[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 18:22

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 00:58 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')o dobra, ale dalej moim zdaniem dzięki NF q2 umrze szybciej niż bez NF;-]
A czemu? Bo czekać ileś tam czasu, aby pograć z "niby" normalnymi ludźmi(apropo czasu założenia konta) w tak starej grze jak q2, która nie ma żadnego motywu za tym, aby kogoś zachęcić, to jest przeginka.

nie czytales w ogole postow w tym temacie z tego co widze.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'P')oza tym, jaki nowy kolo będzie walczył o to, aby ktoś go zarejestrował na jakiejś stronie, gdzie rządzą same dinozaury, które grają tylko z innymi dinozaurami? trafiles do dobrego topiku. wlasnie o tym tutaj rozmawiamy i o to tutaj walczymy, aby nowym nie bylo zbytnio pod gorke.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')astępnie, sory, ale to, że gra jest DARMOWA, KOD JEST DOSTĘPNY, nikt tego nie supportuje, nie daje wam praw, aby nie dać n.p. mi konta do tej gry, skoro PRODUCENT DAŁ MI MOŻLIWOŚĆ GRY!(pomijam tu fakt czitów,bo czasem się z nimi gra, ale jakoś mi w q2 one nie przeszkadzają, bo nie ma wielkiego wyboru -tylko wh i bot).
odpowiem z przekasem: nikt ci w q2 grac nie zabrania. Tylko zgubiles w swoim poscie wazny element: serwery. Serwery nie sa darmowe. rozumiesz to banalne przeslanie? zapewne nie, bo przyjebales sie nie wiedzac o czym jest ten temat

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'A') irytujące jest to, że jakiś kolo z dupy(pzdr. część adminów z plq2) będzie miało władzę na jaką nigdy nie zasłużyli i nie mają do tego żadnych predyspozycji.
kazdy mogl zdobyc te adminy. ale fakt, zgodze sie ze kiedys byly spiski, by tylko jedna pewna grupa trzymala wladze.


$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'D')o tego ustosunkujcie się o ludzie władzy, którzy niedługo będą mieli władzę absolutną w q2, niczym łUKASZENKA na belarusi, co zrobicie jak wam zapał opadnie i będziecie mieć w dupie q2, jak to nie raz z wami bywało? Dacie tą władzę komu?
...
KOLEGOM?
dlatego wlasnie powstal ten temat, by przedyskutowac rozwiazania dotyczace aktywacji kont, tak by scena nie byla uzalezniona od adminow. By nie trzeba bylo czekac na ich decyzje.

ALE Z TEGO CO PRZECZYTALEM TO TY W OGOLE NIE PRZECZYTALES POSTOW W TYM TEMACIE.

przykre ale jakie przewidywalne.

sorry bocian
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 01:18 
Fajny

Dołączył(a): 9 kwi 2005, o 21:25
Posty: 878
Lokalizacja: Warszawa
Karma: 33
Spoiler:
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '')$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')o dobra, ale dalej moim zdaniem dzięki NF q2 umrze szybciej niż bez NF;-]
A czemu? Bo czekać ileś tam czasu, aby pograć z "niby" normalnymi ludźmi(apropo czasu założenia konta) w tak starej grze jak q2, która nie ma żadnego motywu za tym, aby kogoś zachęcić, to jest przeginka.

nie czytales w ogole postow w tym temacie z tego co widze.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'P')oza tym, jaki nowy kolo będzie walczył o to, aby ktoś go zarejestrował na jakiejś stronie, gdzie rządzą same dinozaury, które grają tylko z innymi dinozaurami?
trafiles do dobrego topiku. wlasnie o tym tutaj rozmawiamy i o to tutaj walczymy, aby nowym nie bylo zbytnio pod gorke.

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')astępnie, sory, ale to, że gra jest DARMOWA, KOD JEST DOSTĘPNY, nikt tego nie supportuje, nie daje wam praw, aby nie dać n.p. mi konta do tej gry, skoro PRODUCENT DAŁ MI MOŻLIWOŚĆ GRY!(pomijam tu fakt czitów,bo czasem się z nimi gra, ale jakoś mi w q2 one nie przeszkadzają, bo nie ma wielkiego wyboru -tylko wh i bot).

odpowiem z przekasem: nikt ci w q2 grac nie zabrania. Tylko zgubiles w swoim poscie wazny element: serwery. Serwery nie sa darmowe. rozumiesz to banalne przeslanie? zapewne nie, bo przyjebales sie nie wiedzac o czym jest ten temat

$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'A') irytujące jest to, że jakiś kolo z dupy(pzdr. część adminów z plq2) będzie miało władzę na jaką nigdy nie zasłużyli i nie mają do tego żadnych predyspozycji.

kazdy mogl zdobyc te adminy. ale fakt, zgodze sie ze kiedys byly spiski, by tylko jedna pewna grupa trzymala wladze.


$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'D')o tego ustosunkujcie się o ludzie władzy, którzy niedługo będą mieli władzę absolutną w q2, niczym łUKASZENKA na belarusi, co zrobicie jak wam zapał opadnie i będziecie mieć w dupie q2, jak to nie raz z wami bywało? Dacie tą władzę komu?
...
KOLEGOM?
dlatego wlasnie powstal ten temat, by przedyskutowac rozwiazania dotyczace aktywacji kont, tak by scena nie byla uzalezniona od adminow. By nie trzeba bylo czekac na ich decyzje.

ALE Z TEGO CO PRZECZYTALEM TO TY W OGOLE NIE PRZECZYTALES POSTOW W TYM TEMACIE.

przykre ale jakie przewidywalne.

sorry bocian


Dem byłbym wdzięczny, abyś akurat Ty mi nie odpisywał na moje posty, bo takie pisanie "ALE Z TEGO CO PRZECZYTALEM TO TY W OGOLE NIE PRZECZYTALES POSTOW W TYM TEMACIE." możesz zachować dla siebie samego.
Co do reszty kontr argumentów to może i bym się ustosunkował, gdyby napisała o nich osoba mająca chociaż trochę mojego szacunku(w sęsie rozumowania na poziomie wyższym niż begginer-ale no offence), ale sory, TO NIE JESTEŚ TY!

No dobra ustosunkuję się do jednego- "serwery. Serwery nie sa darmowe."
Jakoś gram tyle czasu i nie płaciłem? Nev płacił? Harven? Pio(oprucz tego Tok serweru)? Chyba, że o czymś nie wiem.
Ale z tego co wiem, to zenek tak przez Ciebiw wyklęty się tym zajmuje, serwery dają starzy gracze, którzy skończyli grać zanim sięna scenie pojawiłeś itp.
Ale owszem są serwery opłacane przez ludzi ze sceny, tylko powiedz mi ile osób na nich gra.
...
Albo nie, nie odpisuj mi więcej, bo rozmowa z Toba w.g. mnie nie ma sensu.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 01:26 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')o dobra ustosunkuję się do jednego- "serwery. Serwery nie sa darmowe."
Jakoś gram tyle czasu i nie płaciłem? Nev płacił? Harven? Pio(oprucz tego Tok serweru)? Chyba, że o czymś nie wiem.
Ale z tego co wiem, to zenek tak przez Ciebiw wyklęty się tym zajmuje, serwery dają starzy gracze, którzy skończyli grać zanim sięna scenie pojawiłeś itp.
(...)

1. nikt za nie nie placi, ale ktos dba o ich utrzymanie, a osoby odpowiedzialne za ich utrzymane popierają (a napewno nie negują) idee - chociazby w taki sposob ze nie wyrazaja zadnych sprzeciwow.
2. zenek nie jest wyklety przeze mnie. nie raz docenialem jego wklad pracy w utrzymanie sceny - widac pominales (a to ci niespodzianka) niektore fragmenty niektorych postow.
3. piszac ze servery nie sa darmowe odnosilem sie do twojego zdania o darmowym kodzie q2. widac nie zrozumiales aluzji. jesli wolisz przyjmij ze napisalem nasze "prywatne" servery. jakby nie patrzec czyje to servery i czy sa darmowe to nadal NIKT ci nie zabrania grania w q2, chociazby po lanie.
4. starzy gracze ktorzy grali zanim sie pojawilem na scenie nie zostawili zadnego servera po sobie
5. przestan sie spinac

edit:
@urbasek: racja !!! zapomnialem ze yoss gral kiedys w q2 ; D
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Ostatnio edytowano 2 cze 2010, o 11:25 przez dem, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 03:14 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
$this->bbcode_second_pass_quote('dem', '
')dlatego wlasnie powstal ten temat, by przedyskutowac rozwiazania dotyczace aktywacji kont, tak by scena nie byla uzalezniona od adminow. By nie trzeba bylo czekac na ich decyzje.

ALE Z TEGO CO PRZECZYTALEM TO TY W OGOLE NIE PRZECZYTALES POSTOW W TYM TEMACIE.

przykre ale jakie przewidywalne.

sorry bocian


Dawno tego nie robilem ale zgodze sie z demem. Lanther chyba opacznie zrozumiales temat NF :)
Servery nie sa panstwowe czy cos w ten desen :) Ludzie opiekujacy sie nimi maja pelne prawo wprowadzajac ograniczenia wg. swojego widzi misie - i tak musi byc :)

Co do zacytowanego tekstu: ciezko mi teraz wyobrazic sobie jak to naprawde bedzie dzialalo... Tzn nie chodzi mi o sprawy techniczne lecz o zaangazowanie ludzi :)

Nie zgodze sie tylko z niektorymi opiniami, ze bez systemu newash'a mozemy miec klopot z akceptacja kont bo admini np przestana grac/ircowac etc. Nie pamietam nigdy sytuacji by choc raz zdazylo sie, zeby na scenie nie bylo aktywnego admina dluzej niz tydzien-miesiac. Zawsze nastepuje przekazywanie paleczki i ciaglosc zostaje zachowana.

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 08:38 
Przyczajony

Dołączył(a): 10 maja 2010, o 17:43
Posty: 48
Lokalizacja: Połaniec
Karma: -2
Zamiast jechać po sobie , to pomóżcie chłopakom w robieniu nf ;]

_________________
g1ve


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 08:50 
dzionsla cien

Dołączył(a): 5 maja 2003, o 10:11
Posty: 4122
Lokalizacja: Gliwice
Karma: 118
dem przeciez wiekszosc serwerow stoi dzieki yoss (coolnety / kubusie / belary / telebanki / devile itd), a mozna do niego podejsc jak do starego gracza ktory zostawil serwery po sobie bo aktywnym graczem od wielu lat to raczej on nie jest ;)


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 09:58 
Kozak

Dołączył(a): 14 cze 2002, o 19:53
Posty: 5731
Lokalizacja: znienacka
Karma: 272
$this->bbcode_second_pass_quote('Lanther^', 'N')o dobra, ale dalej moim zdaniem dzięki NF q2 umrze szybciej niż bez NF;-

jezeli tak tzn, ze juz dawno powinno bylo umrzec, a podtrzymywane bylo nie przez tych ktorzy chca grac, a przez tych, ktorzy chca syfu i podbudowania ego grajac na czitach. jak bedzie - zobaczymy. ja licze na lepsze.
_________________
The computer is your friend. Trust the computer.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 10:08 
Cichociemny

Dołączył(a): 19 kwi 2004, o 15:20
Posty: 133
Karma: 8
Po 1.. co Wam daje amnestia?
Konto NF to jedna sprawa, admin to druga, możecie sobie walczyć o konta dla cziterów, ale to wcale nie znaczy, że bany zostaną usunięte, NF w tym wypadku potrzebny jest tylko i wyłącznie do tego, aby nie musieć banować całych miast, które grają z jednego IP, w przypadku reszty nie ma to żadnego znaczenia::)) a doskonale wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że przypadki typu Połaniec to wyjątki.
(btw GG chłopacy od projektu NF!)

Po 2 - zostali wybrani już admini od NF, są to Pio i Exe, osoby, które walczą z czitami i mam nadzieję, że nie dadzą się zbałamucić i nie dopuszczą do gry tych największych recydywistów.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Problem kont dla nowych garczy
PostNapisane: 2 cze 2010, o 23:09 
Kozak

Dołączył(a): 21 cze 2002, o 20:33
Posty: 1030
Lokalizacja: Gdańsk
Karma: 19
W wypadku wprowadzenia systemy newsha do nafoake mozna by dodać opcje (widoczna tylko dla adminow) kont zalozynych przez tenze system :) Uchroni to nas w wypadku nie sprawdzenia sie systyemu.

NIe myslic z tym, ze chce podzielic konta na "wazne" i "mniej wazne" ;)

Co do amnesti. TAK ale tylko przypadku niektorych playerow i to wedle uznania adminow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza