[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 27 kwi 2024, o 09:39

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 gru 2010, o 21:57 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
$this->bbcode_second_pass_quote('majcin', '')$this->bbcode_second_pass_quote('rolnick', 'b')obik to ten fejm, co na nasza klase wstawial zdjecia jak po 3 minutach wygrywa z maq?


???? : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

nie pierdolcie ze byla taka akcja aaaahahaha :D :D :D


to to jest nic, przeciez on dal swoje real foto. czyt, fote ryja podczepil pod skina female na dm1 : DD

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 2 gru 2010, o 22:24 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
o kurwa ...

zdrowo wyprana czaszka :D

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 gru 2010, o 15:38 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', '')$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')4. lanther - dzieki nf znacznie spadl poziom chamstwa na serwach i to jest widoczne, nie ma tez tylu discow co przedtem - do tego latwiej jest zlozyc sensowne pikapy
jak chcesz to udostepnij komus swoj nick to po wychwyceniu tego oba konta pojda sie czesac a ty juz wiecej na nf nie pograsz - twoj wybor
nie zgodze sie tez z tym ze to prowadzi do upadku sceny bo sa osoby ktore znam ktore maja zamiar wrocic na scene bo wspomnialem im o nf


Jakoś gram na asterze 1 i nie widzę żadnego chamstwa, może dlatego, że Ciebie nie było...nie wiem.
Sheffika daje tylko jeden pan o nicku t4i, który ofc robi ragequity, ale jak widać gra na real nicku i nie sądzę, aby to się zmieniło jakby grał na nf. Reszty disców nie widzę, albo nie pamiętam...przepraszam.


To chyba grasz z zamknietymi oczami bo ja gram na roznych serwach i nie raz nie dwa widzialem fajne akcje od nickow typu "a" "b" itd. Moze dlatego ze ty byles na tym serwie... nie wiem.
Sheffika daje nie tylko ten jeden koles o ktorym wspomniales ale jeszcze calkiem spora grupa "a" "b" itd. Co do reszty discow to krotka masz pamiec albo nie grales dueli na serwach przed nf. Jesli mamy prowadzic dyskusje a ty jako argumenty podajesz ze "discow nie widzisz albo nie pamietasz" to chyba troche to niepowazne.

$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 'k')olt: ja nie widze, i chyba wiekszosc tez, zlej rzeczy w tym ze ktos gra sobie na innym nicku bo taka ma ochote dopoki wszyscy wiedza kto to, tak bylo z abc w tej lidze, tak samo assasin gral kiedys w turnieju duelowym pod innym nickiem i teraz gra np jako oberon.

mi to nei przeszkadza jak ktos sobie zmieni nick z jakichkolwiek wzgledow, dopoki bede wiedzial jaki mial poprzedni.

chyba oczywistym jest ze nie mowimy tutaj o przypadkach zmiany nicka jaka np zrobil kilka lat temu Ibogine - wczesniej gral jako cysio
co do abc to bym sie mocno zastanowil na twoim miejscu czy aby na pewno chcesz sie powolywac na to co on pisze ;)
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 gru 2010, o 16:24 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
kolt co do szefikowania na serwach bez nf i z to wedlug mnie to tez nie ma znacznej roznicy. Zalezy to od wielu czynnikow i raczej to ze ktos ucieknie z serwa nie jest spowodowane tym ze ma nick 'a' lub 'b'. Wiekszy wplyw ma np rowne rozlozenie sil w teamach bo gdy paru typkow sobie zbierze fajny team do 4/4 przeciwko noobom, to gwarantuje ze czy to bedzie serw z nf czy nie, gracze z przeciwnego teamu moga nie dograc do konca i nie dziwie sie im.

z chamstwem tez nie ma roznicy, kto jest debilem bedzie nim pod nickiem 'a' czy na swoim realu. roznica jest fakt iz na fejku czuje mniej odpowiedzialnosci za swoje slowa. no wystarczy sie zastanowic nad sytuacja i chlodno przyjac to co pisze z mysla iz to tylko ktos anonimowy wyzywa cie przez neta. Polecam sprobowac, czesto to co ktos pisze na serwie w twoja strone laduje gleboko w twojej dupie.
z chamstwem pozatym nie wygrasz, zaloze sie ze niezaleznie na jakim nicku ty bys sie nie zachowywal kulturalnie wobec dema na serwie zwracajacego sie do ciebie z jaka kolwiek sprawa :).

co do calego systemu, pomysl nad tym ze system gwarantuje iz na 1 gracza przypada 1 nick/konto i zacznij rozpoznawac osoby ktore wydaja ci sie podejrzane/nowe, bo z nich sie teraz sklada scena. Dobrym krokiem w twoim wypadku (nieznajomosci 50% sceny akutalnej) dobrym posunieciem bylo by zagadanie czasem do takich osob i spytania sie ich o frapujace cie aspekty.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 gru 2010, o 16:29 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')co do calego systemu, pomysl nad tym ze system gwarantuje iz na 1 gracza przypada 1 nick/konto i zacznij rozpoznawac osoby ktore wydaja ci sie podejrzane/nowe, bo z nich sie teraz sklada scena. Dobrym krokiem w twoim wypadku (nieznajomosci 50% sceny akutalnej) dobrym posunieciem bylo by zagadanie czasem do takich osob i spytania sie ich o frapujace cie aspekty.


wez mi wyjasnij skad ty takie wnioski wyciagasz?
bo dla mnie to sa dane bez zadnego pokrycia w rzeczywistosci
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 4 gru 2010, o 17:57 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
to sa przykladowe dane, nie liczylem % osob ktore nie znasz, ale to sie da wywnioskowac z tego co piszesz i mowisz na ircu.
nie ja zalozylem watek z 30? nickami ktore byly dla ciebie nieznane.

chodzilo mi o to ze oprocz szukania ludzi ktorzy chca obejsc nf i zaczac grac na nowym nicku ze wzgledu na czarna przeszlosc (np give), trzeba zaczac akceptowac i poznawac ludzi ktorzy graja na nickach ktorych nie znasz. Od teraz masz pewnosc ze koles nie zmieni nicka po jakims czasie. Pisanie ze kojarzenie kogos z serwow to za malo jest smieszny, bo tak wlasnie ty i wszyscy poznales pewnie wiekszosc osob odkad grasz w q2 i tak ludzie teraz poznaja sie nawzajem. nic sie nei zmienilo


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 5 gru 2010, o 14:37 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
$this->bbcode_second_pass_quote('norman', 't')o sa przykladowe dane, nie liczylem % osob ktore nie znasz, ale to sie da wywnioskowac z tego co piszesz i mowisz na ircu.
nie ja zalozylem watek z 30? nickami ktore byly dla ciebie nieznane.

chodzilo mi o to ze oprocz szukania ludzi ktorzy chca obejsc nf i zaczac grac na nowym nicku ze wzgledu na czarna przeszlosc (np give), trzeba zaczac akceptowac i poznawac ludzi ktorzy graja na nickach ktorych nie znasz. Od teraz masz pewnosc ze koles nie zmieni nicka po jakims czasie. Pisanie ze kojarzenie kogos z serwow to za malo jest smieszny, bo tak wlasnie ty i wszyscy poznales pewnie wiekszosc osob odkad grasz w q2 i tak ludzie teraz poznaja sie nawzajem. nic sie nei zmienilo


jak podajesz "przykladowe" dane to fajnie jakby one byly chociaz odrobine zblizone do stanu faktycznego bo w przeciwnym razie po prostu piszesz bzdury

zalozylem temat nie dlatego bo mi sie nudzi tylko dlatego ze grajac na serwach widzialem sporo nikow ktore wydawaly mi sie nowe/fejkowe/wybierz sobie wlasciwe
teraz odpowiedz na twoje przypuszczenia(bo tezami tego nie mozna nazwac): nieprawda ze od teraz masz pewnosc ze ktos kto zalozy sobie jednego nika nie bedzie w stanie zalozyc sobie po jakims czasie drugiego - tymbardziej jesli proces zakladania kont bedzie dzialal na zasadzie zakladania konta kazdemu kogo sie zobaczy na serwie
wcale pisanie o "kojarzeniu kogos z serwerow to za malo" nie jest smieszne bo odnosilo sie do konkretnej sytuacji i konkretnego nika - atz
simson napisal ze "widuje go na serwach" - tylko ze nikt ziomka nie kojarzy? ta jasne ja tez sobie zmienie nika na "normi" i bede biegal raz na "kolt" a raz na "normi" i po 4 miesiacach simson napisze w tym temacie ze mnie "kojarzy z serwow" - rozumiesz juz o co chodzi?
jestem w stanie zrozumiec ze ktos moze grac rzadko i nie bedzie znany ale wtedy nie bedzie graczem sredniego poziomu tylko blizej mu bedzie do noobka - i takich wlasnie graczy mamy na serwach i do ktorych nikt sie nie doczepi mimo ze maja konta nf i nikt ich nie kojarzy
_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 5 gru 2010, o 18:16 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
czy tylko ja mam wrazenie ze rozgoryczenie kolta jest spowodowane notorycznymi porazkami z graczami, ktorzy maja mniejszy staz od niego? :)

_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 5 gru 2010, o 18:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Kim jest jarocin ? Kolejny legalny fejus ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 5 gru 2010, o 19:20 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2003, o 20:02
Posty: 1267
Lokalizacja: mieszkasz?
Karma: 61
nie do końca rozumiem cel projektu nofake tak samo jak post kolta o tym czy kogoś zna czy nie
ludzie fejkują a nofake sprawił że fejkują na serwach bez nofake'a nie wiem czy taki był cel pomijam że ludzie zza granicy by może się nawet zgodzili jakąś lige z kimś grać w polsce ale to się raczej nie zdarzy odkąd jest nofake bo ich to po prostu nie interesuje lub/i im się nie chce co jest dla nich wygodniejsze :>
szczerze mam wrażenie takiego uszczęśliwiania na siłę tylko nie do końca wiem kogo...

_________________
z rakietą Ci do twarzy


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 6 gru 2010, o 15:28 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Cześć
Nie dawno Pio napisał czy znam jakiegoś Pupaja z Krynicy , potwierdziłem to i Scout też gościa zna (Scout chodzi o młodego Pupsiego) więc też może go potwierdzić.Gość otrzymał za moją aprobatą konto NF :).Kilka dni temu Pimp do mnie napisał czy aby napewno Pupaj jest z Krynicy, pisał to w sposób bardzo sarkastyczny jak policjanci na komendzie,nie wiedziałem ocb i nie chcąc się wciagać w jakąś wymiane zdań olałem typa. Nagle wczoraj Pio pisze mi i z ironią czy Pupaj jest z Krynicy.Pokazując Screena jak wchodzi nick Blanka i zmienia name na Pupaj. Zrobiło się nagle wielkie halo ze ja kryje Blanke i zostanę za to powieszony.Konto zostało zablokowane. Pio udowodnił znowu tutaj że najpierw działa potem myśli :?. Aby wytłumaczyć sprawę wysłałem mu logi wyjaśniające czemu Pupaj zalogował się na takim nicku
http://www.sendspace.com/file/t75qy7

W logach znajduje się link do configa na którym gra dużo osób w tym ja, jest to cfg Blanki więc tak jak prosil Pupsi wysłałem mu cfg na jakim gram. Niestety gość jest zielony i nie wiedział jak w cfg zmienić sobie name i wchodził z setem Name Blanka tak na serwery.Po wysłaniu logów myślałem ze Pio zrozumiał ocb ;f jednak dzisiaj Pupaj napisał do mnie na GG że jego konto na nF nie działa
Spoiler:
Pupaj: (14:10)
Blokneli mi konto
wszedlem na kanal nofake
pisze do pio
to afk z 1h ;s

Czy nie mogłeś sprawdzić skąd loguje się Pupaj najpierw żeby nie robić zamieszania "Pupsi - Krynica | Blanka - Lublin
Jeśli sprawa jest już jasna proszę o odblokowanie konta nofake Pupajowi ;fffff i proszę o kompetencje adminów bo znowu pokazałeś Pio jak działasz :sleeping:a Pio żeby przebiegł sobie kółeczko w okół Białegostoku

Pimp zapytalem ciebie ocb ?
a ty a nic ... I nie myl mnie z Colla :flasingsmile:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 6 gru 2010, o 16:13 przez friq, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 6 gru 2010, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
:ok:

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 6 gru 2010, o 16:10 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
Jasku nie przekrecaj faktow, bo mam demko z dm3 kiedy to pytalem o niego. Zapytalem kto gra z Krynicy i kim jest Pupaj. Jesli nie chciales sie wciagac w niepotrzebna dyskusje to po kiego pytales dalej o co chodzi ?

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 6 gru 2010, o 16:13 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
chcemy demo !

a ja mam takie pytanie. czy pupsi to jedyny nieznany nick ktory nie bije kolta? ale ma chlopak farta!

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 15:02 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
$this->bbcode_second_pass_quote('mAq', 'n')ie do końca rozumiem cel projektu nofake tak samo jak post kolta o tym czy kogoś zna czy nie
ludzie fejkują a nofake sprawił że fejkują na serwach bez nofake'a nie wiem czy taki był cel pomijam że ludzie zza granicy by może się nawet zgodzili jakąś lige z kimś grać w polsce ale to się raczej nie zdarzy odkąd jest nofake bo ich to po prostu nie interesuje lub/i im się nie chce co jest dla nich wygodniejsze :>
szczerze mam wrażenie takiego uszczęśliwiania na siłę tylko nie do końca wiem kogo...



Podam Ci przykład jak to wygląda z moimi oczami, wchodzę na EYE, patrze a na serwie NF grają same znane nicki, wchodzę na ten serwer z zamiarem pogrania z typami, których kojarze od lat, wiem że nie bedzie wyzwisk, bluzgania, wychodzenia i psucia gry innym tylko kulturalne roszady w składach, jedni drugim ustąpia i aż chce sie klikać.

Jeśli to komuś nie odpowiada to ma 2x tyle serwerów bez NF, możesz sobie wejść na ten serwer i grać przeciwko SSS, mp3, b i po 3 minutach jak złoisz im skóre na dm1 to robi się 4vs2 i koniec gry, jeśli Ci się podoba takie coś to masz wolną rękę, klikaj z fejami. Natomiast tych, którzy chcą klikać z internetowymi kolegami i czerpać z tego przyjemność to zostaw w spokoju. ;)

Wprowadzono NF, więc kilku graczy przez to zostało na scenie i pewnie kilku innych, starych graczy przez to wróci do gry. Wole żeby taki jeden stary wyjadacz wrócił lub został na scenie i cieszył się że w końcu nie trzeba się wkurwiać przez fejów niż ma dołączyć na scene 5 nowych, którzy pograją 1 miesiac, pokrzyczą, popsuja gre innym i skończą grać.

I moim zdaniem na konto NF trzeba zasłużyć, niech taki nowy gracz pogra jakiś czas na "otwartych serwerach" pokaże się kilkanascie razy, ludzie zaczną go kojarzyć to wtedy dostaje konto. Tyle.
_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 15:22 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', '
')Wprowadzono NF, więc kilku graczy przez to zostało na scenie i pewnie kilku innych, starych graczy przez to wróci do gry. Wole żeby taki jeden stary wyjadacz wrócił lub został na scenie i cieszył się że w końcu nie trzeba się wkurwiać przez fejów niż ma dołączyć na scene 5 nowych, którzy pograją 1 miesiac, pokrzyczą, popsuja gre innym i skończą grać.

imo niepotrzebnie laczysz tutaj problem nowych graczy a starych... jedno nie zaprzecza drugiemu i na owdrot. a jesli chciec polemizowac na poziomie "lepszy 1 gracz starej daty niż 5 nowych..." to moge Ci to kulturalnie wylozyc dlaczego lepiej zeby zaczelo grac 5nowych i 3 odeszlo z sceny... ale to chyba nie odpowiedni temat do tego

$this->bbcode_second_pass_quote('KuBi', 'I') moim zdaniem na konto NF trzeba zasłużyć, niech taki nowy gracz pogra jakiś czas na "otwartych serwerach" pokaże się kilkanascie razy, ludzie zaczną go kojarzyć to wtedy dostaje konto. Tyle.
Kubi, skoro juz wchodzimy na takie tony, to kurcze, ale dlaczego robimy z q2 gre dla "elity" ?

ok. niech pokazuje na otwartych serverach, ale to tez nie do konca dziala...

ps.
chyba lepszy fejk z jednym nickiem niz brak graczy? rowniedobrze mozecie zaczac kojarzyc tych "watpliwych" (nie w sensie stary gracz z nowa twarza), bo przeciez na NF nie maja mozliwosci juz gry na innym nicku.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 16:14 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')Kubi, skoro juz wchodzimy na takie tony, to kurcze, ale dlaczego robimy z q2 gre dla "elity" ?



Nie chodzi o wywyższanie się ponad innych ale .... Hmm... ja bym to nazwał nagrodą za te wszystkie lata gry :) Skoro gramy juz tyle czasu, jesteśmy częścią tej gry od tak długiego czasu to dlaczego mamy nie mieć ciut lepiej niż zwykły Janek który chce wypróbować q2? ;) Wiadomo, grono graczy się kurczy, więc o każdego starego członka sceny trzeba dbać i dawać przywileje, nie są one duże oczywiście ale np. serwer z NF gdzie każdy każdego zna, miło się gra, na różnych mapach i bez marudzenia to chyba nie jest zbyt wiele co? chytry

A jeśli "nowy" chce już szybko konto NF, to niech założy klan, zbierze drużyne czy dołączy się do jakiegoś klanu, zacznie grać ligę, pcw, zaangażuje się w scene, wtedy dostanie konto.

Bo jeśli konta mają być rozdawane na lewo i prawo wedle życzenia to po co robić NF? Jak wejdzie 3 nowych co zaczeli grać i mają konto na NF, którzy mają staż po 2 tygodnie i będą robić smród na serwie discami i innymi wybrykami. Mijałoby się to z celem

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')
chyba lepszy fejk z jednym nickiem niz brak graczy? rowniedobrze mozecie zaczac kojarzyc tych "watpliwych" (nie w sensie stary gracz z nowa twarza), bo przeciez na NF nie maja mozliwosci juz gry na innym nicku.

I tutaj się z Toba nie zgodzę jeśli chodzi o mnie. Bo jeśli ja i spora liczba graczy ma grać z fejkami, i po laniu w połowie gry zostaje 4/2 albo trzeba pikać, motać i prosić się o grę to automatycznie np. mnie to zniechęca do dalszego klikania ponieważ jestem w obawie, że wejde na serwer za jakiś czas gdzie będzie połowa ników fejkowych i znów nie dogram nawet mapy, więc szkoda mi czasu na takie "granie". Morał? Wole nie grać jak nie będzie normalnych graczy niż mam grać z rzeszą fejków. Postawmy na jakość, nie ilość

Co innego gracz nowy/stary, który fejkuje, a co innego nowy gracz, którego nie znamy ale fejkiem nie jest, nie mylmy tych dwóch pojęć.

I tutaj duże grono graczy tak myśli, którzy traktują tą gre jako załatanie czymś luki w wolnym czasie aby sobie poskakać.
_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 17:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
Pio , czy możesz wypuścić w końcu mikołaja do domu i wrócić do swoich obowiązków jakie masz ?(tak mi się wydaje że masz bo admin plq2 i nf chyba owe ma) więc może w końcu odblokujesz konto Pupaja , czy może na moją prośbę obiegasz właśnie Białystok i dlatego nie można cię od 2 dni na ircu spotkać ?

Btw
co jest z tymi adminami ? jak mają nowi gracze dostawać konta nf jak gdy wchodzą na kanał irc i proszą o konto to jest 2 adminów tylko i do tego nieaktywnych więc nikt im nie odpisuje i po prostu czując się olani wychodzą z kanału ... ?

Edit
Boćku , ja wiem że Urbasek , Exe , Doddy i wielu innych mają masę roboty na głowie i nie dadzą rady ogarnąć , choć bardzo by chcieli zrobić jak najwięcej roboty dla naszej sceny ale życie>q2 wiadomo. Nie dostrzegałem tego że jest problem z rejestrowaniem kont bo po prostu po otrzymaniu swojego automatycznie opuściłem kanał , jednak wczoraj i przedwczoraj chciałem odzyskać konto Pupaja gdyż mnie o to prosił i zauważyłem ten problem a jak sam wiesz jest on dość istotny bo scena się troszkę kurczy :( ale np pomysł Dema z otwartą rejestracją głupi nie jest a został oddany do lamusa , wiem wiem goście ze zmiennym ip to zmora każdej gry ale trzeba coś wymyślić , niestety ja programistą ani żadnym hakierem nie jestem ;) ale myślę że sprawa kont to dość istotny problem :lying:

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 7 gru 2010, o 19:30 przez friq, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 19:20 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('friq', '
')Btw
co jest z tymi adminami ? jak mają nowi gracze dostawać konta nf jak gdy wchodzą na kanał irc i proszą o konto to jest 2 adminów tylko i do tego nieaktywnych więc nikt im nie odpisuje i po prostu czując się olani wychodzą z kanału ... ?


Przez ten czas (jak to nazwales) gdy czuja sie olani moga wejsc na serevr bez NF i poskakac. NIe wpadaj w skrajnosc friq. Swiat nie jest idealny i nic nie zalatwia sie "od reki" :) zwlaszcza w Polsce :) Adminow moze i nie byc nawet 7 dni. I co si estanie zlego? Bywaja takie sytuacje.... Osoba nowa raczej nie powinna miec cisnienie na gre na serevrach z NF bo "jako nowa" nie widzi realnych korzysci takiej gry :)

Wiec podsumowujac: to, ze admin nie odpowiada na ircu nie znaczy ze kogos olewa. Poprostu go nie ma :) Bez jaj :)

edit do edita friq'a ;)
Istotnie mozna sie zatsanowic nad zwiekszeniem ilosci osob przydzielajacych konta. Ale ten temat jets juz walkowany w innym topicu. Co do otwartej resjestracjo to temat zostal dokladnie przeanalizowany przez duza czesc sceny i jednak wiekszosc jest przeciwna. Narazie powiedz koledze zeby poskakal na serverwach bez NF. Napewno jesli nie jest fejkiem wkoncu uzyska dostep do pustch serverow z NF :D:D:D

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Lista "nieznanych" osob ktore maja konta na nf
PostNapisane: 7 gru 2010, o 20:17 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sie 2005, o 17:14
Posty: 1036
Lokalizacja: Szprotawa/Wroc
Karma: 62
Friq przeczytaj mój post wyżej odnośnie rozdawania kont NF i rejestrowania kto chce.

_________________
neon gej, lanther gej ho hej.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 251 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 63 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza