[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:36

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 17:55 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', '
')czas przejsc na ustroj demokratyczny na naszej scenie


tzn. co? kazdy gracz ma zrobic przelew na utrzymanie serwerow albo ban na nf? tak z ciekawosci pytam co rozumiesz poprzez demokracje w tym momencie.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 17:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
to ze to scena decyduje o takich sprawach a nie 2-3 autorytarne jednostki ktorym do obiektywnosci daleko

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 18:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
zróbcie jakieś demokratyczne głosowanie i tyle...mi też się osobiście nie podoba, że grono 3 osób decyduje za wszystkich, szczególnie jak jest to m.in. osoba, która nie gra w ogóle w q2 o.O


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 19:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 18:47
Posty: 1966
Lokalizacja: Grajewo
Karma: 30
zrobcie kolejnych 10 stron
po tym co tutaj przeczytalem to zmieniam zdanie i dochodze do wniosku ze 2 lata to jednak w sam raz, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 19:30 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
No ale chcecie czyms rzadzic rozumiem, ze jestescie w stanie postawic serwery? Bo yossarian to robi i daje "wladze" temu komu ufa. Czy jako liberala nie drazni Cie Marcinie jak ktos chce zarzadzac nie swoim mieniem?

Ja jestem jak najbardziej za. Przestawcie plan ile serwow postawicie, ile wynosza oplaty (podatki lol) i wtedy jak najbardziej swoj obywatelski obowiazek spelnie, pieniadze przesle i bede wspoldecydowal. Bo jesli Wasz wklad polega na tym, ze gracie w te gre co jakis czas to tym samym prawa do decydowania o serwerach/lidze/scenie nabiera np. Festival.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 5 lip 2011, o 20:49 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Czyje serwery, tego wladza.
Taka jest prawda i innej prawdy nie ma.
Tworzenie wlasnych serwerow i promocja ich to jedyna droga.
Żądanie od kogoś czegokolwiek nie prowadzi do niczego i jest bezsensowne.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 6 lip 2011, o 05:33 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
O chuj :D No ja tez po tym co przeczytalem zmieniam zdanie. Dem, te osiągniecia to pewnie napisales sobie na scianie w pokoju ? Ja tez dalem czita od razora do dodiego, dostane immunited ?:D

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 16 lip 2011, o 21:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', 'C')zyje serwery, tego wladza.
Taka jest prawda i innej prawdy nie ma.

niestety jest to bardzo przykra prawda ... zwlaszcza gdy ta wladze ma osoba zawistna, z wielka urazona duma oraz ego ktorego nie-daj-Boze dotknij.
$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')Tworzenie wlasnych serwerow i promocja ich to jedyna droga.

jedyna* i slusza nadzieja :)
Spoiler:
*nie jedyna... zawsze scena moze odsunac takie osoby/osobe od "przypadkowej" aktualnie wladzy. wystarczy odpowiednia inicjatywa i determinacja z strony sceny ;)


$this->bbcode_second_pass_quote('newash', '
')Żądanie od kogoś czegokolwiek nie prowadzi do niczego i jest bezsensowne.

alez oczywiscie ze nie jest bezsensowna w tym przypadku... wlasciciel to jedno, opiekun to drugie...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 14:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mozna powiedziec ze nf przeszedl do historii, wiec nie ma wymiaru w ktorym mozna mnie za cokolwiek karac. zdejmijcie prosze wiec mi bana juz - a nie z koncem sierpnia jak to bylo zaplanowane. mam ochote poskakc na NF coby wiedziec kto mi pyskuje na serverach - no i sa jeszcze cieniasu co maja wymowke ze zagraja duela tylko na nf.

Wiadomo, ze zeby ludzie grali na nf to ktos musi najpierw poidlowac odpowiednia dluga chwile server - czego nikt nie czyni.

nie bardzo wiem do kogo mam sie zglosic, bo danki nie widuje na serverach, pio nie widuje na serverach oraz darka rowniez... nie mamy aktualnie aktywnych adminow czy od servera czy od nf, wiec pisze to tu.

a co !

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 17:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Można by zdjąć wcześniej za dobre sprawowanie :lying: .

Jakiś czas temu poskakałem sobie chwilkę w q2 i poza kubusiem ani razu nie spotkałem ruchu na innych serwerach z tdm.

Ktoś kiedyś obiecał zdjęcie NF z serwerów po plq2 na czas wakacji:
atmany - eleganckie serwery ale oczywiście NF na nich był i zero chęci do gry ze strony KOGOKOLWIEK, a poidlowałem serwer pewnego dnia w godzinach wieczornych kilka godzin.

Kolejna sprawa to brak informacji w dalszym ciągu co do najpowszechniejszych serwerów.
Do tdm wystarczyłyby 3 serwery na chwilę obecną, serwery dobrze rozreklamowane.

Jeśli można dać w łatwy sposób komunikat podczas łączenia się z serwerem odnośnie antycheata, dlaczego by nie dodać nazwa_ip serwera. Nie każdy używa oddzielnej przeglądarki serwerów.
Ewentualnie nawet takie głupie łączenie się na serwer ogólny i możliwość wejścia następnie na 3 inne serwery podłączone z głównym, jak to ma miejsce np podczas gtv digitalfraga bodajże. Do tego będąc na głównym serwerze niech będzie notka ilość graczy/liczba slotów i tyle.

Wiem, że nie ten dział ale nie chce mi się szukać więc przerzucajcie jak burzy aż nadto harmonię.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 18:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
ZDJĄĆ BANA DEMOWI PRZED CZASEM ?
VOTE YES !
VOTE YES !
VOTE YES !

TO POWINNO BYĆ JUŻ DAWNO ZROBIONE !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 18:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
ban został zdjęty


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 19:03 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
zdejmiejcie tego nofake z serverow bo nie ma sensu tego trzymać przy tak ubogiej scenie

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 19 lip 2012, o 23:55 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '
')Ktoś kiedyś obiecał zdjęcie NF z serwerów po plq2 na czas wakacji:
atmany - eleganckie serwery ale oczywiście NF na nich był i zero chęci do gry ze strony KOGOKOLWIEK, a poidlowałem serwer pewnego dnia w godzinach wieczornych kilka godzin.


znow sie zaczyna...

przeciez stoja 2 atmany z nofake i stoja 2 atmany bez nofake (a te atmany bez nofake staly jeszcze zanim plq2 sie skonczyla...) wiec w czym problem? macie takie "eleganckie serwery" jak to ujales ale nikt na nich nie gra
nie pierdolcie ze nie ma gdzie grac i ze nf w czyms przeszkadza

atmany z nofake stoja ciagle puste
atmany bez nofake stoja ciagle puste

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 00:10 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Na atmana bez nf wchodza ludzie, gdy Kubuś się wysypie... Bądź gdy jest full. Tak się zastanawiałem, gdzie leży przyczyna tego, że ludzi ciągnie nie do tych serwerów co trzeba. Trzeba ludzi podzielić na kilka grup:

1 - nooby, które ledwo co zainstalowały q2, nie mają pojęcia o przeglądarce serwerów, czy o stronce z adresami ip serwerów, wchodzą na serwer - który jest w adress booku - a tam zapewne jest Kubus... a nie atmany np...

2 - ludzie ktorzy patrza, na atmanach nikogo nie ma, a nie chce im sie czekac na kogos, az przyjdzie to wbijaja tam gdzie sa ludzie - kubus

3 - ludzie, ktorzy sa w stanie ogarnac temat i bez spiny pograc na atmanach, ale blokuje ich to, ze wszystkich ciagnie na kubusia? ;/

qrwa ciezko to ogarnac...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 09:07 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
jeszcze jest grupa ludzi tommy, którzy maja beznadziejne warunki na Atmanach (pamiętam, że w plq2 był z tym problem, bo większość tam chciała grać, a zawsze był ktoś, kto tam nie mógł i było halo).

P.S. URBASEK PODZIWIAM, ze trzeci raz widzę, że piszesz, że są atmany z nf i bez nf.. :DDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 10:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
widac ze neon nie gra w q2 juz od jakiegos czasu... ja tam gram i na kubusiu i na atmanach i jakos nie mam problemow by zagrac czy na tym serverze czy na tym... :)

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 10:36 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
Ostatni post bo to nie ten dział... ale z drugiej strony, powinniśmy się cieszyć, że grają na tym Kubusiu, ze jakoś przesiedli się z asterow... Ja bynajmniej, jak kubus zaczyna szwankowac, zaczynam chytać tam plki... Na atmanach mam lepsze warunki, a na q2info serwerach to juz the best ! tylko dem wrzuc tam mapy duelowe tez pls...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 17:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'w')idac ze neon nie gra w q2 juz od jakiegos czasu... ja tam gram i na kubusiu i na atmanach i jakos nie mam problemow by zagrac czy na tym serverze czy na tym... :)


To dajcie ip zatem, może więcej jest takich jak ja :s.

W dalszym ciągu twierdzę, że reklama działa na chujowym poziomie, a większość gra bez przeglądarek serwerów więc ...

W sumie to można też nic nie robić. Niech będzie jak jest. Nic na siłę, ale jeśli komuś się nie chce, niech da komuś, komu się chce. Wiem, że są wakacje, aczkolwiek termin "wakacje" nie dotyczy większości grających teraz czy kiedyś w tą grę. Zbyt starzy jesteśmy na wakacje ...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 17:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mi po kilku latach proszenia by dac komus komu sie chce (---> mi sie chcialo <---) troche sie juz odechcialo "prosic"... powodzenia :ok:

wiem ze ty nie chcesz tego robic, dlatego napisze w eter. jesli komus sie bedzie chcialo niech nie liczy na pomoc innych tylko niech zrobi sam po cichu i sie potem pochwali bo scena to niewdzieczny stwor i nie warto jej o nic prosic. ale warto robic, jesli ktos ma sie nudzic :) jesli kogos bola moje slowa o scenie to chetnie podam argumenty dlaczego nie warto liczyc na scene.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza