[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 23:55

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Czy jestes za otwarta rejestracja?
Tak 28%  28%  [ 11 ]
Nie 64%  64%  [ 25 ]
Nie mam zdania 7%  7%  [ 3 ]
Liczba głosów : 39
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 18:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
Dzizas, czy moze tu wreszcie przyjsc moderator? albo niech ktos inny uswiadomi tego goscia... po co mam marnowac energie i czas na odpowiadanie na pytania tego type? do czego to prowadzi...

gosciu wez sie ogarnij i wypierdalaj z tego tematu... temat fajnie sie prowadzilo dopoki sie nie pojawiles i nie zaczales zadawac pytan z dupy i stwierdzac faktow, ktore sa faktami tylko i wylacznie w twojej glowy... chcesz probke z ost posta?

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Miales pokazac jak tworzysz swoj wlasny system weryfikacji graczy i tego nie zrobiles do tej pory, nie chcialo Cie sie, ok kazdy to rozumie, jest NF na ktory dzieki bogu nie masz wplywu.

kurwa, zjebie, gdzie ja cos takiego stwierdzilem? no gdzie kurwa ? ile jeszcze rzeczy napiszesz w taki sposob? ile postow napiszesz gdzie piszesz K L A M S T W O? i ile razy bedziesz sie jeszcze powolywal na swoje klamstewka?

w ogole skad ty takie zjebane teorie wysnuwasz ze ja chcialem sie dostac do ekipy nf? no kurwa, pytam sie skad? bo sie interesowalem jaki mechanizm weryfikacji chca wprowadzic i czy bedzie zgodny z zalozeniem asbesta? no kurwa, ogarnij swinie pacholku...

dlugo mam jeszcze ripostowac bullshit tego zjeba czy laskawie ruszy sie jakis moderator?

to sie troszke poirytowalem...


Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
')Do robienia NF tez sie nie dostales, ciekawe czemu, moze po prostu ludzie Cie znaja.

a staralem sie ?
fail! KLAMSTWO

$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
')teraz znowu probujesz sie dostac do projektu na ktory od poczatku nie miales wplywu....

gdzie ja sie gdzies probuje dostac?
fail! KLAMSTWO

$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
')Prosisz Ubraska o mechanizm dzialania NF, moze skonczyly Ci sie pomysly na alternicki i szukasz planu jak ominac NF zeby pograc na pol serwach. Znajac Cie (z tego forum) jest to wielce prawdopodobne.

nie znasz mnie deklu... nie pytam sie o mechanizm dzialania tylko o interfejs udostepniany przez dwa wspolpracujace serwery.. jak zrozumiesz po co to mogloby byc to sie wtedy wychylaj...
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
')Twoim zdaniem to co pisze to bullshit, a moim to co wymyslasz to szukanie dziury w calym.

jakiej kurwa dziury??? usprawnienie rejestracji konta to szukanie dziury w calym? Czlowieku ogarnij sie. FAIL!
$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
')Miales pokazac jak tworzysz swoj wlasny system weryfikacji graczy i tego nie zrobiles do tej pory, nie chcialo Cie sie, ok kazdy to rozumie, jest NF na ktory dzieki bogu nie masz wplywu.
fail! KLAMSTWO

$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', '
') Musisz zrozumiec, ze scena BEZ CIEBIE sobie daje rade, stworzyles strone ok, masz takie hobby lubisz to robic, genialnie. Jestem za

a czy ja gdzies stwierdzilem ze sobie bezemnie nie da rady? fail!

$this->bbcode_second_pass_quote('Qiub', 'P')S , mam tylko nadzieje ze nie zaczniesz mi zaraz spamowac na PM jak to tylko Ty potrafisz ...
fail! klamstwo

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 19:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak. ja robie offtopy... za to twoje posty zawieraja tresci
  • na ktore warto odpowiadac. zaprawde
  • sa wynikiem zrozumienia glownych zalozen pomyslu
  • nie sa przesycone ignorancja

Dodatkowo, jakim ja prawem reagowalem na to ze
  • nie wiesz o czym piszesz
  • jak juz piszesz to wypisujesz same klamstwa
  • powolujesz sie na jakies z dupy teorie
  • wmyslasz teorie...
tak, to ze mna cos jest nie tak...

:bij:

@bocian,

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Tak jak napisal Qiub, nie rob z ludzi retardow bo w tych czasach nawet 5 letni gnojek potrafi sciagnac, scrackowac i pograc w gre na pirackich serverach :)

moze i pieciolatki potrafia to i owo, za to historia q2 pokazuje ze 2x letnii absolwenci uczelni wyzszych maja problem z prostym cfg q2
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
i co, mam odwalac sam po raz kolejny po cichu jakas robote? chyba nie liczysz ze jestem az na tyle naiwny? Pozatym patrz: odchodza ludzie z sceny ktorzy odwalaja pewna prace wlasnie po cichu i scena jest sparalizowana, bo czeka az ktos cos za nich zrobi... o nie, co to to nie...

No to jesli w tym jest problem to szukaj chetnych ludzi do redagowania Twojej www. Po co czepiac sie na sile NF?
przeczytaj najpierw temat dokladnie, lacznie z linkiem do tematu ktory wskazalem w 1 poscie a bedziesz wiedzial ze sie nie czepiam NF, a o i reagowniu wspomnialem wczesniej bez twojej pomocyy...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 20:11 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
dem, kiedy ja zrobilem ankiete jakis czas temu, wysmiales ten pomysl wytykajac dlaczego robienie ankiety jest bez sensu (ze ludzie glosuja z kilkunastu swoich kont...chyba ty, no ale coz - argument to argument).

teraz po kilku miesiacach zakladasz ankiete. cos sie zmienilo, czy moze przyznajesz mi racje? (:D)

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 21:06 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')@bocian,
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
i co, mam odwalac sam po raz kolejny po cichu jakas robote? chyba nie liczysz ze jestem az na tyle naiwny? Pozatym patrz: odchodza ludzie z sceny ktorzy odwalaja pewna prace wlasnie po cichu i scena jest sparalizowana, bo czeka az ktos cos za nich zrobi... o nie, co to to nie...


No to jesli w tym jest problem to szukaj chetnych ludzi do redagowania Twojej www. Po co czepiac sie na sile NF?
przeczytaj najpierw temat dokladnie, lacznie z linkiem do tematu ktory wskazalem w 1 poscie a bedziesz wiedzial ze sie nie czepiam NF, a o i reagowniu wspomnialem wczesniej bez twojej pomocyy...
Oj dobrze wiemy, iz starasz sie w swoim stylu pokazac, iz NF jest beee :)
Pozatym z tym redagowaniem to byl bardziej zart niz propozycja. Sorry ale co mialby zaiwerac taki artykul? Ja tam widze max 10 zdan i to lejac wode.... Faktoza, tzreba do tego ludzi... :/ Wlasciwie to mozesz nawet skopiowac tekst z nofake i go wkleic u siebie. Argument, iz nikt nie zechce gadac z ludzmi, ktorych nie zna nigdy do mnie nie trafi.

I na litosc boska przestan pisac o "pograzaniu" w swoj malo subtelny sposob bo to jest smieszne :)

Moje propozycje: Zapodac temat urbaska do glebszej dyskusji... Przede wszytskim, zeby osoby odpwoiedzialne za te konta wyrazily swoj poglad w tej sprawie. Jest to jedyne ulatwienie, ktore warto byloby wprowadzic. Mam nadzieje, ze pomysl z "automatycznym" przyznawaniem kont nie dojdzie do realizacji. Nie widze w nim ani jednego plusa. (tak dem przeczytalem dokladnie argumenty za)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 21:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
zapewne nie zauwazyles ze propozycja urbaska jest wynikiem dialogu, jaki rozpoczalem i zapewne nie bedziesz mial ochoty mi powiedziec dlaczego nie widzisz ani jednego plusa "innego rozwiazania" zakladania kont w NF. nie myle sie, prawda?

Nie uzylem "nie znam go, nie bede z nim gadal" jako argumentu... to do czego sie odniosles mialo swoj konteskt, z ktorego bezwstydnie w swoim poscie wyskoczyles... prosze nie cytowac bez kontekstu...

jesli masz zamiar odpowiadac w taki sposob to z laski swojej dodaj mnie spowrotem do ignorowanych... w ogole skad pomysl zeby przestac mnie ignorowac? czyzbys chcial przywrocic mi moderatora na forum ?

Spoiler:
gdybys jednak wszedl w ten link, ktory ci wskazalem to bys wiedzial ze moje slowa o "redagowaniu" napewno nie odnosily sie do strikte NF. O.o

prosimy wypowiadac sie po wczesniejszym zapoznaniem sie z pelna trescia postow...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 23:18 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
dalem na nie

Dla mnie nf powinien byc duzo bardziej restrykcyjny niz jest w obecnej formie. Duzo osob dostalo konto, choc moim zdaniem nie powinni dostac, ale nie ja jestem od oceniania. Jest wiele serwerow bez nf (w polsce 5 na pewno, + wszystkie za granica oprocz urbaska) Nowi niech tam sobie graja. Tam przewaznie bedzie dla nich rowny poziom (bo sa nowi) choc wiadomo zdarzy sie ze wejdzie taki fasadin i bedzie chcial duela, ale dzieki temu (jezeli beda grac na jednym nicku) beda rozpoznawalni i szybciej dostana konto.

tutaj troche OT...
Fakt malo gram od juz dluzszego czasu, ale PAWEL dostaje konto na nf (wie ktos kto to jest?) i na rocznego skilla to on na pewno nie wyglada, a rok temu gralem dosc duzo wiec zauwazylbym ze jest nowy (no chyba ze fejkowal, co tylko bardziej utwierdza w tym ze fejkowac nie warto).

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 4 gru 2010, o 23:24 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')Nie uzylem "nie znam go, nie bede z nim gadal" jako argumentu... to do czego sie odniosles mialo swoj konteskt, z ktorego bezwstydnie w swoim poscie wyskoczyles... prosze nie cytowac bez kontekstu...

Kontekst? Stary napisales, ze jak osoba zwizana z web powinienem wiedziec, iz instrukcja na stronie nofake odstrasza nowych graczy. W ogole skad Ty bierzesz te swoje dane? Przy kazdym poscie starasz sie pokazac, iz ktos nie doczytal dokladnie Twoich slow. Skoro az tyle osob ma z tym problem to widocznie Twoje posty to jeden nie zrozumialy zlepek frazesow.

A dlaczego nie widze, zadnych plusow? hmm bo poprostu ich nie widze. Nie musze chyba objasniac czegos co dla mnie jest bezsensowne bo juz samo stwierdzenie "bezsensowne" jest wyjasnieniem. Oczywiscie zaczniesz filozfowac, zebym wyjasnil dlaczego jest bezsensowne. Tak mozemy przez 100 stron walkowac. Bo przy kazdym wyjasnieniu mozna zadac pytanie o "wyjasnienie" wyjasnienia. Zamotalem ale przeciez Ty zrozumiesz :)

Inna sprawa to: Zapytania z google, ktore uzyles jako argumenty, iz nowi gracze szuakja informacji mozna miedzy bajki wlozyc. Ja np nie mam w ulubionych zadnych stron zwiazanych z q2 (poza forum) i zeby dostac sie na jakis interesujacy mnie portal wpisuje w google odpowiednia fraze. Zapewne robi tak wiele osob. Oczywiscie nei twierdze, iz jakis tam odsetek z tego no nowi gracze. Byc moze tak jest.

NIe wmowisz mi, ze aktualne zasady uniemozliwiaja nowym osobom dostanie sie do serverow. Tak jak pisalem wyzej: nie robmy z ludzi kaleczniakow.

Co do zdjecia Twojej osoby z ignorowanych. Niestety zaden system nie jest idealny i gdy zakladasz nowy temat (a chyba lubisz to robic) to zawsze wywolujesz w niej burze postow co (w przypadku gdy jestes ignorowany) staje sie bezsensowna zbiernanina postow. Za jakis czas jak sprawa ucichnie wrocisz tam gdzie trzeba :) Pozdrawiam. Mam nadzieje, ze w odpowiedzi na mojeog posta powstrzymasz sie od przywolywania mnie do tablicy to skonczymy oftopowanie :ok:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 01:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
postaram sie odpisac najspokojniej jak potrafie chociaz krew sie we mnie gotuje bo:
  • mieszasz watek "czy nikt sie nie interesuje q2" w temacie o nf
  • doprowadzasz mnie do bialej goraczki negujac cos w co nawet nie zajrzales

a teraz do rzeczy

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')Nie uzylem "nie znam go, nie bede z nim gadal" jako argumentu... to do czego sie odniosles mialo swoj konteskt, z ktorego bezwstydnie w swoim poscie wyskoczyles... prosze nie cytowac bez kontekstu...

Kontekst? Stary napisales, ze jak osoba zwizana z web powinienem wiedziec, iz instrukcja na stronie nofake odstrasza nowych graczy. W ogole skad Ty bierzesz te swoje dane?
z doswiadczenia i trzezwego podejscia do sprawy. w przeciwienstwie do wielu tu na forum, staram sie postawic w sytuacji nowego gracza i dostrzegam pewne problemy, ktore wy nagminnie ignorujeci.

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'P')rzy kazdym poscie starasz sie pokazac, iz ktos nie doczytal dokladnie Twoich slow. Skoro az tyle osob ma z tym problem to widocznie Twoje posty to jeden nie zrozumialy zlepek frazesow.
wielokrotnie juz sie okazalo, ze pomimo dem vs all to ja mialem racje, wiec mnie to nie rusza...

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'A') dlaczego nie widze, zadnych plusow? hmm bo poprostu ich nie widze. Nie musze chyba objasniac czegos co dla mnie jest bezsensowne bo juz samo stwierdzenie "bezsensowne" jest wyjasnieniem. Oczywiscie zaczniesz filozfowac, zebym wyjasnil dlaczego jest bezsensowne. Tak mozemy przez 100 stron walkowac. Bo przy kazdym wyjasnieniu mozna zadac pytanie o "wyjasnienie" wyjasnienia. Zamotalem ale przeciez Ty zrozumiesz :)
poczatkowo stwierdzilem chuj, niech mu bedzie, ma swoje zdanie, ale jak doszedlem do dalszej czesci posta to wyciagnalem wniosek ten kutas nawet nie zadaje sobie trudu zeby zajrzec w podsuniete pod nos rzeczy i dalej idzie w zaparte, wiec pewnie w sprawie NF jest tak samo

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', 'I')nna sprawa to: Zapytania z google, ktore uzyles jako argumenty, iz nowi gracze szuakja informacji mozna miedzy bajki wlozyc. Ja np nie mam w ulubionych zadnych stron zwiazanych z q2 (poza forum) i zeby dostac sie na jakis interesujacy mnie portal wpisuje w google odpowiednia fraze. Zapewne robi tak wiele osob. Oczywiscie nei twierdze, iz jakis tam odsetek z tego no nowi gracze. Byc moze tak jest.
Kurwa, czy ty zajrzales chociazby w jeden raport? czy zeby dostac sie na moja strone wpisujesz quake2 online albo quake2 nie widze broni albo wiele wiele innych? chuj kurwa, zadam sobie trud i tu wkleje pare przykladow
Spoiler:
jak zrobić zoom w quake2
quake 2 taktyka q2dm1
taktyka na q2dm1
quake 2 własny config
jak dobrze grac w quake 2
jak stworzyc serwer tdm quake 2
jump.cfg q2
q2 skiny
config q2
217.8.180.90 nie działa q2
celownik w q2
gra quake ii on line
quake 2 aliases
quake 2 klawisze
q2 info
quke 2 konsola
jak zagrac w multiplayer quake 2
quake 2 lepsza grafika broni
quake 2 megahealth
quake 2 w sieci lan
quake 2 nie ładuje map
dropy w quake 2
double jump quake 2
quake2 tdm
czy ktos jeszcze gra w q2
jak grać quake 2 przez internet
pozycje q2
quake 2 dlaczego nie widac broni
quake 2 gra przez internet
quake 2 multiplayer virus
jak dołączyć do serwera q2
jak zagrac w queak 2
konfig do q2
q2dm1 arena
quake 2 config guide
quake 2 gra w team
quake 2 nie moge sie polaczyc z serwerem
quake 2 opis cfg
timer quake 2
cache:lap4hhyattcj:quake2.com.pl/ quake 2 irc
instagib konfigi graczy
jak grać na serwerze w q2
jak sie nagrywa demo w q2
jump polski serwer q2
nie moge grac w quake 2 przez internet
paki do quake2
q2 konsola komendy
quake 2 full bright
quake 2 jakie klawisze
quake 2 the edge plan
quake 2 timer
quake 2 trigger
quake2 jak zmienic textury
strona o quake 2
skiny do quake2
quake2
config w q2 bez wybuchów
aprq2 server
cfg trigger quake2
instrukcje w quake 2 multi player
jak garć w quake2
jak grac w q2
komendy do quake 2
konfig do quake 2
opis komend cfg q2
quake 2 config video
quake 2 gra we własnej sieci
quake 2 komenda na widok broni
quake 2 mod graficzny
quake 2 movement
quake 2 przedmioty
quake 2 serwer
quake 2dem
quake2 config downoad
qukae 2 konsola jasność
serwery q2 rail
udogodnienia w quake 2
quake 2 bindy
configi quake2
jak nagrywac demo q2
quake 2 crosshair
quake 2 przez internet
quake 2 komendy
co znaczy gg w quake 2
jak zrobic film q2
jaka komenda pokazuje broń w quake 2
nie łączy mi się z serwerami q2
online quake ii
quake 2 faq
quake 2 jak grać z innymi
quake 2 railgun only cfg
quake 2 server
quake2 wysyłaj nie wysyłaj
skiny do q2
tutaj znajdziesz odpowiedzi na kazde twoje pytanie
tworzenie configu quake 2
www.quake2.info
quake2info
opis config do q2
q2 multiplayer
quake 2 komenda msg
quake 2 poradnik multiplayer
dem quake 2
q2 strafe jump
quake 2 cfg
quake 2 pl gotowe bindy
quake 2 triggers
aprq2 nie widać broni
aster 1 q2
gra w quake2 online
instagib quake 2 mod -""quake 3""
jak grac quake 2 online
jak grac w quake 2 przez neta
jak zagrac w2 w quake2
jak zagrać w sieci w q2
przykladowe configi graczy q2
q2 config
q2 taktyki
q2 trigger
quake 2 artykuł
quake 2 jak obejrzeć demko
quake 2 jak szukać
quake 2 jak zagrac
quake 2 nie widac mojego serwera
quake 2 podpowiedzi
quake 2 serwis
quake 2 strona
quake 2 z mapa q2dm1
quake2 by dem
quake2 uruchamianie modów
serwery do quake 2 rail
strona poświęcona grze quake 2
tdm mod q2
zoom quake2
quake 2 instrukcja
jak zagrać w quake 2
quake 2 config
quake 2 info
config quake 2
komendy myszy quake 2
quake 2 bronie
zoom quak2
s_primary
set vid_forceheight
quake2 zmiana rg
quake 2 multiplayer
quake 2 multi
aprq2 komendy
consola quake 2
dlaczego w quake2 nie widze broni
dobry config do q2
esport duel q2
gdzie znajde paki do q2
gra queke 2 on line
gry gdzie gra sie z innymi graczami
gry ktore piszesz z innymi graczami
gry porozmawiaj kimś
gwiazdki z chainguna
jak grac przez mirc
jak grac w quake2
jak grac z kolega w quake 2
jak grać w q2
jak grać w q2 w sieci
jak grać w quake 2 przez neta
jak zagrać w quake 2 online
kłejk 2 gry oline
map q2 dm1
multiplayer quake 2
q2 czy warto grac
q2 mod tdm
q2 paki zielone skiny
q2 polska scena
q2info
quake 2 config rozdzielczość
quake 2 dem
quake 2 dla zielonych
quake 2 dźwięki ściągnij
quake 2 gra w dwóch
quake 2 grafika
quake 2 komenda fps
quake 2 konsola
quake 2 multiplayer 2010
quake 2 multiplayer jak grac
quake 2 poruszanie myszka
quake 2 ustawianie myszki
quake 2 za ciemny
quake 2 znaki
quake ii przedmioty
quakenet info o kanale
railgun instagib quake 2
serwer zablokowany w r1q2
sposoby na quake 2 multiplayer
strafe-jump quake 2
strona poswiecona quake2
www.quake2.info.pl
zmiana ustawien w konsoli quake 2
quake 2 timery
quake 2 zoom
quake2 zoom
quake2.info
jak zagrac w quake 2
quake 2 przez internet instrukcja
quake 2 sieć
quake2 bindy
przybliżenie w quake 2
quake 2
quake2 info
aprq2 lock here
bindowanie broni q2
cfg do q2
co mam zrobić by zagrać w queke 2
config quake 2 program
consola w q2
czy ktos gra w q2
game jump quake2
gdzie moge zagrać z innymi graczami
gry multyplayer z innymi graczami
jak grac w q2 na necie
jak grac w q2 przez internet
jak grac w quake2 multiplayer
jak grać w gry multiplayer
jak grać w qake 2 przez internet??
jak grać w quake 2
jak grać w sieci w quake 2
jak podłączyć quake 2 na sieci
jak sie zmienia bron w guake 2
jak strafe jump quake 2
jak utworzyć swój serwer quake 2
jak wpisywac serwer do quake2
jak wpisywać komendy w q2
jak wyglądają jednostki w quake 2
jak zagrac quake 2
jak zagrac w q2|
jak zagrac w quake 2 przez neta
jak zagrac w quake online
jak zaprosic q na kanal irc
jak zobaczyc dolne meu w quale 2
komendy q2
konfiguracja q2
kto gra jeszcze w quake 2
marics quake 2
mod na bronie do quake 2
moj pierwszy config quake 2
nie moge sie połączyc na server quake 2
paki do q2
plq2
q2 info.pl
q2 multiplayer serwery
q2 nie moge wejsc na serwery
q2 przeglądarki serwerów
q2dm1 instal
quake 2 aktywne serwery
quake 2 coolnet
quake 2 egl widescreen
quake 2 gameplay
quake 2 gra w sieci
quake 2 insta config
quake 2 jak grac
quake 2 jak grac online
quake 2 jak zagrać na necie
quake 2 jestem już na serwerze ale nie moge grac
quake 2 paks
quake 2 plik cfg
quake 2 porusznie sie po menu
quake 2 programy
quake 2 przez neta
quake 2 q2dm1
quake 2 rozgrywka w sieci
quake 2 w sieci
quake 2 w sieci co potrzeba
quake 2 wide
quake 2 zagrac
quake 3 arena dzwiek od glosu z railgun
quake ii: gdzie zagrac
quake przypisanie broni
quake2 gl_swapinterval
quake2 info config
quake2 konsola
quake2 rocket jump quad
r1q2 najnowsze
server q2
spis serwerów q2
zoom quake 2
nie widac broni quake 2
jak grac w quake 2
gry o pakach
nie widzę broni quake 2
paki q2 download
quake 2 config download
quake 2 gra online
quake 2 maps
quake 2 rozmowa podczas gry
quake 2 strafe jump
r1q2 widescreen
server q2 przykladowy cfg
ładowanie map quake2
quake 2 paki
jak grać w quake 2 przez internet
quake 2 komendy konsoli
217.8.180.90:27910
quake 2 chomikuj
quake2 klawisze
quake 2 online
194.187.43.244:27930
5. http://quake2.info/subdomeny/
audio do quake 2
bgs znaczenie skrótu
bindy do quake 2
co oznacza słowo wylistować
co znaczy w quake2
co zrobic aby grać w quake 2
comfig quake2
coolnet q2 mapy
czym edytować pak
download quake 2 pak0.pak
edytowanie playerów w quake 2
fov 90 w r1q2
gdzie znajdę mapę q2dm1
gra online q2
gry multiplayerowe w wodzie
głowy w quake 2
info quake 2
irc quake2
jak automatycznie zalogować sie na danym kanale w webchat
jak dołączyć do irc?
jak dołączyć się do gry quak2
jak geac w internecie w qake 2
jak grac w quake 2 na 2
jak grac w quake 2 przez internet
jak kończy się quake 2
jak na ircu szybko wpisac nick osoby do której piszemy
jak poruszać sie na linie w quake
jak widzieć broń w quake 2
jak wyłączyć broń w quake 2
jak zagrac online w quake 2
jak zawolac q irc
jak zawołać bota q na irc
jak załóżyc serwer quake 2
jak zmienic liczbe druzyn quake 2 tdm
jak zmienic rozdzielczosc w quake 2
jak zrobic zoom w q2
jaka komenda na zawołanie q bota mirc
jumping quake 2
komenda na ściszenie przez konsole
komenda żeby zawołać q mirc
komendy do q2
komendy konsoli q2
komendy quake 2
komendy quake 2 multiplayer
komendy w konsoli quake 2
mapy jump do q2 do pobrania
model qake 2
plik pak czym edytowac
pojecie multiplayer
programy do multiplayer
przeglądarka serwerów download
przybliżenia zoom 40 w
pypomnienie hasla na autha quakenet
q2 +komendy +konsola
q2 cfg
q2 info pl
q2 jak zagrac przez net
q2 jaki to operator
q2 ustawienie serwera
q2 ładowanie configu
q2dm1
qua ke2
quake 2 alias
quake 2 aprq2 problem nod32
quake 2 bindowanie broni
quake 2 bindy na quada
quake 2 config weapnext
quake 2 czułość myszki
quake 2 drużyny
quake 2 edytor
quake 2 fps command
quake 2 grafika ustawienia
quake 2 hud komenda
quake 2 info\
quake 2 jak dołączyć do servera
quake 2 jak grac w
quake 2 jak grać pos sieci
quake 2 jak grać przez internet
quake 2 jak wpisywac adres serwera
quake 2 komenda do myszy
quake 2 konfiguracja
quake 2 lista rozdzielczości
quake 2 mapy
quake 2 multiplayer jak wygrywac
quake 2 nazwy map
quake 2 nick
quake 2 problem z gra multiplayer
quake 2 server how to
quake 2 serwery jump mod
quake 2 serwery neo
quake 2 skoki
quake 2 stref jump
quake 2 struktura katalogow
quake 2 ustawienia
quake 2 ustawienia zapisywanie
quake 2 widescreen
quake 2 wlasny celownik
quake 2 zbierane
quake 2 zielone postacie
quake 2 znak
quake 2 zrodla z opisem
quake 2, gra online
quake bron w lewej rece
quake set m_pitch
quake2 faq
quake2 konfiguracja grafiki
quake2 pak
quake2 wide
quakenet komendy q
queke 2 on line
qview quake2
r1q2 komendy
rocket jump quake 2
rozmowa z innymi graczami
servery q2 jump
serwery quake ii online
strafe jump quake2
tajnik słownik
tajniki pojecie
the all seeing eye q2
ustawienia klawiszy w quake 2
ustawienia ruchu myszki quake live
w co wejść żeby grać w quake
własny serwer quake 2
zagrac w quake 2
zagraniczne serwery q2
zainfekowany antycheat do quake
zawołać q na kanał
quake 2 irc
quake 2 gry online
r1q2 bron
jak zainstalowac ""q"" na ircu
mirc autha
quake 2 r1q2
quake 2 nie widać broni
quake 2 nie widac broni
co zrobic zeby miec q na kanale
program do przegladania serwerow
program do serwerow q2
q2 nie widać broni
quake 2 double jump
quake 2 pak
quake 2 pomoc
quake 2 przeciwnicy
quake 2 server własny
quake 2 wybór drużyny
quake2 nie widac broni
quake2 paki
r1q2 say_team weapon
set gl_mode
the all seeing eye quake 2
gra quake 2
quake2 online
quake 2 rocket jump
program do przeglądania serwerów
programy do quake 2
quake 2 gra
quake 2 jak zrobic cfg
quake 2 ustawienia klawiszy
quake2 instrukcja
quakenet przypomnienie hasla
q2 irc
jak dobrze grać w quake
jak zrobić strafejump qukae
q2 shooters jump
quake 2 opis
quake 2 konfiguracja myszki
przykładowe triggery""
quake 2"" ping
sonic says""
. nigdy nie stój w miejscu! biegaj (nie po całej mapie! tylko tam
.pak czym edytowac
/ zoom fov
/msg q requestpassword
0pis gry quake 2 na ps
194.187.43.244
194.187.43.244:27930 jakie hasło
217.8.180.91
3 klientach quake 2: r1q2, aprq2, egl.
activating team deathmatch mode quake 2
adres ip quake 2
all seeing eye chomikuj
all seeing eye do quake 2
all seeing eye q2
almost dodged quake railed ate
armor 20 s free quake 2
aster tdm plq2
aster tdm plq2 fajny board
auth irc przypomnienie hasla komenda
autoexec.cfg co powinien zawierać
autoexec.cfg do quake 2
autoexec.cfg jak zaladowac?
avatar arena jak atakować, bronić się
baseq2 download
bind na shotguna

uzywasz ktoregos z tych zapytan do google zeby dostac sie na plq2/quake2.com.pl/scenaq2/q2scene?
Wez gosciu sie nie udzielaj jak nie zadajesz sobie odrobiny trudu by cos przeanalizowac. skad u ciebie taka mentalnosc?

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')NIe wmowisz mi, ze aktualne zasady uniemozliwiaja nowym osobom dostanie sie do serverow. Tak jak pisalem wyzej: nie robmy z ludzi kaleczniakow.
ja nie mowie ze nie uniemozliwiaja... stwierdzam ze utrudniaja... tak ciezko to zrozumiec?
$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Co do zdjecia Twojej osoby z ignorowanych. Niestety zaden system nie jest idealny i gdy zakladasz nowy temat (a chyba lubisz to robic) to zawsze wywolujesz w niej burze postow co (w przypadku gdy jestes ignorowany) staje sie bezsensowna zbiernanina postow. Za jakis czas jak sprawa ucichnie wrocisz tam gdzie trzeba :) Pozdrawiam. Mam nadzieje, ze w odpowiedzi na mojeog posta powstrzymasz sie od przywolywania mnie do tablicy to skonczymy oftopowanie :ok:
wkurza cie OT? to sie poprostu nie udzielaj tam gdzie nie masz zamiaru poswiecic odrobiny czasu na przeanalizowanie tego co pisze... proste? proste...

$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', 'J')est wiele serwerow bez nf (w polsce 5 na pewno, + wszystkie za granica oprocz urbaska) Nowi niech tam sobie graja. Tam przewaznie bedzie dla nich rowny poziom (bo sa nowi)

z tego co zauwazylem pojawiaja sie glosy ze wiecej osob siedzi na NF niz nie na NF. wiec przepraszam bardzo, z kim maja Ci ludzie grac, jak podobno servery bez NF swieca pustkami? kto ma ich poznac skoro wszyscy graja na NF. nie dostrzegasz tego ze to jest kuriozalna sytuacja?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 01:30 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', '
')tutaj troche OT...
Fakt malo gram od juz dluzszego czasu, ale PAWEL dostaje konto na nf (wie ktos kto to jest?) i na rocznego skilla to on na pewno nie wyglada, a rok temu gralem dosc duzo wiec zauwazylbym ze jest nowy (no chyba ze fejkowal, co tylko bardziej utwierdza w tym ze fejkowac nie warto).


troszke tez zbocze z tematu ale ostatni tez widzialem PAWLA i tez nie wydawal sie byc poczatkujacym, wrecz ogarnial ladnie, ale to byl aster #1.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 01:43 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
moze po prostu tych nowych graczy nie ma tak wielu jak myslisz, moze system NF robi swoje i ludzie wola wiedziec z kim graja.
Moze masz duzo wolnego czasu, siedzisz po nocach i sam wpisujesz te zapytania do google, przyznaj sie ze miales ta liste gotowa juz wczesniej i to wlasnie z niej korzystales wysylajac zapytania do googla, znajac Twoje akcje z przeszlosci jest to mozliwe. Swego czasu jebnales sobie jak Ty to mowisz w stope i upadles na dno :(
I w ogole to zdanie: "prosimy wypowiadac sie po wczesniejszym zapoznaniem sie z pelna trescia postow..."
WTF? kto prosi? kim sa ONI? :D Twoje alterniki wypowiadaja sie razem z Toba? ilu Was jest naraz? piszemy z jednym Demem czy jest Was wielu?

_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 01:51 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
"Tam przewaznie bedzie dla nich rowny poziom (bo sa nowi) choc wiadomo zdarzy sie ze wejdzie taki fasadin i bedzie chcial duela, ale dzieki temu (jezeli beda grac na jednym nicku) beda rozpoznawalni i szybciej dostana konto."

jak wlaczam q2servers.com, to przewaznie aster1 i coolnet DM jest oblegany przez graczy, a tam nie ma NF

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 01:56 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', '&')quot;Tam przewaznie bedzie dla nich rowny poziom (bo sa nowi) choc wiadomo zdarzy sie ze wejdzie taki fasadin i bedzie chcial duela, ale dzieki temu (jezeli beda grac na jednym nicku) beda rozpoznawalni i szybciej dostana konto."

jak wlaczam q2servers.com, to przewaznie aster1 i coolnet DM jest oblegany przez graczy, a tam nie ma NF

jak powiedzialem, powoluje sie na to co czytam na fb, nigdzie nie stwierdzilem ze mam dokladne informacje na ten temat. skoro masz rzeczywiscie tak jest to tak, masz racje. ale i tak nie jest to rozwiazaniem docelowym :/
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 02:20 
Kozak

Dołączył(a): 15 cze 2002, o 09:03
Posty: 1235
Karma: 9
Chcesz przez to powiedziec ze piszesz o czyms o czym nie masz pojecia?? No to cala dyskusja nie ma sensu :/
Dem od poczatku nie wie o czym pisze :(
umarlem

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'a') gowno paruje i paruje... a muchy sie zbieraja i zbieraja...

I teraz sie zastanow, kto w Twojej przenosni (rozumujac Twoimi kategoriami) jest gownem/gowno rozsiewa, a kto muchami?
Odpisuje na Twoje posty w Twoim temacie (przepraszam, w zalozonym przez Ciebie), wiec chyba w Twoim rozumowaniu ta wypowiedz ma zwiazek z dyskusja :x
_________________
pozdr Qiub


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 02:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a idz trollu w pizdu... nie mam zamiaru juz cie wyprowadzac z jakiegokolwiek bledu.. zyj sobie w swoim smierdzacym zaklamanym swiecie dalej, ale z laski swojej wypierdalaj z tego tematu... slonik

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 12:17 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')wielokrotnie juz sie okazalo, ze pomimo dem vs all to ja mialem racje, wiec mnie to nie rusza...


To odnosnie zycia w smierdzacym, zaklamanym swiecie :)

Ok ale starszy juz wojenek. Porozmawiajmy powaznie.
Dem, czy moglbys teraz jasno kreslis swoja aktualna propozycje? Tzn co zrobic by bylo lepiej. Skoro juz doszlismy do wniosku, iz informacja jest wystarczajaca na stronie nofake i nie bedzie wprowadzonej automatyzacji zakladania kont. Jednie rozsadny pomysl to ten urbaska. OK to co dalej? O co jeszcze walczysz? Bo jesli o to by NF mogl sobie kazdy zakladac (a admini jedynie weryfikowali po czasie "dziwne" konta) to chyba tracisz swoj czas :(

Wracajac jeszcze do zapytan z analitycs. Sadzisz, iz kazde zapytanie (jak....?) = nowy gracz? Nie sadze, wiec o co ta cala walka? O dwie, trzy osoby, ktore tak czy siak poradza sobie z odszukaniem informacji (co udowodnili swoimi zapytaniami)?

ps. Niestety nie moge zobaczyc miast z jakich padaly zapytania bo dostaje w odpowiedzi "Error 404 - Not Found".

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 12:23 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
to samo chcialem powiedziec wczesniej w tamtym temacie jak patrzylem na statystki ktore dem dal, nie analizowalem ich, tak tylko zerknalem i co sie rzucilo mi w oczy to wiekszosc szukanych slow mialo liczbe odrzucen 100% czyli tak de facto wiekszosc zapytan np. zrobila ta sama osoba (a przynajmniej ta sama osoba wygerowala iles tam zapytan z ktorych byly wejscia), nie mozna na to patrzec w ten sposob ze kazde wyszukiwane slowo w google w tych statach to = nowy gracz, malo tego tez szukane slowa sa pojedyncze w ciagu bodajze iles tam miesiecy... wiec tak naprawde ilosc ludzi ktora cos szuka w googlach na temat q2 jest znikoma


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 12:46 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
wczesniejszego nie bede komentowac.... dodaj mnie wreszcie do ignorowanych bo mam dosc twoich zalosnych postow, nie bede z toba prwadzil dyskusji w kierunku NF. dla odmiany teraz ja sobie odpoczne od ciebie...

$this->bbcode_second_pass_quote('Bocian', '
')Wracajac jeszcze do zapytan z analitycs. Sadzisz, iz kazde zapytanie (jak....?) = nowy gracz? Nie sadze, wiec o co ta cala walka? O dwie, trzy osoby, ktore tak czy siak poradza sobie z odszukaniem informacji (co udowodnili swoimi zapytaniami)?

ps. Niestety nie moge zobaczyc miast z jakich padaly zapytania bo dostaje w odpowiedzi "Error 404 - Not Found".

nie, nie sadze ze 1 zapytanie = 1 nowy gracz...

$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', 't')o samo chcialem powiedziec wczesniej w tamtym temacie jak patrzylem na statystki ktore dem dal, nie analizowalem ich, tak tylko zerknalem i co sie rzucilo mi w oczy to wiekszosc szukanych slow mialo liczbe odrzucen 100% czyli tak de facto wiekszosc zapytan np. zrobila ta sama osoba (a przynajmniej ta sama osoba wygerowala iles tam zapytan z ktorych byly wejscia),
ktos tu chyba na sile chce mi cos udowodnic.

$this->bbcode_second_pass_code('', '
„Współczynnik odrzuceń to procent odwiedzin tylko jednej strony lub odwiedzin, podczas których osoba opuściła witrynę po zobaczeniu strony wejściowej (docelowej).”
')
1. WO nie swiadczy o tym ze to ta sama osoba
2. przy zalozeniu ze zapytanie "q2 triggers" prowadzi do mojego artykulu o triggerach WO 100% swiadczy jedynie o tym ze znalazl interesujaca go odp
3. WO 100% w pierwszej piecsetce zapytan to jakies 10% wszystkich zapytan
4. nie kurwa, nie traktuje 1zapytanie == 1 nowy gracz
5. ile by bylo zapytan jesli strona by byla bardziej rozbudowana?
$this->bbcode_second_pass_quote('urbasek', ' ')nie mozna na to patrzec w ten sposob ze kazde wyszukiwane slowo w google w tych statach to = nowy gracz, malo tego tez szukane slowa sa pojedyncze w ciagu bodajze iles tam miesiecy... wiec tak naprawde ilosc ludzi ktora cos szuka w googlach na temat q2 jest znikoma
wydaje Ci sie...

zrozumcie wreszcie ze nawet jesli to jest 10 nowych osob w skali miesiaca to warto kurwa o nie zadbac... czy wy nie potraficie logicznie myslec, ze kazda nowa osoba moze sciagnac 2 kolejne inne nowe osoby? czemu wy tacy slepi jestescie...

ps.
dzieki urbas ze zlewasz moje hinty odnosnie kasowania OT....
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 13:04 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')zrozumcie wreszcie ze nawet jesli to jest 10 nowych osob w skali miesiaca to warto kurwa o nie zadbac... czy wy nie potraficie logicznie myslec, ze kazda nowa osoba moze sciagnac 2 kolejne inne nowe osoby? czemu wy tacy slepi jestescie...

Nie unos sie bo Ci zylka na czole wystrzeli :(
A idac Twoim tokiem slow: zrozum "kurwa" wreszczcie, ze to jest temat o NF i NF tu w nimczym nie przeszkadza. Informacja zawrata na stronie jest wystarczajaca czego Ty "kurwa" nie potrafisz zrozumiec. "Czemu jestes taki slepy...?"

Poczytaj sobie "Użyteczność stron www według Nielsena" Jest tu guru uzytecznosic i funkcjonalnosci serwisow internetowych. Dowiesz sie, ze Twoje pomysly moglyby tylko zirytowac uzytkownikow. Bo nikt nie lubi byc traktowany jak idiota.

Wiec "kurwa" zmien podmiot dyskusji na jakis inny wyimaginowany.
I skoncz "kurwa" prosic o kasowanie OT bo tzreba by usunac 50% Twoich postow. To troche za duzo roboty :/

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 5 gru 2010, o 14:07 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak wiec urbas, prosze cie, nie ciagnij tutaj tematu GA.... w odpowiednim temacie chetnie Ci wyjasnie dlaczego nalezy rozbudowac informacje o q2, w tym i o NF.

zeby wrocic do tematu Urbas wydaje mi sie ze powinienes jeszcze raz (o ile to w ogole zrobiles w natloku OT) preczytac http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 27#p222927 i tego http://www.fajnyboard.planetquake.pl/vi ... 31#p222931 tego posta...

a jabys wyjebal OT z tego tematu to w ogole bylob mi milo...

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: otwarta rejestracja w NF
PostNapisane: 6 gru 2010, o 19:01 
Naczelna zrzeda sceny Q2/Q4
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 20:29
Posty: 1691
Lokalizacja: stolyca
Karma: 25
na początek - nie mam tutaj uprawnień aby moderować ten dział.

Zagłosowałem na nie.

Rozumiem intencje Dema, jednak jestem przeciwny zaproponowanemu rozwiązaniu.
Jak sam napisałeś (Dem) część ludzi robi coś dla sceny i znika, z braku czasu, chęci, zapału - nie istotne. Ci którzy się ostali bardziej robią coś z "miłości" do gry niż chęci bycia czczonym po wsze czasy, dlatego postarajmy się docenić tych co zostali i nie utrudniając im postarać się aby do końca się nie zniechęcili - niestety, w moim odczuciu scena doszła do takiego etapu swej płodności, że zapaleńców coraz mniej, rozsądnych osób można szukać ze święcą, więc postarajmy się aby chociaż Ci co zostali się nie zniechęcili - tak ja to odbieram.
Wątpię, aby ekipa przyznająca konta na NF miała jakiekolwiek profity (na pewno nie mówię o materialnych) z tego tytułu, a wręcz przeciwnie, poświęca swój czas aby polepszyć wygląd sceny i mimo wszystko jakość owego czynnika ludzkiego z który idzie nam się mierzyć na serwerach.
Skoro już NF jest zastanówmy się nad innym sposobem komunikowania się z adminami - może zamiast szukać admina po IRC-u, warto dodać numer GG (względnie innego komunikatora) albo stworzyć owy formularz o którym wspomniał urbasek, w chwili obecnej jedyna forma bazująca na kontakcie poprzez IRC jest po prostu zła i należy ją usprawnić, ale zdecydowane "nie" otwartej rejestracji.

Niestety, od czasu pomysł NF do realizacji minęło trochę czasu i rozwianą się on w stronę.... w którą nigdy nie powinien pójść.
A teraz do rzeczy...
Domyślam się że razi/raziła Was gra z "a" czy innymi "Playerami" i NF miał temu zapobiec, tyle że zamiast własnej dobrej woli i odrobiny własnej inwencji KAŻDEGO z nas powstało coś, co sprawiło że z gry kultowej zrobiliśmy grę przypominającą "cholerę" która morduje od środka. Rozwój sceny jest zerowy i gdyby nie rozbudowany pomysł PLQ2 (i lig przy PLQ2) oraz powstania portali o Q2 (w tym Q2TDM) na scenie nie dzieje się nic.
Zamiast samemu plewić owych noobów chociaż poprzez stwierdzenia "nie gram z fakem", "nie gram z a", "nie gram z Playerem", czy po prostu zmiany serwera aby taka latorośl nie miała pożywki, znów zgodziliśmy się na coś, co ma zrobić co za nas samych, a teraz widzimy tego wady.

Rozwiązanie...
jakie ja widzę i początkowe założenia NF to takie, aby wymóg rejestracji był TYLKO na mecze ligowe, to co nas trzyma i jednoczy to liga. Moim zdaniem poza ligą nie powinno być bezwarunkowego obowiązku posiadania konta NF, a owy wymóg powinien być aktywowany w momencie grania meczu ligowego (np jeśli na serwerze jest osoba która korzysta z Admina serwer wymaga autoryzacji NF).
Ten kto chce zawsze będzie grał korzystając z NF (i chwała mu) ten kto nie chce, po za ligą może robić "co chce".
Nie wiem, czy zastosowanie takie rozwiązania jest w ogóle możliwe, ale wg mnie najbardziej racjonalne.

_________________
Niech kołowrotek będzie z wami!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza