[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 20:08

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 21:15 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Witam serdecznie wszystkich milusińskich,

Otóż gdy po dłuższej przerwie zapragnąłem po raz kolejny wybrać się na spacer zielonymi pastwiskami q2dm1 przydarzyła mi się ciekawa przygoda. Było to tak.. Próbują wejść na niezmiernie przeze mnie lubiany coolnet napotkałem opór, opór ów na imię miał noFake. Zgodnie z instrukcją przeczytaną zaraz po otrzymaniu soczystego kopniaka, pośpiesznie udałem się we wskazane miejsce, kanał #nofake. Tam nie zwlekając poinformowałem prominentne osoby o chęci wzięcia udziału w szczytnej inicjatywie, czyt. założenia konta. Na posterunku był Doddy, który z prędkością australijskiego strusia (czyli diabelnie szybko) utworzył mi konto. Udałem się na stronę noFake, notabene urzekającą swoją prostotą, funkcjonalnością i przejrzystością – dobra robota. Rozglądając się po serwisie natknąłem się na przydatną funkcję która "listą znajomych" się zowie. Kumpli dodajemy poprzez przeszukiwanie ogólnej listy graczy zarejestrowanych w noFake. I tutaj zaczyna się moja przygoda. Otóż nie uważam się broń Boże za insajdera polskiego kłejkowego światka ale połowa nicków na tej liście śmierdziało mi fejem już na pierwszy rzut oka. Zapytałem przelotnie doddiego kim że jest nikczemnik o tajemniczej ksywce "x" po czym od samego admina dowiedziałem się iż jest to fakenick Danki. Najs. Nic to, pomyślalem i czem prędzej udałem się na serwer by wreszcie móc rozkoszować się pięknem kwiatów znad rejlowej wody przy akompaniamencie zapachu świeżego mięsa. A co najważniejsze, w towarzystwie ludzi o których wiem że są tymi za których się podają.. Co było dalej najlepiej opiszą logi z rozmowy na serwerze...
$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')buli entered the server (players = 2, spectators = 3).
buli authenticated as buli.

[goa]Gjubbi: buli w jakim grasz klanie?
newash: kim jestes buli?:}
buli: zadnym aktualnie
[goa]Gjubbi: a grales w jakim?
buli: 3m
[goa]Gjubbi: jako kto?
buli: vacek
[goa]Gjubbi: masz
[goa]Gjubbi: nastepny
[goa]Gjubbi: fejk
[goa]Gjubbi: ...
ZeT: :)
buli: jaki fejk
buli: :D
[goa]Gjubbi: fejk
[goa]Gjubbi: nic innego
[goa]Gjubbi: byles vackiem
buli: skoro mi pio zalozyl
[goa]Gjubbi: teraz jestes buli
buli: to chyba nie fejk
[goa]Gjubbi: no wlasnie..
[goa]Gjubbi: i to jest caly bezsens
[goa]Gjubbi: nf
buli: co ja poradze
[goa]Gjubbi: :D
[goa]Gjubbi: nic
buli: nie lubie vacka juz to mam inny
buli: proste
ZeT: hihi kick kick kick
ZeT: :PP

(...)

buli: a mi sie wydaje ze pio nawet nie wie kim jestem
buli: bo mnie wzial z lapanki na serwerze
buli: zebym mu mejla dal
[goa]Gjubbi: no widzisz..
buli: albo fasadin mu zakablowal

===============================================

[goa]Gjubbi: ba... danka ktora promuje NF, wkoncu jest osobistoscia sceny, ma konto X
buli: mnie to juz tam nie interesuje
buli: zawsze byli rowni i rowniejsi
buli: takze na to nie ma co patrzec
[goa]Gjubbi: nie no wiadomka
[goa]Gjubbi: popierdolic zawsze mozna..
buli: no jakby danka to uslyszala to bys mial siekiere w plecach juz :d
]:)
[goa]Gjubbi: :)



P.S. Mała prośba, idąc za maksymą dema, think before post.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 21:52 
Cichociemny

Dołączył(a): 9 paź 2007, o 19:41
Posty: 106
Karma: -13
A to nie ten prawdziwy buli z 3m ?
Mogł sobie poprostu z ciebie żartować o tym vacku :D
Vacek i Buli to dwie inne osoby(chyba) no , ale zobaczymy co mają inni do powiedzenia :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:06 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
A przemierzajac te pastwiska czytales wczesniejsze tematy ? Po krotce, z tego co zrozumialem z wczesniejszych tematow, kazdy ma szanse! Wiec nie sraj zarem, swiatlo goa Cie poprowadzilo w jakies ciemne miejsce. Moze to byc czarna murzynska dupa badz niewiedza, jak zwal tak zwal :|

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:12 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Pimpek co to znaczy "kazdy ma szanse". To znaczy ze kazdy moze zaczac rejestracje w noFake od fake? glowny argument nofejkistow, chce wiedziec z kim gram... think before post..


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:29 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
No ja pierdole :/ A kojarzysz topici typu amnestia i inne ? Napisalem jasno i wyraznie! Poczytaj inne tematy. Chyba, ze je wywalili (dunno). read before post... read before post... READ BEFORE POST... RRRRRRRRRReeeaAAAAdddddd BefffffffffffffffffffffOOOOOOOOOOOrEEEEEEE POST kofffffffAAAAAAAAAAnnnnnnYYYYYY? CZAISZ?????????? :]

PS rowniez konserwatywnie podchodzilem do wszlekiego rodzaju pomyslow "oslabiajacych" NF.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:35 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
pimpek w ogóle cie nie kumam X_x mi tez rzuca się ten buli jako ostry fejk n1 postawa kreton?

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:37 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
co do x'a danki. od poczatku mi sie to nie podobalo. danka sie upiera ze grala pod x 8 lat i kazdy wie ze to onatylko ze nikt do niej x nie pisze tylko danka...
jej argumentem jest to ze danka to jej imie a nie jej nick, ale z tym sie nie zgodze, bo takiego NICKA uzywa na ircu i kazdy ja zna jako danka i tak do niej pisza (do mnie pisza nev, nie michal...).
anyway bede rozmawial z reszta i podejmiemy decyzje w tej sprawie.

jezeli buli to vacek, to sam mu zmienie nick bo to jest przegiecie. mialy byc realnicki a nie jakies wymyslane badziewia (no chyab ze vacek to byl jego fejk a buli real a ja za malo gralem, wiec nie wiem). tez bede o tym rozmawial...

_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 lis 2006, o 16:23
Posty: 1580
Lokalizacja: DANZIG
Karma: 154
vacek to vacek buli to stary gracz który obecnie z q2 nie ma nic wspólnego po za tym już widać wasze chujowe niedociągnięcia skoro powstają takie nicki n1

_________________
Jak nie umiesz, uroń łezkę podnieś się i wciągnij kreskę !


Ostatnio edytowano 9 lip 2010, o 22:41 przez aDi^^, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:40 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
No to chyba mi sie snilo wszystko O_o Albo nie... wyjebane... pytajcie newash'a jutro (jesli dobrze pamietam to wlasnie on walczyl o prawa dla wszystkich :]]]] )

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 9 lip 2010, o 22:44 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('aDi^^', 'v')acek to vacek buli to stary gracz który obecnie z q2 nie ma nic wspólnego po za tym już widać wasze chujowe niedociągnięcia skoro powstają takie nicki n1


to nie sa niedociagniecia systemu, tu winny byl czynnik ludzki.

imo to najwazniejsza i najtrudniejsza czesc calej zabawy, w przyznawaniu kont/rozpoznawaniu nickow/stwierdzaniu tak nie

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 00:01 
Fajny
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:25
Posty: 960
Karma: 67
vacek na pewno nie fejkowal i na pewno nie chcial fake konta

[23:56] <@fasadin> buli = vacek koniec dyskusji
[23:58] <@fasadin> pomylka zaistaniala i tyle
[23:58] <@fasadin> wystarczy naprawic i koniec dyskusji
[23:58] <@fasadin> po co z igly robic widly
[23:58] <@fasadin> kurwa ludzie PEACE

_________________
Umci umci tralalala


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 00:15 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2005, o 13:53
Posty: 3550
Karma: 140
$this->bbcode_second_pass_quote('neveride', 'c')o do x'a danki. od poczatku mi sie to nie podobalo. danka sie upiera ze grala pod x 8 lat i kazdy wie ze to onatylko ze nikt do niej x nie pisze tylko danka...
jej argumentem jest to ze danka to jej imie a nie jej nick, ale z tym sie nie zgodze, bo takiego NICKA uzywa na ircu i kazdy ja zna jako danka i tak do niej pisza (do mnie pisza nev, nie michal...).
anyway bede rozmawial z reszta i podejmiemy decyzje w tej sprawie.

rzadko sie zgadzam z nevem, ale tutaj ma 100% racji. Nie ma to jak swieci przykladem adminko..
zenada

swoja droga jesli przejdzie "x" to ja sobie rezerwuje "a" , wpisalem sie tutaj w temacie wiec jak pojawi sie jakis "a" to niech KAZDY WIE, ze to ja
_________________
#czesc


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 01:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 sty 2008, o 13:07
Posty: 1308
Karma: 101
$this->bbcode_second_pass_quote('fasadinek', 'v')acek na pewno nie fejkowal i na pewno nie chcial fake konta


No to teraz dałeś stary po całości ... n/c. Przeczytaj chociażby rozmowę z serwera powyżej.

Zgadzam się z Gjubbim. Nie może być takiej sytuacji, że nagle pojawiają się nicki z dupy. Widać, że ten Buli co nieco ogarnia. Są nowe nicki jak np. "eR" gdzie widać, że są to nowi gracze.
Niektórzy nie rozumieją nadal ile czasu trzeba, żeby OD ZERA zacząć coś grać i prezentować co najmniej przeciętny poziom. Taki Buli na serwerach grał i chociaż powiedziałbym, że skill niekoniecznie pokroju Vacka, to słabym graczem nie był.
Trochę zaniedbana sprawa przez adminów. Chyba koniecznie chciano wszystkim udostępnić konto nf, ale nie patrzono jak dana osoba się prezentuje. To na pewno nie pierwsza pomyłka i takich pomyłek będzie jeszcze więcej. Dobrze, że ktoś zasugerował przynajmniej dany incydent.

Co do Danki, zdecydowanie założenie konta na nicku "danka", bo inna opcja nie wchodzi w grę. Zawsze pozostanie kilka serwerów, gdzie będzie mogła sobie pograć na nicku "x", który jak powiedziała kiedyś był jej fejkiem, który każdy znał (niestety nie była jedynym x na serwerach).

Nie rozumiem co poniektórych odnośnie wstydzenia się swojego nicka. W urzędach też podpisujecie się "player", bo boicie się konsekwencji? Nick niech będzie czymś szczególnym, odróżniającym od innych i charakterystycznym dla danej jednostki. Kto się wstydzi siebie ma małego i tyle w temacie dedukcji. Sam dla pewności na nf mam nick "neon", a nie "Ne" na którym gram od prawie 10 lat. Bolało? NIE!

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 04:58 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Chcialbym tylko zaznaczyc ze nie chodzi mi o napietnowanie Danki czy Bulego/Vacka. Chodzi mi o wykazanie ze system przyznawania kont dziala wadliwie. Bo jezeli Vacek dostal konto grajac sobie na xywie Buli bo go Pio wzial z "lapanki", jak to sam buli nazwal, nie wiedzac nawet kim jest, to chyba cos jest nie tak. Jesli chodzi o Danke to moglaby sie przemeczyc zeby dawac dobry przyklad mlodziezy ;)

Moze lepiej byloby gdyby nF dzialal jak irc, czyli unique auth a xywa dowolna. Danka moglaby sobie grac na x a Vacek na Buli.

Jesli chodzi zas o zatwierdzanie kont, to taka baze, zeby byla wiarygodna i szczelna, buduje sie dluugo. Dlatego moze dobrym pomyslem byloby zeby servery poczatkowo przez jakis okres (np jeden sezon ligowy) byly dostepne dla wszystkich z informacja ze za jakis czas bez konta wejscie nie bedzie mozliwe. Natomiast tylko w lidze wprowadzic obowiazek posiadania konta odrazu. Procedura weryfikacji moglaby byc szersza niz autorytarna opinia kilku adminow, moze cos na ksztalt pomyslu newasha. Tutaj zasadniczo do zrobienia jest najwiecej i najtrudniej ;). Jesli chodzi ilosc serverow z wymuszonym nF (juz po tym poczatkowym okresie) nie za duza (np 3-4 tdm i jakies 2 duele). Liczba graczy na codzien spokojnie zmiesci sie na tych serverach. A po co starac sie uszczesliwic wszystkich I to jeszcze na sile…


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 07:24 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Widać każdemu zależy (również mi), aby NF był najczystszej i najszlachetniejszej krwi - stąd mała awantura o zaledwie dwa konta. Jak dla mnie system NoFake działa świetnie (nawet bez mojego systemu :wink: ) a wyjątek potwierdza regułę.

Sam widząc x na liście kont, myślałem, że to jakieś konto testowe.

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 08:21 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2003, o 11:34
Posty: 2091
Lokalizacja: Stalowka/Krakow
Karma: 53
A ja widze, ze system NF spalil sie juz na samym poczatku. Wszedlem w ta liste na www to niby scena sie kurczy a nickow najebane ze hoho. Roznica jest taka, ze nie ma Playerow. Zupelnie inaczej sobie to wyobrazalem. Mysle, ze bedzie jeszcze wiecej takich tematow na fb.

_________________
pijemy za mamy bo jak mamy to pijemy:P


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 09:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 8 kwi 2010, o 08:19
Posty: 750
Lokalizacja: acapulco
Karma: 89
a ten buli którego fragi są w desire i pff2 to nie vacek? :?
jeśli tak to jakim prawem biegal na jego nicku O_o

_________________
Я Ξ √ Ω L U T ↑ ☼ N


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 09:14 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Buli/vacek to mój błąd. Owszem, kilku ludziom typu MaleLol, 1905, Matrox, Fear, er czy konri zakładałem konta z łapanki. Wiedziałem, że na ircu ich raczej nie ma, wiec chcialem im ulatwic zycie, no i sie udało. Trafil sie niestety vacek vel. buli, do ktorego sam napisalem, czy chce konto w nf. Coz, moj blad, ale bledow nie robi ten, ktory nic nie robi.


$this->bbcode_second_pass_quote('norman', '
')to nie sa niedociagniecia systemu, tu winny byl czynnik ludzki.


Na serverze pisales mi, ze to fejk. Widocznie juz wtedy wiedziales, ze to Vacek. W sumei grales z nim w ligach 2/2. Mogles powiedziec, ze to on i byloby po sprawie.

$this->bbcode_second_pass_quote('t0mmy', 'N')o ale ten cały buli to ma chyba bana teraz?

Obrazek

Juz nie ma.
_________________
te tam nie pierdol :D


Ostatnio edytowano 10 lip 2010, o 09:34 przez Pio, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 09:20 
Mroczny

Dołączył(a): 16 kwi 2010, o 09:18
Posty: 453
Karma: 20
No ale ten cały buli to ma chyba bana teraz?

Obrazek


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Fejki w Nofejku
PostNapisane: 10 lip 2010, o 09:37 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 kwi 2005, o 15:27
Posty: 1551
Lokalizacja: Grajewo
Karma: -69
na nicku eR, swego czasu gral RIPPER.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza