[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 19 kwi 2024, o 18:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 00:25 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Dlatego jestem przeciw nf i dlatego nie założę sobie tam konta.
To tylko jedna wielka bujda, bo równie dobrze, mogę komuś udostępnić mój nick i niech se gra do woli, bo ja nie mam zamiaru uczestniczyć w kolejnym czymś prowadzącym do zabicia q2.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 00:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'D')latego jestem przeciw nf i dlatego nie założę sobie tam konta.
To tylko jedna wielka bujda, bo równie dobrze, mogę komuś udostępnić mój nick i niech se gra do woli, bo ja nie mam zamiaru uczestniczyć w kolejnym czymś prowadzącym do zabicia q2.

nie no jest tez sporo plusow plynacych z tego ze nf jest wdrozony.

co do udostepnienia twojego nicka komus innemu... w nf jest weryfikacja ludzi +- po ip, a zadko zmieniamy miejsce zamieszkania...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 01:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
Ale jakbyś go "polecił" jak to zrobił np. qwes z ryskiem to problemu by pewnie nie było prawda?

Byłem zwolennikiem NF i być może nadal jestem, ale jest też wiele dziur. Ponadto nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale sam NF podnosi ping o nawet 5ms, dodatkowo na serwerach z nim pojawia się mnóstwo packet lostów. Nie tylko ja zaobserwowałem to i nikt mi nie wmówi, że to wina mojego neta :) (to tak w roli dygresji i odbiegnięcia nieco od tematu).


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 01:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
i GTV nie ma !! ;[

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 02:11 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'D')latego jestem przeciw nf i dlatego nie założę sobie tam konta.
To tylko jedna wielka bujda, bo równie dobrze, mogę komuś udostępnić mój nick i niech se gra do woli, bo ja nie mam zamiaru uczestniczyć w kolejnym czymś prowadzącym do zabicia q2.

nie no jest tez sporo plusow plynacych z tego ze nf jest wdrozony.

co do udostepnienia twojego nicka komus innemu... w nf jest weryfikacja ludzi +- po ip, a zadko zmieniamy miejsce zamieszkania...

Oj, to akurat najłatwiej obejść.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 07:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2006, o 17:25
Posty: 2550
Lokalizacja: Radomsko
Karma: 176
Są minusy, ale i tak więcej plusów. Ja tam się bardzo cieszę, że pomimo tego wszystkiego co wymieniliście, wchodzę na serwer gdzie nie ma Player'ów i "a", czy "zabije_twoja_stara". Mniej zdarzają się sytuację (prawie w ogóle) żeby ktoś z serwera uciekł jak dostaje baty, mniej bluzg - gra stała się przyjemna. ;)

_________________
TLTF jest jak Media Markt - nie dla idiotów


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 10:01 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 'i') GTV nie ma !! ;[

<w drodze>
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 11:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
no! w koncu zawialo optymizmem :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 14:39 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '[')img]http://img338.imageshack.us/img338/1349/japierdole952.jpg[/img]

was chyba doszczetnie pojebalo... kolt wez zacznij grac na serverach to moze bedziesz kojarzyl ludzi bo poki co wylaza z ciebie jakies kompleksy ze ktos gra zadko a gra na przyzwoitym poziomie... najpiej sklonuj sie i graj sam ze soba...

niech chlopak poda jeszcze rodowod matki i wymieni swoich pra pra pra ojcow to moze cie zadowoli...


agreed :ok:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 16:12 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('neon', 'A')le jakbyś go "polecił" jak to zrobił np. qwes z ryskiem to problemu by pewnie nie było prawda?

Byłem zwolennikiem NF i być może nadal jestem, ale jest też wiele dziur. Ponadto nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale sam NF podnosi ping o nawet 5ms, dodatkowo na serwerach z nim pojawia się mnóstwo packet lostów. Nie tylko ja zaobserwowałem to i nikt mi nie wmówi, że to wina mojego neta :) (to tak w roli dygresji i odbiegnięcia nieco od tematu).



dokaldnie, servery bez nf, w porownaniu z serverani na krych nf jest sa niebo lepsze, praktycznie na kazdym jest czasami w CHUJ pl, jakies 10 kresek na linie netgraphu, a czasami kreska kreskę goni :D, na takiej neostradzie - 0, null mozna siedziec od rana i ani 1 kreski.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 16:26 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
troche nie czaje o czym wy piszecie i wydaje mi sie piszecie jakies bzdury, bo tak naprawde nie wiem co nf ma do pingu i pl

nf sprawdza tylko autentycznosc gracza przy wejsciu jego na serwer (w skrocie opisujac dziala to mniej wiecej na zasadzie ze serwer q2 w momencie laczenie sie gracza zapytuje serwer nf o gracza i podajac przy okazji pewne informacje, cala robote odwala serwer nf ktory nie ma nic wspolnego z serwera quake i ktory stoi na planetquake), i w tym cala rola nf i roznica pomiedzy serwer nf a bez nf

to fajny przyklad dajecie z neostrada tylko co piernik ma do wiatraka, a gdzie macie serwer nf na neostradzie zeby porownac? porownujcie serwery na tym samym laczu i maszynie a nie 2 rozne serwery

ba, zeby bylo smieszniej, wszedlem w tej chwili na aster#2 gdzie jest nofake i mam ping 23-26, a wszedlem na aster#1 gdzie go nie ma i mam ping 25-29? to pewnie jest tym spowodowane ze pierwszy jest pusty a na drugim teraz kilka osob gra i jak widac nie ma to nic wspolnego z nf


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 17:00 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
troche postow sie pojawilo wiec po kolei

1. to ze abc bedzie przeciwny idei nf to jakos wcale mnie nie dziwi bo gral na fejku np w lidze careema - czyli prosta zaleznosc - boli go nf bo nie bedzie mial opcji pofejkowania
2. neon - to ze sa wymienione nicki ktore wedlug mnie warto by bylo zweryfikowac to zadne dochodzenie - nie tworz niepotrzebnie ideologii
potwierdzenie na zasadzie "widzialem na serwie" jak to robil np simson nie jest nic warte i tego chyba nie trzeba wyjasniac
nie bierzesz pod uwage ze jest kilka kont ktore sa pod nadzorem i juz niedlugo dowiemy sie kto ma drugie konto niekoniecznie na swoim nicku
chodzi tez o to aby zebrac w jednym miejscu te konta zeby latwiej bylo potem je sprawdzic - nie widze w tym nic zlego
3. dem i jego komenty to w ogole no comments - ziomek ktory jest cziterem, i regularnie gral na fejk nikach ma czelnosc tu komus cos zarzucac - ubaw po pachy
podobna sytuacja jak z abc
4. lanther - dzieki nf znacznie spadl poziom chamstwa na serwach i to jest widoczne, nie ma tez tylu discow co przedtem - do tego latwiej jest zlozyc sensowne pikapy
jak chcesz to udostepnij komus swoj nick to po wychwyceniu tego oba konta pojda sie czesac a ty juz wiecej na nf nie pograsz - twoj wybor
nie zgodze sie tez z tym ze to prowadzi do upadku sceny bo sa osoby ktore znam ktore maja zamiar wrocic na scene bo wspomnialem im o nf
5. feeble - fajnie ze sie zgadzasz z demem ktory regularnie fejkowal w swojej bogatej q2 karierze i ciagle gral na fejkach piszac przy tym ze to nie sa fejki bo on ma 1000 alt nikow - a do tego wypieral sie ze to nie on dopoki mu ktos nie przedstawil logow - winszuje doboru towarzystwa

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 17:09 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
hehe ale to jest moja opinia i ci ja pisalem na ircu. jak mozesz znac scene i prowadzic takie 'dochodzenie' skoro rzadko grasz? przeciez to nielogiczne :D to ze dem gral na fejku chyba sie ma nijak do sedna przekazu, bo troszke zszedles z glownego watku. napisal cos, z czym sie zgadzam i co jest prawdą.

z tym abc to juz troche przeginasz :D chyba jestes jedynym co wierzy w to co napisales w punkcie nr 1 :D nie, nie bronie 'fejkow' czy 'cziterów', jakkolwiek nazywasz pewne osoby, tylko zabawne sie wydaja takie rozkminy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 17:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
nie ma to jak merytoryczne argumenty kolta typu "nie odzywaj sie bo grales na fejku" itp.
Kolcino droga .. nie ujadaj bo sam autorytetem czystosci i uczciwosci nie jestes wiec akurat masz tyle do gadania co oni slonik

swoja droga to ciekawi mnie kto powraca do q2 przez nf . nicki poprosze ;]

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 20:43 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('Feeble', 'h')ehe ale to jest moja opinia i ci ja pisalem na ircu. jak mozesz znac scene i prowadzic takie 'dochodzenie' skoro rzadko grasz? przeciez to nielogiczne :D


Na siel staracie sie dojebac koltowi. Moim zdaniem, dobrze, ze chlopak ma checi zwerfikowac czy aby przypadkiem do zaszczytnego grona posiadaczy kont NF :P nie dostal sie jakis "cziter" itd. Nie ma to jak rzucac klody pod nogi... To takie polskie :)

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 30 lis 2010, o 21:11 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
@bocian
bardzo polskim jest plakac gdy ktos jest lepszy od ciebie :D <- jak to wezmiesz do siebie to jestes pro

@kolt
ja nie rozumiem po co ktokolwiek powoluje sie na moje alter nicki skoro nikogo na nich nie obrazalem, nie fejkowalem nikogo i nie czynilem scenie szkod poza tymi maluczkimi co maja kompleksy dot. swojego skilla i nie sa wstanie zniesc faktow ze ktos lepiej gra od nich :ok: Nigdy rowniez na nich nie dalem disconnecta wiec skoncz sie zalic kolcie... wiadomym jest ze gdyby pojawial sie nowy nick i zbieral tegie baty od wszystkich to by nie bylo placzow :flasingsmile:

"Jak to możliwe ze on jest lepszy odemnie? azzzgrrrrr!"

kolcie cos mi sie wydaje ze nalezysz do tego elitarnego grona, ktoremu wydaje sie ze sa Napoleonem :bij:
W przypadku naszej sceny uwazasz sie za jakis autorytet. pozwol ze sprowadze cie na ziemie:

  • Head admin q2scene? przejales po kims tylko gotowa robote, od cala twoja zasluga. nie zrobiles nic sam i nie byles niezbedny dla q2scene. takich jak ty moze zastapic kazdy, bo zero w tobie inwencji tworczej i umiesz jedynie conajwyzej zarzadzac gotowym produktem. Czego nawet nie robiles, bo wymadrzanie sie i korzystanie tylko z admina to nie zarzadzanie. od taki klejkowy prezes pzpn. Co gorsze nie jestes juz w stanie go rozwinac w nic ciekawego. twoje rzady jako headadmin nic nie zmienily od momentu kiedy go dostales.
  • pro duelowiec? trzebabylo nie rzebrac o punkty w the edge, to moze ktos by docienil ze umiesz grac dm1.
  • i tu chyba konczy sie wymienianie, bo nic wiecej nie przychodzi mi do glowy.

Podsumowujac. taki z ciebie autorytet jak ze mnie cziter, chociaz ciagle starasz sie przedstawic taki obraz mojej osoby. a gdybys byl, to powinienes plakac, ze latach 98/99-01 zmienialem nicki co pol roku jako ze mialem 12-14 lat... mow mi "psycho", bo to moj pierwszy nick w q2, ale ty chyba grasz krocej niz ja wiec nawet nie wiesz ze ktos taki sie przewijal po kopnecie...

dla odmiany zeby ci to uzmyslowic napisze: ja uwazam sie za autorytet w przynajmniej 3 sprawach (cfg, wprowadzenie swiadomosci o czitach na scenie, rozwijanie stron o q2). a mysle ze gdyby chciec bardziej sie zaglebiac w moja jakze bogata kariera q2 to punktow by przybylo... alez ja jestem egocentrykiem. pierwszy raz od kiedy mam do tego prawo napisalem to wreszcie! hell yeah!

Idac dalej: argumenty na ktore sie powolujesz walkujesz w kolko od dlugiego czasu i jest to naprawde nuuudne... naprawde nie masz zycia, ze boisz sie ze gdzies czai sie abc lub moze ja :fist: ? jesli tak, to napewno wczesniej czy pozniej to sie wyjasni, ale na litosc boska przestan prosic ludzi by pokazywali ci xero dowodu osobistego... <- jesli wezmie ktos zdanie o dowodzie na powaznie, a nie jako przenosnia to powdzenia D:

Że ktoś może mieć dwa konta? No to powiedz nam kogo podejrzewasz, bo widzisz, neostrada powoli odchodzi do lamusa i np. ja (i na pewno) abc mam stale zew. ip. co uniemozliwia mi skutecznie granie na 2 kontach w nf. Jak podejrzewasz konkretne osoby to napisz nam, bo pod przykrywka szukania mnie czy np. abc w NF chcesz sprzedac swoje zalosne rozkminy...

czaisz baze gamoniu ?

$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', 's')woja droga to ciekawi mnie kto powraca do q2 przez nf . nicki poprosze ;]

ide o zaklad ze nie dostapisz tego zaszczytu i kolt ci nie odpisze... nie dlatego ze cie nie lubi... poprostu nie jest w stanie tego zrobic :rozjebany:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 1 gru 2010, o 00:36 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')4. lanther - dzieki nf znacznie spadl poziom chamstwa na serwach i to jest widoczne, nie ma tez tylu discow co przedtem - do tego latwiej jest zlozyc sensowne pikapy
jak chcesz to udostepnij komus swoj nick to po wychwyceniu tego oba konta pojda sie czesac a ty juz wiecej na nf nie pograsz - twoj wybor
nie zgodze sie tez z tym ze to prowadzi do upadku sceny bo sa osoby ktore znam ktore maja zamiar wrocic na scene bo wspomnialem im o nf


Jakoś gram na asterze 1 i nie widzę żadnego chamstwa, może dlatego, że Ciebie nie było...nie wiem.
Sheffika daje tylko jeden pan o nicku t4i, który ofc robi ragequity, ale jak widać gra na real nicku i nie sądzę, aby to się zmieniło jakby grał na nf. Reszty disców nie widzę, albo nie pamiętam...przepraszam.
Na nf i tak nie pogram, bo nie wiem z jakiej racji macie mieć władzę nad moją grą w q2 ponad 10 letniego. Do tego nawet gdybym dostał bany na pol serwach mam serwery spoza na których na lajcie mogę sobie grać w q2.
A nf jak najbardziej przyczynia się do upadku sceny, bo z doświadczenia wiem, że starzy gracze wracają na miecha i kładą na to lachę-daj mi przykład jednego pana, który nie grał od x czasu, a teraz gra w plq2 dzięki nf.
A ja Ci mogę powiedzieć, że napływ nowej krwi został zatamowany dzięki waszemu nf.
I coś takiego jak marny koment w konsoli o możliwości założenia jakiegoś z dupy konta, nigdy nie doda graczy. Wiem bo przerabiałem to w masie darmowych gier od Wolfa ET zaczynając...

p.s. takie rzeczy na n.f. może robić producent, gdy każe płacić za konto w steamie.
ALE NIE! Przecież w każdej grze możesz mieć X kont, a na każdym X nicków!
Tak! Jesteście mądrzejsi od ludzi, którzy zarabiają na rozwoju gry(oraz wzroście ilości plejerów) kokosy...

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 1 gru 2010, o 10:04 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Ja rowniez nie zauwazylem jakiejkolwiek poprawy. Przez ostatnie 3 dni gralem sporo pikapow, na serverach z nf jak i bez. Jedyna roznica jest taka, ze wiekszosc wybiera te bez nf. Na wszystkich serverach graja jakies dziwne nicki (chyba zupelnie inaczej wyobrazalem sobie ten projekt zanim wszedl w zycie).
Dodatkowe minusy nf to tak jak juz bylo napisane, brak gtv, a najbardziej drazni kopanie z servera co druga mape.
Przez system nf nie mozna rozgrywac meczy ligowych na esportach, to kolejny minus.
Tomi chcial zalozyc konto w nf, musial czekac 4 dni. Zapewne sporo osob zza granicy omija nasze servery przez nofake.

IMO FAILED :|

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 1 gru 2010, o 11:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'S')heffika daje tylko jeden pan o nicku t4i, który ofc robi ragequity, ale jak widać gra na real nicku i nie sądzę, aby to się zmieniło jakby grał na nf. Reszty disców nie widzę, albo nie pamiętam...przepraszam.


u niego to akurat normalka ;D
$this->bbcode_second_pass_quote('', '1'). to ze abc bedzie przeciwny idei nf to jakos wcale mnie nie dziwi bo gral na fejku np w lidze careema - czyli prosta zaleznosc - boli go nf bo nie bedzie mial opcji pofejkowania

kolt zawsze wiedzialem, ze jestes debilem, no ale skoro juz o mnie napisales, to sprostuje twoj post.
ad.1 zawsze wiedzialem, ze jestes debilem, no ale skoro nie doczytales ZE JA ODKAD DOWIEDZIALEM SIE O CZYMS TAKIM JAK NOFAKE OD RAZU BYLEM ZA TYM PROJEKTEM, a co do ligi careema, co z tego ze gralem tam na fejku (czym jest fakenick, gdy kazdy wie kto pod nim gra ~~ ) skoro na #euroq2l zapraszalem ludzi do grania meczy, na swoim normalnym nicku - wez sie ogarnij gruba swinio i spierdalaj begowac o punkty w edge :)

servery bez NF, sa w 100% bardziej grywalne, o to chodzi, nie o to ze nf to zuo, a jak tego nie rozumiesz, badz nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to wypierdalaj do szkoly lamusie :bij: :bij: :bij:

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 1 gru 2010, o 13:25 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
kolt: ja nie widze, i chyba wiekszosc tez, zlej rzeczy w tym ze ktos gra sobie na innym nicku bo taka ma ochote dopoki wszyscy wiedza kto to, tak bylo z abc w tej lidze, tak samo assasin gral kiedys w turnieju duelowym pod innym nickiem i teraz gra np jako oberon.

mi to nei przeszkadza jak ktos sobie zmieni nick z jakichkolwiek wzgledow, dopoki bede wiedzial jaki mial poprzedni.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza