[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:23

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 19:31 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Fajnie ze jestescie niektorzy za zdjeciem mu bana ale niech ktos poda sensowny powod takiej decyzji (+1 osob na serwie nie traktuje jako powazny argument na uniewinnienie recydywisty jakim jest dem).
Ziomek mial pomagac w zwalczaniu czitow (jednak pod pewnymi warunkami ktore zlamal - wejscie z czitem na serw gdzie grali sobie ludzie - zjebanie im gry - o tym ze mi proponowal granie 1/1 na bocie to juz nie wnikam bo od razu wiedzialem ze to jakis wkret - dem nie ma jaj na duele na czysto). Jego argumentacja co do tamtej akcji dla mnie jest zenujaca i w ogole w nia nie wierze. Za duzo widzialem jego chorych postow w ktorych dawal dowody ze jest malym czlekiem. Potem odjebal kolejna akcje z tym shinji jak probowal wyludzic konto nf (jego braki w inteligencji daly tutaj na szczescie o sobie znac bo gdyby nie to pewnie shinji mialby konto nf i sobie spokojnie skakal). Co ciekawsze wtedy juz dem byl swiadomy i dobrze wiedzial ze akcja z kontem shinji bedzie surowo ukarana - podjal ryzyko, zostal zlapany za raczke jak dziecko ktore kradnie czekolade w sklepie i powinien poniesc kare do konca. Zero litosci dla recydywy.

Rozumiem ze ma zostac uniewinniony dlatego ze akurat nic przez ten czas co mial bana spektakularnego nie odjebal? Niezly zart.

Zapomnialem dodac:
Do tego jest aroganckim, zarozumialym i trolowatym tworem ktory nie zasluguje na taka laske.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 20:05 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'B')dm, a daj przykłady, dla których musi zostać odbanowany.

Jesteś najbardziej CHWIEJNY z całej sceny, zmieniasz zdanie na takie, które jest Ci w danym momencie wygodniejsze. Piszesz najwięcej, a nie grasz w tą grę. Nikt nie bierze na poważnie tego co piszesz, bo po prostu robiłeś z siebie durnia.

A teraz sprawa Dema.
Dlaczego ban ma zostać utrzymany ? A no dlatego, że przewinił (nie raz).
Wysłał wh dla Richa ? Też wysłałem. Ot i cały udział Dema, który chce zbierać największy splendor i zawsze chce być w centrum zainteresowania.
Miał okazje pomagać, bo niby wiedział dużo, każdy pamięta co z tego wynikło.
Sprawa na fb którą odkrył Neveride też niech Wam da do myślenia. O ile do Dema nic nie mam, o tyle sprawia wrażenie, że ma problemy natury psychicznej (no offence, po prostu tak to wygląda).
I teraz chyba jeszcze ważniejsza sprawa, Dem chce zdjęcia bana - ok, został zdjęty.
Za tydzień temat zakłada inny gość, który został zbanowany i co ?
Powiemy DEM jest wyjątkowy, zajebisty, a Ty nie i się bujaj kolo ? Jaki damy argument ludziom, którzy też będą chcieli zdjęcia bana ?


łał, może w tym samym tonie wytłumaczysz czemu david nie gra w POL-teamie?
_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 20:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@neon, @eon,
dobra, zaznacze na poczatku ze czekalem z takim postem bardzo dlugo, no i za namowa pewnych osob napisze to i owo. Po pierwsze nadmienie ze posty paru osob nt. ze po zdjeciu bana POWINIENEM pomoc sa mega nie na miejscu, jako ze nigdy nikogo nie pytalem o pozwolenie czy moge zajac sie blokowaniem czitow.

Robilem to z wlasnej nie przymuszonej woli, bo nikt sie tym nie zajmowal na powaznie. Byly to akcje charytatywne od samego poczatku tak wiec nie rozumiem dlaczego ktokolwiek mialby mi stawiac warunki ze ok zdjema mi bana pod warunkiem ze pomoge blokowac czity. LUDZIE, ja to robilem przez dlugi czas bez stawiania mi warunkow tak wiec darujcie sobie pisanie ze to warunek zdjecia bana.

ok, teraz @pio.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Wysłał wh dla Richa ? Też wysłałem. Ot i cały udział Dema, który chce zbierać największy splendor i zawsze chce być w centrum zainteresowania.

chyba to co ci dal give zebys go nie banowal. a to co mial give to byl dawno zablokowany syf.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Miał okazje pomagać, bo niby wiedział dużo, każdy pamięta co z tego wynikło.
ok! no to lecimy

2001-2002 - pierwsze proby tworzenia skryptow php dla klanow. troche ludzi probowalo z tego korzystac (war script), tworzenie stron klanowych/grafiki i innych.
2003-2008 - portal Q2TDPM.pl, liczba odslon strony w miesiacu +-30 000 w najlepszych okresach z najwiekszym downloadem w europie. q2tdpm.quake2.info (niepelne archiwum)
  • do tego calkiem dobry servery od gamesetu, ktory mial wyznaczonych adminow, ktorzy porzadku pilnowali znakomicie.

dzial Config na fb - pomoc graczom
  • pisanie roznych skryptow w cfg, sdr, ksc, smartDropz, zaawansowane timery
  • rozwiazywanie problemow z cfg

quake2.info - cos okolo 100 posotów nt. q2
  • rozmach wiekszy niz przy q2tdpm

styczen 2009 - start zainteresowania czitami po sprawie Hzn.
  • naswietlenie sprawy hzn oraz wykazanie ze zenon walil wszystkich w chuja od poczatku afery.
  • naswietlenie sprawy ogolnego dostepu do czitow z opisem i przykladami niektorych dzialajacych
  • blokada prymitywnego wh via cfg
  • blokada color bota
  • blokada roznych wariancji wh via dll.file
  • blokada niektorych wh opartych na opengl
  • blokada przystosowanego ratbota do dzialania z at
  • support w sprawie wyszukiwania czitow via demka
  • meczenie sie z richem by blokowal czity i naswietlal pewne sprawy zwiazane z mozliwosciami zapobiegania uzytkownia czitow
  • rozpedzenie sprawy z havokiem (mobilizacja ludzi do zbadania sprawy)
  • natychmiastowe 100% wyjasnienie sprawy wykradania uID do NF
  • dostep do aktualnie modyfikowanych wh (to juz jest watpliwe, bo przez to ze dajecie jakims zjebom oskarzac mnie o czity, musze odkrywac skutecznosc moich dzialan)
  • wykazanie ze festival robil was w chuja via fb w sprawie czitow.

i zapewne wiele wiele innych, o ktorych moglem zapomniec.

wsparcie merytoryczne przy wielu tematach, na ktorych moglem sie znac. mozna nawet do tego dorzucic to, ze dzieki mnie przez 3 sezony w plq2 bylo o 1 klan wiecej ktory sie nie rozpadl, a i ktory dostarczyl odpowiednio duzo emocji. os, pig, ndiv.

powolujesz sie na sprawe z wyludzeniem konta. TAK, po zmianie providera chcialem sobie wykreowac nowego avatara by grac spokojnie bez zali i placzow ze ich bije. tak do samego konca walczylem o to by wyjsc obronna reka z plamy jaka popelnilem nie zmieniajac identa w mircu.

co zrobiles ty? pociagnales 2 sezony plq2 z pelnym wsparciem 'MATRON' tej sceny. dostales gotowe narzedzie(www)/adminy oraz pelne popracie sceny w prowadzeniu ligi. nie musiales dbac o jej promocje, nie wkladales w to zadnych pieniedzy. tak, jest to zapewne duze wyzwanie i big up dla ciebie ze dotrwaly ligi do konca. nadal uwazasz ze nic nie wynikalo z moich dzialan?

tak, ludzie zarzucaja mi wiele. moze przybiec zenon ze kiedys skorzystalem z mozliwosci by zalozyc sobie adminy (ponad 7 lat temu( na jego serverach, ale malo kto np wie, ze danka do spolki z zenonem spierdolili mi dobry kontakt z yossarianem piszac na moj temat wiele klamst i oszczerstw (swego czasu mialem LEGALNIE adminy na wiekszosc serverow) ktore stracilem po tym jak zenon zwrocil sie o pomoc do danki by ta zalatwila u yossa zlikwidowanie moich adminow. nikt tez nie moze mi zarzucic ze pod moimi rzadami z adminami, bylo chamstwo czy fejkowanie.

Co wiecej masz w dupie to ze przy kazdej sposobnosci wykorzystywaliscie (w tym ty) kazda mozliwa okazja by rozpierdolic wiekszosc moich tematow. dla przykladu by daleko nie szukac sprawa HZN, gdzie w 1 poscie insynuowales od razu ze moj klan nie jest czysty.

dorzuce do tego, ze sprawa impulsow (mojego innowacyjnego cfg) byla mega kurwa smieszna. zanim zablokowaliscie mozliwosc uzywania impulsow, zwlekaliscie (danka) 2 tyg zapewne kombinujac jak osiagnalem komunikacje na poziomie timerow via cfg by to samo wprowadzic w tok. nie udalo sie wam zapewne to zablokowaliscie(wy admini) mi taka mozliwosc chociaz w tradycji q2 od zawsze bylo wiadomo ze kazdy klan ma swoje tajemnice (chociazby rozwiazania w cfg, bindy) moze tych czasow nie pamietasz bo za krotko w q2 grales? mogliscie sprawe rozwiazac w prosty sposob, proszac graczy by dorzucili do cfg 1 komenda ignorujaca impulsy, ale wy woleliscie zachowac sie jak psy ogrodnika.

moderator na dzial config ktory mi sie nalezal. plakaliscie do urbaska az facet mial was dosc wiec dla swietego spokoju zdjal mi moderatora. argumentowaliscie to, ze niby nie mozecie dodac mnie do wrogow. po zdjeciu mi moda nikt tego nie zrobil. a co plynelo z tego ze mialem moda? wiekszosc tematow w sprawie czitow byly tam zakladane i byly na biezaco czyszczone z spamu/ot/i innych syfow.
aktualnie mamy moderatorow ktorzy czyszcza tematy wg swoich przekonan i pozwalaja ludziom trolowac do woli

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'I') teraz chyba jeszcze ważniejsza sprawa, Dem chce zdjęcia bana - ok, został zdjęty.
Za tydzień temat zakłada inny gość, który został zbanowany i co ?
Powiemy DEM jest wyjątkowy, zajebisty, a Ty nie i się bujaj kolo ? Jaki damy argument ludziom, którzy też będą chcieli zdjęcia bana ?
moze dlatego ze 2 poprzednie strony ludzie mi przychylni jak i niedawni hejterzy zgadzaja sie by mi cofnac bana? myslisz ze ktos inny bedzie mial takie samo poparcie?

dodam jedynie, ze wasz wspoludzial w moim zainteresowaniu czitami polegal na tym ze laskawie mnie tolerowaliscie, ze gosc ktory nie ma adminow ani zadnej wladzy moze zajac sie tematem, ktory nalezy do kompetencji kogos kto posiada adminy. wy nie pomagaliscie mi, ale gdy tylko nadarzyla sie okazja wpierdoliliscie mi karnego bana. BRAWO!

dziekuje, pozdrawiam

ps.
dodam jedynie ze ban mi przeszkadza gdy sie gra na asterze no i brak mozliwosci skopania dup tym i owym(w lidze), ktorzy graja ze soba juz lata. pytales dlaczego "dem"? prosze, wyzej masz odpowiedz w duzym skrocie, dlaczego "dem":)

ps2.
pozdrawiam wszystkich trolli ktorzy zaczna mi zarzucac ze sie niby chwale nie wiadomo czym... zanim cos napiszecie zadajcie sobie pytanie, czy zrobiliscie cokolwiek dla tej sceny poza graniem i trollowaniem.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 20:51 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
$this->bbcode_second_pass_quote('michaq', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', 'B')dm, a daj przykłady, dla których musi zostać odbanowany.

Jesteś najbardziej CHWIEJNY z całej sceny, zmieniasz zdanie na takie, które jest Ci w danym momencie wygodniejsze. Piszesz najwięcej, a nie grasz w tą grę. Nikt nie bierze na poważnie tego co piszesz, bo po prostu robiłeś z siebie durnia.

A teraz sprawa Dema.
Dlaczego ban ma zostać utrzymany ? A no dlatego, że przewinił (nie raz).
Wysłał wh dla Richa ? Też wysłałem. Ot i cały udział Dema, który chce zbierać największy splendor i zawsze chce być w centrum zainteresowania.
Miał okazje pomagać, bo niby wiedział dużo, każdy pamięta co z tego wynikło.
Sprawa na fb którą odkrył Neveride też niech Wam da do myślenia. O ile do Dema nic nie mam, o tyle sprawia wrażenie, że ma problemy natury psychicznej (no offence, po prostu tak to wygląda).
I teraz chyba jeszcze ważniejsza sprawa, Dem chce zdjęcia bana - ok, został zdjęty.
Za tydzień temat zakłada inny gość, który został zbanowany i co ?
Powiemy DEM jest wyjątkowy, zajebisty, a Ty nie i się bujaj kolo ? Jaki damy argument ludziom, którzy też będą chcieli zdjęcia bana ?


łał, może w tym samym tonie wytłumaczysz czemu david nie gra w POL-teamie?

Czasami lepiej przemilczeć pewne rzeczy. Nie dla mojego dobra, ale dla czyjegoś innego.
Ty, bdm, czy inny krzyczący tego nie zrozumie.
Co więcej, bardzo dużo rzeczy wiem o których nawet nie masz pojęcia, nie mówię i nie piszę, dla czyjegoś dobra. Więc skończ pisać takie posty, bo naprawdę nie uderzają we mnie, a tylko wystawiasz sobie cenzurkę np. w moich oczach.
_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 20:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Co więcej, bardzo dużo rzeczy wiem o których nawet nie masz pojęcia, nie mówię i nie piszę, dla czyjegoś dobra.


ty a w temacie aimbota kazaliscie mi sie tlumaczyc publicznie... 0 wsparcia z twojej strony chociaz widziales ile osob mnie atakuje i jakiej rangi jest moje milczenie...

no prosze cie, odpisz chocia na mojego dlugiego posta.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Więc skończ pisać takie posty, bo naprawdę nie uderzają we mnie, a tylko wystawiasz sobie cenzurkę np. w moich oczach.

uwazaj mq, jestes juz wpisany na jego liste, jak mogles nie odgadnac tego, co pio maskuje przed cala scena od dlugiego czasu.. teraz pio ma o Tobie zle zdanie

ODPISZ NA MOJEGO POSTA PLZ!

na wypadek gdybys go pominal bo jest krociotki to jest on dwa posty wyzej, a dokladnie http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=230774#p230774
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 21:39 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
dem , miałem swoje pięć.....czegokolwiek na scenie, jednak teraz jestem za "unbanem: ale...
oczekiwałbym Twojej deklaracji. Zrobiłeś tak samo dozo, jak i złego i nie mi oceniać co jest wartościowsze, wiedza, chęci, motywacja, to czego Ci odmówiłem to szczerość i uczciwość, pokaż że coś potrafisz dać do siebie teraz....a nie fakty z historii, skoro chcesz aby Ci zapomniano wpadki, to tak samo potraktuj nas, scenę.

Nie będę cenił + i - , chciałbym abyś nas wspomógł, przyczynił się od tego aby nas było 100 uczciwych niż 200 fejków. Nie jesteś krystaliczny, więc wyraź skruchę, i pokaż że potrafisz dać coś czego nie ma scena (nie oceniajmy przeszłości). jasne? (nie, to pytaj, rozwinę myśl)


ps. jeśli Iza, to Ty, lepiej zniknij bez słów :)

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 2 lip 2011, o 21:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Co więcej, bardzo dużo rzeczy wiem o których nawet nie masz pojęcia, nie mówię i nie piszę, dla czyjegoś dobra.


ty a w temacie aimbota kazaliscie mi sie tlumaczyc publicznie... 0 wsparcia z twojej strony chociaz widziales ile osob mnie atakuje i jakiej rangi jest moje milczenie...

no prosze cie, odpisz chocia na mojego dlugiego posta.

$this->bbcode_second_pass_quote('Pio', '
')Więc skończ pisać takie posty, bo naprawdę nie uderzają we mnie, a tylko wystawiasz sobie cenzurkę np. w moich oczach.

uwazaj mq, jestes juz wpisany na jego liste, jak mogles nie odgadnac tego, co pio maskuje przed cala scena od dlugiego czasu.. teraz pio ma o Tobie zle zdanie

ODPISZ NA MOJEGO POSTA PLZ!

na wypadek gdybys go pominal bo jest krociotki to jest on dwa posty wyzej, a dokladnie http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=230774#p230774

dem! Przez takie wlasnie pierdolenie Cie szczerze nie lubie,masz mu(P!o) cos do powiedzenia to do brzegu i nie pierdol bo co widze takie posty to mnie zniecheca do gry.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 15:23 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')moderator na dzial config ktory mi sie nalezal. plakaliscie do urbaska az facet mial was dosc wiec dla swietego spokoju zdjal mi moderatora. argumentowaliscie to, ze niby nie mozecie dodac mnie do wrogow. po zdjeciu mi moda nikt tego nie zrobil.


No sory, ja Ciebie n.p. mialem dodanego do wroga. Zdjalem, bo wydawalo sie ze znormalniales, ale po wczorajszym Twoim poscie dochodze do wniosku, ze jestes jak Jarek Kaczyniak-chyba tabletki wtedy Tobie tylko zaszkodzily.

Nie gram w q2 wiec mi to ryba czy Ci zdejma czy nie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 16:13 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Do pogawędek to proponuje irc, lub ewentualnie założyć stosowny topic "Iza - 100 pytań do..." w dziale "inne" i tam takie sprawy poruszać. Tutaj dyskusja tyczy się bana i proszę nie sadźcie już kolejnych offtopów. DoDDy czyń proszę powinność swą...

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 18:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@lanther
nie przesadzaj bo nie trybie twoich krzywych jazd. odpowiadam merytorycznie na pytanie pio, a ty mi z kaczynskim wyjezdzasz, bo wylistowalem to i owo... piszac o wrogach mialem na mysli niedawnych krzykaczy jak neveride, bocian i inni, ktorzy najbardziej sie tego domagali a odpowiadali zawsze na moje posty :smilecolros:

@strog
ale posty pio cie w ogole nie ruszaja chociazby po trafnej sugestii mq, nie?

@stasiek, @pio
a komu musialbys odpowiadac? wszystkie bany w NF to
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Festival czity, fejkowanie
RYD3L wallhack
dem proba wyludzenia konta NF
g1ve czitowanie, fejkowanie
x-press tak give, spierdalaj
sapin wh
Czulas wh
Patrox^^ proba oszustwa NF, wh
KlB proba oszustwa NF, wh
bosski gg g1ve
female/bobik za udostepnianie id dla swata, wroc z styczniu 2012
Miniak^ wh
raiser do wyjasnienia, g1ve.
HAV^^ wallhack
murder do wyjasnienia, bosski/give
ZielonY cheaty
Jarunio cze rydel cziterze
Swat Koniec bana styczen 2012
kriss w koncu dostaniesz bana na ip i sie skonczy
RejnolD za udostepnienie konta dla czitera
bo3ek bobik/swat zglos sie do mnie sprawa wyjasniona gral od swata z kompa, ban do stycznia 2012 jak reszta
chrom wpisy za wh
barca czyzby 1o1 :
Xyz^ czesc give
Blanka blanka - dozywocie
Jack_ bobik/swat zglos sie do mnie /eX3
Axe pozdro give - /eXecutor
')

bany zwiazane strikte z kontami NF (przekrety nf), czyli te osoby ktore moglyby tworzyc podobne topiki
$this->bbcode_second_pass_code('', '
Jarunio cze rydel cziterze
x-press tak give, spierdalaj
Patrox^^ proba oszustwa NF, wh
KlB proba oszustwa NF, wh
RejnolD za udostepnienie konta dla czitera
kriss w koncu dostaniesz bana na ip i sie skonczy
bosski gg g1ve
female/bobik za udostepnianie id dla swata, wroc z styczniu 2012
bo3ek bobik/swat zglos sie do mnie sprawa wyjasniona gral od swata z kompa, ban do stycznia 2012 jak reszta
barca czyzby 1o1 :
Xyz^ czesc give
Jack_ bobik/swat zglos sie do mnie /eX3
Axe pozdro give - /eXecutor
')

chcesz z nimi o czym kolwiek dyskutowac? pomijajac to ze maja bana za oszustwa NF to
rejnold - nie porownoj mnie do niego.
give - notoryczne fejkowanie / czity / fejkowanie w ligach no i nie porownoj mnie z nim ;]
rydel - czity
1o1 - bieganie po asterze z czitami i wyladzanie uid z nf
patrox - czity (?)
klb - czity (?)
bobik - nie porownoj mnie do niego :ok:

odpowiesz cos na to czy dalej walniesz posta jak wyzej? dalej widzisz problemy z uzasadnianiem czegokolwiek? juz pomijam nawet to ze pio nie raczyl w ogole odpowiedziec na mojego posta.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 19:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
wow post z zasługami :rainbow1: tyle owocnych lat dwa incydenty i wszystko na marne :(
pozostaje tylko przejść na ciemną stronę mocy dem :D btw dopisz że grałeś na serwach dodając coś od siebie dla sceny i napisałeś bardzo dużo pomocnych postów na fb no może kawałeczek trolowania ale nie za wiele :D ogólnie ja tylko pytam w czym jesteś lepszy od pozostałych czitujących ?

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 19:48 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
prowokacje by maq. widze nie zmieniles stylu. nie bede wdawal sie w dyskusje z prowokatorami typu neveride.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 21:25 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '@')lanther
nie przesadzaj bo nie trybie twoich krzywych jazd. odpowiadam merytorycznie na pytanie pio, a ty mi z kaczynskim wyjezdzasz, bo wylistowalem to i owo... piszac o wrogach mialem na mysli niedawnych krzykaczy jak neveride, bocian i inni, ktorzy najbardziej sie tego domagali a odpowiadali zawsze na moje posty :smilecolros:


Po pierwsze, nie sądzę, abym to ja miał krzywe jazdy.

Po drugie, nie wyjeżdżam z kaczyńskim, tylko porównuję Ciebie do niego i bardzo mi to porównanie pasuje.

Po trzecie nie mówię o poście z wylistowaniem Twoich "dokonań", ale o dziecinnej odpowiedzi w stosunku do neveride'a. Jeśli nie pamiętasz, bo może byłeś w jakimś amoku to:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', ' ')neveride, jak tylko bede mial dostep do PC (po weekendzie) to zamkne ci te zaklamane usta ty ignorancie i prowokatorze. twoj stan umyslu jest ponizej krytyki, a to ze masz moderatora to jedna wielka pomylka ty subiektywna, zaklamana i zakompleksiona, KOŃSKA SPIERDOLINO. obys zapomnial hasla do konta na fb konformisto i bezwstydny malwersancie.

sprobuj teraz capie wywalic wulgaryzmy. a kazde kasowania tego posta bedzie skutkowac spamowaniem do skutku az ci sie znudzi.

Po czwarte, $this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a')rgumentowaliscie to, ze niby nie mozecie dodac mnie do wrogow., szybko się zmienia znaczenie jednoznaczne w tym momencie.
Pzdr.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 21:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', '
')Po trzecie nie mówię o poście z wylistowaniem Twoich "dokonań", ale o dziecinnej odpowiedzi w stosunku do neveride'a. Jeśli nie pamiętasz, bo może byłeś w jakimś amoku to:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', ' ')neveride, jak tylko bede mial dostep do PC (po weekendzie) to zamkne ci te zaklamane usta ty ignorancie i prowokatorze. twoj stan umyslu jest ponizej krytyki, a to ze masz moderatora to jedna wielka pomylka ty subiektywna, zaklamana i zakompleksiona, KOŃSKA SPIERDOLINO. obys zapomnial hasla do konta na fb konformisto i bezwstydny malwersancie.

sprobuj teraz capie wywalic wulgaryzmy. a kazde kasowania tego posta bedzie skutkowac spamowaniem do skutku az ci sie znudzi.


: D no to mnie zagiales. SORRY ze sie nie domyslilem ze referujesz do POSTA z CALKOWICIE INNEGO TOPICU. naprawde wielkie SORRY ;o nie wiem skad wytrzasnales "amok". post powstal calkowicie na spokojnie, gdzie kazde zdanie dokladnie przemyslalem i skupilem sie na tym by nie walnac ortografa... nie jest latwo pisac cos do tego retarda bez uzycia wylgaryzmow, gdy ten rozpisuje sie w KLAMSTWACH.

rusz glowa.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'P')o czwarte, $this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a')rgumentowaliscie to, ze niby nie mozecie dodac mnie do wrogow., szybko się zmienia znaczenie jednoznaczne w tym momencie.
Pzdr.
eeee, ocb?

powiem ci jeszcze cos... nie chcesz/masz w dupie/chcesz zeby zdjeto mi bana, ale robisz spory OT mieszajac watki z wielu topikow i dziwisz sie ze nie wiem o czym piszesz. dodatkowo twierdzisz ze nie grasz w q2 i grac nie bedziesz bo costam. wiec po co tu postujesz? nudzi ci sie w domu/w pracy/na uczelni?

skoro jestem dla ciebie obojetny to po co sie udzielasz? piszesz z przekasem o moich "dokonaniach". Mam je i nikt mi ich nie zabierze. bede sie na nie powolywal ilekroc jakis pio napisze ze gowno zrobilem. ty natomiast nie robisz nic poza pisaniem OT z pozycji maloaktywnej osoby i ex-gracza. wiem ze to dla was woda na mlyn, ale to juz nie moj problem ze byc moze macie z tym problem ze ktos cos robi/robil dla q2. macie to w dupie? OK. Miejcie.

ale jak chcesz sie powolywac na jakies posty z innych tematow to miej chociaz odrobine wstydu by przeczytac inne posty i zastanowic sie dlaczego ktos moze napisac to albo tamto.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 21:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
heh, tak przyszlo mi do glowy. porownujesz mnie do kaczynskiego... watpie by slusznie, ale wiesz co ty i inni twojego pokroju robicie referujec do twojej aluzji politycznej?

zamykacie stadiony.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 21:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
dla ciebie stadiony już trochę czasu zamknięte , ale masz jeszcze parę na których możesz hasać nie wiem czemu ci zależy na zdjęciu tego bana skoro tak nie wiele już zostało :D pokora dobra rzecz :D

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 22:04 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Jesli juz komus anulowac kare i bana to uwazam ze powinno to byc w nagrode za cos. Szczegolnie w przypadku recydywy ktora nie wyraza skruchy przez co mozna z duza doza prawdopodobienstwa zalozyc ze jesli bedzie miala okazje to znow cos wykreci. Posty dema pokazuja jasno ze nadal ma spore problemy ze soba i ze swoja emocjonalna niestabilnoscia. Nawet jesli zdejmiecie mu bana to bedzie kolejna sytuacja ze ktos go "zdenerwuje" i dem nie potrafiac poradzic sobie ze stresem zrobi kolejna przypalowa akcje (ktora pewnie wykryjemy raczej latwo :D ).
Nie widze w jego zachowaniu zadnej zmiany w stosunku do tego co bylo wczesniej. Widac kara niczego go nie nauczyla wiec niestety jej rola wychowawcza jeszcze nie zostala zakonczona. Byc moze po odbyciu calej kary wyrzadzimy mu ta przysluge i ziomek z lekka sie zreflektuje nad swoim zachowaniem. Mozemy jeszcze mu pomoc i sprobowac naprawic to co sie w nim w czasie dziecinstwa zepsulo. Nie zaprzepascie takiej szansy a moze za kilka lat dorosnie.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 22:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
ale czemu cziter kolt zabiera glos w sprawie?

edit co do posta ponizej .. zenada ze ktos porownuje ludzi grajacych na aimbotach, ktorzy wyrzadzaja bezposrednio szkode innym graczom do osoby, ktora takiej szkody nigdy nie wyrzadzi - nawet uzyskujac 2 czy 10 kont (to tylko pierdolony nick..). Ja rozumiem, gosc popelnil blad, ale swoje 'odsiedzial' wiec nie rownajcie go z totalnymi baranami - zwlaszcza ze w jakims stopniu przysluzyl sie scenie.

_________________
#czesc


Ostatnio edytowano 3 lip 2011, o 22:50 przez majcin, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 22:21 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Wiesz co dem? zarzucasz innym kłamstwo a sam tak przeinaczasz rzeczywistość, że szok.
Co do Twoich dokonań i tego, co tam powypisywałeś:
1) Jest gro osób, które poświęciły masę czasu, żeby cokolwiek zrobić dla tej gry, są to ludzie sędziujący każdy mecz (o ile pamiętasz na taką imprezkę potrzeba około 2 godz - ok 1,5 godz mecz i potem uzupełnianie www), są też ludzie typu urbasek, neveride, doddy, harven, którzy stworzyli NF, są to ludzie, którzy pisali newsy, są to admini NF, wszystko wymaga czasu i chęci więc nie jesteś sam, ale sam tylko się wychwalasz, jak zwykle z resztą
2) jak była sprawa impulsów to nikt z grających w tOk NIGDY (mam nadzieję, że rozumiesz to słowo) nie powiedział, że też chciałby to mieć, plq2 nie prowadziłam sama wówczas i decyzja o zablokowaniu impulsów podjęta została przez CAŁĄ ekipę, która tworzyła ówczesne plq2 (po licznych narzekaniach osób grających na Wasz klan a chcących czytać konsolę z argumentem "że bardzo to przeszkadza w grze" i nie mów, że nie pamiętasz, jak na meczach ludzie z klanu enemy marudzili, że macie to wyłączyć, bo przeszkadza- jeśli nie pamiętasz to masz krótką pamięć)
3) NIGDY Zenek nie prosił mnie, abym udaremniła Twoje adminy, zapytałam yossa czemu je dostałeś, wkleiłam mu prośby ludzi, którym bardzo utrudniałeś życie adminami i mieli pretensje, że taki ktoś jak Ty posiada taką władzę i ją w nieprawidłowy sposób wykorzystuje i kazał je zdjąć (miałeś je zdjęte początkowo tylko na okres lig, ale później nie odzyskałeś już ich nigdy, dlaczego? chyba wiesz)
4) co do Pio, słabą masz pamięć, oj słabą, oprócz tego, ze ukończył dwie plq2, to jeszcze jakoś 4-5 sezonów temu sam prowadził plq2, sędziował ileś lat mecze a jak pisałam wyżej, każdy mecz to ok 2 godz, nie licząc tego, że bywał head adminem lig i pisał newsy i podsumowania

To tak trochę odnośnie kłamstwi.

co do nf.. przeczytaj posta Darka i zrozumiesz istotę pracy adminów NF

a co do tematu, dla mnie sprawa prosta jak drut, vote no.
Dlaczego? Już tłumaczę. Jak postanowiliśmy wdrożyć NF na zdecydowaną większość serwerów (początkowo miało być tylko kilka), to, żeby był względny porządek, sporo ludzi (pisał głównie Dar, reszta adminów zatwierdzała i wnosiła poprawki czy zmiany) pracowała przy regulaminie dotyczącym pracy adminów NF i adminów serwerów. W momencie, kiedy próbowałeś założyć sobie nowe konto doskonale znałeś ten regulamin, który jak byk mówił, co Ci za to grozi. Zamiast siedzieć na dupsku i odczekać swoje, chciałeś pokazać, jak zwykle, że Ty jesteś mądrzejszy. Zrobiłeś to perfidnie i z premedytacją a Twoje śmieszne tłumaczenie "chciałem sobie pograć na innym niku, żeby ludzie nie jęczeli, że dem ich bije" jest śmieszne, dlaczego? Przecież miałeś bana i nie mogłeś wtedy grać...

A druga sprawa to zgadzam się ze staśkiem, dla mnie nie jestęs nic lepszy od całej reszty, która bany posiada, zarówno oni jak i Ty oszukiwali (Ty próbowałeś, bo bardzo szybko zostałeś wytropiony), jedni oszukują czitami (to jest najgorsze), inni lewymi kontami, ale koniec końców, dla mnie to i tak jesteś oszustem:)

P.S. Nie zadawaj mi pytań bo i tak nie odpowiem. EOT.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 3 lip 2011, o 22:22 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Eh jednak widze, ze nic sie nie zmienilo. Tradycyjnie dem wpada w "amok", majcin trolluje co 2postem itd itd. Moze jednak kara byla jeszcze zbyt krotka? Odwoluje swoje "unban" :( Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza