[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 11:58

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 06:25 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Tylko,ze gosciu tam grajacy urzywa i aimbota i wallhacka!Wiem, Czesta gram na colonecie i przewaznie siedzi tam rano!
Niech wypowie sie osoba ,ktora opiekuje ,sie colonetem,ze pomoze cos z tym zrobic,albo poprostu jest to serw dla cziterow i zamykamy temat!!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 07:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
Załatwiłem tam sobie admina 2 tyg temu jak sofien do mnie napisal ze razer go fejkuje. opiekunem serwera jest Yossarian który już wielokrotnie napisał ze nie wprowadzi tam AC ze wzgledu na nowych graczy.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 09:28 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Tak Dem NIE RACZYŁAM odpisać, bo po prostu nie widziałam topika..
Admina na coolnet yoss mi zmienił tak jak Darek pisze, jakieś 2 tyg temu, dałam go Darkowi, posiadać go też będą inni sędziowie plq2 (jutro będę na ircu to im udostępnię), na pewno o posiadaniu adminów przez osoby spoza ekipy adminowskiej nie ma nawet mowy. Sędziów jest tylu, że na pewno, w razie potrzeby, znajdziecie któregoś na #plq2.
Co do samego serwera.. To jest jedyny serwer, który stoi u yossa i nie jest zabezpieczony nf czy innymi ograniczającymi klientami i nie ma możliwości zmiany tego, gdyż jest to jedyny serwer pozostawiony dla nowych graczy, nie posiadających konta w nf (tym samym niestety otwieramy furtkę osobom takim jak razor) i jest to odwieczna decyzja yossa.
Powiem jedynie tyle, ze z logów wynika, iż on za każdym razem prawie łączy się z innego ip z serwerem, więc ban da spokój raptem na 2 minuty, aż koleś nie skombinuje sobie innego adresu. Niestety...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 11:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
kilka rzeczy:

specjalnie danka cie zaatakowalem, bo inaczej ciebie nie da sie sciagnac do danego tematu D:
opiekunem innych serverow yossariana jest jest yossarian czy moze juz danka?
kto pisal o wprowadzaniu tam AC?
kto pisal o wprowadzaniu tam NF?

na te pytanie nie odpowiadajcie. to tak tylko, zeby nauocznic fakt nadmiarowych informacji...

ps.
Chyba wszyscy czekamy teraz na liste osob, ktore posiadaja admina... prawda? bo przeciez na stronie plq2 jest 5 sedziow, gdzie 4 rzadko mozna spokac na IRC.

informacja dla fanow coolnetDM: nie liczcie ze cos sie zmieni.

pozdro

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 11:56 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
nie przesadzaj, adminy nie maja tylko sedziowie ale i admini i lacznie przydzielonych adminow jest bodajze 12 (sugeruje sie iloscia grupy adminowskiej plq2 na nofake) bo pewnie te osoby beda rowniez miec admina na tym DM w takim razie

chocby w tej chwili na ircu siedzi 7 osob z adminami

co wedlug ciebie, polowa sceny ma admina dostac?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 12:34 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
No i przynajmniej sa jakies konkrety!Wiemy,ze sa admini (rozumiem ekipa plq2?)i mam nadzieje,ze wstajecie czesto rano bo przewaznie ten pan gra tak o 8.00-10.00 w tygodniu :D zeby go chociaz kiknac(zawsze jakas interwencja)
Moze on zmienia czesto ip ,ale moze tez trafimy takiego co nie zmienia i ban zaskutkuje :D
Dziekuje za odpowiedz!

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 12:47 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
OK ok ale pamietajcie ze tez wielu graczy tam grywa, w tym wielu dobrych graczy i czesto pod fejkami wchodza sobie poklikac, w tym ja np. Srednio 3-4 razy w tygidniu slyszalem tam ze mam aimbota czy wh, zawsze sie trafi taki typek, juz mnie nawet nagrywali z obsa kilka razy bo za bardzo ich bilem, a prawda jest taka ze ktos kto grac umie nie ma problemu by robic sobie np 50-60 czy wiecej % z rg czasami bo poziom jest tak niski do tego jak jest ogarniety to jeszcze do tego nie ginie i np majac wynik 50 i 3 detsy od razu jestes na tapecie jako cziter .... ;S A tez fejkuje tam sobie czesto i zaraz mi wpadnie jakis pio czy inny gad i wladuje mi ban bo go przyfragowalem o te 10 razy za duzo . Zrobcie to ale z glowa jakos.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 13:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
eon pisałem o tym a raczej miałem to na myśli

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 14:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
eon pro D:

wniosek jest prosty... graj na swoim nicku... pozatym siedzac na plecach widac czy ktos jedzie na bocie czy nie...

znow czcze gadanie. widzieliscie kiedykolwiek czita w akcj ?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 14:36 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ja widziałem.

Tu -> http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd2&id=1169336003


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:03 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Dem wez skoncz, to jest bez znaczenia czy gram na swoim niku czy tez na fejku, goscie ktorzy sobie klikaja tam i nie maja stycznosci z tdm czy liga plq2, euroq2l nie znaja sceny, dla nich ja czy ktokolwiek inny moze byc tak samo anonimowy jak oni dla mnie. Nie wiem ile razy pogrywales na Dm ale tam naprawde nie trzeba sie jakos specjalnie starac, a dla laika i nowego gracza roznica ktora nas dzieli to prawdziwa przepasc, stad czesto posadzanie o czity. W moim wypadku dochodzi jeszcze ping ktory jest dosc podobny do pingu np takiego razera wiec co bym nie mowil i tak jesli za dobrze mi pojdzie to przypierdola latke czita. Skoro zdarza sie to nawet w TDM (patrz\ sytuacja z adim i pio) to i tym z DM w sumie nie mozna sie dziwic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
D:

dlatego graj na swoim nicku. zaden admin na fejku cie wtedy nie zbanuje. to ze dla laika wygladasz jak czit to kogo to obchodzi? to doswiadczeni gracze maja pilnowac porzadku. przyklad pio, ktory tu przytoczyles jest nie na miejscu i wszyscy doskonale wiedza ze pio zachowal sie chujowo (adi dostal bana bo mial inny nick i pio bolalo ze nieznany mu nick go bije, a nie dlatego ze rzekomo czituje. gdyby podejrzewal go oczity to by siadl mu najpierw na plecy... urazona duma pio)

jak juz wszyscy sie tak uczepiliscie biednego polskiego gracza razEr`a, to podpowiem wam ze osoba ktora macie na mysli ma nick razOr. to tak w temacie darusiowych chitów.

no to wiemy juz ze neon przynajmniej wie jak wyglada ratbot.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Dem Pio myślał ze gram na czitach ale nvm (nick pewnie też mu się nie podobał) !
Mógł odnieść takie wrażenie gdyż rg siadało mi do 80% przy 20strzałach wiadomix z mojej strony FART i tak samo może być na DM źle oceniona sytuacja może skrzywdzić gracza zbanowanego

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 8 paź 2011, o 15:43 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
lol sorry ale na coolnet dm nie trzeba miec wybitnego skilla by zauwazyc aimbota. Ci ludzie maja skutecznosc 100% z rg chyba ze ktos nagle wyjdzie za rog. Po 30sekundach obsowania mozna to stwierdzic wiec zadne komisje ws czitow itp sa niepotrzebne bo te osoby robia to zbyt perfidnie by tego nie zauwazyc ;)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
nie zawsze BDM choć owszem Razer robi to perfidnie by oczernić nicki sofiena i purriego

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 15:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Skończcie temat na tym, że widać kiedy ktoś używa aimbota, bo na coolnet dm cziter się z tym nie kryje. Celownik nie porusza się naturalnie więc wykrycie razora to pestka.
Pomijam fakt, że można tam skutecznie potestować sobie colorboty czy inne szczuroboty, ale to odmienny problem.

Problemem była ilość adminów, a raczej brak tych ludzi, więc podajcie listę nicków mających tam admina i zamykamy topic.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 16:34 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
nie wiem kto tam liczył, ale w dziale ekipa na www plq2 znajduje się 14 osób.. te osoby będą miały admina na coolnecie dm.
Absolutnie zgadzam się z Eonem, skoro ja potrafię tam wygrywać bez większych problemów (a doskonale każdy wie, że grać nie potrafię za dobrze a nawet słabo) to każdy z grających w lidze potrafi tam wygrać.
Nigdzie nie jest napisane, że musi ktoś tam grać na swoim niku, jeśli byłoby to wymagane, to automatycznie byłby tam NF, ale nie jest.. i nie pisz dem, ze eon ma grać na swoim niku, bo NIE MUSI i póki na serwerach Ty nie musiałeś, to też grałeś pod najróżniejszymi fejkami... (i ja sama jak wchodzę na DM też jestem na niku x i choć wiele osób wie, jakiego mam fejka, to na DM może być 50 innych "x").
Będzie z tego awantura coś czuje, bo wiele graczy dostanie bana za friko, więc od razu uprzedzam, jeśli ktoś omyłkowo Was oceni, to wystarczy przyjść do któregokolwiek admina i powiedzieć, ban zostanie zdjęty za niesłuszne oskarżenie.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 8 paź 2011, o 17:55 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
skoro nie ma tam nf = nie musi grac na realu
skoro nie ma ac = moze grac na czitach

nie wiem w ogole po co ten topic wielokrotnie gralem na dmie vs colorboty whaki i jakos nie przeszkadzalo mi to w zaden sposob...

server jest jaki jest problem pojawia sie tylko wtedy gdy mid/low 1liga idzie poskakac na fejku na coolnet i nagle dostaje baty od drugiego fejka np takiego elo55pozdro600 1338 eona i nic nie moze ugrac (pio syndrome daje siwe znaki) zatem idzie plakac na forum ze na coolnecie same czity biegaja i domaga sie banhammera Obrazek

imho nie ma nic lepszego niz gra na cziterow wtedy dopiero cwiczysz reakcje i map awarness pozatym zawsze mozna isc pofejkowac na astery aww sorry tam i tak prawie nikt nie gra na realach...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 9 paź 2011, o 15:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ktoś tam dobrze napisał, że na dm'ce nikt się nie pierdoli z kryciem czita, po minucie widać bezczelne nakurwianie na ratbocie :) dziś znów sofiene aka razor (?) brylował w tym elemencie..patologia tam się dzieje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Czitowanie na colonet dm
PostNapisane: 9 paź 2011, o 15:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('Shao', 'I') co z tego, że adminów jest klikanastu, gdy piszę na kanale PLQ2 i nie ma nikogo kto ma hasło.


ile razy było pisane o takiej sytuacji na ircu...ciężko było się doczekać reakcji. albo zmieni się radykalnie podejście do cziterii na tym serverze, albo nadal będą wyjebane jajca i bierność

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza