikowac to zenon, ktory ma bezposredni kontakt z osoba ktora hostuje aster jako server. ciekawostka jest zdanie konsultanta "z tego co mi wiadomo, to te servery powinny juz od dawna nie dzialac". lmfao
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 22:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '[')...] z tego co mi wiadomo, to te servery powinny juz od dawna nie dzialac". lmfao


Co Ty chcesz od Astera. W końcu jakiś pozytywny ruch się szykuje.

A na poważnie to [*] astera to kolejnych parę graczy pewnie mniej. Piszę o tych leniuchach, co innych serwerów poza asterami nie mają.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 21 lut 2012, o 23:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
ja mam na asterach b.dobre warunki


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 22 lut 2012, o 16:03 
Cukierkowy

Dołączył(a): 11 sie 2006, o 15:02
Posty: 206
Karma: 15
http://quake.net.pl/?page=news&newsid=12286
od 30 kwietnia ma nie byc serwerow

http://www.aster.pl/strefa_klienta/gry_online_serwery
ale quake2 nie ma na tej liscie ;D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 22 lut 2012, o 18:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Pewnie zapomnieli, ze udostepniaja servery dla takiego dziadka klejka2

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 22 lut 2012, o 18:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
poczekamy zobaczymy ...

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 22 lut 2012, o 18:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
zawsze można im przypomnieć :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 23 lut 2012, o 08:00 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
o qw nie zapomnieli, wiec pewnie i q2 wyjebia :}

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 23 lut 2012, o 21:26 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:22
Posty: 1348
Lokalizacja: Kusięta/Wrocław
Karma: 44
serwer q2 też idze do odstrzału
nie wiem dlaczego część osób cieszy się z tego faktu
przez ostatnich kilka lat serwery ASTER były wiodącym miejscem rozgrywania meczy głownie pod względem warunków na nich panujących
dla mnie likwidacja serwerów to cios dla upadającej sceny q2


szkoda że serwery neostrady (ostatnio warunki na nich ze względu na uruchomienie punktu wymiany ruchu w tp się znacznie poprawiły) również przestały działać - w tym przypadku to dzięki działaniem pewnych osób (choć nie jest to jednoznacznie ustalone) które atakowały serwery (ddos) lub wykorzystywały luke w jego oprogramowaniu. Administrator z TP nie chciał dalej narażać całej sieci serwerów Strefy Gier.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 23 lut 2012, o 21:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
no to ładna lipa...

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 02:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
:puppydogeyes: Obrazek Czas chce pogrzebać naszą umiłowaną gierkę niestety :(. Średnia wieku w q2 nie spadała tylko wciąż rosła , dzisiaj to 20 pare lat , stare ziomy zmieniły się w młodych ojców i mają większe problemy niż przegrany mecz w q2 /rodzina, dom to raczej wartości które nie są warte naszego dziadka. Jest tu jeszcze paru ludzi którzy nadal chcą reanimować naszego mistrza wśród fps ale niestety nie mają już takiej siły przebicia .Szczerą i bolesną prawdą jest że z biegiem lat dzięki paru ludziom q2 przerodziło się w grę zamkniętą dla wybranych (ktoś może się nie zgodzić ) co zabiło tą grę … tak tak , przykładem nie muszą być serwery , wystarczył nowy użytkownik na głównym forum quake2 w Polsce , i już wszyscy nie dawali mu żyć bo mógł być potencjalnym cziterem /fejkiem (Pozdro Kolt ;) przecież na tej scenie fejki nigdy nie miały łatwo,biedny Adi (pozdróweczki :wink: ) zbił Pio i dostał bana :D , ale ktoś miał problem bo był bity przez literki "a" lub obrażany i zaczynał się lament .Nikt nie przewidywał że literki "a"mogą być nowymi graczami którzy w krótce mogą wybrać sobie nick i grać na nim zawsze ,lepiej było zgnoić i odstraszyć :P. NF też zrobiło niestety swoje … świetnym przykładem będzie tutaj Siwy (pozdróweczka ziomuś ) któremu nie chciało się rejestrować na czymś co nawet nie musiał :D ownd
Tak samo z nf , ludzie są zbyt leniwi żeby się rejestrować na jakiś serwisach ,a co dopiero wchodzić na irca i prosić o konto nf (to to już w ogóle zjebany pomysł był na maxa skitu ktoś kto to wymyślił miał łeb jak sklep tylko z pustymi pułkami) .Miało to być wybawieniem , stało się nożem w plecy. Sami się zastanówcie jak ciężko wam się rejestrować na różnych forach tylko po to żeby coś ściągnąć z tym tak samo  Czas mija , gierka ma 15 lat i gramy w nią prawdziwy szmat czasu , i jest to gruby rekord grania ludzi w gre komputerową. Jednak każda decyzja niesie za sobą konsekwencje nie które były trafne inne dnem , do dziś jest wiele nie wyjaśnionych spraw na tej scenie i nigdy się nie wyjaśni , najsmutniejsze jest to że z darmowej gry fps ( teraz już praktycznie takich nie ma) została zrobiona gra dla wybranych.(Moje zdanie i jak q2 padnie będe uważał żę to było główną przyczyną ) Nie wiem czy to przez pazerność władzy czy coś , i nie będę tutaj wytykał błędów , bo każdy dobrze wie jak tu było , macie prawo ze mną się nie zgodzić ale czy się mylę to nie wiem , bo w sumie w tym świecie nadal wielu uważa że hip hop Polski jest najlepszy na świecie D: :cry:
:)
Brak najlepszych serwerów to jak przysypanie żywcem jeszcze dychającego dziadka :wink:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 10:43 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
przyczyna upadku jest pierwsza czesc twojej wypowiedzi + to ze czesc osob ktora jeszcze ma czas na gre woli spedzic go przy juz innej gierce

czesc dotyczaca nofake to kompletna bzdura, nie bede sie rozpisywal bo bylo to 1000 razy walkowane w roznych tematach, powiem tylko krotko, q2 ma ponad 14 lat, od 10 lat umiera ale od tej chwili bedzie sie mowilo caly czas ze nofake ktory zostal wprowadzony kilka miesiecy temu jest przyczyna upadku q2, a co zabawniejsze wlasciwie obowiazuje tylko w plq2 bo najpopularniejsze serwery typu uwielbiane astery przez was nie mialy nigdy nf, po plq2 znow praktycznie nf zniknie ze wszystkich serwerow (no i akurat przez te kilka miesiecy scena stracila przez to tylu chetnych nowych osob do gry w q2 ze masakra), wiec jesli ktos mowi ze glowna przyczyna upadku q2 byl nf ktory byl wymagany zeby pograc sobie w plq2 w jednej edycji niech najpierw wytrzezwieje a nie pisze tych bzdur po powrocie z imprezy

nofake tylko jest w polsce na paru serwerach, za granica go nie ma kompletnie a polska scena i tak jest najwieksza, a wiesz dlaczego? bo ta scene przez te kilkanascie lat utrzymuja i reanimuja osoby na ktore ciagle tak narzekacie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 11:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Znam przynajmniej 3 osoby ktore pojebaly ta gre przez nofake'a to raz (aczkolwiek to nie jest przyczyna obecnego stanu rzeczy raczej). Dwa, jakie to osoby reanimuja na ktore tak narzekamy? Smialo, ciekawi mnie to o kogo Ci chodzi.
Znam 2 osoby, ktore mocno chca ja reanimowac (darus i dem), z czego jedna dostala idiotycznego bana (tak banujcie pod GENIALNYM pretekstem kogos kto chce cos robic - brawo) - chyba ze kogos pominalem. Srajcie dalej do wlasnego gniazda. Sami jestescie sobie winni przez Wasz monopol wladzy do zarzadzania serwerami. I konczy sie tym, ze nawet ja, rekreacyjny gracz na plq2 mam wyjebane, bo jak mozna nie miec skoro ktos, kto stworzyl pierwszoligowy klan od zera w doslownie pare dni ma juz bodajze drugi rok (!!!!!!!) bana na kanale #plq2 za slowo "CZESC DANKA", ktory nawet nie moze sobie pograc w spokoju na coolnet dm bo kochany monopol adminow ma wyjebane na to co dzieje sie na serwerach. Zreszta jak moze nie miec skoro i tak ten monopolik jest nieaktywny, ale wladzy aktywnym osobom nie przekaze .. bo i po co ? Dorwaly sie swinie do koryta :S

Nie byloby problemow z adminami, nie byloby wielu problemow.

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 11:31 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
tru +


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 12:34 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
Zawsze mozna powiedziec "nie gram bo jest nofake" zeby na cos zwalic wine, tylko nofake w niczym nie przeszkadza zeby sobie pograc w quake2, ba, mozna teraz isc w druga strone, ile osob przestalo grac przez to ze nofakea tak naprawde nie ma, bo serwery sa puste i ludzie wola grac na asterach z pingiem 80 gdzie nie ma nf niz pograc fajne teamy na serwerze nf, wiec ja osobiscie tez mam wyjebane na gre ktora wyglada jak wyglada na asterach

nie bede wymienial zadnych osob bo nie chcialbym kogos pominac, nie mialem tu na mysli tylko osob typu darus ktorzy organizuja tylko wszystkich ktorzy jakkolwiek sie przyczynaja ze mamy srodki do organizacji czegos, darus sam tez by niczego nie zrobil gdyby nie mial calego sztabu ludzi ktorzy mu pomagaja lub udostepniaja rzeczy ktore potrzebuje zeby cos z czegos zrobic, wy przychodzicie na gotowe zawsze i ciagle pyskujecie, wchodzisz na jakas strone zwiazana z q2 i ma wyjebane na to ze ktos poswiecil czas i pieniadze zebys mogl na nie wejsc, wchodzisz na serwer quake2 i tez mam wyjebane na to ze ktos poswiecil swoj czas i srodki zeby ten serwer stal, sluchasz radia od darusia i tez masz wyjebane ze ktos mu to zrobil zeby mogl nadawac, ktos poswiecil swoj czas zeby zrobic jaka szate graficzna do strony ligi albo przygotowywuje jakies innne grafiki zeby cos ladnie wygladalo a na koniec jeszcze krytykuja jej wyglad, ktos inny biega i sie prosi rozne osoby o rozne sprawy zeby liga istniala i zyla, ktos poswieca czas na rozne projekty zwiazane z quake2 typu mod tdm, projekt unictf ktory tez umarl a poswiecil duzo czasu wielu osobom poczawszy od samego moda, zrobienie map itd., iles osob poswiecilo duzo czasu na nieszczesny projekt nofake (niby jakie korzysci maja z nofake osoby ktore go robily? no jakie? o jakim ty korycie piszesz? projekt powstal zeby zwiekszyc kulture na serwerach i zeby zapanowac nad cheaterami w lidze itd a nie po to zeby ktos mial wladze nad czyms)

Dorwaly sie swinie do koryta.... kto z osob z "wladza" ma z tego tytulu jakies korzysci? no ktore i jakie? wiekszosc z nich nawet jest nieaktywna (w sensie takim ze poswieciaja czas tylko zeby inni mogli z tego korzystac a sami z tego nie korzystaja) i ma wyjebane na to co sie dzieje...
ahh zapomnialem, danka potrzebuje koryta zeby cie zbanowac na jakims kanale irca

czy ktos zrobil nofake zeby komus zrobic na zlosc? organizowaliscie jakis turniej q2ht, chcieliscie bez nofake grac zeby wszyscy mogli pograc i zeby ludzie zza granicy tez nie mieli problemow itd, przyszedl ktos do mnie w tej sprawie, wylaczylem na ten wieczor nofake na serwerach, dalem adminy wam, robilem jakis problem w tej sprawie? wystarczylo przyjsc, pogadac

poza tym zadne koryto, tylko osoby zarzadzaja tym co do nich nalezy a to duza roznica i dawanie komus wladzy tylko dlatego ze jest aktywny jest troche slabe...
gram na roznych innych platform i tam mam zajebisty przyklad dawania wladzy ludziom aktywnym :D wierz mi, ze czasem jest lepszy brak wladzy

idac dalej.... atmany, nephax i inne serwery ktore stawialem na potrzeby plq2, mialy stac tylko dla ligi, ale w ostanim czasie gdy powstal problem z serwerami stwierdzilem ze je zostawie, po lidze wylaczy sie na nich nofake, postawi sie jeden DM, jakies 2 tdmy, czy co tam bedzie potrzebne, jako ze sam nie gram, dam je w opiece komus, powiedz mi komu mam je dac z aktywnych osob tak zeby nie bylo burdelu? no komu?

macie problem z adminami plq2 i lig, trzeba bylo sie napocic zeby namowic pare osob do organizacji obecnego sezonu, no rzeczywiscie te osoby tak sie pala do tej wladzy ze masakra... plq2 ma jakas renome i historie, mamy oddac ja w rece pierwszej lepszej osobie zeby wszystko zostalo znieszczone w przeciagu kilku miesiecy a liga skonczyla jak ligi xerota (czy tam kogos, juz nie pamietam:D), do takich rzeczy trzeba ludzi naprawde wytrwalych, zawzywczaj zapal sie konczy po pierwszych tygodniach, a lige taka jak plq2 czy pld trzeba poprowadzic przez wiele miesiecy, nie mozna tego porownywac do organizacji jednodniowych turniejow (chociaz moze to jest jakies lepsze rozwiazanie na obecna chwile widzac co sie dzieje na scenie albo jakis ladder dzialajacy przez caly rok)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 12:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')macie problem z adminami plq2 i lig, trzeba bylo sie napocic zeby namowic pare osob do organizacji obecnego sezonu, no rzeczywiscie te osoby tak sie pala do tej wladzy ze masakra... plq2 ma jakas renome i historie, mamy oddac ja w rece pierwszej lepszej osobie zeby wszystko zostalo znieszczone w przeciagu kilku miesiecy a liga skonczyla jak ligi xerota (czy tam kogos, juz nie pamietam:D), do takich rzeczy trzeba ludzi naprawde wytrwalych, zawzywczaj zapal sie konczy po pierwszych tygodniach, a lige taka jak plq2 czy pld trzeba poprowadzic przez wiele miesiecy, nie mozna tego porownywac do organizacji jednodniowych turniejow (chociaz moze to jest jakies lepsze rozwiazanie na obecna chwile widzac co sie dzieje na scenie albo jakis ladder dzialajacy przez caly rok)


sil norman i ktos tam jeszcze kto chcial pomoc im to chyba nie xerot ?

ps. upadek asterow to nie powod do przysypywania q2 metrowa warstwa piachu. to co teraz trzeba zrobic to poprosic zenona zeby ustawil odpowiedni modt z informacja ze servery beda wylaczone i podac ip servera alternatywnego, np jednego z atmanow, moich serverow czy server szakala aka es. tak zeby ludzie sie oswoili z tym ze asterow nie bedzie ALE caly czas jest alternatywa w postaci innych dobrych serverow.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: aster info
PostNapisane: 25 lut 2012, o 13:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '
')nie bede wymienial zadnych osob bo nie chcialbym kogos pominac

no wlasnie - nie wymienisz. A i pominalem Ciebie, ale to raczej oczywiste, ze sie znajdujesz w tym gronie.

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'p')rojekt powstal zeby zwiekszyc kulture na serwerach i zeby zapanowac nad cheaterami w lidze itd a nie po to zeby ktos mial wladze nad czyms)
kulture na serwerach zapewnilyby aktywni admini. Zanim takie dziecko zrestartuje neo to juz mecz sie zacznie i 10min trzeba poczekac do nastepnego bluzgania.

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'D')orwaly sie swinie do koryta.... kto z osob z "wladza" ma z tego tytulu jakies korzysci? no ktore i jakie? wiekszosc z nich nawet jest nieaktywna (w sensie takim ze poswieciaja czas tylko zeby inni mogli z tego korzystac a sami z tego nie korzystaja) i ma wyjebane na to co sie dzieje...
WLASNIE w tym rzecz! Nie mam pojecia z jakich pobudek te nieaktywne osoby blokuja starania innych osob. Zupelnie tego nie rozumiem.

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'a')hh zapomnialem, danka potrzebuje koryta zeby cie zbanowac na jakims kanale irca
No niestety. Ale urbasku, jako kolega danuty nie spojrzales na to z prespektywy zniechecenia tak idiotycznymi zachowaniami do ligi, sceny czy chocby samej gry.

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'p')oza tym zadne koryto, tylko osoby zarzadzaja tym co do nich nalezy a to duza roznica i dawanie komus wladzy tylko dlatego ze jest aktywny jest troche slabe...
gram na roznych innych platform i tam mam zajebisty przyklad dawania wladzy ludziom aktywnym :D wierz mi, ze czasem jest lepszy brak wladzy
[pierwsze zdanie]Mowisz o sobie i o venonie, a co z reszta?[/koniec pierwszego zdania]
Sorry ale jestesmy na takim etapie, ze wszyscy sie tu znaja i raczej wiedza czego sie mozna sie spodziewac po sobie. Nie wiem czy stalby sie armegeddon gdybyscie dali takiemu silowi, feblowi, normanowi, dragunovowi czy komukolwiek ogarnietemu adma. Szczerze nawet w to watpie.

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 'd')am je w opiece komus, powiedz mi komu mam je dac z aktywnych osob tak zeby nie bylo burdelu? no komu?
j/w
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza