[ Fajny Board ] Forum Quake2

Quake 2 umarł
Teraz jest 28 mar 2024, o 13:09

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 18:09 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
newash czytam twoje posty w tym temacie w ktorych uzywasz gornolotnych slow aby nadac swoim wypowiedziom bardziej przekonujaca forme a brak ci podstawowej logiki na starcie
odpowiedz sobie na pytanie dlaczego i z jakiego powodu powstaje nf? powstaje bo na serwach jest tyle fejkow i czitow psujacych gre ze w koncu zebrala sie grupka ludzi ktora ma tego dosc i ma mozliwosci oraz wiedze zeby to zwalczyc
to co ty zaproponowales to system w ktorym wlasnie te fejki beda glosowac za tym aby innym ziomom dac uprawnienia do konta - caly ten system mi sie nie podoba i uwazam to za bzdure
fajnie ze wierzysz w ludzi itd ale nie dostrzegajac zagrozen to ty zamykasz oczy na cos co lezy u podstaw powstania nf (napisalem ci ze jestem na scenie dlugo nie po to zeby sie tym pochwalic tylko zeby tobie jako swiezakowi w porownaniu do wielu tutaj w skrocie przedstawic obraz tego co sie dzieje a czego kiedys nie bylo)
nf nie ma byc projektem DLA WSZYSTKICH (czitow fejkow i innych przypalow) ale dla ludzi ktorzy chca pograc zgodnie z pewnymi zasadami ktore kiedys byly norma a teraz wyjatkiem - czyli z ludzmi ktorzy nie wstydza sie swojego nika i nie czituja na fejkach

jestem zdania ze konta powinny byc nadawane przez adminow ktorzy zajmuja sie nf i do tego nie maja smierdzacej przeszlosci

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 18:17 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
$this->bbcode_second_pass_quote('', 't')o co ty zaproponowales to system w ktorym wlasnie te fejki beda glosowac za tym aby innym ziomom dac uprawnienia do konta - caly ten system mi sie nie podoba i uwazam to za bzdure


To jest jest bzdura raczej. Bo logicznie rzecz biorąc uważasz ludzi, którzy dostaną konta od adminów za fejków. Bo tak się to przecież zacznie w ten sposób, że pierwsze konta będą dane bezpośrednio, na start, co mówiłem już wiele razy.

Używam odpowiednich słów do moich myśli. Nic więcej. Nie dorzucaj argumentów ad personam.
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 18:25 
Mlodziezowy
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 mar 2003, o 17:04
Posty: 324
Lokalizacja: ldz
Karma: 8
Imo, projekt newasha jest dobry.

Oczywiscie, ze beda sie zdarzaly walki ale niech kazde glosowanie bedzie jawne. W ten sposob admini szybko ustala, jakie osoby dostaly konto a nie powinny i system sam sie oczysci. Ew. naiwniakom mozna odbierac prawo approve. A zalozenie konta troche trwa, jest to duzo bardziej skomplikowane niz danie komus bana.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 19:17 
Mroczny

Dołączył(a): 20 mar 2005, o 19:17
Posty: 530
Lokalizacja: Białystok
Karma: 18
Gdy NF wejdzie już na nasze serwery, trzeba dać odpowiednie info za granicą. Czasami zdarza się, że mecze eq2l rozgrywane są w Polsce, więc z pewnością znajdą się i ludzie z zagranicznej sceny, którzy będą chcieli się zarejestrować w NF.

_________________
te tam nie pierdol :D


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 19:30 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')ewash czytam twoje posty w tym temacie w ktorych uzywasz gornolotnych slow aby nadac swoim wypowiedziom bardziej przekonujaca forme a brak ci podstawowej logiki na starcie
odpowiedz sobie na pytanie dlaczego i z jakiego powodu powstaje nf? powstaje bo na serwach jest tyle fejkow i czitow psujacych gre ze w koncu zebrala sie grupka ludzi ktora ma tego dosc i ma mozliwosci oraz wiedze zeby to zwalczyc
to co ty zaproponowales to system w ktorym wlasnie te fejki beda glosowac za tym aby innym ziomom dac uprawnienia do konta - caly ten system mi sie nie podoba i uwazam to za bzdure
fajnie ze wierzysz w ludzi itd ale nie dostrzegajac zagrozen to ty zamykasz oczy na cos co lezy u podstaw powstania nf (napisalem ci ze jestem na scenie dlugo nie po to zeby sie tym pochwalic tylko zeby tobie jako swiezakowi w porownaniu do wielu tutaj w skrocie przedstawic obraz tego co sie dzieje a czego kiedys nie bylo)
nf nie ma byc projektem DLA WSZYSTKICH (czitow fejkow i innych przypalow) ale dla ludzi ktorzy chca pograc zgodnie z pewnymi zasadami ktore kiedys byly norma a teraz wyjatkiem - czyli z ludzmi ktorzy nie wstydza sie swojego nika i nie czituja na fejkach

jestem zdania ze konta powinny byc nadawane przez adminow ktorzy zajmuja sie nf i do tego nie maja smierdzacej przeszlosci


kolt,

nie za bardzo chyba wiesz jak by wygladal ten projekt newasha, nie wiem czy nie doczytales czy poprostu nie umiesz sobie tego wyobrazic.

ja to widze tak, admini moga zalozyc od razu konta osobom, ktore sa znane, udzielajace sie na scenie, grajace w ligach i napewno nie czitujace - generalnie CZYSTE.

potem wdrazany jest system approve'ow, plusow, zaswiadczen o znajomosci - nazwij to jak chcesz. Jest to system ktory umozliwi przedostanie sie nowym graczom, ktorych zna malo osob z tej AKTYWNEJ czesci sceny. W tym rzecz ze taki swiezy gracz, ktory chce dostac konto, wysyla maila ale przeciez on nie ma zadnych kolegow ze sceny, nie gral w lidze, nie pisal na forum. Jedyna nadzieja dla takiego gracza, sa osoby PEWNE ze sceny (czyli te ktore maja juz konta na nf od adminow z pierwszego rzutu) ktore graly z tym nowym graczem. Moze ich byc na poczatku nie duzo, ale z kazdym kolejnym dniem, nastepna osoba mogla z nim grac i zaswiadczyc ze to nie fejk tylko jakis spoko typ ktory dopiero zaczyna (np).

Nowa osoba starajaca sie o konto NF nie dostanie glosow od 'fejkow' ani 'czitow' bo tacy nie dostana kont na nf. Bedize dostawac glosy tylko od pewnych, rzetelnych i zaufanych osob (wg adminow) ktore beda miec konta zalozone napoczatku.

wyszlo by na to, ze to ci starzy gracze, ktorym mozna zaufac, i ktorzy sa rozeznani kto jest nowy, kto jest fejkiem, kto czitem, beda decydowac komu sie nalezy ich glos a komu nie.

oczywiscie juz powiedziano ze wlasciwosci kont i przywileje mozna odbierac i modyfikowac. Widzisz ze ktos glosuje na fejka/czita, taka mozliwosc zostaje mu odebrana.

mowicie o spamie? myslicie ze admini nie beda miec spamu na prv? myslicie ze przy rozmowie nikt nie bedzie staral sie oszukac nikogo? te kontrargumenty co do tego pomyslu sa slabe bo pasuja do kazdego innego rozwiazania jesli chodzi o nofake.

peace

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 20:31 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
norman przeciez to oczywiste ze po pewnym czasie kiedy juz kont bedzie wiecej niz powiedzmy 20 zaczna sie pojawiac osoby ktore aktualnie regularnie fejkuja i potem te osoby beda potwierdzac nastepnych - czy wy nie widzicie co sie dzieje teraz na serwach z fejkami? jest ich WIEKSZOSC
po drugie po co komu caly ten system potwierdzania graczy przez innych skoro wystarczy ze admin od nf zbierze troche info i juz jest po sprawie - da konto albo nie jesli okaze sie ze ziomka nikt nie zna i nikt nie kojarzy

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 20:49 
Glowny programista polskiej sceny q2
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 cze 2003, o 20:49
Posty: 501
Lokalizacja: Krak
Karma: 24
kolt, ad.2: wlasnie to bedzie dobre, bo dajmy na to, ze onimusha approvowal krystynke a ja jestem adminem. Znam onimushe i wiem, ze on by byle kogo nie approvowal wiec od razu dodaje krystynke do graczy i nie musze nikogo o nic pytac - luz dla mnie : )


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 20:59 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2007, o 14:07
Posty: 1040
Lokalizacja: Krynica
Karma: 66
No ale w teraz pojawi się problem , bo admin zna onimusze , ale nie zna kapusty bo nie grywa już zbyt często bo nie ma czasu i nie kojarzy kapusty więc nie da mu konta dla sałaty swinka sfinka ,albo przypadek nr.2 jeden admin zna onimushe i mu ufa a drugi go zna ale mu nie ufa i nie przeznaczy dla krystyny konta gdyż pod nickiem krystyna kryje się potencjalny oszust
W tą czy w tą przejebka :D
Newash odniosłem się do tego co napisał Harven

_________________
/Q2/ za serce chwyta czas mija


Ostatnio edytowano 27 maja 2010, o 21:32 przez friq, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 21:08 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Dzięki norman za wyjaśnienie wszystkiego ludzkim językiem.

Kolt o co Ci chodzi w tym zdaniu:
$this->bbcode_second_pass_quote('', 'p')o pewnym czasie kiedy juz kont bedzie wiecej niz powiedzmy 20 zaczna sie pojawiac osoby ktore aktualnie regularnie fejkuja i potem te osoby beda potwierdzac nastepnych

nie rozumiem go po prostu.

Friq mówisz w kontekście przypadku dania konta bezpośrednio poza systemem. Więc nie o systemie tak?
_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 27 maja 2010, o 21:43 
Slaby koles

Dołączył(a): 23 paź 2007, o 21:29
Posty: 15
Karma: 0
Kolt....Chodzi o to ,że fejki których się tak obawiasz że będą błędnie approvowali NIGDY nie otrzymają konta w NF.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 30 maja 2010, o 23:19 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')ewash czytam twoje posty w tym temacie w ktorych uzywasz gornolotnych slow aby nadac swoim wypowiedziom bardziej przekonujaca forme a brak ci podstawowej logiki na starcie

kolt, litosci. przeczytaj pare postow, ktore napisales do mnie - moze zalapiesz jakie fajne koleczko zrobiles - i zejdz z newasha
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')to co ty zaproponowales to system w ktorym wlasnie te fejki beda glosowac za tym aby innym ziomom dac uprawnienia do konta - caly ten system mi sie nie podoba i uwazam to za bzdure
nie rozumiesz ideii newasha
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'f')ajnie ze wierzysz w ludzi itd ale nie dostrzegajac zagrozen to ty zamykasz oczy na cos co lezy u podstaw powstania nf (napisalem ci ze jestem na scenie dlugo nie po to zeby sie tym pochwalic tylko zeby tobie jako swiezakowi w porownaniu do wielu tutaj w skrocie przedstawic obraz tego co sie dzieje a czego kiedys nie bylo)

wydaje mi sie ze nie jestes odpowiednia osoba do uswiadamiania. jeden z wielu powodow masz ponizej

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'n')f nie ma byc projektem DLA WSZYSTKICH (czitow fejkow i innych przypalow) ale dla ludzi ktorzy chca pograc zgodnie z pewnymi zasadami ktore kiedys byly norma a teraz wyjatkiem - czyli z ludzmi ktorzy nie wstydza sie swojego nika i nie czituja na fejkach
:ok: to ty chyba w tego q2 nie grasz tak dlugo jak ciagle deklarujesz. Rozumiem ze NP. wyrywanie sobie adminow z astercity etc to pelna kultura, zero fejkow i jest gitara.
Napewno era nuxa i jego machlojek jest ci obca rowniez? Albo moze przekrety z graniem lig przez zdolniejszych braci?
Jak mniemam wyciakajace nonstop adminy to tez wytwor czyjejs wyobrazni? "Elita" q2 miala adminy na servery i jak to anomal podsumowal liczbe adminow po 2 tygodniach mozna bylo mnozyc przez 3. Wojny na bany z fejkowych nickow to tez zasady ktorych trzymali sie wszyscy.

Jednym zdaniem, dobieraj lepiej argumenty

$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', 'j')estem zdania ze konta powinny byc nadawane przez adminow ktorzy zajmuja sie nf i do tego nie maja smierdzacej przeszlosci
Twoje zdanie, masz do niego prawo. Jednak pomysl newasha ma duzo wiekszy potencjal niz wladza scentralizowania. Dzieki bogu twoja wladza konczy sie na zagranicznej scenie i KAZDY ma w tym temacie glos rowny twojemu. Cale szczescie jest nas (podobnie myslacych) wiecej od ciebie.

@do posta z ost strony
$this->bbcode_second_pass_quote('kolt', '
')po drugie po co komu caly ten system potwierdzania graczy przez innych skoro wystarczy ze admin od nf zbierze troche info i juz jest po sprawie - da konto albo nie jesli okaze sie ze ziomka nikt nie zna i nikt nie kojarzy
brawo za dar przewidywania. to moze odpowiesz jeszcze na proste pytanie: kto zalozy komus konto gdy neveride/harven/doddy nie bedzie online, bo np. pojada na wspolny urlop ?
no i powiedz mi. skoro mamy +- 160 osob na scenie, to rozumiem ze neveride czy inny admin nf bedzie codziennie idlowal irc i pytal wszystkich do okola czy pan A jest wporzo ?
Nikt nie projektuje systemow, ktore opieraja sie na malej liczbie wezlow decyzyjnych czy obliczeniowych. decyzyjnosc czy obliczenia rozprasza sie na wielu wezlach, tak by awaria jednego wezla nie miala wplywu na dzialanie calego systemu, lub mialo to minimalny wplyw.
Twoje przekonanie ze wladza scentralizowana FTW upada przy pierwszym "niechcieju" ktoregos z adminow nf.

ps.
dla ciebie ten system to bzdura i uwazasz ze jest niepotrzebny? to pozwol go rozwijac ludziom ktorzy maja ciekawe i dobre pomysly.

komus przeszkadza dlugi post? to prosze nie odpisywac i nie komentowac.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 01:17 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Kolt ja Cie błagam, idź do ludzi, żywych ludzi z tzw real life'a i rozmawiaj z nimi w taki sposób w jaki robisz to na tym forum. Nie chcąc Cię zniechęcać ani psuć zabawy nie będę nawet próbował przewidywać jaki będzie tego efekt. A tak z nieco innej beczki, również trochę już gram w kłejka (online tak od 2000 roku) i fejków/czitów/cwaniaków zawsze było pod dostatkiem i nie wydaje mi się żeby to co jest obecnie różniło się jakoś znacząco od tego co było kiedyś. Nie wiem zatem co to za arkadia z przeszłości o której piszesz.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:03 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Chyba pierwszy raz stanę po stornie kolta - ponieważ ma racje.

Nofake nie będzie zaaplikowany na wszystkie servery, powstał po to aby gracze zaawansowani (którzy czerpią przyjemność tylko z meczów ligowych bądź z dobrego tp w pikapach) mieli łatwość w zorganizowaniu dwóch dobrych drużyn, z którym się gra przyjemnie i do KOŃCA! Ja osobiście wolałbym grać 4v4 z 7 dobrymi fejkami niż z 7 graczami posługującymi się realnickami, którzy nie ogarniają gry. Niestety ryzyko gry z 7 fejkami jest takie, ze po 1sze-nigdy nie wiesz, czy grasz z dobrym fejkiem czy nie a po drugie polowa fejków zwykle disconectuje się przed końcem mapy.

Projekt newasha dotyczy nowych graczy. No cóż, powiedzmy sobie szczerze, dobrzy gracze nie biorą się znikąd, zwykle nowy=słaby, co z tego, że demokratycznie dacie konta 3 nowym graczom, jak oni nawet sobie tam nie pograją, bo nikt ich nie będzie chciał do drużyny.

A poza tym ja nie lubię demokracji, gdzie bierze się pod uwagę liczbę głosów a nie wagę argumentów.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:25 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Odpowiem tak:
Czyli osoby słabsze w grze, mimo, że
lubią grać i nie są fejkami, nie czitują i nie chamią
mielibybyć skazani na gre z fejami i czitami, nie mogąc wejść na ludzki serwer i zagrać między sobą mecza?

Poza tym, NoFake nie jest chyba tylko dla 4.4 ale też dla dueli.
A co do demokracji to nie ma jej tutaj. Bo tu nie ma żadnego głosowania.
Zgodzisz sie?

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:37 
Mlodziezowy

Dołączył(a): 1 wrz 2003, o 18:21
Posty: 261
Lokalizacja: Opole
Karma: 14
Oczywiście NoFake również przyda się duelowcom, ale z autopsji wiem, że większość graczy umawia się na duela na ircu bądź gg.

Słaby/nowy gracz, który chcę dostać konto na NoFake, a nev/hraven/doddy nie chcą mu go dać bo nie znają, powinien poszukać jakiegoś autorytetu/mecenasa, który się za nim wstawi i przekona ową trójce. Inaczej jest skazany na to co my wszsycy przez 12 lat, czyli grę na public serverze.

_________________
"czyj chleb jadasz, tego piosnkę śpiewasz"


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:40 
Czarnuch o_O

Dołączył(a): 28 gru 2002, o 20:40
Posty: 769
Lokalizacja: PODJUCHY-GORKI
Karma: 2
Bardzo ladny nalot wszystkich moich fanow w jednym topiku - jestem z was dumny. To ze myslicie inaczej jedynie utwierdza mnie w przekonaniu ze mam racje. System newasha ma wiecej wad niz zalet i to wlasnie probuje przekazac w moich postach. Do tego niesie za soba zagrozenie podstawowe - ze mimo powstania nf za niedlugo znow beda na serwach latac fejki tylko z ta roznica ze majac konto nf. O noobach tez mozna by bylo napisac. Co do samej demokratycznej idei i approvowania nowych kont przez userow to jesli to przejdzie w takiej postaci jak chcecie to bedzie to pic-na-wode-fotomontaz. Na scenie jest za malo ludzi ogarnietych i racjonalnie dzialajacych zeby taki system mial szanse powodzenia. Dlatego wlasnie admini powinni zatwierdzac konta bo wsrod nich sa osoby ktore uwazam za ogarniete biorac pod uwage cala scene.

_________________
dmC|Ble


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:48 
Mroczny

Dołączył(a): 12 wrz 2007, o 10:08
Posty: 524
Lokalizacja: Poznań
Karma: 21
Może zamiast probowania przekazania nam istnienia wad wskaz je precyzyjnie?

_________________
facebook.com/groups/quake2players/


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 16:52 
Kozak
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 sie 2003, o 22:43
Posty: 3027
Lokalizacja: lublin/warszawa
Karma: 65
a ja np widze ze z takim nalotem na ciebie sobie nie radzisz. Bo ani razu nie ustosunkowales sie do solidnych argumentow. Chwytasz sie jedynie tego gdzie mozesz wsadzic palec i nim pomachac

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')System newasha ma wiecej wad niz zalet i to wlasnie probuje przekazac w moich postach.

to moze wylistujesz te wady i zalety ktore dostrzegasz? A moze najpierw czytaj co ci ludzie odpowiadaja, bo problemy jakie widzisz ty, sa w rzeczywistosci brakiem zrozumienia przez ciebie ideii aprove'ow.
W swoich postach poki co pokazales ze powolulujesz sie np. na rzeczy ktore nie maja/nie mialy odzwierciedlenia w rzeczywistosci.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Do tego niesie za soba zagrozenie podstawowe - ze mimo powstania nf za niedlugo znow beda na serwach latac fejki tylko z ta roznica ze majac konto nf.

nawet jesli tak mialoby sie stac (w co watpie), to ukrocenie dalszego procederu fejkowania ogranicza sie do weryfikacji kazdego wątpliwego nicka i blocka od admina.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Co do samej demokratycznej idei i approvowania nowych kont przez userow to jesli to przejdzie w takiej postaci jak chcecie to bedzie to pic-na-wode-fotomontaz. Na scenie jest za malo ludzi ogarnietych i racjonalnie dzialajacych zeby taki system mial szanse powodzenia.

ty jestes najlepszym przykladem ze nie kazdy powinien miec glos. dlaczego tak powaznie? bo w ogole nie czytasz co sie do ciebie pisze. Nie analizujesz kontrargumentow.

$this->bbcode_second_pass_quote('', '
')Dlatego wlasnie admini powinni zatwierdzac konta bo wsrod nich sa osoby ktore uwazam za ogarniete biorac pod uwage cala scene.

tak? a jacy admini?
1. danka, ktora nie gra w q2?
2. neon, ktory nie umie sie uniesc ponad prywate?
3. a moze zenon, ktory wreszcie wzial sie za nauke i nie ma czasu na q2?
4. A moze fasadin, ktory tak jak neon IMO nie powinien miec admina ?

z tych wszystkich adminow zostaje jedynie Pio i Darus. I co, myslisz ze dwie osoby beda mialy czas i checi zeby weryfikowac caly czas nowe zgloszenia o konto?

Zrozum wreszcie ze system newasha zdejmuje polowe roboty z admina, ktory musialby najpierw:
  • zrobic wywiad srodowiskowy
  • podjac decyzje o przyznaniu konta.
Zrozum wreszcie ze wywiad srodowiskowy to wlasnie zautomatyzowany system aprove'ow.
Zrozum wreszcie, ze jesli jakis nick jest watpliwy to nie ma przeszkod zeby go zablokowac poprzez adminow. Nickow ktore dostaly aprove do grania, a ktore sa watpliwe bedzie bardzo malo. Nickow zas do sprawdzenia, bedzie mnostwo. Prosta kalkulacja i odrazu wiadomo co sie lepiej sprawdzi na dluzsza mete

Zrozum wreszcie ze ty walczysz o cos co nas ogranicza, a kazdy do okola stara ci sie wytlumaczyc ze nie ma sensu zamykac sie w 4 scianach jak debil.
_________________
dlaczego? ponieważ http://www.instantsfun.es/ballsofsteel


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 17:11 
Przyczajony

Dołączył(a): 19 lis 2009, o 16:12
Posty: 51
Karma: 3
Dem nie posluguj sie epitetami bo po pierwsze to nie ladnie ;) a po drugie, w ten sposob masz gwarancje ze w odpowiedzi dostaniesz post na ich temat zamiast jakichkolwiek konstruktywnych argumentow.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
 Tytuł: Re: Konta
PostNapisane: 31 maja 2010, o 19:44 
Kozak

Dołączył(a): 29 sie 2003, o 15:48
Posty: 1428
Lokalizacja: de
Karma: 118
neon, ale dem nie robi tutaj chlewu i jego posty na poprzedniej stronie ( oprocz ostatniego ) dotycza scisle tematu i ladnie przyodziewa je w argumenty.

natomiast nie widac jakis dobrze dobranych kontrargumentow chociazby kolta bo narazie nie mozna uznac tego co pisze za wade nf.


Góra
 Zobacz profil Offline  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 [czas letni (DST)]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
katalog stron controlwebs.pl i www.netcatalog.pl zaprasza