[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 8 sty 2012, o 20:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
pare groszy odemnie:

1. dzieki neon. szkoda ze shinji nie przeszedl :D a tyle placzu bylo ze dem kogos bedzie bil na nowym nicku, a teraz kazdy jest w stanie przebolec starego gracza na nowym nicku ;D

2. neon, jesli ktos chce pozostac nie wykrytym a posiada 2 konta to
  • musialby wiedziec jak jest weryfikowana tozsamosc gracza poza uuid
  • posiadac zmienne ip
Tak wiec sama idea NF wyklucza mozliwosc posiadania 2 niezaleznych kont i bycia "niezauwazonym" w systemie jako 1 osoba

3. tinc, nf jest bardzo fajnym narzedziem z wieloma plusami, ale zeby aktualnie spelnial zadanie powinny byc wprowadzone zmiany, ktore byly blokowane przez coniektorych. co ciekawe wiekosc z nich nie gra w q2, a my sie uzeramy z ich widzimisie :ok:

4. zeby nf spelnial swoje zadanie aktualnie potrzeba wprowadzic do niego zmiany o ktore walczylo na samym poczatku grono osob. Co najciekawsze wspomniane zmiany nijak nie rezygnowaly z zalozen NF a jedynie rozluznialo jego choro naciagniete obostrzenia. Co nalezy wprowadzic zeby gralo sie lepiej na kazdym serverze?

  • komenda AUTH - mozliwosc grania na jakim sie chce nicku, a weryfikacja gracza przez innych ciekawskich odbywa sie jedynie na zasadzie auth <numer id>, tak jak komenda k czy p. Jest luzniej, kto chce grac sobie na nicku z dupy ten gra, a kazdy w kazdym momencie moze go zweryfikowac

  • NF tylko na lige - Słowem wstepu. NF to plugin nf na serverze, wtyczka do TDM, oraz serwer www (nofake.planetquake.pl), gdzie stoi sobie baza danych przechowujaca informacje o graczach. NF dziala na takiej zasadzie (w uproszczeniu) ze udostepnia informacje przechowywane w bazie danych na serverze www o tym, jakie konto, legityumuje sie jakim uuid. W momencie gdy gracz wchodzi na server, to plugin NF zglasza żądanie do servera www, ze chce zweryfikowac gracza o uuid takim, a takim. Po stronie servera www sprawdzane jest czy w bazie danych istnieje taki uuid i zwracany jest komunikat do pluginu nf, czy graczowi ma byc zmieniony nick na ten w systemie, czy ma byc kopniety z servera czy whatever harven zaprogramowal.

    Po tym krotkim wstepie teoretycznym do rzeczy, co potrzeba zmienic by to dzialalo? W pluginie NF nalezy dorobic pare linijek kodu, ktore zrobia jesli server ma aktualnie wylaczona obsluge NF to nic nie rob. Jako ze servery i tak sa podpinane do bazy danych servera, to wystarczy dorobic jedno nowe pole typu true/false mowiace czy aktualnie na serverze wymagany jest NF. Dzieki temu polu admin NF bedzie mogl w dowolnym momencie wlaczyc lub wylaczyc NF na danym serverze, aplugin NF po stronie serwera q2 obsluzy komunikat o tym ze np. gracz nie powinien byc weryfikowany w kontekscie NF bo NF jest aktualnie wylaczony

PROSTE? bardzo proste, tylko trzeba miec odrobine dobrej woli. ludzie ktorzy byli za restrykcyjnym NF albo nie graja w q2 (pozdro neveride, urbas, etc) albo zmienili zdanie. Co ciekawsze, to oni pisali ze nie chca sie urzerac z pikapami, wiec rozwiazanie z wlaczeniem lub wylaczeniem nf jest w 100% dla nich. Nawet niech sobie wlaczaja to NF poza liga gdy ida poskakac... bo ile oni graja? raz na ruski rok...

Podsumowujac. NF jest zajebisty bo na prawde daje mozliwosc kontrolowania cziterow z zmiennym ip etc, co eleminuje ich z grania np w PLQ2. Jest to duzym sukcesem i nie mozna z tego od tak rezygnowac. Jednakze. W obecnej formie bardziej szkodzi nam i Q2, niz pomaga, dlatego wlasnie powinny byc zrobione zmiany przynajmniej w kwestiach o ktorych wspomnialem wyzej. No istandardowo dorzuce, ze trzeba odsunac debili od kontroli nad nf. wystarczy fakt, ze np. danka swoje prywatne animozje rozwiazuje za pomoca wladzy ktorej inni nie posiadaja... troche niesprawiedliwe podejscie bo swieta nie jest.

Jesli nam scenie to nie odpowiada a kompromis jest o 2 kroki stad, to dlaczego mamy sie meczyc bo dankopodobni maja ze soba problemy?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 00:52 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
Dem wszystko spoko, tylko ze dla Ciebie wszystko jest proste, zaczynasz miliony projektow, ktorych potem nie konczysz, (wiekszosci nawet nie zaczynasz!) bo NIE MASZ CZASU, teraz znowu piszesz ze to proste, super, tyle ze jakbys mniej gadal a wiecej robil to bys juz dawno zrobil wlasnego NF bo to przeciez proste, masz swoje serwy, mozesz go tam zaimplementowac i gitara, moze ludziom sie spodoba i wlaczy sie go na reszcie serwow, ale nie chwila, Ty nie masz czasu, tylko sie wtracasz w prace i projekty innych :(
PS na priv mi nie pisz bo Cie nie czytam na privie :o
Tak wiem dem, nie zasluzylem sie niczym dla sceny :(
Przepraszam Cie. <kwiatek>

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 11:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a moze zamiast wykorzystywac kazda okazje zeby wylac swoje irracjonalne zale, zastanowisz sie co jest bardziej oplacalne dla sceny? troll detected successfully.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 17:58 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
PROSTE? bardzo proste, tylko trzeba miec odrobine dobrej woli.(c) dem

rofl

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 18:32 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') moze zamiast wykorzystywac kazda okazje zeby wylac swoje irracjonalne zale, zastanowisz sie co jest bardziej oplacalne dla sceny? troll detected successfully.


Zastanawiam się na tym za kazdym razem gdy cie czytam.
W większości przypadkow kiedy widze ze znowu wpadłeś na jakis pomysl ratowania sceny (z którego i tak nic nie wynika), lub tez odkrywasz kolejne spiski odnośnie twojej osoby to powstrzymuje się od komentarza. Jednak jestem tylko człowiekiem i nie wszystko jestem w stanie zostawic bez odpowiedzi, zwłaszcza gdy kolejny raz skonczy się tylko i wyłącznie na gadaniu, bo ty i tak NIE MASZ CZASU (za to maja go miec wszyscy inni),
osobom odpowiedzialnym za NF najwidoczniej bardziej odpowiada jego obecna forma, co już było kilka razy wyjaśnione.
Może i cos zmienia ale na pewno nie z Twojej inicjatywy, z tym ze ty i tak WSZYSTKIE ewentualne zasługi wezmiesz na swoja klate <koksu>.
Gadac dla samego gadania może każdy, tyle ze większość osob, gdy np. na cos nie ma czasu po prostu nie startuje z pomysłami jeśli samemu nie są w stanie się za to wziąć, nawet w minimalnym stopniu. Ty za to jestes mistrzem w kreowaniu się na zbawce sceny, który duzo gada, ale na tym się kończy … Twoje zasługi to tylko wieczne gadanie bez realnych efektow. Strzelasz pomysłami jak z kapelusza (czasem nawet korzystnymi) czekając na poklask, ale jak trzeba cos fizycznie zrobic/wziąć się do roboty to ciebie już nie ma, a zaraz nawolujesz do realizacji innego/kolejnego zadania w słusznej sprawie, tymczasem poprzednie zdycha śmiercią naturalna jak i kazde nastepne pomysły …

Szlachetny dem znowu chciał wszystkich uratowac tyle ze robic mu się nie chce ;( a winni są wszyscy tylko nie on.
_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 21:47 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Nic dodać nic ująć po poście Qiuba :)

Dodam tylko od siebie (tez jestem tylko czlowiekiem - sorry :( )
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '[')b]a moze zamiast wykorzystywac kazda okazje zeby wylac swoje irracjonalne zale, zastanowisz sie co jest bardziej oplacalne dla sceny? troll detected successfully.

Że dokładnie kochany demcio robisz tak w każdym temacie :) Chociaż w Twoim ostatnim poście zabrakło mi czegoś o Dance :( D:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 22:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') moze zamiast wykorzystywac kazda okazje zeby wylac swoje irracjonalne zale, zastanowisz sie co jest bardziej oplacalne dla sceny? troll detected successfully.


Zastanawiam się na tym za kazdym razem gdy cie czytam.
W większości przypadkow kiedy widze ze znowu wpadłeś na jakis pomysl ratowania sceny (z którego i tak nic nie wynika), lub tez odkrywasz kolejne spiski odnośnie twojej osoby to powstrzymuje się od komentarza. Jednak jestem tylko człowiekiem i nie wszystko jestem w stanie zostawic bez odpowiedzi, zwłaszcza gdy kolejny raz skonczy się tylko i wyłącznie na gadaniu, bo ty i tak NIE MASZ CZASU (za to maja go miec wszyscy inni),
osobom odpowiedzialnym za NF najwidoczniej bardziej odpowiada jego obecna forma, co już było kilka razy wyjaśnione.
Może i cos zmienia ale na pewno nie z Twojej inicjatywy, z tym ze ty i tak WSZYSTKIE ewentualne zasługi wezmiesz na swoja klate <koksu>.
Gadac dla samego gadania może każdy, tyle ze większość osob, gdy np. na cos nie ma czasu po prostu nie startuje z pomysłami jeśli samemu nie są w stanie się za to wziąć, nawet w minimalnym stopniu. Ty za to jestes mistrzem w kreowaniu się na zbawce sceny, który duzo gada, ale na tym się kończy … Twoje zasługi to tylko wieczne gadanie bez realnych efektow. Strzelasz pomysłami jak z kapelusza (czasem nawet korzystnymi) czekając na poklask, ale jak trzeba cos fizycznie zrobic/wziąć się do roboty to ciebie już nie ma, a zaraz nawolujesz do realizacji innego/kolejnego zadania w słusznej sprawie, tymczasem poprzednie zdycha śmiercią naturalna jak i kazde nastepne pomysły …

Szlachetny dem znowu chciał wszystkich uratowac tyle ze robic mu się nie chce ;( a winni są wszyscy tylko nie on.

zaiste wiele obludy napisales w swoim jakze wyczerpujacym poscie. nie zauwazasz, a raczej celowo pomijasz kwestie tak oczywiste liczac na to ze sie poirytuje jak mi sie zdarzalo. ale tak, bede dopinal swego i bronil swojego kwejkowego honoru. jesli ty takowego nie posiadasz, a nie posiadasz, to juz twoja prywatna sprawa.

co mam ci do napisania? otoz to, ze przykra sprawa jest to, ze zamiast skupic sie na realnym problemie jakim po czesci jest aktualnie nf to skupiasz sie na mojej osobie, bo liczysz na to, ze zaczne sie tlumaczyc i znow bedziesz mogl napisac jak to temat skupia sie wokol mojej osoby. nie rozumiem jak mozesz mi zarzucac slomiany zapal. ze co, ze nie ciagne uparcie tematu scena reloaded? a dlaczego po tylu latasz samodzielnej harowki bez niczyjej pomocy znow mam robic cos sam, by potem taki wypierdek jak ty mi pisal ze ja chce brac jakis splendor na klate? jestes w stanie podac chociaz jeden przyklad, gdzie podpisalem sie pod czyjas praca? temat scena reloaded umarl bo widac scenie na tym nie zalezy. ale ja nie mam zamiaru poswiecac sie non stop dla takich ludzi jak ty i robic wszystko sam. nie umiem robic filmow i nie mam zamiaru sie tego uczyc, ale sa ludzie ktorzy to umieja i mogli by sie podzielic swoim talentem. Sa ludzie ktorzy potrafia wycinac i obrabiac demka q2. ja tego nie umiem i chyba mija sie z celem zebym to rowniez sam robil. Nie mam natomiast czasu zeby selekcjonowac demka, ale scena liczy wielu graczy, ktorzy sie nudza i idluja irca smalac cholewki do gogan czy danki. dlaczego mialbym robic to wszystko sam?

tak, rzucam od jakiegos czasu tylko pomyslami liczac na to, ze ktos zechce pomoc w ich realizacji, a ja bede mogl tylko koordynowac dzialnia, bo doszlo mi wiele nowych obowiazkow, ktorych nie pogodze robiac wszystko sam. Za to ty, bocian, kolt i inni, jedyne co robicie to kierujecie temat na mojej osoby, zacierajac recem ze zacznie sie flame. Wiele osob wypowiadalo sie juz ze NF w obecnej formie nie dokonca spelnia swoje zadanie. Oni nie wiedza, ze wprowadzenie poprawek do modulu NF jest stosunkowo proste (o ile dobrze sobie wykombinowalem w glowie jak on dziala, bo tak raczej dzialac powinien). Dlatego ja podaje im jedno z rozwiazan, by oni mogli popchnac odpowiednie osoby do dzialania. nawet gdybym chcial przerobic NF (a chcialem pomagac przy jego tworzeniu), to nie dostane zrodel od urbasa czy neveride. Pewnie harven by mi je udostepnil, ale po co, skoro potem danka, zenon i inni nie wprowadza go na servery? Decyzja o zmianach ma plynac z tego, ze scena chce cos zmienic i razem wypracowuje postawione zalozenia.

Ale masz racje. dla takich ludzi jak ty nie warto sie starac i w sumie fakt. jedyne co trzeba robic to flame, bo flame zapelnia ci czas z ktorym nie wiesz co zrobic.

wiec czlowieku wez wlacz myslenie i nie zarzucaj mi, ze ja tylko gadam, bo jak sam napisales, nie zrobiles nigdy nic dla tej sceny, poza rozpoczynaniem flame'a w moim kierunku. I zastanow sie, czy z mojego posta, w ktorym jest na miare moich mozliwosci opisana zmiana, moze wynikac cos dobrego, niz z twojego i koltowatych ludkow pierdolenia, jaki to dem jest glupi.

miej troche wstydu lamusie, a moze pogramy w q2 o rok dluzej.

ps.
nawet w q2 grasz gorzej ode mnie.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 22:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')s.nawet w q2 grasz gorzej ode mnie.


jedno zdanie a tak wiele oddaje z twej napiętej natury :(
_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 22:43 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
"Że dokładnie kochany demcio robisz tak w każdym temacie :) Chociaż w Twoim ostatnim poście zabrakło mi czegoś o Dance :( D: "

Widzisz Bocian, już się poprawił, teraz napisał o mnie 2x! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 23:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
poczuciem humoru osoby 3x mlodszej niz jestes probujesz sie odmladzac Danuto?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 9 sty 2012, o 23:48 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
dem, gram slabo bo nie mam warunkow, wchodze czysto 4fun, ale jak wspomnialem jestem tylko czlowiekiem, wiec jak przez pl nie widze czy w ogole strzelam z rejla, albo lapie niewidzialne rakiety, czy nie moge ogarnac gdzie jest wrog ktory mnie jebie to sie czasem zdenerwuje, ale wlasnie tylko i wylacznie z powodu lagow na kore z reszta nie mam wplywu. na laczu radiowym i laptopie gra sie slabo, uwierz...
co do reszty jest za pozno zeby polemizowac, ide spac, zmeczony jestem, nawet nie bardzo mi sie chce odpisywac/nie widze sensu, bo ponownie w ostatnim poscie napisales ze liczysz na gotowe, chcesz zeby Ci dali kod zrodlowy ... samemu sie nie chce :( i tak gadasz gadasz gadasz ....

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 10 sty 2012, o 00:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', 'n')ie bardzo mi sie chce odpisywac/nie widze sensu, bo ponownie w ostatnim poscie napisales ze liczysz na gotowe, chcesz zeby Ci dali kod zrodlowy ... samemu sie nie chce :( i tak gadasz gadasz gadasz ....


:ok:

pedze pisac nf od zera zeby zmienic parenascie linijek kodu... moze mi jeszcze podpowiedz ze mam przepisac q2 od 0, bo gram na gotowym sciagnietym z netu? D:

fakt, nie ma sensu sie zaglebiac w zadna dyskusje... bo w zasadzie ani ona na temat ani q2 na tym nie skorzysta. takie tam pierdolenie pod nosem goscia co chyba nie wie co poczac z czasem. gratuluje slonik
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 10 sty 2012, o 18:39 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
Dem, ale co to dla ciebie napisac takiego nf? Zrobiłbyś to raz a porzadnie i byloby super, tymczasem piszesz kto ma ile czasu i co z nim zrobic.

Chcesz koordynowac prace (smiech) nie wkładając nic od siebie, a nie sorry, ty masz pomysl :D … żeby cos koordynowac trzeba najpierw dac cos od siebie, ale nie tylko pomysl, trzeba troszke popracowac, ale jak już ktos wpominal jedziesz na garnuszku rodzicow i mysllisz ze jestes młodym bogiem/ krolem swiata. Na tym forum są również ludzie którzy już troszke w zyciu popracowali i doskonale wiedza co robic z czasem, nie dysponując przy tym czasem innych.

Historia pokazala ze słusznie nie zostałeś wlaczony do ekipy nf jako oszust, osoba konfliktowa, niedojrzała, niestabilna emocjonalnie i bez wolnego czasu by … popracowac :(

Myslisz ze ktos ci poda na tacy cos w co włożył X godzin pracy? W zyciu to tak nie dziala … Czy np. tworca Konnekta udostępnił jego źródło? -Nie, dlaczego? Bo włożył w to mase pracy i nie chce żeby ktos mieszal w jego projekcie, konnekt przestal być rozwijany ale dalej uznawany jest przez wielu za najlepszy komunikator mimo ze nie do konca jest zgodny np. z najnowszym gg. Analogicznie do konnekta, dlaczego tworcy NF mieliby ci cokolwiek udostępniać … (pytanie retorycznie, celowo bez „?” –odpowiedź, dlaczego nie musza, znajdziesz w tresci tego posta)
Jesli masz jeszcze jakies pytania/watpliwosci/zlote mysli tzn, ze nie wszystko dales rade od razu przeczytac ze zrozumieniem wiec w razie czego masz "petle":
if Dem=pytania/watpliwosci/zlote mysli;
then goto POST

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 10 sty 2012, o 20:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
: D

brak mi slow. ktos tu chyba jest sfrustrowany swoja sytuacja finansowa/zawodowa, ze mierzy innych (prawdopodobnie) swoją miara. Po tylu latach dalej nie rozumiem jak mozna ociekac az tak obłudą. Reszty nie ma co komentowac bo sam wstep wystarczy, zeby cie po prostu zignorowac.

szczerze ci wspolczuje.

ps.
Tobie sceno tez wspolczuje, bo z takim podejsciem, graczy bedzie ubywac coraz wiecej i coraz szybciej.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 10 sty 2012, o 20:49 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
dem pograzasz sie, jako ze widze, iz jednak masz duzy problem z czytaniem ze zrozumieniem to tylko odsylam do "petli"

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 18 sty 2012, o 02:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
jestem po rozmowe z harvenem.

1. opjca wlacz/wylacz NF dla danego servera za posrednictwem panelu NF jest jak najbardziej do zrobienia.

2. opcja AUTH wymaga pewnego nakladu pracy ale rowniez jest do zrobienia

3. opcja by ktos modyfikowal wtyczke, a byl spoza ekipy NF odpada i glupota by bylo z tym dyskutowac

4. jesli bylaby potrzeba, to Harven moglby zmodyfikowac nf tak zeby BARDZIEJ spelnial nasze wymagania

wiec jak droga sceno? czy uwazacie ze nie warto troche poluzowac obostrzenia aktualnego NF? I tak, ci odpowiednio gorliwi uzyskuja konta, sami o tym piszecie ze na NF ganiaja nicki z dupy, a poki co wiele osob zrezygnowalo z grania (tak wiem, nie wszyscy) z racji wprowadzenia obowiazku noszenia naklejki z 1 nickiem. Ile osob wyeleminowaliscie w ten sposob z gry i za co, a ile osob zrezygnowalo z gry, lub aktualnie jest poirytowana NF?

moze warto sie nad tym wszystkim zastanowic? jest mozliwosc zadowolenia wszystkich, wiec dlaczego z tego nie skorzystac? wystarczy uniesc sie ponad swoje prywatne dąsy.

jak uporam sie z aktualnie pilnymi sprawami to opisze dokladnie na scenq2 o co dokladnie chodzi, jakie rozwiazania bym proponowal wdrozyc i jakie korzysci z tego plyna. poki co, wypowiadajcie sie, bo bez tego nic nie zmienimy.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 18 sty 2012, o 07:28 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Po co rozwijać coś, przez to Q2 straciło mnóstwo graczy? Jak dla mnie bezsens, wyłączyć to gówno, nie mam zamiaru prosić kogokolwiek, aby móc pograć w grę 11 letnią.

Nie ważne co zrobicie z NF, przez niego scena i tak umrze szybciej, tak po prostu.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 18 sty 2012, o 12:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'P')o co rozwijać coś, przez to Q2 straciło mnóstwo graczy? Jak dla mnie bezsens, wyłączyć to gówno, nie mam zamiaru prosić kogokolwiek, aby móc pograć w grę 11 letnią.

Nie ważne co zrobicie z NF, przez niego scena i tak umrze szybciej, tak po prostu.


Pierdolisz jak by 3/4 serwerów było z wtyczką NF, a tak nie jest. Jest odwrotnie, 1/4 serwerów masz z NF.
Najbardziej oblegane serwery są bez restrykcji 'tego złego pluginu'.
Mało tego.. NF masz TYLKO na serwery polskie; poza naszym krajem wtyczka jest mega rzadkością.


Hejtuj głupio dalej (albo nie trać na to czasu, idź poskakać na astera pod 'a' drobny trollu), nie pomagasz - łatwiej narzekać....
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 18 sty 2012, o 16:43 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
dodi dobrze napisał najlepsze serwery sa bez nf nie wiem dlaczego narzekacie ale mam inna propozycje skoro was tak to meczy proponuje po zakonczeniu ligi wyłączyć Nofejka az do nastepnej edycji i zobaczymy tych starych i nowych graczy i co sie dzieje na serwerach.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Co slychac w nofake'u
PostNapisane: 18 sty 2012, o 17:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ja podepnę się trochę pod temat.

Podobno serwery muszą być na modzie tdm, bo nofake nie radzi sobie z opentdm.
Ile jest w tym prawdy?

Island55 wspomniał, że może bez trudu zrobić nofake na jego polskim serwerze digitalfrag.
Ile jest w tym prawdy?

Kto kłamie lub nie mówi do końca prawdy?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 94 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza