[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 14:41

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 29 cze 2011, o 08:26 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
:)

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 29 cze 2011, o 17:12 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('hamster', 't')yle, że owy Lo0ki był z okolic Warszawy jak nie z samej Warszawy.
Luki-ego z Gliwic (nie retireddd) znam, grał swego czasu w aK, cały zdaje mi się, że retireddd to nowy nick kogoś kto już gra jakiś czas, być może mój pogląd bierze się stąd, że podobnego fejka miał kolt.


hamster jesli to byl zart to fajnie by bylo jakbys sobie jednak tego typu zarty darowal bo smiem twierdzic ze wiekszosc "jednostek" ktora zostala na tej scenie nie grzeszy inteligencja i nie odczyta tego w prawidlowy sposob

a jesli pisales na powaznie to zapytam tylko grzecznie - co ty pierdolisz ? :D
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 29 cze 2011, o 17:55 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
no dokladnie kolt, nie grzeszysz inteligencja, LMAO ! l2r


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 29 cze 2011, o 23:41 
Cichociemny

Dołączył(a): 22 lut 2010, o 23:41
Posty: 140
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 4
haha kolt to glupek

_________________
q2 gicioruje


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 12:44 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Czech

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 12:57 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
smieszne, ze na kolta najbardziej wjezdzaja faint, abc, ew. dem, wszyscy przylapani na graniu na czitach.

a co do hamstera, to on powiedzial, ze to byl twoj fakenick na podstawie tego co ktos wczesniej napisal (zdaje sie abc :D). takze nie bylo tam potwierdzenia ze to twoj fake kolt. przynajmniej ja to tak zrozumialem.

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 13:09 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lis 2006, o 15:22
Posty: 807
Lokalizacja: Dawna Stolica Polaków
Karma: 144
Iza, masz demo? Z chęcią bym zobaczył jak to wyglądało.
Btw. jeśli nie to cl_autorecord 1 w configu i będzie nagrywać Ci każdy mecz z automatu.

Btw. To jak to jest z tymi adminami? Adminy przepadają po każdym restarcie serwera czy też nie? v3non wytłumacz proszę jak to wygląda.
Skoro jakiś pędrak niedojrzały może się zalogować na adma i robić gnój, a ludzie, którzy by chcieli pomóc, szczególnie na serwerze podwyższonego ryzyka, jakim jest Aster (z racji braku NoFake), admina otrzymać nie mogą to ja tu czegoś nie rozumiem...

_________________
[inc]sil: please...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 13:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 's')mieszne, ze na kolta najbardziej wjezdzaja faint, abc, ew. dem, wszyscy przylapani na graniu na czitach.

a co do hamstera, to on powiedzial, ze to byl twoj fakenick na podstawie tego co ktos wczesniej napisal (zdaje sie abc :D). takze nie bylo tam potwierdzenia ze to twoj fake kolt. przynajmniej ja to tak zrozumialem.


nie zostalem przylapany na graniu na CZITACH. przestan siac swoja propagande wszedzie gdzie sie da, byle tylko srac mi pod nogi.

EDITED by neveride:
wulgaryzmy zostaly usuniete, BO MOGE.
zlapany na czitahc zostales i twoje skomlenie tego nie zmieni, tu masz demko:

http://q2scene.net/ds/index.php?op=dd2&id=1169336003
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 13:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
Różnie można zinterpretować Twoje bieganie na serwerze z WH; poza tym kolt Cię złapał przecież :)

_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 13:47 
Cukierkowy

Dołączył(a): 7 mar 2009, o 14:14
Posty: 191
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 6
Biega jakis janek na serwach ktos kojarzy?

_________________
Kto się pizdą urodził kanarkiem nie umrze!!!


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 15:30 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
ok, wiem o co chodzi... na asterze czesto sie pojawia ze jest vote passed a osoba nie jest kiknieta, co nie znaczy ze vote nie przeszedl - bug tdm.

druga rzecz: to raczej nie byl rejnold ;)

trzecia rzecz: tak, TP jest miodne. nie przestawaj grac :)

czwarta rzecz: graj na serverach z NF ;)

ps.
na przyszlosc... osoba ktora loguje sie na admina po zalogowaniu sie dostaje stosowny tag [admin] oraz w konsoli pojawia sie komunikat <nick> has become an admin.

hf

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 15:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
neveride, jak tylko bede mial dostep do PC (po weekendzie) to zamkne ci te zaklamane usta ty ignorancie i prowokatorze. twoj stan umyslu jest ponizej krytyki, a to ze masz moderatora to jedna wielka pomylka ty subiektywna, zaklamana i zakompleksiona, KOŃSKA SPIERDOLINO. obys zapomnial hasla do konta na fb konformisto i bezwstydny malwersancie.

sprobuj teraz capie wywalic wulgaryzmy. a kazde kasowania tego posta bedzie skutkowac spamowaniem do skutku az ci sie znudzi.

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 15:50 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 24 lut 2010, o 22:18
Posty: 772
Lokalizacja: Szczecin
Karma: 22
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'o')k, wiem o co chodzi... na asterze czesto sie pojawia ze jest vote passed a osoba nie jest kiknieta, co nie znaczy ze vote nie przeszedl - bug tdm.

druga rzecz: to raczej nie byl rejnold ;)

trzecia rzecz: tak, TP jest miodne. nie przestawaj grac :)

czwarta rzecz: graj na serverach z NF ;)

ps.
na przyszlosc... osoba ktora loguje sie na admina po zalogowaniu sie dostaje stosowny tag [admin] oraz w konsoli pojawia sie komunikat <nick> has become an admin.

hf


Potwierdzam slowa Izy:) (stary zmien nika na forum bo siara:P ) to byl Rejnold aka Petrix aka Dark :E
_________________
dżanglist


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 15:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
w sumie moge juz dzis bez siagania do logow z IRC, wiec neveride idz żryj GÓWNO.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')wulgaryzmy zostaly usuniete, BO MOGE.
zlapany na czitahc zostales i twoje skomlenie tego nie zmieni



$this->bbcode_second_pass_quote('danka', '
')
no więc może wypowiem się jako jedna z osób, które były za banem dla dema (na 3 m-ce)

Dem bardzo często miał pozwolenie ode mnie/ Darka na testowanie czitów. (...)nie mogę mu odmówić tego, ze z cziterami starał się walczyć i dzięki niemu wiele wiele na scenie się zmieniło (czego oczywiście gołym okiem nie widać).
Bezpodstawne jest nazywanie go jednak cziterem, Pio posiadał (albo za moment będzie bo poprosił) wszystkie demka ligowe Dema i o oszustwie w plq2 nie ma mowy.
Jego zachowanie wczoraj było tylko prowokacją, bardzo zależało mu na tym, aby zostać złapanym właśnie przez kolta wiedząc, że narobi on mega szumu i rozniesie to na forum europejskie, tutaj miał swój cel i go osiągnął i każdy kto myśli, że złapano Dema trochę się myli:) To wszystko potoczyło się tak, jak on sam tego chciał:D
(...)
Więc jeszcze raz, BAN NIE JEST ZA CZITOWANIE I NIE JEST ON CZITEREM a za granicę, którą przekroczył wczoraj w nocy...
(...)


zrodlo http://www.fajnyboard.planetquake.pl/viewtopic.php?p=214956#p214956

za rozpowszechnianie klamstw powinienes stracic prawo glosu na forum. dziekuje dobranoc.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 lip 2011, o 16:36 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, o 17:32
Posty: 278
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Karma: 7
Mnie interesuje gracz o niku rait noar/rait n. Ktoś ma jakieś sugestie ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 lip 2011, o 01:06 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Mozecie zmienic temat prosze ? jest juz jeden topic co do dema jak zauwalyl Neon.

Czy ktos wie moze kim jest ten osobnik z coolnet dm ktory co chwila wypisuje "wow lol eror" ?
Spotkalem sie z tym bindem wielokrotnie, najczesciej gra jak Player, na Fusters DM, servie chronionym AC gosc latal z wh +color bot/ aim bot, mam demko jak ktos chce, na coolnet dm notorycznie to samo robi.
Ale jedna ciekawostka i pytanie jednoczesnie, wiem ze kiedys byl ten temat poruszany i mniej wiecej wydawalo mi sie ze kumam dzialanie wh ale:
Grajac z ww panem na dm5 na coolnet DM, wpadlem w zamieszaniu do wody, zaczalem plynac (nie kolo drabinki ani nie do RA) i po okolo powiedzmy 2s dostalem rg przez wode (mialem armor) po czym po krotkiej chwili znowu dostalem kolejnego znow przez wode!, sytuacja sie powtorzyla znow w tym samym meczu, i moje pytanie brzmi JAK KURWA ? zbieg okolicznosci czy tez jest znowu jakies gowno o ktorym nie wiem ? Ktos mi to racjonalnie wytlumaczy ? Dodam ze mial ping skaczacy ale srednio kolo 130! (moze cos sciagal) jakos mu to nie przeszkadzalo bo wh +bot robily swoje. Ktos chetny wytlumaczyc ?


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 lip 2011, o 01:15 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
daj demko D:

btw znam goscia z gry, ale nigdy nie mialem wrazenia ze robi wszystkich dookola z wh.
podejrzewam tez, ze ma inne nicki, ale nie jestem pewien, czy to te, o ktorych mysle.

btw2 Fusters DM? daj ip

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 lip 2011, o 07:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('eon', '
')Ale jedna ciekawostka i pytanie jednoczesnie, wiem ze kiedys byl ten temat poruszany i mniej wiecej wydawalo mi sie ze kumam dzialanie wh ale:
Grajac z ww panem na dm5 na coolnet DM, wpadlem w zamieszaniu do wody, zaczalem plynac (nie kolo drabinki ani nie do RA) i po okolo powiedzmy 2s dostalem rg przez wode (mialem armor) po czym po krotkiej chwili znowu dostalem kolejnego znow przez wode!, sytuacja sie powtorzyla znow w tym samym meczu, i moje pytanie brzmi JAK KURWA ?


prosze bardzo. na pewno naczytales sie ze wh nie dziala na wode na dm1. to jest fakt, ktory nie tyczy sie wody na dm5. w swoim rozumieniu dzialania wh pominales zdanie "nie mozna zobaczyc na wh tego co nie jest renderowane". na dm5 obszar pod woda jest renderowany z nad powierzchni megasa etc. co za tym idzie wh dziala.

AT sam w sobie nie spelnia juz roli. najskuteczniejsza obrona to NF i AT.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 lip 2011, o 16:52 
Cukierkowy

Dołączył(a): 27 wrz 2005, o 11:04
Posty: 166
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('eon', 'M')ozecie zmienic temat prosze ? jest juz jeden topic co do dema jak zauwalyl Neon.

Czy ktos wie moze kim jest ten osobnik z coolnet dm ktory co chwila wypisuje "wow lol eror" ?
Spotkalem sie z tym bindem wielokrotnie, najczesciej gra jak Player, na Fusters DM, servie chronionym AC gosc latal z wh +color bot/ aim bot, mam demko jak ktos chce, na coolnet dm notorycznie to samo robi.
Ale jedna ciekawostka i pytanie jednoczesnie, wiem ze kiedys byl ten temat poruszany i mniej wiecej wydawalo mi sie ze kumam dzialanie wh ale:
Grajac z ww panem na dm5 na coolnet DM, wpadlem w zamieszaniu do wody, zaczalem plynac (nie kolo drabinki ani nie do RA) i po okolo powiedzmy 2s dostalem rg przez wode (mialem armor) po czym po krotkiej chwili znowu dostalem kolejnego znow przez wode!, sytuacja sie powtorzyla znow w tym samym meczu, i moje pytanie brzmi JAK KURWA ? zbieg okolicznosci czy tez jest znowu jakies gowno o ktorym nie wiem ? Ktos mi to racjonalnie wytlumaczy ? Dodam ze mial ping skaczacy ale srednio kolo 130! (moze cos sciagal) jakos mu to nie przeszkadzalo bo wh +bot robily swoje. Ktos chetny wytlumaczyc ?


Nie mylić z niejakim Marsjaninem, który ma full takich bindów i tym spamuje ale nie używa czitów. Ow cziter zwyczajnie podpatrzył i sam stosuje.
_________________
dead bodies everywhere...


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 5 lip 2011, o 20:36 
Przyczajony

Dołączył(a): 8 kwi 2008, o 18:18
Posty: 58
Karma: 9
Newash z dm5 nie mam bo DM nie nagrywam, mam demko typa ktory uzywa tych bindow z fusters dm, i tam jest wh+aimbot a na dodatek koles jest dosc kumaty raczej bo wlazlem pod nikiem e i wiedzial od razu ze to ja i napisal czesc Eon. Na dm5 byc moze ten sam kolega rowniez jechal na wh +aimbot ;S pytanie kto to?
Dzieki za wytlumaczenie Dem, nie mailem pojecia ze tak to dziala.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza