[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:57

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 18:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
skoro juz rozmawiamy w innym teamcie o NF, to moze tu przeniesmy kwestie liczby adminow NF ?

pewne sprawy wymagaja obgadania i potrzeba na nie czasu... cos co nie wymaga czasu a usprawni zakladanie kont to zwiekszenie liczby adminow NF... tak wiec moze zaczniemy od tego ze liczba osob, ktore moga zalozyc konto wzrosnie nieco?

zaznacze tylko ze takowe osoby musza byc AKTYWNE na scenie i musze nie tylko klikac na serverach z NF... i wcale nie potrzeba specjalnych predyspozycji by byc adminem NF... nie oszukujmy sie i nie tworzmy elitarnych koleczek dzierzacych wladze, ktore aktualnie i tak sa zawaleni nawalem pracy.

lets do it!

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 18:56 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
No jasne bo jak bedzie wiecej adminow to masz wieksze szanse ze dostaniesz fejk konto na nicku Shinji czy tez innym.

Co do "obgadywania pewnych spraw" to ty juz pokazales do czego jestes zdolny najpierw czitujac a potem tworzac fejk konta i probujac robic z ludzi idiotow.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Obrazek


ale ty glupiutki jestes kolcie. dodai posprzataj plz.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:26 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Kolt, ogromną bolączką systemu NF jest właśnie brak adminów, co przekłada się na problemy z uzyskaniem konta dla "nowych" graczy, tudzież starych playerów, którzy chcą powrócić do q2...
Wg Twojego rozumowania wszyscy admini NF powinni zrezygnować ze swojej "funkcji", bo dem nie śpi... :rozjebany:
Proszę ja Cię... no kurwa proszę... :| Chcesz pomóc scenie - odstaw prywatę na bok.
Nie wiem, czy zauważyłeś ale następstwem "wpadki" dema jest dużo większa czujność ekipy NF. Wiele kont zostało zablokowanych! Podejrzewam, że sami admini nie są już tacy "łatwowierni" - przykład P!o, który zablokował konto jakiegoś "Pączka" (sorry, wiem, że przekręciłem nick:/). Czy słuszne to zagranie, czy nie nie leży w gestii tego topica. Masz kawę wyłożoną bezpośrednio. Są podejrzenia - jest blok. I ekipa się tutaj po prostu zbędnie nie pierdoli (zaleta). Myślę, że dem gra teraz z adminami NF na poziomie hard zamiast medium. Happy? :ok:

Gdybyś łaskawie przeczytał inny wątek w dziale NF wiedziałbyś, że kilka osób dostrzegło problem braku/niedostępności adminów. Dem założył wątek, aby podyskutować o tym. Zamiast wyczuwać podstęp, oddawać się przemyśleniom, nie rób kolta i rozegraj wreszcie mecz edl z Davidem, bo czas na pisanie postów na fb znajdujesz... :S Jak już chcesz dyskutować, to zechciej chociaż rozeznać się w sytuacji, poczytaj topici i dopiero po tym się wypowiadaj. Nie wymyślaj/szukaj problemów/dziury w całym jak baby. Pozdro


I żeby nie offtop: vote yes dla idei zwiększenia liczby adminów. Mój kandydat: norman :)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:38 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sie 2005, o 17:49
Posty: 1028
Karma: 49
mój: vibez, ewentualnie kolt :D slonik


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Sil sprawę "pączka" Pupaja wyjaśniłem :) , niestety Pio nie potrafi się przyznać do błędu że najpierw działa potem myśli a, nie może iść w tym kierunku ;FF.Od 2 dni na ircu go nie spotkałem ,a konto jest dalej zablokowane , I co mam mu napisać Pupajowi "Sorry urodził się jeden taki bat który nie potrafi korzystać z mózgu bo jest idiotą i jest jednym z głównych adminów oraz organizatorem lig i nie liczy się ze zwykłym playerem bo do głowy woda sodowa uderza ??....Pupaj jest nie winny i za to że ściągną zwykły cfg z oficjalnej strony został zablokowany :| Amen.Nie można być do każdego nowego gracza nastawionym jak do cheatera bo go nie znamy tak jak to robi Kolt i kilku innych ;f bo ktoś sciąga sobie cfg i sie pojawia name Blanka więc papa litosci ...
Ja też głosuję za zwiększeniem ilości adminów -> Norman,Agent <- ten nigdy w to nie przestanie grać :D:D :wink:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:56 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Jak juz mamy poszerzac to rowniez jestem za koltem. On nie przepusci fejkow (duzy +)
Nie wiem jak Gandalf, czy on ma taka mozliwosc? Rowniez vote na niego :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
przy sugestii adminow, nie zapomnijcie ze waznym jest aby dany admin byl widywany na irc w miare czesto.

  • Revenge113 ? chyba ciagle klika sobie pikapy
  • fasadin? podobno klika poza NF, wiec do kolekcji i jego bym proponowal...
  • feeble?
  • norman?
  • Darus ? chyba nie trzeba tlumaczyc
  • sil ?

napisalbym ze i kolt, ale pod warunkiem jesli nie mialby mozliwosci banowania ludzi... pomyslcie co by sie dzialo gdyby mial taka mozliwosc... ale jesli kierowac tym ze admin ma kojarzyc ludzi z sceny no to kolt calkowicie sie nie nadaje...

Spoiler:
placzow kolta nie mam zamiaru prostowac, bo ile mozna? chlopak ma jakis problem i od mojej wpadki (NF) ktora miala miejsce 4 miesiace temu ciagle mnie gdzies szuka... tylko jakos znalezc nie moze... ciekawe dlaczego :smilecolros: ps kolcie, naucz sie ze jakbym chcial cie bic na zbocie to bym ustawil taki fov by tego nie bylo widac golym okiem... ehh, ale wiem, jestes zbyt niedojebany zeby to zrozumiec

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 wrz 2007, o 22:07
Posty: 1157
Lokalizacja: Pyrlandia
Karma: 101
admini nf nie maja praw banowania ludzi takie prawa posiadaja admini glowni czyli ja i pio oraz opiekunowie serwerów jest to ujete w prawach i obowiazkach adminów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
no to mozna dac koltowi admina NF, przynajmniej zamknie pape na jakis czas :ok: scenie nie zaszkodzi a i jego morale wzrosna!

za 5 lat gdy kolt zostanie sam na scenie i bedzie mial 0 aprove'ow:
"Nie dalem konta zadnemu fejkowi. Jestem jedynym, adminem NF ktory nie popelnil bledu!" prawdopodobne (c) Kolta

:multi:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:08 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Najczesciej to na ircu jest widywany spil :D On zna wszystkie nicki z irca. Vote yes na niego :)

A tak na powaznie. Internet jest, byl i bedzie znonimowy (przynajmniej w jakims stopniu) Nie oszukujmy sie, konto NF jest bardzo latwo dostac... Wystarczy pograc 2 miesiace na fejku i zawsze ktos potwierdzi: "widuje go od jakiegos czasu". Wiec nie ma co sie dziwic rozgoryczeniu kolta. Widzi problem, stara sie wylapac fejkow i chwala mu za to. Chetnie bym go widzial w ekipie validatorow NF :)

sil - jestem za, chociaz nie wiem jak z jego aktywnoscia.
Darus- chwala dla tego Pana za wszystko co robi ale wg mnie jest za miekki do tej roboty :*
feeble- nie mam zdania.
norman - jestem za.
fasadin - chyba rowniez za miekki ;)
reve - jak pisalem wczesniej, jak najbardziej za, lecz nie wiem jak u niego z aktywnoscia.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
co znaczy za miekki? jak ktorys admin popelni blad to mozna latwo go skorygowac... ja nie widze problemu... dodatkowo mysle ze powinna byc pelna lista kto kogo aprove'owal, by moznabylo zawsze zrobic male dochodzenie

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:24 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
sil: zanim zaczniesz pouczac innych to spojrz na siebie bo twoje proby grania szeryfa w wiekszosci topicow nic nie daja - i nie dadza tym razem. Swoja misje przenies na inne pole albo na innych uzytkownikow bo ja nie zycze sobie zebys mi tutaj narzucal co moge a czego nie moge pisac - za cienki jestes na to w uszach.
Nigdzie nie pisalem ze admini nf maja zrezygnowac ze swojej funkcji a twoje domysly i wyciagniete wnioski wskazuja jedynie ze ty tutaj kierowales sie prywata - to co zarzucasz mi.
To ze wedlug ciebie jest za malo adminow nf to twoja opinia - a ja mam inna. To samo tyczy sie osoby dema i tego co on tutaj probuje robic - na pewno nie uwierze i nikt mnie do tego nie zmusi ze dem ma czyste intencje. Przerabialem juz ten temat i biorac pod uwage wczesniejsze fakty i zdarzenia zawsze bedzie u mnie na liscie osob ktorym nie mozna i nie warto wierzyc. Niech sie probuje wybielac - ja tego nie lykne.
Tak samo nic ci do moich meczow w edl - zajmij sie swoimi sprawami a nie wciskasz nos tam gdzie cie nie potrzeba. Zal ci ze zapisalem sie do edl? Tez miales takie prawo a ze nie skorzystales to teraz nie rob z siebie pajaca.
Na koniec jeszcze dodam ze jak chcesz mi nawrzucac to zaloz osobny temat bo to co tutaj zrobiles to wlasnie prywata o ktora mnie posadziles. Swietny przyklad ze nie widzisz dalej niz poza czubek swojego nosa.

Co do mojej kandydatury na osobe weryfikujaca konta to dzieki ale ja wcale nie uwazam zeby byla za malo liczba adminow od tego. Tak samo nie uwazam zeby konto nf mialo byc dawane "od reki" w ciagu 5min po wejsciu na serwer irc. Nie piszcie wiec wiecej o mojej kandydaturze.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:45 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
nie czytalem wszystkiego, bo mi sie nie chcialo po prostu :D
do admina nf to sie nie nadaje, z bardzo prostego powodu. Jestem malo aktywny. i na 90% w nastepnym plq2 nie bede gral. Wiec z moja aktywnoscia bedzie jeszcze gorzej. Dzieki, ale nawet jakbym dostal to nie chce tej posady gdyz wielu innych na chwila obecna bedzie lepszych.

edit. Jedynie co to "siedzie" na ircu, a czesto to wyglada tak ze mam odpalonego kompa ze wszystkim i tak chodzi ;) no ale fakt, na ircu "siedze" tyle ile siedzialem

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 7 gru 2010, o 21:05 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Kolt:
Spoiler:
Kolt, nie kieruje się żadną prywatą. Uwierz mi, że jesteś dla mnie totalnie neutralną jednostką, czasem rozbawić potrafisz więc dla mnie jesteś raczej na + niż na - :piwo:
Mając na uwadze przeszłość "relacji" Ty-dem wiem, czego mogę się spodziewać - taki dowód rzeczowy o stąd słowo "prywata". Ty poza przypuszczeniami* nie masz podstaw do tego, aby udowodnić mi moją rzekomą niechęć do Ciebie. Jeśli chcesz to mogę poświęcić 5 min na wklejanie linków, gdzie prowadziłeś dialogi z demem (plq2/fb etc). Mam więc podstawy do tego aby zaistniałą sytuację określić w taki ("prywata") a nie inny sposób. Ty dowodów takich, odnośnie mojej osoby, niestety nie posiadasz. How come?

Odnośnie edl: Dawid kilka dni temu żalił mi się na ircu, że dostanie w/o w edl, bo nie raczysz odpisać mu cokolwiek na ircu (prób ustalenia terminu z Tobą podejmował kilka). Dawid nie zgłaszał problemu adminom, bo nie chciał Ci robić problemów i miał nadzieję że w końcu raczysz mu odpisać... Wision oznajmił mu, że zostaną przyznane ujemne punkty obydwu stronom, gdyż Dawid problemu nie zgłosił za wczas. Nie wiem czy pamiętasz, ale wczoraj na #plq2 napisałem do Ciebie odnośnie Dawida.. I co? Okazało się, że miałeś go ignorowanego w ircu. Odblokowałeś... i kilka min później David napisał mi, że go olewasz... Nie wiem czy to przypadek :| Nie mam naprawdę żalu, że zapisałeś się do edl. Aha i w tym momencie "Swietny przyklad ze nie widzisz dalej niz poza czubek swojego nosa" raczej bardziej pasuje do Ciebie niż do mnie. Ja swojego nosa akurat w nie swoje sprawy nie wtykam. Nie próbuj mi także wmawiać, że odwracam kota ogonem - bo ja swoje słowa potrafię poprzeć podając czysty, klarowny dowód, Ty opierasz się tylko i wyłącznie na przypuszczeniach (niesłusznych zresztą).

Mam tak na Ciebie wyjebane, że dam Ci plusa... Buziaki :*

Aha, nie narzucam też co możesz, a czego nie możesz pisać. Może nie zrozumiałeś przesłania... Podejrzewam, że zobaczyłeś nowy topic dema i zareagowałeś... Nie zapoznając się z otoczką, co wyperswadowałem Ci w moim poprzednim poście... Tak zabolało? :S


* sram na to, jak postrzegają mnie ludzie na scenie q2. Szeryfem nie jestem, nie zamierzam być ani nie chcę być postrzegany. Odczytuj sobie moje słowa na swój sposób i interpretuj je. Ale nie próbuj mi wmawiać, że białe jest czarne a czarne białe.

edit: odblokuj karmę :(



Żeby nie offtop: kolt, jesteś osobą, która mogłaby pełnić rolę admina nf moim skromnym zdaniem. Mówię całkiem serio.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 8 gru 2010, o 18:08 
Cichociemny

Dołączył(a): 13 paź 2007, o 14:53
Posty: 138
Karma: 3
zglaszam sie do pomocy w przydzielaniu kont nf i ich weryfikacji :]

od 06 jestem w miare na bierzaco z ksywami wiec mysle ze moja pomoc przyda sie :)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 8 gru 2010, o 18:14 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Popieram kandydaturę Gandalfa. Aktywny, obecny, rozgarnięty, mający dystans do ludzi. I nie jest ciapowaty.

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 8 gru 2010, o 18:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wiec? kto jest glowno dowodzacy w NF, kto moze cos zrobic zeby rozdac adminy? Urbas?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 9 gru 2010, o 17:59 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
Reve ? ahahhah :D dajcie jeszcze trollowi konto . Przeciez reve to przyjaciel dema i wiadomo , ze po znajomości Reve odpali mu jakis nick. Mam wrażenie , ze własnie do tego dem dąży
Dem aka Troll :fist:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: admini NF
PostNapisane: 9 gru 2010, o 18:03 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
:ok:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza