[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 14:50

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 21:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
Działanie NF bądź jego wyłączenie nie zmieni postaci rzeczy że i tak aster 1 i aster 2 nie działają owszem jest aster plq2 ale zdajesz sobie sprawę że przy natłoku rozgrywanych meczy jaki mieliśmy w ubiegłym roku odbywałaby się regularna wojna o to ip. PS wnioskuje ze pijesz do tych IP

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 2 sty 2012, o 21:57 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 21:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
gdybym mial wiecej czasu to bym przeszukal inne news, sceneq2, euroq2l, q2scene i nawet fb zeby wyekstrahowac wiecej podobnych opinii innych graczy... mysle ze autorow nie ma co przedstawiac.

$this->bbcode_second_pass_quote('feeble', '
')servery to komedia, na coolnetach i kubusiach nie zagrasz bo zaraz jakieś PL lub padają przy większej ilości. na asterach nie ma NF, zostają praktycznie atmany, gdzie niby większość ma w porzo

zostawcie te NF w spokoju i dodajcie więcej ligowych serverów...

cały ten motyw z NoFake uważam za nietrafiony (patrząc na efekty)

to tak abstrahując lekko od głównego wątku


$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '
')btw, z serwerami to jest bieda.pl
Czekamy na serwery Q2R: alternatyny aster.
Dem, sil, jakieś realne terminy?

$this->bbcode_second_pass_quote('gagarin', '
')Ojej... troche swiatecznego obzarstwa i pare kielonkow z dala od komputera, a juz sie sypia gromy.

Oftopik taki:
NOFEJK - od początku nieporozumienie
Wysylanie demek, wszystko fajnie ale za duzo roboty

$this->bbcode_second_pass_quote('Czoki', '
')moim zdaniem wprowadzenie nofake zabiło ducha tej gry, faktem tego są pustki na serwerach. A co do rozwijania myśli to tak jak napisałeś nie chce wchodzić w dyskusje z ludźmi którzy idą w zaparte i mają jak zwykle najwięcej do powiedzenia a tak na prawdę nic nie robią... oczywiście słowa te są skierowane do ludzi odpowiadających za prowadzenie ligi <trzymających tą niby wielką władzę nad garstką miłośników tej jak że wspaniałej gry> p.s wyraz twarzy mojego avatara jest adekwatny do tego co tu zobaczyłem

$this->bbcode_second_pass_quote('Real', '
')Przecież rok temu jeszcze jak sędziowałem musiałem przed każdym meczem sprawdzać ip każdego z graczy, dobrze to zastępuje nofake przecież, więc wyłączyć nie wyłączycie ale pozwólcie grać na serwerach bez nofake.

$this->bbcode_second_pass_quote('jol', '
')Moze troche ot ale nie moglem sie powstrzymac, NF to jedna z najgorszczych rzeczy jakie mogla powstac dla Q2. beszczelnie ograniczyla i tak znikoma ilosc nowych graczy, zniechecila wielu regularnych fejkow, ktorzy zapelniali serwy, wprowadzila kontrole i dyscypline. niedlugo bedzie trzeba weryfikacje poczta wysylac a potem skan dowodu. Potem jeszcze dyskusje pol godzinne przed meczem jaki serwer wybrac bo mozna grac tylko ze wspanialym nf. GJ, troche elastycznosci ludziska

$this->bbcode_second_pass_quote('alter_szu', '
')sprawa z nf wyglada tak ze kilku moich kolegow ktorzy grali keidys tam i maja ochote od czasu do czasu pyknac pytaja sie czemu nie moga wejsc na serwer wiec zeby pograc w q2 musza najpierw skolowac sobie irca odszukac admina poczekac z tydzien az sie odezwie i zalozy konto. Co do banow jaka jest roznica w banowaniu przed nf i po nf? Ja np mam netie i tak samo dokladnie mozna bylo mnie zbanowac wczesniej jak i teraz. A skoro "ktos kto gral na fejkach gra nadal wiec w czym problem? " nf nie rozwuazal problemu dla ktorego zostal stworzony to po co go dalej uzywac ??

$this->bbcode_second_pass_quote('zotter', '
')ja bylem zwolennikiem nf ale totalnie nie wywiazal sie z roli jaka mial pelnic, masa fejkow i tak dostaje konta bo kolega kolegi jakiegos kolegi go poleci,
vote nf tylko na lige

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 21:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
to prawda ale sami wiecie jak obecnie stoimy z serwerami astery padły wiec jest wielka QPA na dzisiejszą chwilę dla graczy z providerem chello najlepszymi serwerami są serwery europejskie digitale itp.. na żadnym Polskim IP nie da się po ludzku grać. Wiem że to nie wina serwerów ale mojego zjebanego providera który wali w chuja od pół roku

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
co do noufejka to zawsze bawilo mnie to, ze ta gra przestala byc dla Was po prostu gra a zaczela sie czyms powazniejszym. No coz ..

:)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
wiadomą sprawą jest że dążyliśmy do wyeliminowania cheater'ów i tylko to narzędzie dało 100% możliwość egzekwowania tego więc po cześć to popieram

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
ale ilu tych cziterow bylo ? na palcach jednej reki mozna bylo ich policzyc. W lidze oni i tak nie grali. W gruncie rzeczy nie byli jakos wybitnie meczacy poza burakami na dm'kach. Zamiast pozbyc sie monopolu dankowego na adminy i dac wiekszej ilosci ludzi dostepnych czesto na ircu (coolnet dm itp) to wprowadziliscie system, ktory zabil ta gre. No to teraz sie nie dziwcie, ze serwery ktore pozostaly swieca pustkami bo duzo osob po prostu pojebalo juz ta gre skoro na serwach mozna bylo spotkac tylko garstke tych samych ludzi ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
coś w tym jest to fakt stąd napisałem ze popieram to tylko po części

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
inna sprawa to fakt, ze jesli jakis cheatujacy smiec chce dostac konto nofake'a to i tak dostanie predzej czy pozniej (o czym juz sie przekonalismy). Kwestia tylko jego determinacji i aktywnosci na serwach bez nofake'a.
Wiec sam system jest nieskuteczny

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 22:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Nie problemem jest nofake Adi. Źle mnie zrozumiałeś.

Problemem jest nofake na PLQ2. W niedzielę potrzeba 4ech serwerów zazwyczaj na daną chwilę i poza atmanem (nie pasuje jak widać wszystkim) nie ma alternatywy. Coolnet i Kubus są przepchane. Ktoś kiedyś pisał, że serwery te są podpięte pod przeciążone maszyny - stąd te pl-ki. Serwery same w sobie są dobre, mimo że niektórzy mają tam chujowe pingi. Te pl-ki jednak uniemożliwiają i dyskredytują te serwery.
Nofake na plq2 ogranicza JAKĄKOLWIEK swobodę wyboru serwera, bo zarówno aster jak i neostrada są w tej chwili najlepszymi serwerami (poza atmanami, ale patrz wyżej).

Ja systemu nofake nie dyskredytuję, bo serwerów na pikapy i tak jest dużo więcej niż potrzeba.
Można przyczepić się jedynie do jakości serwerów w czasach, kiedy powinno być lepiej, a jest ZDECYDOWANIE gorzej niż chociażby 5 lat temu (piszę o jakości, nie ilości).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 23:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
mnie tam ciagle bawi widok listy serverow... aster bez nf full 12/12 i kolejka zeby wejsc na server, a w tym czasie servery z NF puuuustteeeeee :D no i jest jeszcze niesmiertelny coolnet DM :)

takie fakty mowia same za siebie.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 23:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
niom i dwa serwery quake2.info tez caly czas puste bez nf


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 2 sty 2012, o 23:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dogryzaj dogryzaj... tylko ciekawe ile osob wie o ich istnieniu i ile osob ma tam takie same warunki jak na asterach ktore istnieja juz DOBRE KILKA LAT.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 3 sty 2012, o 00:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
dogryzanie to jest twoja specjalnosc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 3 sty 2012, o 18:27 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'N')ie problemem jest nofake Adi. Źle mnie zrozumiałeś.

Problemem jest nofake na PLQ2. W niedzielę potrzeba 4ech serwerów zazwyczaj na daną chwilę i poza atmanem (nie pasuje jak widać wszystkim) nie ma alternatywy. Coolnet i Kubus są przepchane. Ktoś kiedyś pisał, że serwery te są podpięte pod przeciążone maszyny - stąd te pl-ki. Serwery same w sobie są dobre, mimo że niektórzy mają tam chujowe pingi. Te pl-ki jednak uniemożliwiają i dyskredytują te serwery.
Nofake na plq2 ogranicza JAKĄKOLWIEK swobodę wyboru serwera, bo zarówno aster jak i neostrada są w tej chwili najlepszymi serwerami (poza atmanami, ale patrz wyżej).

Ja systemu nofake nie dyskredytuję, bo serwerów na pikapy i tak jest dużo więcej niż potrzeba.
Można przyczepić się jedynie do jakości serwerów w czasach, kiedy powinno być lepiej, a jest ZDECYDOWANIE gorzej niż chociażby 5 lat temu (piszę o jakości, nie ilości).


Nie wierze ze sie z Toba zgadzam, szczegolnie, ze na kazdym ATMANIE sa inne warunki gry, astery i neo przoduja jezeli chodzi o najepszy ping i praktycznie 0pl dla 99,9% graczy? Wiec dlaczego nie mozemy na nich grac lig, chyba nie sadzicie ze znajdzie sie taki, ktory bedzie chcial pofejkowac, zawsze mozna raz do roku sprawdzic zgodnosc ip... :|

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 3 sty 2012, o 22:54 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Mi na neo ping nie spada ponizej 60-70. I raczej kazdy kto ma UPC tak ma na tym serwerze wiec 99,9% graczy to lekka przesada :P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 4 sty 2012, o 00:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
Dobra to niech bedzie 98.99% :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 4 sty 2012, o 00:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
ja tez mam gorzej na neozdradzie najlepszy dla mnie ping jest na digitalu na asterach mam lekkie pl


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 8 sty 2012, o 19:53 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
nofake miałby sens gdyby był na wszystkich serwerach, popierałem ten projekt bo myślałem że tak się stanie, w dodatku jest na serwerach gdzie są delikatnie mówiąc słabe warunki do gry, astery to jako pierwsze powinny mieć nofake, skoro nie zdał swojej roli po co się z nim jeszcze użerać? z tymi kontami też jaja były, kolega, kolegi i jakieś nicki z dupy, jednym słowem dramat

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 8 sty 2012, o 20:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Kolega kolegi w sumie wyszło, że są najmniejszym problemem jeśli w 100% można wyeliminować posiadanie 2óch kont przez jednego gracza. Już tam od biedy można sobie grać ze starym wyjadaczem na nowym nicku. W końcu każdy by przywykł.

To, że nofake jest na najgorszych serwerach sprawia, że nie spełnia swojego zadania. Używany niemal jedynie podczas ligi (najgorsze serwery). Musiałem podkreślić.

Jedynie raz, kiedy padły astery i neostrada wszedłem akurat na serwer (kubuś czy coolnet) i zagraliśmy parę fajnych mapek jako pickups vs rebels. Przypomniały się stare lata.
W quake2 gram rzadko, lig żadnych nie grywam i zatęskniło mi się granie tp. Dawno takiej posuchy nie było. Dla mnie 4/4 z bieganiem po mapie niczym nie różni się od DM i dużo częściej zdarza mi się wejść na DM, czego parę lat temu nawet nie robiłem sporadycznie. Różnica między 4/4 a dm jest taka, że wchodząc na coolnet dm nie muszę czekać na warmupie i czytać ciągłych bluzgów. :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 8 sty 2012, o 20:08 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ano przyznam racje panie neon, że obecnie zagrać na pikapach tp to rzecz bardzo rzadko spotykana i rzeczywiście niewiele się to różni od DM...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza