[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 12:13

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 20:34 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '.')..jesli kogos bola moje slowa o scenie to chetnie podam argumenty dlaczego nie warto liczyc na scene.

nikogo nie boli co piszesz, bo malo kto bierze twoje wypociny na powaznie. ty zawsze chetnie dyskutujesz na forum, mimo ze malo kto tego chce. dlaczego sadzisz, ze teraz ktos cie nakarmi?

napisalem, bo to co ty piszesz sie kupy nie trzyma. nie chce sluchac czemu nie warto liczyc na scene, wiec nie pisz ;)
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 20:41 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
dziwią mnie posty osób które z quake nie mają już nic wspólnego od lat ... sorry Panowie ale taka prawda stąd przejdźcie lepiej do działu POGAWĘDKI !

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 20:54 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2004, o 11:17
Posty: 392
Lokalizacja: New Port, Oregon
Karma: 38
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'd')ziwią mnie posty osób które z quake nie mają już nic wspólnego od lat ... sorry Panowie ale taka prawda stąd przejdźcie lepiej do działu POGAWĘDKI !

Raptem garstka osób.
_________________
Twój komentarz oczekuje na moderację.

halopinopopo - FAIL


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 20 lip 2012, o 23:18 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'w')idac ze neon nie gra w q2 juz od jakiegos czasu... ja tam gram i na kubusiu i na atmanach i jakos nie mam problemow by zagrac czy na tym serverze czy na tym... :)


To dajcie ip zatem, może więcej jest takich jak ja :s.

W dalszym ciągu twierdzę, że reklama działa na chujowym poziomie, a większość gra bez przeglądarek serwerów więc ...

W sumie to można też nic nie robić. Niech będzie jak jest. Nic na siłę, ale jeśli komuś się nie chce, niech da komuś, komu się chce. Wiem, że są wakacje, aczkolwiek termin "wakacje" nie dotyczy większości grających teraz czy kiedyś w tą grę. Zbyt starzy jesteśmy na wakacje ...

no to nawet jak ktos nie uzywa przegladarek serwerow....

http://serwery.planetquake.pl/
http://scenaq2.pl/
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=68&t=3589

wpiszesz w google "serwery quake2", "serwery q2" itd na pierwszym miejscu wyskoczy ci strona http://serwery.planetquake.pl z lista serwerow

o jakiej reklamie ty piszesz? ktos mial do wszystkich internautow wyslac maila z zaproszeniem na serwer? jaja sobie robisz?
nie gram od bardzo dawna wiec nie wiem czy ty grasz i na ile jestes aktywny ale kazdy kto ma stycznosc z q2 (a jest ich garstka chyba) to wie o istnieniu tych serwerow a jesli jest to osoba z dupy wzieta ktora nie wie nic o naszej scenie (nie czyta fb, nie zaglada na portale q2 itd) to pierwsze co zrobi zeby znalesc serwer q2 to otworzy przegladarke serwerow albo po prostu otworzy google i tez znajdzie ?:E
serwery ktore stoja jeszcze w polsce to sa serwery od osob ktore maja wyjebane na q2 i jeszcze maja sie reklama zajmowac i do kazdego z osobna pisac jakie serwery sa do dyspozycji bo ktos jest tak zajebiscie leniwy ze nie moze otworzyc przegladarki?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 21 lip 2012, o 14:39 
Slaby koles

Dołączył(a): 28 kwi 2005, o 12:54
Posty: 20
Lokalizacja: Gda
Karma: 0
zdejmijcie mu bana

-dalej gram sobie w quake2 na fake i nikt niewie jak mam nick :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 22 lip 2012, o 00:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neon', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'w')idac ze neon nie gra w q2 juz od jakiegos czasu... ja tam gram i na kubusiu i na atmanach i jakos nie mam problemow by zagrac czy na tym serverze czy na tym... :)


To dajcie ip zatem, może więcej jest takich jak ja :s.

W dalszym ciągu twierdzę, że reklama działa na chujowym poziomie, a większość gra bez przeglądarek serwerów więc ...

W sumie to można też nic nie robić. Niech będzie jak jest. Nic na siłę, ale jeśli komuś się nie chce, niech da komuś, komu się chce. Wiem, że są wakacje, aczkolwiek termin "wakacje" nie dotyczy większości grających teraz czy kiedyś w tą grę. Zbyt starzy jesteśmy na wakacje ...

no to nawet jak ktos nie uzywa przegladarek serwerow....

http://serwery.planetquake.pl/
http://scenaq2.pl/
http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?f=68&t=3589

wpiszesz w google "serwery quake2", "serwery q2" itd na pierwszym miejscu wyskoczy ci strona http://serwery.planetquake.pl z lista serwerow

o jakiej reklamie ty piszesz? ktos mial do wszystkich internautow wyslac maila z zaproszeniem na serwer? jaja sobie robisz?
nie gram od bardzo dawna wiec nie wiem czy ty grasz i na ile jestes aktywny ale kazdy kto ma stycznosc z q2 (a jest ich garstka chyba) to wie o istnieniu tych serwerow a jesli jest to osoba z dupy wzieta ktora nie wie nic o naszej scenie (nie czyta fb, nie zaglada na portale q2 itd) to pierwsze co zrobi zeby znalesc serwer q2 to otworzy przegladarke serwerow albo po prostu otworzy google i tez znajdzie ?:E
serwery ktore stoja jeszcze w polsce to sa serwery od osob ktore maja wyjebane na q2 i jeszcze maja sie reklama zajmowac i do kazdego z osobna pisac jakie serwery sa do dyspozycji bo ktos jest tak zajebiscie leniwy ze nie moze otworzyc przegladarki?

Urbasek, nie siej fermentu. Przeczytaj sobie chociaż mój przedostatni post, żeby dowiedzieć się o jakiej reklamie myślę. Nie proszę nikogo o rozgłaśnianie i trąbienie nie wiadomo gdzie, ale o zwykły komunikat.
Nie wiem w czyich rękach władza byłaby lepsza, ale od roku czy dwóch jest CHUJNIA i raz, że nic się nie dzieje, a dwa, że nic się nie będzie działo. I nie chodzi o ubytek graczy, ale o bierność. Nie chodzi mi o liczbę serwerów, bo mogłaby ona być zmniejszona do 2-óch duelowych, 2-óch dm, 3-ech tdm poza ligą. Nie wiadomo czy liga ruszy, ale na jej czas potrzebne by było kilka. Z atmanami jest taki problem, że nie wiadomo który jest na nofake, a ludzie boją się wchodzić na coolnet (nofake), który jest bez nofake tylko dlatego, że w nazwie jest to magiczne słowo. Od zawsze byłem za nofakiem, ale coraz mniej mnie kręci ta idea, kiedy zakładanie kont stoi na niskim poziomie z beznadziejnie niską aktywnością adminów od tego. Nikogo nie chcę obwiniać, ale sam system zatrzymał się w pewnym punkcie.
To, że ktoś ze znajomym zagra sobie w tą grę raz na tydzień, miesiąc, czy rok nie uprawnia do wydawania osądów za resztę. Altruistycznie myśląc, a zawsze kierowała mną ta cecha muszę zasygnalizować, że wszystko podąża w CHUJOWYM kierunku i nikt tego nie chce albo nie może zatrzymać. I nie rzucam tu w nikogo stronę oskarżeń, a tylko obrazuję temat. Jeśli ktoś tego nie rozumie to albo ma wyjebane na ludzi grających jeszcze w quake2, albo jest jebanym egoistą. I nie piszcie mi, że nie gram w grę i chuja wiem, dopóki nie napisze tego osoba grająca stosunkowo aktywnie w ostatnim czasie.

amen.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 22 lip 2012, o 21:45 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 sty 2007, o 11:07
Posty: 432
Lokalizacja: Stoczek/Lublin
Karma: 23
ogólnie to wszystkim powinno sie zdjać bannany bo imho i tak juz gorzej byc nie moze :P

_________________
wieje sandałem !!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:30 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('Cz0kI', 'o')gólnie to wszystkim powinno sie zdjać bannany bo imho i tak juz gorzej byc nie moze :P

Jestem "ZA"
W końcu będzie można pograć na haxach,w razie złapania dostanę bana na nf,i tak będę grał pod fejkiem na sv bez nf,i jeszcze mi go zdejmą za dobre sprawowanie :multi: :bij:
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
strog, duel? mam juz nf... D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:48 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
A czy mi przeszkadzało to że ty masz bana na nf ? (jakiś niestabilny emocjonalnie się wydajesz) :/
A i jeszcze jedno:
dem
Dołączył(a): 13 sie 2003, o 21:43
STROG
Dołączył(a): 24 lut 2010, o 21:18

Jeżeli cieszysz się z tego,że możesz pojechać typa który gra mniej niż dwa lata to,niestety ale musze :
$this->bbcode_second_pass_quote('fest1val', ' ')ps. wiesz co dem poruchalbys cos lepiej ;)

Pozdrawiam,i proszę nie siej już fermentu bo to nie topic na twoje gorzkie żale.
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a slyszales o pani grazynce?

ja widze chlopaki ze to wam sie ruchac chce, ale zamiast to zrobic samemu to chcecie mnie do tego oddelegowac... czyzby doskwieraly wam jakies problemy zwiazane z sexem, ze dopatrujecie sie ich u innych?

oj panowie panowie... a moze jednak: oj dzieciaki, dzieciaki...

ps.
tak, wielokrotnie godziles sie na duela podajac ip nf doskonale wiedzac ze mam bana w nf. a staz gry nic nie znaczy - patrz david. zwlaszcza ze duel to nie moja dziedzina, ale widac doskonale znasz swoje mozliwosci w q2.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:57 
Luzny kolezka

Dołączył(a): 19 mar 2010, o 19:43
Posty: 417
Lokalizacja: Białystok
Karma: -24
dem cieniasie :bij:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
duel mlody - dzis wieczorem? bo widze ze strogowi dalej jaj brakuje. tylko nie mow ze za krotko grasz bo tak to z nikim nigdy nie zagram duela D:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 15:59 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Ojojojojoj z tobą naprawdę nie ma co pisac..

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', 'O')jojojojoj z tobą naprawdę nie ma co pisac..


faktycznie, skoro nawet usunales swoja zalosna wzmianke o tym jak mi pojechales slowami festiwala

$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', '
')Jeżeli cieszysz się z tego,że możesz pojechać typa który gra mniej niż dwa lata to,niestety ale musze :
fest1val napisał(a):
ps. wiesz co dem poruchalbys cos lepiej


faktycznie, uwielbiam pisac z ludzmi co sie wstydza swoich wlasnych problemow, a ktorych chca sie doszukac u innych.

AVE noobie.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:02 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', 'O')jojojojoj z tobą naprawdę nie ma co pisac..


faktycznie, skoro nawet usunales swoja zalosna wzmianke o tym jak mi pojechales slowami festiwala

$this->bbcode_second_pass_quote('STROG', '
')Jeżeli cieszysz się z tego,że możesz pojechać typa który gra mniej niż dwa lata to,niestety ale musze :
fest1val napisał(a):
ps. wiesz co dem poruchalbys cos lepiej

?
Co usunąłem ?
dem bierzesz leki antydepresyjne?
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:03 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Hahahaha edytowaleś swojego posta głąbie :D
Ty bez kitu masz coś z baniakiem :D

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')oor Delita ... I'm very sorry for you that you have to prove you are better then everyone by writing "raped" after each post...

I share hope you are doing this not because, you have big problems in real life. but c'mon, world is beautyfull! sun is shining, people fell in love... you can do the same! just try a bit... go outside dude! Your life is waiting for you!


popatrz teraz w lustro dem

skonczylibyscie juz pierdolic, ile mozna?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wybacz, przewidzialo mi sie :( co nie zmienia faktu, ze na serverach pyskowka, by potem podkulic ogonek i duelka nie zagrac :)

dobra nara, bo juz duzo czasu stracilem.

strog, miej jaja, zagraj duela... albo przestan pyskowac na serverach... tyle mialem do napisania do ciebie.

AVE

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: moj ban w NF
PostNapisane: 23 lip 2012, o 16:06 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
Szkoda czasu na typa.eot.

_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza