[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:49

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 12:27 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Chcialbym poruszyc kwestie coloneta!
Dla czego nikt nie interwniuje w sprawie grania tam na czitach!
Czesto sobie pogrywam tam z rana i codziennie rano siedzi tak jaki gosciu ktory fejku soffiena dugga itd.
Nie ma tam nikt admina zeby chociaz kikac takie osoby!
Wysylamy tam slabszych graczy zeby potrenowali ,nabrali skilla itd!
A tam taki gosciu wali za scian i odechciewa sie grac!
Dzisiaj np:3 graczy ktorzy zaczynajacych se grac w q2 poprostu oposcily serw!
Moze wyznaczyc jakos osobe ktora by dostala admina i kikala graczy tym podobnych!

Moze jakies sugestie???
Czy poprostu nic sie nie da zrobic i cziterzy moge sie tam wyszalec!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 12:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wystarczy zeby danka poprosila yossa o haslo o ile go jeszcze nie ma...

admin jest jak najbardziej w zasiegu reki, wiec imo nie ma problemu by wyznaczyc te 10-15 osob, ktore graja na cool dm do posiadania admina. admin sie rozejdzie? no to niech yoss da rcona dance (o ile go nie ma) i haslo mozna zmieniac co jakis czas.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 12:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Jedyne rozsądne wyjście to te, które opisał dem.

Da się do ch*** zrobić komendę details dla wszystkich, a nie tylko dla adminów? Tylko nie pisać znowu, że gdy ktoś wchodzi na serwer, widać jego ip.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 19:13 
Slaby koles

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 11:21
Posty: 15
Karma: 0
Parę lat temu grałem w q2 po sieci i wtedy zboty były zmorą. Pamiętam, że był np. q2ace, ale co chwilę trzeba było zmieniać wersję na nową, bo "ulepszali" zboty. Wydaje mi się, że bez stałego nadzoru się nie obejdzie. Od niedawna zacząłem znowu grać i dla mnie, jako kogoś, kto nie gra dobrze, miejsce do nauki jest fundamentalną sprawą. Taki cziter nie pozwala na normalną naukę, bo co parę sekund jest się koszonym z Raila. Parę dni temu był soffien i coś tam dalej w nicku, jak dorwał na jednej mapie Raila to tylko było słychać strzał za strzałem.

Wiele razy to mówiłem, ale nie mogę wyjść ze zdziwienia, bo sądziłem, że teraz w q2 grają ludzie, którzy mają grubo po "20"ce, więc nikt nie będzie sobie kompleksów leczył czitowaniem. Jasna sprawa, że niekoniecznie grają ludzie 20+, no ale w najgorszych scenariuszach w ogóle myślałem, że już nikt nie gra ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 23:12 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
David ma mniej niz 18;-D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 23:23 
Slaby koles

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 11:21
Posty: 15
Karma: 0
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'D')avid ma mniej niz 18;-D

Młokos ;)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 23:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
dziwne, ze uwazacie dm do nauki, jak tam jest taki burdel, ze glowa mala - i nie chodzi o to, ze ktos tam z czitem wejdzie


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 23:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
w sumie nie dziwne ze nie uwazasz dm za dobra piaskownice do ogarniecia jak sie strzela. faktycznie, lepiej siedziec na obsie na tdm bo malo kto da ci pograc, a jak juz da to cie wyjebie za to ze nie ogarniasz mapy i walisz po swoich.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 6 paź 2011, o 23:55 
Slaby koles

Dołączył(a): 1 paź 2011, o 11:21
Posty: 15
Karma: 0
Nie wiem, jak jest u innych, mogę mówić za siebie - dla mnie DM jest bardzo dobrym miejscem do przypomnienia sobie, jak i nauki nowych rzeczy, które mi podsuwają pomocne ludziska ;) W DM tam, gdzie bronie są cały czas (nie znikają) jest mi lepiej i łatwiej. Jak w TDM bronie znikają to już mam ogromny problem. Dodać do tego nieznajomość map (Edge znam najlepiej, resztę albo wcale, albo tyle-o tyle) jak i pracy w zespole i dla mnie za wysokie progi :) Z inne strony obserwowanie, jak inni grają też ma swoje plusy. Jak dam radę dorwać się do serwa, gdzie grają ludzie znający się na tym, to mogę podpatrzeć sztuczki, taktyczne rozegranie meczu, współpracę itp.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 01:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Burdel burdelem sapin, ale sam ten burdel współtworzyłeś czitując.
Chcesz zmieniać świat, ale Twoje stopy też tam stały i dalej przez to śmierdzą. Gówno Cie powinno obchodzić co, kto i za co uważa dm, bo byłeś jednym z wielu, psującym zabawę innym, chociażby świeżym graczom. Do tego na fejku, czyli co większość frajerów na wspomagaczach lubi najbardziej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 06:53 
Cukierkowy

Dołączył(a): 25 cze 2011, o 16:49
Posty: 191
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 12
Mocne piesek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 07:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2006, o 15:50
Posty: 1604
Lokalizacja: 3city
Karma: 56
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'B')urdel burdelem sapin, ale sam ten burdel współtworzyłeś czitując.
Chcesz zmieniać świat, ale Twoje stopy też tam stały i dalej przez to śmierdzą. Gówno Cie powinno obchodzić co, kto i za co uważa dm, bo byłeś jednym z wielu, psującym zabawę innym, chociażby świeżym graczom. Do tego na fejku, czyli co większość frajerów na wspomagaczach lubi najbardziej.


w dupie byles gowno widziales;
a te logi mozesz sobie w ta dupe wsadzic :D

ale humor mi z rana niemolosiernie poprawiles :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 07:33 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
8O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 08:10 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Zaraz topic przerodzi, sie w awantury!
A pytanie jest co z tym zrobic, zeby to chociaz delekitanie ukrucic!
Mysle ,ze pomysl dema jest wporzadku!
Tylko pytanie czy,az tyle osob?moze 5 wystarczy?
Moze jakis szanowny admin, sie wypowie na ten temat?

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 09:26 
Cichociemny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 wrz 2011, o 20:07
Posty: 98
Lokalizacja: uk
Karma: 3
Adminy potrzebne ale żeby aż 15 :bij: jak zet powiedział 5, to wystarczająca ilość

_________________
http://vimeo.com/16822209


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 09:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Jak bedzie jakis cziter napiszcie mi na priv.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 10:25 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
to moze napisac tutaj kto ma adminy,zeby wiedziec do jakich osob zglaszac ze w danej chwili gra cziter!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 11:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
shao, ale to nic nie da... na coolnecie kazdy moze byc kazdym... tu chodzi o to zeby nie ganiac za adminem po ircach, gg, tylko zeby dac adminy ludziom ktorzy faktycznie tam graja... tu chodzi o to zeby moc zareagowac od razu jak sie admin grajacy zorientuje, ze ten pan A jedzie na czicie...

dajac adminy 5 osobom nic sie nie zmieni, bo dalej bedzie szukanie admina etc. tu ma byc akcja = reakcja.

smiejecie sie z 10-15 adminow? to hf, czekajcie dalej az cos sie zmieni na cool dm.

nawet ten temat jest z dupy, bo jakos nie widze by OPIEKUN servera sie wypowiedzial. zadnych deklaracji, zadnego dzialania.

Darus, fajnie ze masz admina, ale nie zawsze jestes przy komputerze (sprawdzilem w sprawie innej interwencji. poki co raz zareagowales a raz 0 odzewu)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 19:32 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Fakt z tego co mi wiadomo to właśnie Razer lubi popisać się swoim iq i poczitować sofiena purriego i paru innych dobrych Europejskich graczy właśnie na coolnet DM! Wiadomą sprawą jest to że trzeba z tym skończyć!
BTW dać admina 15 osobom bullshit na 10 banów minimum 4 byłyby nieumotywowane stuprocentowym WH
Zawsze znajdzie się amator który pomyli wh z fartem nie mam tu na myśli błędu PIO bo z pośród tych 15 osób było by takich z 5/6!!!! (pamiętajcie ze innym może się nie udać oczyścić swojego imienia!) gdyż nie wszyscy wiedzą co to IRC mam na myśli nowych graczy o których dobro wam chodzi!!
Trzeba znaleźć inne mądrzejsze rozwiązanie bo system 15 adminów nie ma sensu w/g mnie
Ja pomysłu na to nie mam ale też nie chciałbym zostać bierny w tej sprawie i pomyślę nad jakimś wyobrażeniem by ten proceder maxymalnie ukrócić może znajdzie się bardziej sensowny od 15 adminów póki co czekam na inne opcje z waszej strony bo temat jak najbardziej właściwy!

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 7 paź 2011, o 23:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@adi

ja w ogole nie bralem pod uwage banawania za wallhacka. 99.9% naszej sceny nie umie zobaczyc wallhacka w demku, ktore moga ogladac x razy wiec o czym tu pisac?

Na DM problem dotyczy ludzi z aimbotami, a nie z WH. Nie przecze ze ludzie nie graja na wallhackach tam, wrecz przeciwnie, pokusze sie o stwierdzenie, ze co 2 osoba na pewno biega z wh, jako ze tam nie ma AC.

Temat ten powstal dlatego, ze ktos tam biega z aimbotem a nie z WH. Wiec chyba nie warto pisać, że ktoś sie nie pozna na wh, prawda?

Ponadto, piszecie o smiesznej liczbe 5 osob. DOdatkowo piszecie ze takie osoby powinny byc kompetene. No to ja Ci powiem, ze tę magiczną piątkę otwieram JA. Myslisz ze dostane admina? Za mna jest revenge, potem sil, potem kto? moze norman, moze ktos inny, ale na pewno nie ta domniemana piątka om której wszyscy tak namiętnie wspominaja, ale nie maja pomyslu kto to moglby byc. A teraz zastanow sie, czy sil, czy ja, czy reve gramy na coolnet DM.

Z takim podejsciem na coolnecie nie zapanuje porzadek nigdy. Jak chcecie sobie urzadzac takie czcze gadanie to powodzenia.

Dla pocieszenia napisze wam, ze OPIEKUN-ka coolnet DM nawet nie raczyla was zadnym glosem wsparcia, ze owszem, ktos pilnuje tam porzadku. Za to dowiadujemy sie, ze np. Darus ma tam admina, ale w ogole o tym nie wiedzielismy. To kto tam ma jeszcze admina co?

HF

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza