[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 29 mar 2024, o 01:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Czy jestes za tym bym dostal konto NoFake na nicku "danuta" ?
Tak 46%  46%  [ 28 ]
Nie 53%  53%  [ 32 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nie moja droga, ktos biegal na nicku P-BDM. To fejkowanie mojej osoby. Ja natomiast chce miec nicka innego niz Twoj, zreszta z tego co wiem to Ty nawet nie grasz w ta gre.

Tu nie chodzi o bana na #plq2 - ktory de facto dostalem za slowo "CZESC DANKA" (kanal ligowy dla Twojej wiadomosci nie sluzy do prywaty, banuj sobie na #teamok czy gdzie tam chcesz, ale nie na kanale ligowym, zwlaszcza ze nikomu tam nie przeszkadzalem i nikt nie widzial w tym co napisalem czegos zlego), bo tego bana dostalem z 2 miechy temu.

Czy bylem przeciwnikiem Twojego "x"? Sama sobie odpisalas - skoro chcialas "x" to ja chcialem "a", proste.

"nawet jak zdobędziesz 100 głosów, takiego nika nie dostaniesz" i wlasnie w tym momencie stwierdzilas ze zdanie SCENY masz w dupie. Uwazasz sie za dyktatorke serwerow mimo iz nie sa one Twoja wlasnoscia. Osoba, ktora nawet nie gra w ta gre - nie pozwala innym pograc.
GRATULUJE , wlasnie wyszlo Twoje cudne, nieskazitelne oblicze

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:11 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
pfft szczerze to pbdm jakis butthurt jednak jego cele/zamiary nie sa nasza sprawa i nikt nie ma zadnego prawa mu zabronic zmienic ksywy...

jesli bdm nieotrzyma ksywy o jaka prosi moge sie zalozyc ze korespondencja z ids zmienila by arogancje i nasz mini totalitaryzm ktory wymknal sie z pod kontroli juz dawno remember remember the 5th of november...

$this->bbcode_second_pass_quote('', 'm')am pomysł, skoro każdy może mieć nick jaki chce to wyłączmy NF, przy takim rozumowaniu jest on zbedny

nf mial za zadnie skatalogowanie graczy i uniemozliwienie cziterom i buractwu gre w q2 poki co jest tam niby jakis lad i sklad wiec co tam purtasz?
sio do lasu...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:18 
Cukierkowy

Dołączył(a): 11 sie 2006, o 15:02
Posty: 206
Karma: 15
lolz, p-bdm albo nie dostajesz konta...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
moze jakis argument vibez?

czemu akurat nie moge grac na innym nicku niz gralem rok temu ?

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
VOTE NO ! nie ma takiej osoby ktora ma jakis nick a x u t czy inny , to czemu Ty masz miec?

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
siwy nie zrozumial tematu :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 22:31 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lut 2009, o 13:47
Posty: 2926
Lokalizacja: 3m
Karma: 52
jaki TY jestes jebniety jezu , nie dostaniesz takiego konta i tyle , jeszcze ao niech CI zabiora na q2.pl i bedzie placz ;p

_________________
-,-


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 23:31 
Mroczny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 mar 2008, o 21:15
Posty: 464
Lokalizacja: Pruszcz Gd (PRG)
Karma: 27
trochę debilne jak dla mnie wziąć sobie nick żeński :rozjebany: brak mi słów :smilecolros:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 23:44 
Cukierkowy

Dołączył(a): 11 sie 2006, o 15:02
Posty: 206
Karma: 15
juz tlumacze p-bdm ;]
czemu mialbys miec inny nick niz ten, ktory dotychczas uzywales? nie podoba sie p-bdm to uzywaj majcin.. i pod takim nickiem wiekszosc by Cie kojarzyla a nie jakas danka :|
poza tym jezeli Ty dostal bys konto, zaraz inni gracze robiliby podobne motywy
no i jeszcze to, ze specjalnie wybrales danuta, bo jest danka na scenie :) czemu nie np. grazyna?! ;]]]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 23:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
Czyli to oznacza ze nie moge po tylu latach grania na tym nicku zmienic go bo Ty mi zabraniasz? To znaczy, ze jestem 'zniewolony' nickiem ktory wybralem sobie z dobrych 7 lat temu ?
Nie zamierzam zmieniac nicka z dnia na dzien, a z tego co wiem to paru graczy zarejstrowalo sie na nofake na innych nickach i jakos nikt nic nie mowil.
Argument z dupy

Specjalnie wspomnialem, ze napisalbym na fb o zmianie nicka, by bylo wiadomo (dla takich jak Ty ortodoksow) kogo to konto

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 16 sty 2011, o 23:56 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
$this->bbcode_second_pass_quote('', 't')rochę debilne jak dla mnie wziąć sobie nick żeński brak mi słów

o RLY?!
Spoiler:
Obrazek


$this->bbcode_second_pass_quote('', 'n')o i jeszcze to, ze specjalnie wybrales danuta, bo jest danka na scenie czemu nie np. grazyna?! ;]]]
no i?
danka wybrala ksywe x gdzie x od kiedy gram czyli 5lat to byl dra.xp...

po raz nty jego sprawa na jakim niku chce grac poki scena moze sprawdzic kto to "Danuta" nikt nie ma najmniejszego prawa mu tego zabronic...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:02 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Piszesz, żeby sobie popisać czy piszesz, bo uważasz, że coś Wiesz?

Ja na "x" wchdzę w q2 (tak w cfg miałam) odkąd istnieje tOk, a więc 8,5 roku:)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
ojej, po co to rozgrzebywac, wiadomo ze prowokacja. technicznie moznaby na to pozwolic, ale kryje sie za tym kilka ALE ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'P')iszesz, żeby sobie popisać czy piszesz, bo uważasz, że coś Wiesz?

Ja na "x" wchdzę w q2 (tak w cfg miałam) odkąd istnieje tOk, a więc 8,5 roku:)

ale co to ma w ogole do rzeczy? sprawa iksow zostala juz dawno temu zamknieta wiec nie zmieniaj tematu
mnie ciekawi tylko jedno Twoje zdanie i jesli mozesz ustosunkuj sie do tego co napisalem
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '
')"nawet jak zdobędziesz 100 głosów, takiego nika nie dostaniesz" i wlasnie w tym momencie stwierdzilas ze zdanie SCENY masz w dupie. Uwazasz sie za dyktatorke serwerow mimo iz nie sa one Twoja wlasnoscia. Osoba, ktora nawet nie gra w ta gre - nie pozwala innym pograc.
GRATULUJE , wlasnie wyszlo Twoje cudne, nieskazitelne oblicze
Malo osob niestety zwrocilo na to uwage , a zdanie jest co najmniej ciekawe..
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
to nie jest tak ze ktos tego nie zauwazyl/nie zwrocil uwagi... podobne slowa padaja raz na rok, moze pol roku i nikt nigdy nie reaguje... a danka dalej ma najwiecej do powiedzenia na scenie, bo kazdy jej woli wchodzic w dupe niz... no wlasnie... nie bede kreowal z niej nie wiadomo kogo, bo ot zwykla baba co ma za duzo czasu miedzy garami a praniem... nie moze swoje chlopa za pysk wziac to bierze grupowo cala scene q2...

terror trwa, a terroryzuje nas organizator polskiego pucharu i ex organizator plq2... gdyby byla facetem to by sie kulturalnie wycofala w strefe cienia jak Hamster i sluzyla by nam dlugo jako autorytet... ale tu sie chyba pojawiaja juz kompleksy, a zwlaszcza kompleks wladzy...

smechowo mi to wyszlo :D

ps. nie uwazam ze baby nadaja sie tylko do gotowania i prania... taka prowokacja dla danki zeby sie spurpurowila tu i tam...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 17 sty 2011, o 00:19 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'b')o ot zwykla baba co ma za duzo czasu miedzy garami a praniem... nie moze swoje chlopa za pysk wziac to bierze grupowo cala scene q2...
terror trwa


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:22 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
.


Ostatnio edytowano 17 sty 2011, o 00:35 przez danonek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
ok , temat mozna uznac za zamkniety - danka wyrazila zgode na granie na podobnym nicku do niej, adminow nofake prosze o zmiane nicka zalozonego konta :)

a slowo ciota to mow do Pio i reszty swojej swity. Nie znasz mnie wiec nie zabieraj glosu w mojej sprawie. Ja nie pisze, ze masz kompleksy wyższosci, problemy z czytaniem ze zrozumieniem, niskie poczucie wlasnej wartosci itp. bo Cie nie znam, wiec prosilbym Cie o panowanie nad slowami :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:33 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')Dem dalej widze tak samo popierdolony jak byłeś? No tak, kto tu purpurowy jest ten jest, biedulek nawet w q2 nie może sobie pograć bo mu intrygi nie wyszły i został cziterem:D Zobacz jaki jesteś mega słaby:( Przykro mi:D


odpowiedz w stylu give... tylko pozazdroscic umiejetnosci trzymania nerwow na wodzy...

niestety danuto wyprowadze cie z bledu... jesli juz sprowadzasz wszystkie moje "potrzeby" tylko do q2 to wiedz ze ban mnie nie boli, a na scenie spelniam sie calkowicie jako support dla graczy w postaci namacalnej pomocy na quake2.info...

zeby cie bardziej nakrecic powtorze sie: jak bede mial ochote zagrac w q2 z NF to to zrobie. nie potrzebuje twojego pozwolenia ani adminow NF. to ze tego nie robie tj. np give rydel i inni wynika tylko i wylacznie z tego ze mam inne zajecia... chyba mi nie powiesz ze jestem lapany na probie wyludzania kont NF od elity sceny q2?

na tym skoncze wywody nt mojego atkualnego podejscia do q2... wiedz jednak, ze doceniam twoj wklad w plq2... szkoda tylko ze byl on odtworczy i skonczyl sie wlasnie tylko i wylacznie na tym co aktualnie reprezentujesz siegajac po wladze tam gdzie nie ma dla ciebie miejsca (dla przypomnienia: strona plq2, NF, cheat case, etc)

ps.
majcin to co napisales o danucie to mozna smialo wywnioskowac z tego ile razy danuta zabiera glos gdy chodzi o decyzje zakrawajace o prywatne porachunki i z tonu w jakim zawsze sie wypowiada... a zawszcze jej posty ociekaja despotyzmem i niezasluzonym autorytaryzmem...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 17 sty 2011, o 00:34 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:33 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
a ja dzięki wam, jestem wolny od q2:-)
mówiłem cały czas, że nf ssie;-]


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza