[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:59

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dema problemy i inne "takie takie"
PostNapisane: 10 lis 2010, o 18:05 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', 'J')edyne zrodlo potwierdzajace jego tozsamosc to jego slowo przy czym jego skill wskazuje na cos zupelnie innego...

chlop powolal sie na jakis stary zapis w clanbase gdzie widnieje "jego" ksywa =.="

panowie nie oszukujmy sie
rownoczesnie ja moge zrobic taka akcje
1.znajduje jakas stara ksywe o ktorej nikt nie slyszal
2.zmieniam providera
3.ide zagadac do wlascicieli nf i wmawiam im ze niegralem 4lata
4.dostaje konto nf
5.gram w q2

cmon ppl

toz za to mam bana na 2 lata... cmon, ale dalej pozwalajcie koleczku wzajemnej adoracji robic co chca...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lis 2010, o 18:23 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 mar 2003, o 09:22
Posty: 4052
Lokalizacja: bstok
Karma: 216
dem przeciez wiesz ze nie masz ZA TO bana na 2 LATA :D dlaczego tak piszesz :roll:


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 00:25 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')toz za to mam bana na 2 lata... cmon, ale dalej pozwalajcie koleczku wzajemnej adoracji robic co chca...

Zawsze się znajdzie ktoś, kto będzie musiał to wszystko ogarnąć. Zawsze się znajdzie ktoś, komu sposoby działania się nie spodobają i widzą to inaczej. Get used to it! :fist:
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 00:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')toz za to mam bana na 2 lata... cmon, ale dalej pozwalajcie koleczku wzajemnej adoracji robic co chca...

1. Zawsze się znajdzie ktoś, komu sposoby działania się nie spodobają i widzą to inaczej.
2. Get used to it! :fist:

ot cala filozofia gdy ktos posiada jakakolwiek wladze...

1. cenzura
2. my > reszta

gl

chcecie sie bawic w adminowanie? to nauczcice sie odrobiny dystansu i wyrobcie sobie najpierw poczucie sprawiedliwosci...
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 01:00 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')hcecie sie bawic w adminowanie? to nauczcice sie odrobiny dystansu i wyrobcie sobie najpierw poczucie sprawiedliwosci...


Ja nie adminuje i nie bawię się w 'adminowanie', więc w złą stronę kierujesz ten post.
1. Zarzucasz mi cenzurę? Ciągle wracasz do tematu, który wyczyściłem i za który przeprosiłem (nota bene sytuacja więcej nie powtórzyła). Wracając do tematu, zarówno mój jak i Twój post ma się nijak do rozmowy toczonej odnośnie graczy o których koledzy piszą stronę wcześniej. Powinny zostać wyczyszczone =] Do kwestionowania takich rzeczy powinien być osobny topik.
2. To prowadzona jest jakaś wojna? Ja ciąglę widzę tylko argumenty vs argumenty. Nie wiem kto to jest MY a kto RESZTA.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 11:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', 'c')hcecie sie bawic w adminowanie? to nauczcice sie odrobiny dystansu i wyrobcie sobie najpierw poczucie sprawiedliwosci...


Ja nie adminuje i nie bawię się w 'adminowanie', więc w złą stronę kierujesz ten post.
1. Zarzucasz mi cenzurę? Ciągle wracasz do tematu, który wyczyściłem i za który przeprosiłem (nota bene sytuacja więcej nie powtórzyła). Wracając do tematu, zarówno mój jak i Twój post ma się nijak do rozmowy toczonej odnośnie graczy o których koledzy piszą stronę wcześniej. Powinny zostać wyczyszczone =] Do kwestionowania takich rzeczy powinien być osobny topik.
2. To prowadzona jest jakaś wojna? Ja ciąglę widzę tylko argumenty vs argumenty. Nie wiem kto to jest MY a kto RESZTA.
ad 1. temat zamkniety. skoro cos powinno byc wyczyszczone to to zrob.
ad 2. argumentem jest "get used to it" ? szkoda ze nie wiesz kto to "MY" :(

to teraz tylko sie ustsunkuj do tego posta...
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'j')ezeli to jakis stary gracz to fajnie byloby gdyby ktos poswiadczyl.

on sie nie przyznaje do tego pod jakim nickiem wczesniej gral? imo powinien grac na starym, a jezeli sie uparl to niech przynajmniej pod jakim nickiem gral kiedys. mi sie to nie podoba, ze ludzie zmieniaja nicki, ale ja tu nie rzadze. jezeli jest to faktycznie jakis problem to mozemy sie zebrac ekipa i przedyskutowac ten temat. co inni na to?


to ze to dokladnie taka sama sytuacja jak z nickiem shinji, przy czym gosc nie musial sie gimnastykowac... nie no jebne, nie chcial podac starego nicka ale dostal konto w nf? i ew. ekipa nf moze sie zebrac i radzic... parodia...

i
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('GandalF', 'J')edyne zrodlo potwierdzajace jego tozsamosc to jego slowo przy czym jego skill wskazuje na cos zupelnie innego...

chlop powolal sie na jakis stary zapis w clanbase gdzie widnieje "jego" ksywa =.="

panowie nie oszukujmy sie
rownoczesnie ja moge zrobic taka akcje
1.znajduje jakas stara ksywe o ktorej nikt nie slyszal
2.zmieniam providera
3.ide zagadac do wlascicieli nf i wmawiam im ze niegralem 4lata
4.dostaje konto nf
5.gram w q2

cmon ppl

toz za to mam bana na 2 lata... cmon, ale dalej pozwalajcie koleczku wzajemnej adoracji robic co chca...


pozostale 2 posty to odpowiedzi na Twoje zaczepki... ot?
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:18 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')pozostale 2 posty to odpowiedzi na Twoje zaczepki... ot?

Moje posty są odpowiedzią na Twoje zaczepki. EOT.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('doddy', '')$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')pozostale 2 posty to odpowiedzi na Twoje zaczepki... ot?

Moje posty są odpowiedzią na Twoje zaczepki. EOT.
zajebiscie ze nie widzisz roznicy miedzy krytykowaniem wypowiedzi czlonkow ekipy NF od krytykowania NF... zatrzymaj sie na chwile, ochlon, i sprawdz czy aby napewno gdzies Cie zaczepialem na poprzedniej stronie... :smilecolros:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:49 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')zajebiscie ze nie widzisz roznicy miedzy krytykowaniem wypowiedzi czlonkow ekipy NF od krytykowania NF... zatrzymaj sie na chwile, ochlon, i sprawdz czy aby napewno gdzies Cie zaczepialem na poprzedniej stronie... :smilecolros:


OMG.

$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')toz za to mam bana na 2 lata... cmon, ale dalej pozwalajcie koleczku wzajemnej adoracji robic co chca...

Twój post doszedł w moim kierunku, zareagowałem. Skończ, bo zacznę 'cenzurę' i użyję swojej władzy. ILOLD.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 12:53 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
dildo, tam gdzie pomieszkujesz czyta sie od gory do dolu, czy moze tak jak wlasnie starasz sie udowodnic, od dolu do gory? ogarnij sie doddy

cytujesz wypowiedz dotyczaca mojego 1 posta, by zaraz dodac cytat z posta ktory juz jest odpowiedzia na twoja zaczepke... ogarnij sie, bo takiej reakcji od CIebie sie nie spodziewalem...

btw. cos musi byc na rzeczy ze zareagowales na "koleczko wzajemnej adoracji". czyli jednak do niego nalezysz ? gdybys zrobil tak jak Cie prosze i sie zatrzymal na chwile to bys zrozumial skad wzmianka o koleczku... mam to narysowac?

_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 13:45 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
dem ale co Ty chcesz udowodnic? Ze nikt z "ekipy" Ciebie nie lubi? Chociaz nikt tego nie napisze to ja moge to powiedziec za nich :) "tak, nikt Ciebie nie lubi i wszyscy sa szczesliwi, ze masz bana, na ktorego skrupulatnie zapracowales" :)

Skoro zostalo juz to wyjasnione to nie wracajmy do tego :/

Co do Jarunio to moze anomal ? :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 13:45 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 cze 2002, o 12:16
Posty: 2175
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')btw. cos musi byc na rzeczy ze zareagowales na "koleczko wzajemnej adoracji". czyli jednak do niego nalezysz ? gdybys zrobil tak jak Cie prosze i sie zatrzymal na chwile to bys zrozumial skad wzmianka o koleczku... mam to narysowac?


Dem, piecze mnie to niemiłosiernie, że w tym temacie, mnie jako developera przypinasz do osób odpowiedzialnych za przepływ i kontrolę użytkowników... Ogarnij się, bo są nie tylko 'ludzie z władzą' i 'ludzie bez władzy'. Wiele razy na ten temat już pisałem (nie, nie zamierzam tracić czasu, by Ci pokazywać posty, nie muszę nic Ci udowadniać), więc widzę, że nie tylko ja tutaj mam problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
_________________
Console: d2 Irc: alt+z lover


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 13:51 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
tak na marginesie:
Spoiler:
tak wiem. "zalozyc". no ale jednak cos jest z przeplywem.
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'A')by zalozyc konto w systemie Nofake, zglos sie do jednej z podanych nizej osob:
urbasek, DoDDy, neveride, harven, eXecutor, P!o,
ale spoko, skoro sie odcinasz to eot


a co do ot: trzebabylo poprostu nie pisac postow w stylu "get used to it". sam sie prosiles zeby zareagowac na to, jak na stwierdzenie "ja mam wladze i zrobie jak chce".

peace

a teraz wracajac do tematu... ciekawe co obradzila ekipa nf w sprawie jarunia...

ps.
@bocian
tyle placzu zeby mi zabrac moderatora bo nie mogles mnei dodac do ingorowanej listy a teraz co ? klapiesz dziobem, jak zawsze zreszta... D:
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 11 lis 2010, o 14:12 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
Mam Cie ciagle dodanego do ignorowanych ale niestety widze Twoje glupie posty, gdy ktos je cytuje (w tym przypadku doddy).

Teraz dales mi minusa wiec tez dostalem info, ze cos napisales :/ Zaden system nie jest doskonaly :(


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza