[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 01:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')qwes

$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', '
')w miedzy czasie logi od r1cha
logi od r1cha
Razor 2011-09-27 13:33:58 194.187.43.244 77.87.1.254 wallhack
Feeble 2011-09-27 13:33:06 194.187.43.244 77.87.1.254 wallhack
asd_krzys 2011-09-27 13:32:27 194.187.43.244 77.87.1.254 wallhack
fuby 2011-09-27 13:31:46 194.187.43.244 77.87.1.254 wallhack

no i w koncu upragniony nowy komp i provider fubego

fuby KUBUS: TDM 2011-10-08 15:23:51 77.87.1.254
fuby PLANETQUAKE ATMAN #1 2011-10-08 15:24:16 77.87.1.254


za same logi powyzej fuby powinien miec juz bana :D

Nie założyłeś, że powyższe nicki są fejkami... fuby nim też mógł być, mimo tego, że ip się zgadza.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 01:34 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
sil nigdzie nie napisalem ze fuby to gracz z krwi i kosci. malo tego zanim ty sie nim zainteresowales to ja sie pytalem qwesa oraz pio o niego jakies 3 tygodnie wczesniej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 06:42 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Skoro pytałeś 3 tygodnie wcześniej to dlaczego nic nie zostało zrobione? Dlaczego twierdziłeś, że to xawik, gdy na ircu poinformowałem Was, że mamy najprawdopodobniej do czynienia z fejkiem? No sorry. Oświadczyłeś też, że "kilka osób go zna i to nie give" - ja odczytałem to jako "give to nie jest, ale prawdziwy gracz".

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 09:13 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
sa wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:

_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 11:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
3 tygodnie temu nie mialem jeszcze pelnych uprawnien admina NF.
nie twierdziłem ze to xawik podales ip zobaczylem dwie pierwsze liczby i skojarzylem ze to xawik ale szybko sie poprawilem ;/
[20:04] <ath|sil[t]> panowie
[20:04] <ath|sil[t]> 77.87.1.254
[20:04] <ath|sil[t]> gracz fuby śmiga z tego ip
[20:04] <D4Rus> xawik
[20:05] <ath|sil[t]> hmm
[20:05] <D4Rus> a give
Nigdzie tez nie oswiadczylem ze go kilka osob zna zrobilem tylki kilka wywiadow zeby blizej sie przyjzec

[20:05] <D4Rus> niby nie
[20:05] <D4Rus> podobno to nie give pare osob go zna

Cała sytuacja do ktorej sie przyczepilem to:
[20:05] <ath|sil[t]> hehe
[20:05] <ath|sil[t]> banuje

To nie powinno dzialac tak jak zadzialalo pare miesiecy temu napisalismy regulamin zeby wszystko bylo jasne i przejrzyste.

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3251&start=0

Zrobilismy rowniez liste banow aby kazdy widzial za co kto zostal zbanowany i kiedy kara mu sie konczy.

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3257

nie przyczepilem sie o bana tylko o to w jaki sposob on zostal dany :/

[20:06] <D4Rus> pozatym to nie dziala tak se ze mowisz banuje
[20:06] <D4Rus> to nie sa twoje serwery


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 12:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Najgorsze, że Qwes kolejny raz RĘCZY za kogoś i kolejny raz to nic nie warte jest. Akurat pewnie tym razem najmniej winy jest z jego strony.
Przynajmniej wiemy, że give ma jednak kolegów/kolegę i to nawet starszych/starszego.

Pozdro dla śmierdziela, który psuje innym zabawę :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 13:08 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
siema give :D

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 13:37 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', 's')a wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:


tylko ze te wpisy sa z serwera gdzie nie ma nf (aster bodajze) = to sa fejki, rownie dobrze ten wpis moglby widniec z nickiem 4wgan jesli by takiego nicka uzyl, a z ip tego gra kilka niestety osob
to nie zmienia faktu ze kazdy wie ze to byl give :D bo 2 takich baranow w jednej sieci to bylby juz tłok

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 13:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eX3', 'b')tw dotychczasowe konta zbanowane z polanca - give
g1ve, x-press, bosski, raiser, murder, kriss, Xyz^, Axe wszystkie wskazuja na to ze fuby rowniez - fingerprint w nf wskazuje prawie w 100% na niego porownojac z reszta.
oczywiscie pomijam nicki ktore nie mialy konta jak crazy czy inne ktorych nie pamietam
i pamietajmy ze wszystkie te nicki zniknely rownie szybko jak sie pojawily :D
moj tylko blad ze nie sprawdzalem dawno logow bo tego topicu by nie bylo, polowa tych kont miala bana po 1-5 meczach i po 2 zdaniach dawala quit i pojawiala sie max przez tydzien, dwa po czym znikala.


tu sie pojawia pytanie. czy konsultowales te bany czy dawales je z automatu ?

@darus
przypomnie Ci tylko ze do zbanowania havocka trzebabylo czekac ponad pol roku, az ktos inny spoza ekipy ruszy sprawe. z fubym tez mieliscie zamiar tyle czekac? zwlaszcza ze macie - jak to nazwal exesutor - odciski swiadczace o tym, ze fuby to tak na prawde give. wiem dokladnie o co chodzi exe, wiec o pomylce nie ma mowy.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 24 paź 2011, o 13:49 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 13:49 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', 's')a wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:


tylko ze te wpisy sa z serwera gdzie nie ma nf (aster bodajze) = to sa fejki, rownie dobrze ten wpis moglby widniec z nickiem 4wgan jesli by takiego nicka uzyl, a z ip tego gra kilka niestety osob
to nie zmienia faktu ze kazdy wie ze to byl give :D bo 2 takich baranow w jednej sieci to bylby juz tłok

ale chyba IP sie nie zmienia i skoro ktos na różnych nickach ciśnie z tego samego OP na WH to ja niewidze problemu a zbanownie takiego IP
_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 13:50 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@awgan, rozgrzebujesz stare smieci, ktore byly roztrzasane nie wiadomo ile. Caly polaniec gra z jednego ip :bij:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 14:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
To niech caly polaniec w koncu zrobi porzadek z jednym typem a nie ze cala scena musi cierpiec :S
W takim Rzeszowie by to nie przeszlo. Z miejsca maczek ruszylby ze swoja siekierka o| o/ o_

A tak to typ jest dalej bezkarny.. i dalej bedzie robil to samo co robil do tej pory

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 16:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', 's')a wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:


te wpisy nie zawsze sa prawdziwe, jezeli tym chcesz sie sugerowac to zbanujcie mnie, assasina i 70% sceny.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 16:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
macie wpisy i jeszcze bana nie ma ? a na havoka macie jakies demko bez wpisow +filmik, troche dziwna sprawa . nie bronie go tylko chodzi mi o inne osoby ktore maja jakies wpisy
Jesli koles jest kumaty to bedzie zakladal nowe konta caly czas az do usranej smierci i mu sie uda .
i jesli tak dbacie o to zeby fejkow nie bylo w NF : 23.10.2011 smerfik Dragunov

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 16:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Siwy, skończ bronić brata, bo temat już dawno był i się przejadł. Chyba zostałeś jedynym (może jeszcze Friq jako naczelny obrońca klanu FF), który stara się uwierzyć w to co pisze. Jakoś Havok nie miał odwagi sam przemówić w związku z banem i to chyba najlepsze rozwiązanie dla niego by zniknąć. Zachował się jak frajer czitując i niech myka z podkulonym ogonem jak tchórz. Nikt nie będzie płakał - niech w cs-ie z Tobą teraz poczituje.

Wpisy wpisami, ale to jest ip połańca na nickach razora, asd_krzysia, feebla i fubego abc. Więc nie pisz tu o banowaniu 70% ludzi za wpisy, bo sytuacja się mocno zawęża i nie jest jednokrotną próbą wejścia na serwer (DO TEGO NA RÓŻNYCH, CZYICHŚ NICKACH). Jeśli tego nadal nie potrafisz zrozumieć to niedobrze z Tobą.

gg give


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 17:11 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
$this->bbcode_second_pass_quote('Darus', '
')Cała sytuacja do ktorej sie przyczepilem to:
[20:05] <ath|sil[t]> hehe
[20:05] <ath|sil[t]> banuje

To nie powinno dzialac tak jak zadzialalo pare miesiecy temu napisalismy regulamin zeby wszystko bylo jasne i przejrzyste.

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3251&start=0

Zrobilismy rowniez liste banow aby kazdy widzial za co kto zostal zbanowany i kiedy kara mu sie konczy.

http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=58&t=3257

nie przyczepilem sie o bana tylko o to w jaki sposob on zostal dany :/

[20:06] <D4Rus> pozatym to nie dziala tak se ze mowisz banuje
[20:06] <D4Rus> to nie sa twoje serwery



Wszystko ładnie, pięknie tylko...
a) mamy do czynienia z osobą wysoce niepożądaną na scenie, give'm, który ma wpisane "dożywocie" na liście, do której linka wkleiłeś w swojej wypowiedzi
b) kimś, kto x-razy zakładał konta, i x-razy był banowany - zawsze wtedy, gdy został zdemaskowany i szczerze wątpię, aby kwestię "słuszności" banowania permanentnie zbanowanej osoby trzeba było uzgadniać ponownie na zgromadzeniu adminów
c) uważam, że dowody, którymi dysponuję, fakty i okoliczności są absolutnie wystarczającymi powodami do zbanowania/nabrania pewności, że Fuby = Give

Banując go miałem tego pełną świadomość i do chwili obecnej twierdze, że ban, który wlepiłem był słuszny i się należał. Zresztą jestem przekonany, że szybko zostanie założony ponownie.


$this->bbcode_second_pass_code('', '[20:06] <D4Rus> pozatym to nie dziala tak se ze mowisz banuje
[20:06] <D4Rus> to nie sa twoje serwery')
Owszem, że to tak nie działa. Ja z banowania nie czerpię żadnej radości. Nigdzie nie napisałem, że roszczę sobie prawo do serwerów. Zostając adminem nf pisałem, że będę tępić cheater'ów i nie pozwolę, by śmieci ganiały z kontami nf na scenie.
W słuszności mojej decyzji utwierdził mnie Exe. Ty natomiast rzuciłeś pusty slogan serwowany wraz z (nie)potrzebnym bluzgiem ;f
Spoiler:
[20:08] <@D4Rus> panoszycie sie na nie xswoich serwerach
[20:08] <@D4Rus> n1
[20:08] <@ath|sil[t]> :o
[20:08] <@BoD|eX3> ogarnij sie darek
[20:08] <@ath|sil[t]> sorry, give ma perm bana
[20:08] <@ath|sil[t]> jest podejrzenie
[20:08] <@BoD|eX3> dogadales sie z demem widze
[20:08] <@BoD|eX3> gg
[20:08] <@D4Rus> ty tez jebsniety?

Po czym zamilknąłeś i nie reagowałeś, gdy próbowaliśmy rozmawiać o problemie. Nie chciałeś sprawy wyjaśnić. Moim zdaniem - zachowanie, mówiąc delikatnie, dziecinne i nieodpowiedzialne. Mam nadzieje, że takich sytuacji nie będzie w przyszłości, bo ja w takich okolicznościach nie chce pełnić funkcji admina. I mam nadzieje, że wyraziłem się jasno. W odróżnieniu od Ciebie, urbasek ładnie wyjaśnił mi dlaczego, w takich okolicznościach, bana nie powinienem zakładać. Krótka piłka i wszystko staje się jasne. Tyle z mojej strony.
_________________
[inc]sil: please...


Ostatnio edytowano 24 paź 2011, o 17:21 przez sil, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 17:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
No wlasnie zle przeczytales co napisalem " nie bronie" ale dodales swoje widac.Wiem ze temat byl dawno i sie przejadl . Dodales znowu niech poczituje z Toba , i znowu dodales cos od siebie , taki drugi kolt sie robisz .
Nie bronie brata i nie gram z nim w cs , teraz znowu beda spekulacje ze to give , a to jednak nie on i tak w kolko i nic z tego nie bedzie neon . Posledze temat z ciekawosci tak jak inne , bo warto poczytac co niektorych bo dobrze prawia , a nie mam zamiaru sie sprzeczac neon z Toba czy z kims innym , napisalem i tyle , wiem ze to nic nie zmieni.
Jesli wpis jest wh powiedzmy z dnia dzisiejszego no to chyba sam z siebie nie wpisal sie , cos musialo zostac odpalone (wracajac do cs ) przyblizajac cs VAC jesli odpalisz program ktory VAC wykryje wpis zostaje i konto jest zbanowane.Rozumiem co piszesz , szkoda mi tylko innych graczy , bo przez 1 osobe wszyscy cierpia.

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 17:18 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '')$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', 's')a wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:


te wpisy nie zawsze sa prawdziwe, jezeli tym chcesz sie sugerowac to zbanujcie mnie, assasina i 70% sceny.

nie są prawdziwe ? to jak wszyscy sie nimi sugerują skoro nie sa prawdziwe!?
_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 18:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Spoiler:
20:07] <BoD|eX3> to same fejki give'a
[20:08] <D4Rus> panoszycie sie na nie xswoich serwerach
[20:08] <D4Rus> n1
[20:08] <ath|sil[t]> :o
[20:08] <BoD|eX3> ogarnij sie darek
[20:08] <ath|sil[t]> sorry, give ma perm bana
[20:08] <ath|sil[t]> jest podejrzenie
[20:08] <BoD|eX3> dogadales sie z demem widze
[20:08] <BoD|eX3> gg
[20:08] <D4Rus> ty tez jebsniety?
[20:08] <ath|sil[t]> typ wyłudzał konto
[20:08] <ath|sil[t]> jedno za drugim
[20:08] <D4Rus> po co pisalismy ten regulamin?
[20:08] <ath|sil[t]> D4Rus udowodnij mi, ĹĽe fuby != give
[20:08] <ath|sil[t]> moĹĽe tak
[20:09] <BoD|eX3> nie ma o czym rozmawiac
[20:09] <ath|sil[t]> było z 20 aliasów give'a
[20:09] <BoD|eX3> widze z nf ze to ggive
[20:09] <ath|sil[t]> dlaczego niby ten miałby być inny?
[20:09] <BoD|eX3> wiec iwp D4Rus


Może i dziecece zachowanie ale ja nie mam ochoty wysluchiwac ze sie z kims dogadalem robiliscie co chcieliscie pomimo regulaminu. Po tym odrazu napisalem pewnym osoba ze jak tak ma to wygladac to rezygnuje z adminowania i przestalem pisac na kanale #nofake. Na drugi dzien zamiast zamiast zniknac moje uprawnienia sie rozszezyly nie wiedziec czemu wcale tego nie chcialem. Jak wam nie pasuje moja osoba moge w ogole zrezygnowac z adminowania serwerami jak i NF. Po czesci chcialem juz zrezygnowac z NF eot.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Recydywa - próba wyłudzenia konta nf...
PostNapisane: 24 paź 2011, o 20:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', '')$this->bbcode_second_pass_quote('abc', '')$this->bbcode_second_pass_quote('4wgan.', 's')a wpisy ze gral na wh na czym wy sie jeszcze zastanawiacie? z innymi nie mieliscie tyle problemu :rozjebany:


te wpisy nie zawsze sa prawdziwe, jezeli tym chcesz sie sugerowac to zbanujcie mnie, assasina i 70% sceny.

nie są prawdziwe ? to jak wszyscy sie nimi sugerują skoro nie sa prawdziwe!?

oboje z assasinem, ktoregos razu w odstepie 2-3 dniowym dostalismy taki sam wpis o wh lecz nie z powodu posiadania wh, tylko problemu z kartom graficznom, chociaz mi sie wydaje ze u mnie bylo to spowodowane problemem z LCD, na ktorym moj klejk nie chcial byc wyswietlany. Tak wiec sugerowanie sie wpisem, ktory moze byc bledny jest tak samo idiotyczne jak banowanie na kanalach #plq2 za witanie sie ;D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza