[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 19:31

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Czy jestes za tym bym dostal konto NoFake na nicku "danuta" ?
Tak 46%  46%  [ 28 ]
Nie 53%  53%  [ 32 ]
Liczba głosów : 60
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:34 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Jeśli sarkazm to Twoim zdaniem racjonalna zgoda, to coś Ci się pomieszało w główce:) Ciekawe kto byłby zadowolony z nika febles, exetutorek, doddys, darusiek, itd (całkiem przypadkowe niki wymieniłam), przeinaczasz mój nik, który obok tego jest moim imieniem, nie masz tak na imię więc od czyjegoś nika się po prostu odczep. Tamtego posta usunę bo i tak nie zrozumiałeś:(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:35 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 7 paź 2003, o 17:30
Posty: 614
Karma: -41
WIdze ze banik na #plq2 coraz bardziej boli :D . W sumie tez jestem za tym aby bodom gral na zenskim nicku. W koncu to do niego pasuje :)

_________________
o kurwa ; o


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'C')iekawe kto byłby zadowolony z nika febles, exetutorek, doddys, darusiek, itd (całkiem przypadkowe niki wymieniłam), (...)

raczej nikt, bo gracze ktorych nicki wymienilas graja w Q2... zrozum wreszcie ze ty nie grasz... i nawet jesli ktos by zobaczyl nick "danuta" i do tego w kontekscie umiejetnego grania w q2 to napewno nikt by nie zadal sobie pytania, czy to TA danuta od PLQ2? Ty nie jestes po prostu graczem kalibru przez Ciebie wymienionych wiec porownanie malo trafne...

a to zebys miala konto w NF jako "danka" wynika z tego, ze scena nie zgodzila sie na Twojego "x". To nie byl Twoj wybor, tylko sceny.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:43 
Czarnuch o_O
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lip 2004, o 20:45
Posty: 789
Lokalizacja: ha_mster
Karma: 33
dziwne, bo danka dzisiaj grala z nami pcw :D

_________________
o <- pch


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('roucz', 'd')ziwne, bo danka dzisiaj grala z nami pcw :D

ok, to sie nie odzywam juz w tonie gracza "danka" jako gracz offscenowy.

chodzilo mi bardziej o pokazanie, ze nick "danka" nie kojarzy sie z niczym ponad jakastam plq2 sprzed roku czy dwoch... pozatym, danka a danuta to roznica chyba...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:53 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Dem raz się poświęcę i Ci odpisze.
Zawsze mówisz, że wkurzają Cię posty, które są przekłamane, ale Twoj ostatni to jeden wielki stek bzdur.
Po pierwsze końcówkę ubiegłego roku grałam bardzo dużo (zapytaj czy gogan, z którą grywam, czy moich- bo zagrałam tyle pcw, ile nie zagrałam przez ostatnie 8 lat, a co do poziomu, najważniejsze, żebyś martwił się o swój, bo wynika z etgo głupkowatego posta, że ten, kto gra słabiej nie może mieć nika:O).

Druga część jest jeszcze większą bzdurą niż pierwsza. Nikt nie wybierał mi nika, nev powiedział, że Bodom ma problem z x, na początku chciałam bardzo tego x, ale z czasem w rozmowie z nevem mówię sobie a pierdole i kazał wtedy mi sobie nik wymyślić (ze względu na to, że danki mogłam nie chcieć gdyż jest to moje imię) i decyzja o tym, że gram jako danka jest tylko i wyłącznie moja (bo równie dobrze mogłam sobie zrobić "xxxxx" jako nowy nik).
Idź więc lepiej spać, bo na siłę to jeszcze nikt nic mądrego nie wymyślił. Gn8


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 00:54 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
moj przyklad odnosil sie do bardzo scenowej sytuacji sprzed 9 lat... chociazby konfliktu nicku dem z d3monem aka d3m'em. jako ze d3mon przestal grac, a ja skrocilem sobie nick do dem to ludzie w miare szybko zaakceptowali fakt ze d3mon to nie ja... tak samo offscenowa danka nie powinna plakac ze ktos smiga na nicku danuta...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 01:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', 'D')em raz się poświęcę i Ci odpisze.
Zawsze mówisz, że wkurzają Cię posty, które są przekłamane, ale Twoj ostatni to jeden wielki stek bzdur.

tak. nadal nie lubie przeklamanych postow. nie, moj post to nie jest jeden wielki stek bzdur. jest tam jedynie niedopatrzenie, ze gdzies w jakichs pickapach grywasz sobie z klanem. i to moj jedyny blad jaki popelnilem

$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '(')...)a co do poziomu, najważniejsze, żebyś martwił się o swój, bo wynika z etgo głupkowatego posta, że ten, kto gra słabiej nie może mieć nika:O).
bardzo jestem ciekaw w jaki to sposob wyciagnelas ten zajebisty wniosek... chyba sobie cos dodalas do
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')i nawet jesli ktos by zobaczyl nick "danuta" i do tego w kontekscie umiejetnego grania w q2 to napewno nikt by nie zadal sobie pytania, czy to TA danuta od PLQ2? Ty nie jestes po prostu graczem kalibru przez Ciebie wymienionych wiec porownanie malo trafne...


$this->bbcode_second_pass_quote('danonek', '
')Druga część jest jeszcze większą bzdurą niż pierwsza. Nikt nie wybierał mi nika, nev powiedział, że Bodom ma problem z x, na początku chciałam bardzo tego x, ale z czasem w rozmowie z nevem mówię sobie a pierdole i kazał wtedy mi sobie nik wymyślić (ze względu na to, że danki mogłam nie chcieć gdyż jest to moje imię) i decyzja o tym, że gram jako danka jest tylko i wyłącznie moja (bo równie dobrze mogłam sobie zrobić "xxxxx" jako nowy nik).
Idź więc lepiej spać, bo na siłę to jeszcze nikt nic mądrego nie wymyślił. Gn8
to ze masz konto "danka" jest malo istotne... w moim poscie napisalem chyba dosc czytelnie, ze
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')wynika z tego, ze scena nie zgodzila sie na Twojego "x". To nie byl Twoj wybor, tylko sceny.

czy mam wyrazniej zaznaczyc czy moze zaczniesz wyciagac bardziej poprawne wnioski?

Z tego wynika ze druga czesc wcale nie jest bzdura, bo jako ze bodom stanowi czesc sceny to mam prawo do uogolnienia "scena sie nie zgodzila".

Jeśli chcesz sie czepiac moich postow to lepiej to sobie przemysl dobrze, bo ja jedynie wykazalem sie brakiem znajomosci twojego harmonogramu grania w q2... ale czy moj brak wiedzy nt kiedy grasz w q2 to juz stek bzdur? nie sadze...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 12:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('[LuCzek]', 'W')Idze ze banik na #plq2 coraz bardziej boli :D . W sumie tez jestem za tym aby bodom gral na zenskim nicku. W koncu to do niego pasuje :)


Jedyny sensowny post w temacie obejmujący całą prawdę :D:D:D.

Tu nie chodzi o to, czy ktoś może grać na jakimś nicku. Tu chodzi o rozgoryczenie, że koleżka Marcinek nie może już realizować się na ircu i spełniać tam zawodowo :D.

Pamiętam jak zaczął wyzywać i produkować pianę, kiedy nie dostał opa na kanale rebelsów. Nie chcę sobie nawet wyobrażać co się dzieje od tego czasu kiedy dostał bana na #plq2. Horror i terror w domu musi być!

Pozostaje tylko pytanie: ALE PŁAKAŁ?

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 12:42 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Jeżeli Majcin dostanie DANUTA to ja chce zmienić swój na P-BDMM albo PAN-BRAZZERSA-DZIENNIE-MONITORUJACY.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'm')oj przyklad odnosil sie do bardzo scenowej sytuacji sprzed 9 lat... chociazby konfliktu nicku dem z d3monem aka d3m'em. jako ze d3mon przestal grac, a ja skrocilem sobie nick do dem to ludzie w miare szybko zaakceptowali fakt ze d3mon to nie ja... tak samo offscenowa danka nie powinna plakac ze ktos smiga na nicku danuta...

Litości, ja się nigdy z tym nie pogodziłem. I do dziś są osoby, które biorą Cię za d3mona a Tobie to nie przeszkadza.

Edit: Tak jestem hejterem i głosowałem na TAK, bo mi zależy na nowym nicku :(
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 13:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
nie lubie powolywania sie na ogolne zalozenia jak np "sa osoby kto do dzis(...)"

czyzby zwykla prowokacja dodai?

dajcie chlopakowi nicka jakiego chce i nie bedzie tej szopki...

juz na pewno wszyscy wiedza ze `danuta` to `majcin` wiec gdzie problem z zalozeniami NF?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 14:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'n')ie lubie powolywania sie na ogolne zalozenia jak np "sa osoby kto do dzis(...)"

czyzby zwykla prowokacja dodai?

dajcie chlopakowi nicka jakiego chce i nie bedzie tej szopki...

juz na pewno wszyscy wiedza ze `danuta` to `majcin` wiec gdzie problem z zalozeniami NF?


Tak, podjudzam ten temat. Wiem, że nie lubisz powoływania się na ogólne założenie, tak samo ja nie lubie wklejać i szukać logów :)

Co do NF, dajcie Majcinowi Danute slonik

Mógłbym przejmować się dosłownie wszystkim, ale po co? Skoro jestem zbyt zajebisty.
http://www.youtube.com/watch?v=kJbKRbHM ... 6&index=35
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 14:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
:ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 15:05 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
:D

jak dla mnie to tez robta co chceta, ja sie w to nie mieszam, wiem ze to i tak kolejna glupia prowokacja jak wiekszosc tematow zakladanych w dziale quake2 (a wiekszosc z nich zakladane ciagle przez te same osoby), kilka osob sie tym przejmie i poklika z wami w tym temacie, powyzywa troche jak zawsze, a reszta ma na to wyjebane

PS. oczywiscie zaglosowalem na nie, uwazam ze w pewnych sytuacjach kazdy przeciez moze sobie zmienic nicka i grac pod nowym, ale wiadomo ze w tym przypadku intencje sa inne (domyslam sie pewnie tez ze gdyby ktos podbil do admina o zmiane nicku w normalnych przypadkach to pewnie admin by to uczynil - zaraz pewnie milion postow sie pojawi ze co to za szczegolny w tym momencie przypadek, ze pewnie ktos musi wlazic w dupe adminom zeby mogl sobie zmienic nicka i inne gowniane argumenty, kazdy i tak wie o co biega, nikt z nikogo nie musi robic idiote), HF


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 22:51 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
jeden wielki zal ;]
Tak jak wspomnial dodi. Jesli ten kolo dostanie "danuta" to ja poprosze p-majcin. Wszak nie jest to ani P-BDM, ani majcin wiec chyab moge sobie takiego wybrac?
Albo lepiej poprosze nick "dem-z-wawy-szukam-kolegow". Jesli za dlugie to porposze "demcio".
Mam zalozyc ankiete?

Lepiej odbanujcie go na ircu to nie bedzie zakladal debilnych ankiet :)


Ostatnio edytowano 17 sty 2011, o 22:53 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 17 sty 2011, o 22:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Albo lepiej poprosze nick "dem-z-wawy-szukam-kolegow". Jesli za dlugie to porposze "demcio".
Mam zalozyc ankiete?

chetnie popatrze jak sie blaznisz na takim nicku... vote yes!
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 19 sty 2011, o 16:46 
Luzny kolezka
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lis 2007, o 20:56
Posty: 383
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 40
Nie rozumiem was, generalnie chodzi o gracza który nie grał w q2 już jakiś rok lub 2 lata każdy kojarzy go z nicka bodom, dlaczego przy no fejku jeżeli chce zacząć przygodę na nowo z q2 nie można mu dać tej "danuty" skoro tak bardzo tego pragnie ja myślę, że macie problem głównie z nowym nikiem i jego nazwą jeżeli byłby to jakiś nik sensowniejszy, to większość by to zaakceptowała. I co z tego, że będzie danuta na no fejku, więcej kont przecież nie dostanie i będzie skazany na ten nik do końca ;) bo więcej ników nie można mieć nie?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konto na NoFake
PostNapisane: 19 sty 2011, o 17:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
bo tu chodzi o to, ze niektorzy musza udowodnic innym kto "ma wladze" nad kim...

od taki kompleks wladzy...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza